Автор Тема: Екологія
 

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Екологія
« : Червень 01, 2021, 23:03:21 »
Верховна рада заборонила пластикові пакети поетапно.

З великими все зрозуміло. Я вже давно користуюсь авоськами. Щоправда дві або більше загубив. То купив нові. А як з іншими?

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: Екологія
« Reply #1 : Червень 01, 2021, 23:04:58 »
Ще згадав про екологічні мочалки. Для бані та для миття посуду. Але коштують дорожче.

Ходив на базар. Хотів купити натуральну мочалку з люфи. Це така рослина. Я вже вдома в інтернеті знайшов - як називається. Немає в продажі. Вони трохи коштовні. Але натуральні та екологічні і добрі. Можна й посуд мити, якщо розрізати на менші. І екологічні, тобто не забруднюють середовище при викиданні. В інтернеті є.

Насіння продається. Люфа любить тепло. Можна спробувати вирощувати на городі або на дачі.

Жіночка наголос неправильно робить?
https://www.youtube.com/watch?v=mQ9tcBQRoFU


Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: Екологія
« Reply #2 : Червень 01, 2021, 23:37:30 »
Тобто зазвичай екологія коштує грошей. І створює незручності, додаткові вимоги, умови.

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5307
  • Karma: 3251
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Re: Екологія
« Reply #3 : Червень 02, 2021, 00:34:48 »
Тобто зазвичай екологія коштує грошей. І створює незручності, додаткові вимоги, умови.
Зазвичай екологія існує сама собою. Без жодних умов.

Cпойлер
Вибачте, більше не буду  :grin:

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23428
  • Стать: Чоловіча
Re: Екологія
« Reply #4 : Червень 02, 2021, 07:28:42 »
Незабаром треба бути почати випускати газети. Звернути кульочок, вимостити сміттєве відро. І здається мені, що можуть заборонити туалетний папір.

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9100
  • Karma: 5424
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Екологія
« Reply #5 : Червень 02, 2021, 08:42:54 »
Тобто зазвичай екологія коштує грошей. І створює незручності, додаткові вимоги, умови.
Зазвичай екологія існує сама собою. Без жодних умов.

Cпойлер
Вибачте, більше не буду  :grin:
Ага, на мене колись наїхали, коли я сказав що "екологічних" автомобілів не буває, пояснивши що то за наука і що вивчає.  8) Потім я втомився пояснювати.  :grin:
До речі, цікавий факт: практично всі згодні з якого моменту (точніше написання рівняння) та наука справді почалася (сам термін з'явився раніше). Ага, той самий принцип - як тільки знадобилася математика...  :grin:
Homo homini felis est.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: Екологія
« Reply #6 : Червень 02, 2021, 21:01:29 »
Тобто ви хочете інший заголовок? Товари, матеріали, упакування, транспорт, поводження з відходами, що відповідають найжорсткішим екологічним вимогам?
Та й просто - мінімізація відходів, їх повторна переробка.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: Екологія
« Reply #7 : Червень 02, 2021, 21:30:49 »
Тут більше про пакети та закон
https://www.youtube.com/watch?v=cxkps97lC6o

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8731
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Екологія
« Reply #8 : Червень 03, 2021, 08:50:00 »
Об'ява у гіпермаркеті:
Цитувати (виділене)
Майстер-згортальник паперових кульків проводить набір на курси перекваліфікації для майстрів-роздувальників пакетиків.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23428
  • Стать: Чоловіча
Re: Екологія
« Reply #9 : Червень 03, 2021, 12:33:29 »
Продам стірані політєлєнові пакети. Недорого.

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8731
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Екологія
« Reply #10 : Червень 03, 2021, 12:40:37 »
Ну скільки в тебе їх може бути, тих пакетів? Хіба що теща у спадок залишила. А от майстерність не проп'єш!

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23428
  • Стать: Чоловіча
Re: Екологія
« Reply #11 : Червень 03, 2021, 12:53:56 »
Стіраю політілєнові пакети. Недорого.

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8731
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Екологія
« Reply #12 : Червень 03, 2021, 13:04:48 »
О, а оце вже схоже на бізнес!  :smilie5:

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Екологія
« Reply #13 : Червень 03, 2021, 13:40:16 »
по всем признакам грядет еще одна неслабая кормушка
Тю. Все шо роблять зебляді це кормушка, а то ми повірили шо їх забруднення навколишнього середовища хвилює, авжеж.

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5307
  • Karma: 3251
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Re: Екологія
« Reply #14 : Червень 03, 2021, 14:13:23 »
Back to the future! Скоро знову стане шиком пройти вулицею з
Cпойлер
дбайливо підготовленим Енеєм
поліетиленовим пакетом.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14720
  • Karma: 9209
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Екологія
« Reply #15 : Червень 03, 2021, 19:20:09 »
Back to the future! Скоро знову стане шиком пройти вулицею з
Cпойлер
дбайливо підготовленим Енеєм
поліетиленовим пакетом.
В мене наприкінці 80-х були два пакети з рекламою Marlboro. Як же я їх берегла! Але іноді носила в школу, похизуватися. І всі заздріли, особливо хлопці. :)

Offline Сушка з маком

  • *****
  • Повідомлень: 6585
  • Karma: 3416
  • Стать: Жіноча
  • непозбувна бентега
Re: Екологія
« Reply #16 : Червень 04, 2021, 22:17:16 »
Те, що зараз в маленькі пакетики в магазинах насипають - овочі, фрукти, цукерки тощо - чим замінять?

Ре

  • Гість
Re: Екологія
« Reply #17 : Червень 04, 2021, 23:50:40 »
Те, що зараз в маленькі пакетики в магазинах насипають - овочі, фрукти, цукерки тощо - чим замінять?
Бумажными?
Я сегодня помидоры брала в супере и взяла бумажный. Честно скажу, что про экологию не думала в тот момент, но в бумажном овощи меньше портятся, чем в пластике
А так, то у нас тут в вещевых уже давненько пошли прикручивать с пакетами, я сейчас сумочку (которая в минимум сворачивается) с собой автоматически таскаю :)

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: Екологія
« Reply #18 : Червень 05, 2021, 00:08:34 »
Минулого чи позаминулого року потрапляв в Ашан на дні "без пакетів". Пакети пластикові були, але були й альтернативи. Паперові пакети з прозорими вставками. Вставки напевне для касирів. Для перевірки вмісту. Собівартість таких пакетів висока. Ті прозорі вставки також з пластику. Але іншого виду.

Для овочів та фруктів - багаторазові ніби капронові або іншого виду авоськи. Тільки ціна немаленька самих авосьок. І як на касі відрізняти авоську з магазину (щоб пробити її на касі) від авоськи покупця, якщо він взяв її з дому?

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Екологія
« Reply #19 : Червень 05, 2021, 00:21:51 »
Да бред это всё. Типа "дня земли" когда раз в году слабоумные выключают на час всё электричество в квартире. Я понимаю где-то владельцев фабрик по выпуску бумаги, спрос падает, люди не читают бумажные книги и газеты, надо пытаться найти рынки сбыта... Но эта полиэтиленовая истерика уже утомила.  :pardon:

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6875
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Екологія
« Reply #20 : Червень 05, 2021, 00:34:23 »
У нас есть супермаркет, в котором около года (или два?) назад в овощном отделе сначала бумажные пакеты положили, а потом поменяли на пакеты из "быстроразлагаемого" пластика. Пакеты довольно прочные, не рвутся, когда в них кладешь фрукты/овощи. Цены в супере повыше, чем в других.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: Екологія
« Reply #21 : Червень 06, 2021, 19:06:19 »
Кажуть що є пластик та пакети з кукурудзяного крохмалю. Біорозкладні але втричі дорожчі.
Тут про ціни та виробників.
https://ecofactor.ua/blog/eco-pakety

Offline Лукерья

  • *****
  • Повідомлень: 1148
  • Karma: 1262
  • Стать: Жіноча
Re: Екологія
« Reply #22 : Червень 26, 2021, 19:51:44 »
Я с этим «натуральным» и «быстроразлагающимся» пластиком экспериментировала по долгу службы. Скажем так, в обещанные сроки нихрена не разлагается. И наоборот, проблема с самым обычным пластиком в поле это его моментальное разрушение на солнышке. Но этого так называемые пруродозащитники вам не расскажут. Как и про то, что помойки с точки зрения предотвращения выпуска цеодва это самое эффективное человеческое изобретение.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14720
  • Karma: 9209
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Екологія
« Reply #23 : Червень 26, 2021, 19:58:44 »
Как и про то, что помойки с точки зрения предотвращения выпуска цеодва это самое эффективное человеческое изобретение.
Ой, а расскажи поподробнее, пожалуйста.

Offline Лукерья

  • *****
  • Повідомлень: 1148
  • Karma: 1262
  • Стать: Жіноча
Re: Екологія
« Reply #24 : Червень 26, 2021, 21:12:59 »
Как и про то, что помойки с точки зрения предотвращения выпуска цеодва это самое эффективное человеческое изобретение.
Ой, а расскажи поподробнее, пожалуйста.
А чо рассказывать, пруродоохранители все рассказывают сами, только слушать надо внимательно. Про то, что пластик (и не только он, но и бумага, и дерево, и почти вся органика, но про это, понятно, не упоминают) сохраняется сотни лет? Ну так это называется долговременная секвестрация углерода, причём в восстановленной форме. Практически то же самое, что нефть обратно закачивать. Но очень легко у пешеходов вызвать отвращение в помойкам - они вонючие, и там, брр, всякая гадость. Тогда как все леса это нулевой углеродный баланс, а сельское хозяйство вообще самый большой источник и метана и цеодва. Куда так автомобилям. Даже у деревянных зданий и мебели период полураспада органики меньше ста лет, бумага, даже с переработкой, только год. Плюс с помоек можно собирать метан, частично заменяя природный газ. После запечатывания, конечно.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: Екологія
« Reply #25 : Липень 05, 2021, 23:06:14 »
Одна з відомих причин екологічних проблем та зміни клімату - викиди метану.
Метан у 84 рази сильніше за вуглекислий газ сприяє утриманню сонячного тепла, що провокує зміни клімату.

Викиди метану можуть бути на об'єктах нафтової, газової, вугільної промисловості. Зокрема, в Росії, Китаї та інших країнах.
https://www.google.com/search?q=Kayrros+SAS&source=lnms&tbm=nws

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.