Автор Тема: Українська політика
 

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7796
  • Karma: 3628
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Українська політика
« Reply #14850 : Травень 16, 2021, 11:42:30 »
Тут є спеціальна тема для флуду.  :grin: Але так якось склалося, що неполітичного. :pardon:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #14851 : Травень 16, 2021, 12:43:24 »
Ну тогда в говне мы сидеть будем еще долго...
Объективная реальность такова, что да, долго. Особенно если будем выбирать не лучшее из возможного, а ждать идеального, которого и в природе-то не существует.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14852 : Травень 16, 2021, 12:55:45 »
Ну тогда в говне мы сидеть будем еще долго...
Объективная реальность такова, что да, долго. Особенно если будем выбирать не лучшее из возможного, а ждать идеального, которого и в природе-то не существует.

Идеальность тут ровно не при чем...

В Украине сейчас 2 главные проблемы - Россия и олигархия.

Первая нерешаема. Вторую Порошенко решить не в состоянии, так как конфликт интересов (в чем мы все убедились).

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1713
  • Karma: 851
Re: Українська політика
« Reply #14853 : Травень 16, 2021, 13:17:45 »
не зрозуміло тільки чому український народ до сих пір не подолав олігархів?
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7461
  • Karma: 3770
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14854 : Травень 16, 2021, 13:20:26 »
Може хоч простирадла смішної аналітики під спойлер?

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12643
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #14855 : Травень 16, 2021, 13:30:31 »
Особенно если будем выбирать не лучшее из возможного, а ждать идеального, которого и в природе-то не существует.
Да, идеальный вариант - политик-бессребреник, честный и неподкупный. Но, увы, такие только в сказках водятся.
А малоимущие политики массово имеют привычку продаваться.
То, что пятый президент оказался весьма обеспеченным человеком, и к тому же патриотом, существенно осложнило задачи противникам Украины.
Поэтому я готова простить ПП ложь о продаже бизнеса. Тем более, что его благотворительная деятельность в пользу армии и медицины заслуживает внимания.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14856 : Травень 16, 2021, 13:34:19 »
А малоимущие политики массово имеют привычку продаваться.

Спрос рождает предложение... Не наоборот...

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12643
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #14857 : Травень 16, 2021, 13:41:12 »
Спрос рождает предложение... Не наоборот...
Думаю, Россия бы за ценой не постояла.  :smilie5:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14858 : Травень 16, 2021, 13:52:55 »
Думаю, Россия бы за ценой не постояла. 

А она покупала? Не припоминаю... Припоминаю что речь шла о прекращении существования Украины как государства...

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #14859 : Травень 16, 2021, 15:16:06 »
В Украине сейчас 2 главные проблемы - Россия и олигархия.
В Украине действительно две проблемы/угрозы. Первую ты назвал правильно, а вторая - это Зезидент и его команда младорыгов.
Которые два года разрушают экономику, армию и политическую стабильность Украины. Они последовательно идут по пути Януковича и рыгокоманды.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14860 : Травень 16, 2021, 15:37:12 »
а вторая - это Зезидент и его команда младорыгов.

Зеленский это следствие того что в Украине реальная власть у олигархов, которые вне закона...

До тебя это за два года до сих пор не дошло? Это крайне печально...



Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8282
  • Karma: 3325
Re: Українська політика
« Reply #14861 : Травень 16, 2021, 16:26:32 »
чнее, я не ждала, что он его продаст.
Я чего-то сильно не понимаю: разве ПАП обещал продать свой бизнес? Передать в слепой траст ( в чужое управление), да, но не продавать, и это для меня означало, что от права вернуть весь свой бизнес "как было" он не отказывался. 

Offline kolyan68

  • *****
  • Повідомлень: 1819
  • Karma: 415
  • Донецк, Украина
Re: Українська політика
« Reply #14862 : Травень 16, 2021, 17:08:51 »
чнее, я не ждала, что он его продаст.
Я чего-то сильно не понимаю: разве ПАП обещал продать свой бизнес? Передать в слепой траст ( в чужое управление), да, но не продавать, и это для меня означало, что от права вернуть весь свой бизнес "как было" он не отказывался. 
https://www.youtube.com/watch?v=ei7LOxa28g0
Где то на 2:25 начало прямой речи.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12643
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #14863 : Травень 16, 2021, 17:19:12 »
А она покупала? Не припоминаю...
Ну да, три лярда Овощ зажилил, нет чтобы в казну положить. А ведь мог успеть и пятнадцать к рукам прибрать.  :smilie5:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #14864 : Травень 16, 2021, 17:19:38 »
Продати щось з нерухомості як житлової так і комерційної за адекватну ціну у 2014-15роках було неможливо. Але кого з зелебобів зараз це хвилює.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14865 : Травень 16, 2021, 17:21:07 »
Продати щось з нерухомості як житлової так і комерційної за адекватну ціну у 2014-15роках було неможливо. Але кого з зелебобів зараз це хвилює.

Відкрий календаря та подивись який рік на дворі...

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #14866 : Травень 16, 2021, 17:27:22 »
Відкрий календаря та подивись який рік на дворі...
Добре що ти сам визнав себе прихильником младоригів.

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1713
  • Karma: 851
Re: Українська політика
« Reply #14867 : Травень 16, 2021, 17:30:39 »
а от наприклад Зеленський врахував помилку Порошенка й продав свій бізнес, якомусь кацапському каналу але то  вже маловажливі ньюанси, а шоб діло було зроблено на всі 100% зняв ще один сезон і продав знову, і якшо треба буде то й ще раз зможе продати, от ето молодець видно шо хлопець з народу не то шо шоколадний барига

і вобще в 14 році треба було за Юлю голосувати вона тільки з тюрьми вишла, всі гроші на лікування потратила й взагалі завжди вела скромне життя, а бо от Бойко в нього ж тільки дача десь чи то в сумській чи то в харьковській області й ваз копійка нажиті непосильним трудом на благо країни
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7796
  • Karma: 3628
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Українська політика
« Reply #14868 : Травень 16, 2021, 20:17:03 »
(Репліка з гальорки). А що, професійні якості для роботи президентом значення не мають? Хоча б банальна дисципліна, не будемо вже про високі матерії?
Свого часу в цьому плані розчарував, як не дивно, Ющенко. Бо запізнювався. Мені в той час запізнення на 5 хвилин коштувало б денної зарплати, друге - тижневої, третє - звільнення.
А нинішній взагалі ходить на ту роботу коли заманеться і на виконання обов'язків забив.
Russian warship, go fuck yourself!

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7624
  • Karma: 5623
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Re: Українська політика
« Reply #14869 : Травень 16, 2021, 23:18:12 »
А малоимущие политики массово имеют привычку продаваться.

Спрос рождает предложение... Не наоборот...
Эмм... слишком категорично. На возникновение спроса и предложения влияет множество факторов. В зависимости от конкретного случая, первичным может быть и то, и другое.
Вот, почитай хотя бы базовое на досуге (ссылки на английском)
https://en.wikipedia.org/wiki/Demand-side_economics
https://en.wikipedia.org/wiki/Supply-side_economics
The best is yet to come.

Offline Йоссариан

  • *****
  • Повідомлень: 672
  • Karma: 238
Re: Українська політика
« Reply #14870 : Травень 17, 2021, 14:13:40 »
Эта продажа бизнеса изначально была немножко коллизией.
Ибо продавать бизнес - это едва ли не единственное, что может быть идентифицировано как деятельность "занятие бизнесом" для собственника, де юре не состоящего в органах управления своими бизнесами. А заниматься бизнесом было нельзя.
« Останнє редагування: Травень 17, 2021, 15:54:19 від Йоссариан »

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35617
  • Karma: 23498
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14871 : Травень 17, 2021, 15:16:52 »
Цитувати (виділене)
Юрій Бутусов
44 хв  ·
Появилось видео с беглым экс-судьей Чаусом, где он сказал, что похитили его для вывоза из Украины в Молдову в 2016-м году, а не сейчас. Очевидно, цель видео - показать прибывшему в Украину и.о. премьер-министра Аурелиу Чокою, что с формальной точки зрения законы Молдове не нарушены - Чаус сам себя похитил, исчез по собственному желанию. Чаус, правда, не объяснил, зачем он пересаживал себя из багажника в багажник, и как он заставил себя вывезти из Молдовы военного атташе посольства Украины, о чем утверждает полиция Молдовы.
Взяточник Чаус становится эпохальной фигурой. Он может рассказать о том, как пятый президент вывозил его из Украины в Молдову, и как шестой президент вывозил из Молдовы в Украину, и при этом он в любой момент может сослаться на похищение и угрозы, отказаться от своих слов, и разменять при любой власти свои показания на более мягкий приговор.
Я связался с источниками в НАБУ, спросил, а передан ли Чаус детективам? Ведь расследовать возможную причастность к вывозу Чауса в 2016-м охраной Петра Порошенко можно только в рамках уголовного дела НАБУ.
Но оказалось, что НАБУ о местонахождении Чауса ничего не известно. А это значит, что удерживая Чауса, похитители по-прежнему блокируют расследование уголовного дела.
НАБУ полагает, что после похищения и удерживания Чауса в каком-то неизвестном месте, Чаус, как опытный судья, в любой момент сможет заявить о давлении и незаконных методах против него, и развалить любое обвинение. НАБУ не скрывает своего недовольства действиями похитителей, которые нанесли тяжелый урон судебному процессу. Данными о местонахождении Чауса в настоящий момент в НАБУ не располагают.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35617
  • Karma: 23498
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14872 : Травень 17, 2021, 15:19:30 »
Відео тут https://bykvu.com/ua/bukvy/papka-gus-ta-adobe-premiere-shho-cikavogo-v-metadanih-raptovogo-video-vid-suddi-chausa/
Цитувати (виділене)
“Я готовий надати правоохоронним органам всю інформацію про людей, які викрали і утримували мене з 2016 року. Але це дуже (!) впливові люди і тому я змушений вимагати від наших правоохоронних органів гарантій безпеки. Як бачите, мій канал відкритий для зворотного зв’язку і у т. ч. для обміну інформацією щодо фігурантів мого викрадення у 2016 році”, – йдеться в описі до відео.

Сам Чаус заявив, що знаходиться у повній безпеці та почуває себе добре.

“Мої кінцівки на місці та щелепа без видимих пошкоджень. В даний час не можу повідомити про своє місце знаходження, бо багато хто намагається спекулювати на моєму нібито викраденні. Кому це вигідно? Можна лише здогадуватися”, – сказав Чаус.
Цитувати (виділене)


Проте дуже цікавими виявилися метадані самого відео.

Так папка, з якої завантажили відео називається “гусь”. Саме відео монтували у професійній програмі відеомонтажу Adobe Premiere Pro, яка встановлена на MacBook Apple. Ця програма доволі складна для освоєння та користування, ніж інші програми для відео, що є на MacBook. Тобто це програма для професійного монтажу.

Крім того, ролик був створений вчора, 16 травня, а опублікували його сьогодні.

Все це може означати, що Миколі Чаусу допомагали створити це відео, і що це може бути спланована медіакампанія.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика
« Reply #14873 : Травень 17, 2021, 16:19:16 »
И снова у них «вырвали контекст». А на самом деле всё совсем не так. То есть так, но не совсем. Ну или совсем, но не так. Короче, «нас опять не правильно поняли!»

Цитувати (виділене)
В Министерстве развития экономики, торговли и сельского хозяйства Украины опубликовали разъяснение по установлению максимальной торговой надбавки на бензин и дизельное топливо.

Указывается, что постановление Кабмина не касается премиального топлива. Действие данного постановления распространяется на автомобильные бензины и дизельное топливо, включенные в Перечень товаров, которые имеют существенную социальную значимость, а именно: бензин марки А-92, бензин марки А-95 и дизельное топливо.

"Под установление максимальной торговой надбавки не подпадает "брендовое премиальное" топливо с улучшенными показателями качества и обозначение (маркировка) которого включает определенную торговую марку (товарный знак), которая предлагается на автозаправочных станциях для автомобилей премиум сегмента по более высокой цене чем социально значимое топливо", - говорится в сообщении.

Правда я в техническом регламенте не нашла ничего о «брендовом премиальном», но я в этой области не разбираюсь, может оно там как-то из, простигосподи, контекста следует.

Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35617
  • Karma: 23498
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14874 : Травень 17, 2021, 18:08:10 »
Ділова переписка.
Цитувати (виділене)
Кандидатська дисертація нардепа ОПЗЖ Іллі Киви може бути відправлена ​​на "глибинну перевірку". Можливо, йому доведеться пройти повторний захист наукової роботи.
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Обозреватель", про це заявив радник глави МВС Володимир Мартиненко.

"З огляду на великий суспільний резонанс, я припускаю, що експертна рада відправить роботу Киви на повторну експертизу, тобто на повторний захист", - зазначив він.

За його словами, якщо під час написання експертного висновку виникають певні сумніви, "роботу відправляють на повторну експертизу. Повторний захист проходить вже в іншій спецраді якогось іншого вишу".

"Чи зможе Ілля Кива довести, що то його робота, що він в цьому розбирається, що там є наукові статті – це буде вже з’ясовано в результаті цієї глибинної перевірки. Але в мене є сумніви, що внаслідок всіх цих процесів Іллі Киві присвоять наукове звання "кандидат наук", – додав Мартиненко.Джерело: https://censor.net/ua/n3265649

Відповідь науківиця не забарилася.
Цитувати (виділене)
"Те, що ти тупий, не для кого не є новиною, але настільки ... У#бень, тобі складно це зрозуміти, але постарайся напружитися і подумати, що ти будеш робити, коли опинишся поза МВС ... Раніше я тебе не помічав, таких трутнів під МВС багато лазить, а тепер мені доведеться тобі допомагати". Джерело: https://censor.net/ua/n3265765

Чекаємо на продовження наукового дискурсу.

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8798
  • Karma: 9814
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика
« Reply #14875 : Травень 17, 2021, 18:35:23 »
Очень понравилась идея зЕ с Paperless. Прямо вижу, как жители моего села передают документы в район, а там их принимают.
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #14876 : Травень 17, 2021, 19:30:27 »
И снова у них «вырвали контекст». А на самом деле всё совсем не так.
Деж вирвали, коли ОПшна Свириденко розповідає у пресі про монопольну змову Вога та Окко

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #14877 : Травень 17, 2021, 20:24:44 »
Це не до гумору, а у українську політику. :pardon:
Цитувати (виділене)
95-й квартал не терпить конкуренції, тому першим зникне 95-й бензин

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35617
  • Karma: 23498
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #14878 : Травень 17, 2021, 20:25:17 »
Чекаймо на держрегулювання економіки в цілому.
Цитувати (виділене)
Державне регулювання цін на паливо дасть змогу відновити та посилити конкуренцію на ринку АЗС, вважає позаштатний радник керівника Офісу президента Тимофій Милованов.

"Економічна наука довела, що програми лояльності призводять до збільшення цін на ринку та збільшують прибутки компаній вище, ніж за умови вільної конкуренції. Важливо відновити та посилити конкуренцію на ринку АЗС, що буде вигідно і покупцям, і всьому суспільству", - вказав Милованов у коментарі агентству.

"Держрегулювання - вимушений захід для досягнення цієї цілі. Він тимчасовий", - наголосив радник голови ОП.

Милованов водночас зазначив, що його тривалість залежить від переговорів між компаніями, урядом.

"Мережі реагують на такий крок негативно, не сприймають державне регулювання економіки - люди вже звикли до ринкової економіки, і це добре. Вони побоюються негативних наслідків держрегулювання, і з цим я згоден: якщо впроваджувати необережно держрегулювання, можуть бути негативні наслідки. Тому я сподіваюся, що держава і ринок знайдуть спільну мову досить швидко та вийдуть на належний рівень конкуренції", - сказав він.
https://ua.interfax.com.ua/news/economic/744479.html

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8282
  • Karma: 3325
Re: Українська політика
« Reply #14879 : Травень 17, 2021, 20:39:45 »
Очень понравилась идея зЕ с Paperless. Прямо вижу, как жители моего села передают документы в район, а там их принимают.
А как мне нравится! Не из села, из Киева, но отключить Paperless домашний телефон, который не работает уже год, не могу - там такая галиматья, что тыкаю-тыкаю и никак.
Cпойлер
Все отделения УКртелекома закрыты, вот и приходится платить, 80 грн деньги небольшие, но какого.......?!

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.