Автор Тема: Українська політика. Війна. 24 лютого - 19 квітня
 

Offline Кошкер

  • *****
  • Повідомлень: 810
  • Karma: 1107
  • Стать: Чоловіча
  • Израиль
поясни для немісцевих. є дві категорії - біженці та репатріанти.

на даний час приїхало 11 тисяч біженців з України та ще якась їх кількість як репатріантів, що входять у ці 5080?

Нет, 11 000 это все приехавшие из Украины с начала войны (беженцы + репатрианты).

Цитувати (виділене)
Согласно новым данным управления регистрации населения и миграции, с начала российского вторжения в Украину 24 февраля и до утра четверга, 17 марта, в Израиль прибыли 11390 украинских граждан.

Из них 258 не были допущены в страну и возвращены в страны, из которых прилетели.

За последние сутки в Израиль прибыли 1306 граждан Украины, из которых 18 человек были возвращены в пункты вылета.

Управление не публикует данных, сколько из прибывших имеют право на возвращение. По данным министерства алии и интеграции, общее количество репатриантов из Украины, России и Беларуси, прибывших в Израиль с начала войны, превысило 4000 человек.
https://www.newsru.co.il/israel/17mar2022/ukr303.html

Из 5000 репатриантов 3000 из Украины, остальные из России и Беларуси.

Цитувати (виділене)
Over 5,000 new immigrants from Ukraine “and its environs” have moved to Israel since the start of the Russian invasion, the Ministry of Aliyah and Immigrant Absorption announces.

According to the ministry, some 60%-65% of the 5,070 immigrants — around 3,000 people — that it says arrived in Israel as of this afternoon are from Ukraine. The rest are from Russia and Belarus.

Another 400 immigrants from Ukraine are due in Israel later today.
https://www.timesofisrael.com/liveblog_entry/israel-reports-around-3000-new-immigrants-from-ukraine-since-russian-invasion-began/

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
ну-ну, слухайте офіційний піздьож і живіть і далі в ілюзіях.
Можна цей піздьож спростувати але спокійно, без нервів та лайки. І ілюзій не буде.

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9943
  • Karma: 6002
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Нащот літаків та ядрьонбатона - здається, рано почали пити.
Цитувати (виділене)
В польських новинах сказали що літак з Лавровим, після того як пролетів 3000 км, розвернувся і полетів назад .
Летів до Китаю

Offline Дева

  • *****
  • Повідомлень: 572
  • Karma: 460
  • Стать: Жіноча
Сестре в Донецк позвонил мужчина, позавчера с семьей выехал из Мариуполя. Сказал, наши живы, сидят в подвале соседней школы. Думаю, многие даже не в курсе про эвакуацию, потому что нет связи, а из подвалов они не выходят из-за обстрелов. Не знаю, что едят, но сказал - не голодают.
Боже, яке кончене

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34786
  • Karma: 17041
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Дякую за інфо по репатріантам, тепер більш зрозуміло. По очевидним причинам ніколи раніше не цікавився. Імхо як біженцю то взагалі немає сенсу їхати, або турист, або репатріант.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1734
  • Karma: 842
От ти насправді вважаєш, що роїсі зараз більш немає чим зайнятися, крім будування ЛЕП від Енергодару до Криму?
чому ні? не здивуюсь якщо проектні роботи вже ведуться, будівництво можуть почати після припинення вогню.
Та й хто будуватиме? Оті недоліки, що збираються там щось підірвати прямо на території? Вони сарай не збудують.
про всяк випадок нагадую шо в Росії 140 млн населення, і хоч більшість з них це моральні дегенерати, але далеко не дебіли. з такою нескладною задачею як будування магістральної лінії справляться
Shannou, ти хуєсос.

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6364
  • Karma: 6422
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Как видишь у нас все не так плохо с гуманитарной помощью Украине даже на уровне государства. Я уже не говорю о частной инициативе.
Ну и отлично тогда, это уже намного симпатичнее выглядит, чем заявление о 25 тыс. из которых уже 20 тыс. заняты задним числом.  :yes:
БабаМаня, не злись, ты ж понимаешь, что нервы у нас сейчас говно.  :(
Про поставки железного купола ты норм объяснила, про ООН вообще не понимаю возмущений - мы, к сожалению, неоднократно не в интересах Израиля голосовали. А вот про беженцев резануло, если не так плохо, то и хорошо.

Offline Спудей

  • *****
  • Повідомлень: 664
  • Karma: 276
  • Стать: Чоловіча
  У нас з понеділка дозволили продавати пиво. Казали : "але що б не міцніше 7% :mad:" але на це, бачу, забивають....

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34786
  • Karma: 17041
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
  У нас з понеділка дозволили продавати пиво. Казали : "але що б не міцніше 7% :mad:" але на це, бачу, забивають....

пиво міцніше 5% то вже з додаванням спирту :grin:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14750
  • Karma: 9221
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
про всяк випадок нагадую шо в Росії 140 млн населення, і хоч більшість з них це моральні дегенерати, але далеко не дебіли. з такою нескладною задачею як будування магістральної лінії справляться
Треба тільки їх сюди доставити.

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2635
  • Karma: 1807
не зовсім зрозуміло нашо їм 6ГВт, якщо зараз Крим забезпечений повністю
ну добре, запустять один блок і вимкнуть енергоміст, який дегенератм будували китайці
Але неможливо навіть однім блоком АЕС кормити Крим, вони замахаються балансувати
передати надлишки в РФ ще більш нереальна задача ніж в Крим
і все це під санкціями та обстрілами, чи диверсіями

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1734
  • Karma: 842
Треба тільки їх сюди доставити
в чому проблєма? ну он якісь козли з Росатому до Запорізької АЕС вже дістались, що іншим завадить?
Shannou, ти хуєсос.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Цитувати (виділене)
Лукашенко заявил, что Западу не удастся втянуть Беларусь в конфликт на Украине, сообщает БелТА.

Offline Sasha_girl

  • *****
  • Повідомлень: 3648
  • Karma: 1901
  • Стать: Жіноча
  • Украина, Киев
в чому проблєма? ну он якісь козли з Росатому до Запорізької АЕС вже дістались, що іншим завадить?
Козлы из Росатома на станции ничего не делают. Ходят "руки в брюки" и наблюдают. Как надсмотрщики над рабами на плантациях.

Борітеся — поборете! Вам бог помагає!

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9133
  • Karma: 5436
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
пиво міцніше 5% то вже з додаванням спирту
Головне такого якимось бельгійцям не казати.  :f1: Бо якщо то все ще пиво, то там насправді повторне (і може й більше разів) бродіння.
Homo homini felis est.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1734
  • Karma: 842
не зовсім зрозуміло
ти шо енергетик шоб розуміть?
Shannou, ти хуєсос.

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2635
  • Karma: 1807
не зовсім зрозуміло
ти шо енергетик шоб розуміть?
ти не повіриш

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Цитувати (виділене)
ЗСУ звільнили село Посад-Покровське Херсонської області та розбили колону окупантів.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Міський голова Євген Рищук повідомив, що росіяни пішли з Олешків.
https://www.pravda.com.ua/news/2022/03/17/7332184/

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1734
  • Karma: 842
ти не повіриш
хоч не з Укренерго?
Shannou, ти хуєсос.

Offline Nerag

  • *****
  • Повідомлень: 3121
  • Karma: 2540
Цитувати (виділене)
ЗСУ звільнили село Посад-Покровське Херсонської області та розбили колону окупантів.
Круто.  :prapor2:
Похоже, непосредственную угрозу Николаеву полностью ликвидировали. Дальше там по трассе уже Херсон - вопрос только, сколько там орков.
Может, орки проявят здравомыслие и свалят сами за реку на юг.

P.S. Там вроде human rights watch проснулась и начала тявкать, что низзя орков показывать на весь мир.  :facepalm: :mad:
Пусть сначала заставят Мордор прекратить бомбить больницы и театры с бомбоубежищами, а потом уже займемся пленными орками, а?
Или они по старой привычке борются не с теми, с кем надо, а с теми, с кем бороться не страшно?

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35699
  • Karma: 23531
  • Стать: Чоловіча
Та тут усі або з Укренерго, або з Генерального Штабу, чи з пускової ядерної зброї. Хіміків і біологів малувато, але то таке.

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2635
  • Karma: 1807
ти не повіриш
хоч не з Укренерго?
ні, у мене надто примітивний гумор як для них

Offline Sasha_girl

  • *****
  • Повідомлень: 3648
  • Karma: 1901
  • Стать: Жіноча
  • Украина, Киев
Та тут усі або з Укренерго, або з Генерального Штабу, чи з пускової ядерної зброї.

Вот щаз обидно было. У нас просто кругозор широкий. :blum2:

Хіміків і біологів малувато, але то таке.

Это потому, что мы первыми в мире коронавирус победили. Химики и биологи больше не востребованы. :girl_dance:
Борітеся — поборете! Вам бог помагає!

Offline Nerag

  • *****
  • Повідомлень: 3121
  • Karma: 2540
Это потому, что мы первыми в мире коронавирус победили. Химики и биологи больше не востребованы. :girl_dance:
Какой нафиг коронавирус?
Мы настолько круты, что вывели вирусы чумы и бактерии гриппа  8), которые умеют отличать орка от украинца прямо с пикирующего голубя. У нас все биологи, прямо с рождения с перком на "знание природы +100".  :crazy:

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35699
  • Karma: 23531
  • Стать: Чоловіча
Яка порядна людина. До мурашок
Цитувати (виділене)
Селищний голова на Буковині не вмикав сирени, щоб не сіяти паніку

https://t.co/00AmKg3WiT https://t.co/tCk71hUjTF

Offline БабаМаня

  • ****
  • Повідомлень: 470
  • Karma: 767
  • Стать: Жіноча
  • пятикратная бабушка
Кошкер ,возвращены те, кто приехал не из Украины.  И все таки я читала, что 5080 репатриантов не входят в число 11000 беженцев. Хотя бы потому , что почти половина из репатриантов не из Украины.  Но это уже детали. Я думаю беженцы из Украины все равно будут еще прибывать. Вы сами знаете, что у нашего правительства семь пятниц на неделе.
Я не здамся без бою! (С)

Offline Лиса_Алиса

  • *****
  • Повідомлень: 1161
  • Karma: 1296
  • Стать: Жіноча
Я одна працюю?
Нє. Я тільки закінчила. Мабуть ні на що вже не встигла.

Offline Mr. Shark

  • *****
  • Повідомлень: 3224
  • Karma: 2617
  • Стать: Чоловіча
  • За тих, хто в морі!
От ти насправді вважаєш, що роїсі зараз більш немає чим зайнятися, крім будування ЛЕП від Енергодару до Криму?
чому ні? не здивуюсь якщо проектні роботи вже ведуться, будівництво можуть почати після припинення вогню.
Тому ні, що, по-перше, припинення вогню можливо тільки після повної перемоги над орками, а по-друге, що в лаптестані тупо не вистачить бабла на таке будівництво. Навіть на проектні роботи.
ТрО -- це, як ЗСУ, тільки йобнуті.

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2635
  • Karma: 1807
Цитувати (виділене)
Костянтин Машовець
13h  ·
Это из-под Николаева...
косая полоса (тактический знак быстрого опознавания)...
58-я ОА... ЮВО...
А знаете что это обозначает...?
Второй эшелон (должен был вводиться для развития успеха в оперативной глубине...)
И это всё... резервы действительно "сточились" (или же весьма близки к тому)...

так, Машовець, я знаю

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.