Автор Тема: Короли и капуста. Официальный тред для флуда обо всем.
 

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Чого ж нема... Якщо була київська студія мульфільмів то і пісні  дитячі є...
Багато з них мають тільки російськомовне озвучання.

Як мою дитину перло з мультика "Як ведмедик і їжачок зустрічали Новий рік"!!! Це було щось неймовірне. Від слів: "Вот пряники, вот мед. Ты же любишь мед", - мене тіпало, бо я її чула впродовж декількох місяців принаймі раз на день.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Я про сучасну. Насправді її повно. Просто в голові еема клепки для її використання.

Років за 5-10 буде повно... Зараз все натхнення йде у шоу-бізнес, бо там ніша відкрилася. Як заповнять, то почнуть шукати пусті.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Я про сучасну. Насправді її повно. Просто в голові еема клепки для її використання.

Років за 5-10 буде повно... Зараз все натхнення йде у шоу-бізнес, бо там ніша відкрилася. Як заповнять, то почнуть шукати пусті.

І зараз є. Навіть я про черепаху чула. І впевнена, що є чого багато.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Багато з них мають тільки російськомовне озвучання.

Підозрюю що україномовні копії десь у сховищах валяються... Бо робилося зазвичай 2 дубляжа (російський та український).

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9428
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Тим більше, що веселої дитячої музики українського походження просто немає.
Якись були пісенькі у нашому садочку, але я зараз не наспіваю.
Тю, ля, а шо?

Offline ЯМ 64 бета

  • ****
  • Повідомлень: 406
  • Karma: 235
Кстати, почему бы не обсудить.
Вы решение по поводу судьбы своих бренных останков приняли? Я приняла, внесла пункт в завещание. Кремация и развеивание пепла над текущей водой. Река, море или океан - не принципиально. Муж распорядился так же. Недорого и ненапряжно для исполнителей воли.
Уж как-нибудь без Тадж Махалов :), пусть деньги и отделочный камень послужат следующим поколениям.
Если б я понимала, как это оформить юридически, я б предпочла сдать свое тело на пользу науке, или даже будущим хирургам для тренировок. Но увы

Offline Юльчча

  • *****
  • Повідомлень: 4007
  • Karma: 2538
  • Стать: Жіноча
  • Львів
У нас садок україномовний, тому опції росийских пісень немає. Співають українськи, не старі, сучасні. Десь вони їх беруть.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Цитувати (виділене)
«Ми з’ясували, що жінка залишила сина з молодшою донькою та з батьком вдома, а сама пішла по справах. Хлопчик самостійно вийшов з квартири та пішов її шукати. Правоохоронці повернули хлопчика мамі, наразі з ним все добре».

Ювенальні поліцейські провели профілактичну бесіду з матір’ю хлопчика та попередили про те, що потрібно бути уважною та слідкувати за дітьми. Відносно неї складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення
.


Цитувати (виділене)
Як заявив ZAXID.NET начальник відділу превенції управління київської поліції в метрополітені Олександр Киричук, поліцейські складають протокол на того з батьків, хто прийшов за дитиною. «Батьки перебувають у шлюбі, а законодавець не визначив ступеня відповідальності кожного з батьків. Тому протокол склали на того, хто прийшов за дитиною і показав відповідні підтверджуючі документи. Якби прийшов тато – склали б на тата. Якби прийшов той, хто замінює батьків, – склали б на них», – сказав Киричук.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
У нас садок україномовний, тому опції росийских пісень немає. Співають українськи, не старі, сучасні. Десь вони їх беруть.
Та їх повно в інеті. Я для відео накачав за півгодни пошуку штук десять пісеньок. Співають і дітки й дорослі. Саме про садочок і випуск з нього.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
У нас садок україномовний, тому опції росийских пісень немає. Співають українськи, не старі, сучасні. Десь вони їх беруть.
Та їх повно в інеті. Я для відео накачав за півгодни пошуку штук десять пісеньок. Співають і дітки й дорослі. Саме про садочок і випуск з нього.
А у Лисенка є вальс "Розлука". Дуже гарний. Але ні, хай радянська симфонічна попса Доги.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Цитувати (виділене)
Як заявив ZAXID.NET начальник відділу превенції управління київської поліції в метрополітені Олександр Киричук, поліцейські складають протокол на того з батьків, хто прийшов за дитиною. «Батьки перебувають у шлюбі, а законодавець не визначив ступеня відповідальності кожного з батьків. Тому протокол склали на того, хто прийшов за дитиною і показав відповідні підтверджуючі документи. Якби прийшов тато – склали б на тата. Якби прийшов той, хто замінює батьків, – склали б на них», – сказав Киричук.
*тут суцільний неталановитий мат*

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Прийшло у голову. А що заважає мені змінити ці гидотні музикальні композиції на ті, що подобаються мені? Як на мене, то нічого.  :sneaky:

Offline Minime

  • *****
  • Повідомлень: 6470
  • Karma: 4389
  • Стать: Чоловіча
  • Австралия: au2ua
Цитувати (виділене)
Ювенальні поліцейські провели профілактичну бесіду з матір’ю хлопчика та попередили про те, що потрібно бути уважною та слідкувати за дітьми.

Это не мое дело, но имею право высказать свое субъективное мнение... :smilie5: Если бы я жил в Украине меня невпример меньше бесили бы песенки из советских мультфильмов, чем вот такие каргокультные фразы, троянским конем втащенные в мой язык из "русского мира" тупорылыми местными бюрократами.

Слово "ювенальный" - Juvenile - в английском языке употребляется в констексте Juvenile Detention Centre, Juvenile Prison ( juvie hall), "центр задержания несовершеннолетних", "тюрьма для несовершеннолетних".
Никакого отношения к Child Protection (защита детей) это слово не имеет.
Россияне съобезьянничали (см. "Мартышка и очки"), давайте съобезьянничаем у россиян...  :silly:

Хочите примеров еще?  :smilie5:
"Президент - гарант Конституции" - "гарант Конституции" - это конституционный суд/комиссия.
В Говняшке президент, не "гарант", а хозяин конституции.
Нахрена бездумно тащить это в контексте, типа "наш гарант" (заменяя слово"Зеленский", читал такое пару раз на украинском)?!
Cпойлер
Извените за политический офф-топик во флудной ветке...  :sorry:
"Не забыть бы нам всё, не простить бы и не потерять". В. Высоцкий

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12644
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
А меня бесит, когда, скажем, названия зарубежных фильмов переводят на украинский не с оригинала, а с русского перевода. А там те еще фантазеры.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Все починається з дитинства.

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9127
  • Karma: 5435
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
... с русского перевода. А там те еще фантазеры.
Угу "В джазе только девушки" - гарний такий "переклад"...  :grin:
Homo homini felis est.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12644
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Продолжение истории с мавзолеем.  :grin:
Цитувати (виділене)
У Бобровиці на Чернігівщині гендиректор ТОВ "Земля і воля", Герой України Леонід Яковишин будує собі усипальницю. До своєї смерті він хотів би здавати її в оренду по 500 доларів за ніч.
Про це кореспонденту Укрінформу повідомив Григорій Войток - заступник і речник Леоніда Яковишина.

"Помирати Леонід Яковишин збирається у віці 96 років. А до того, після закінчення будівництва усипальниці, здаватиме її в оренду тим, хто раптом захоче там переночувати - по 500 доларів за ніч", - розповів він.

Щодо самого факту спорудження усипальниці, то в цьому, як вважають в "Землі і волі", немає нічого незвичайного, оскільки будівництво таких споруд на Чернігівщині здавна було традиційним. А Яковишин людина заможна, тож реалізовує проєкт за свої, чесно зароблені кошти, пояснив речник.

"Одні магнати мріють про "Бентлі", інші - про квартиру в Лондоні, а наш коло своєї садиби будує усипальницю. Він не купує своїм дітям маєтки, і сам не має маєтку, якими володіють деякі торгаші чи фермери, а добудовує будинок, у якому живе з 90-х років", - зазначив Войток.
https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3249781-agrarij-z-cernigivsini-hoce-zdavati-svou-usipalnicu-v-orendu-po-500-za-nic.html
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
До своєї смерті він хотів би здавати її в оренду по 500 доларів за ніч.
Стартап "Приют Дракулы" :grin: :grin: :grin: :grin:
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7798
  • Karma: 3633
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Угу "В джазе только девушки" - гарний такий "переклад"... 
Новые амазонки.  :sarcastic:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Новые амазонки. 
Тут хоч зрозуміло, чому інша назва.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
... с русского перевода. А там те еще фантазеры.
Угу "В джазе только девушки" - гарний такий "переклад"...  :grin:
А хтось знає якийсь вдалий?

Offline Cthulhu

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 442
  • Karma: 2256
  • Стать: Чоловіча
А хтось знає якийсь вдалий?

ммм?...

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Не знаю, куда. В "оккупирование" не совсем, в ковидную тему тоже. Пусть будет здесь.
Сегодня говорила со своей сестрицей - ватницей. То да сё, как ты там поживаешь (напомню, она преподает в Днепропетровском медуниверситете укр. язык иностранным студентам). Диалог:
Я: -Ты уже привилась, есть у тебя такая возможность?
С: - Могу хоть сейчас привиться Файзером, но он мне русской по крови не подойдет.
Я: - А чем ты собираешться прививаться?
С: - Конечно же, Спутником!!!!!!
Я: - Российской вакцины в Украине не будет никогда.
С: - с истерическими нотками: Как это не будет? Будет! Вот Медведчук обещал, что в сентябре, я и подожду!
Я: - Но эффективность Спутника не доказана в мире, да и сами рос. говорят, что у них эффективность 60%.
С: - Тю! Поганый буржуйский Файзер дает иммунитет только на полгода, А родимый Спутник на 2 года!!!!
Я: - Откуда ты это узнала?  :shok:
С: - Мне папа сказал, он точно знает!
Папа у нас проживает в Лугандоне, зимой переболел, тяжело. Пока не совсем поправился. С папой общается только она.
Я: - А ты можешь поехать к папе и там привиться? Своим скрепным Спутником? Или туда не пускают?
С: - Пускают, но там нет вакцин!
Я: -  :sho_za: Как нет?????
С: - Пока там прививают медработников и военных.
Я: ехидно - Каких военных?
С: - Российских!
Я: - Каких, блядь??????????? Их же там нет!!!!!
т и ш и н а
Я: - А как же доблестные шахтеры - пополченцы? Учителя, старики?
С: - Они просят у Москвы, но пока не дают.
Я: - Ну, будь здорова, удачи тебе с твоим скрепным рускокровным Спутником! Шла бы ты лучше и привилась Файзером!
 :wacko3:

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
 :yahoo: А вам так хоч колись везло? Якщо нє, то не хвилютеся, ми йдемо до вас. Генерал-сержантів у нас вистачить на кожного.  8)
Цитувати (виділене)
Павло Бондаренко
35 хв  ·
Всьо!
Життя вдалося! Щойно мені на пошту написав генерал-сержант армії США Джозеф Данфорд. Цілий генерал-сержант! Американської армії! Він служить миротворцем в Афганістані й здобув у бою 4 мільйони 800 тисяч доларів, що належали "Талібану". Тепер хоче ними зі мною поділитися 50/50 за умови, шо я погоджуся зберегти усі гроші, поки генерал-сержант воюватиме.
Треба лише вислати йому 200 доларів щоб він заплатив за пересилку вантажу з доларами в Україну. Зараз випрасую шнурки на кросівках, візьму долари й бігом на пошту робити переказ!
Куплю костюм с отлівом і на Мальдіви.
А ви усі заздріть!

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12644
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
А вам так хоч колись везло?
Ты даже не представляешь, сколько людей этому верят.
Помню даму из Донецка, которая получила подобное письмо, в котором умудрились сослаться еще на посольство Украины в ВБ.
Дама забрасывала нас мейлами с требованием подтвердить ей получение денег. Никакие объяснения, что это лохотрон не действовали.
В ответ был вопль души: "Вы не понимаете, как мне нужны эти деньги!".  :facepalm:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Зараз випрасую шнурки на кросівках, візьму долари й бігом на пошту робити переказ!
Одна моя племянница недавно призналась, что каждый раз, когда ей мама говорила, что вот щас погладит шнурки и..., она нетерпеливо и искренне ждала, когда же та начнет их гладить.

Online Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4651
  • Karma: 3532
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
:yahoo: А вам так хоч колись везло? Якщо нє, то не хвилютеся, ми йдемо до вас. Генерал-сержантів у нас вистачить на кожного.  8)
Цитувати (виділене)
Павло Бондаренко
35 хв  ·
Всьо!
Життя вдалося! Щойно мені на пошту написав генерал-сержант армії США Джозеф Данфорд. Цілий генерал-сержант! Американської армії! Він служить миротворцем в Афганістані й здобув у бою 4 мільйони 800 тисяч доларів, що належали "Талібану". Тепер хоче ними зі мною поділитися 50/50 за умови, шо я погоджуся зберегти усі гроші, поки генерал-сержант воюватиме.
Треба лише вислати йому 200 доларів щоб він заплатив за пересилку вантажу з доларами в Україну. Зараз випрасую шнурки на кросівках, візьму долари й бігом на пошту робити переказ!
Куплю костюм с отлівом і на Мальдіви.
А ви усі заздріть!
Були часи, коли я вважав тиждень даремним, якщо я не вигравав в лотереї менш за 20 мільйонів доларів. Три різні особисті секретарі Ходорковського вибрали (незалежно) мене для того, щоб поділитися його грошима. А тепер... Якісь жебрак-генерал-сержант зі смішною сумою.

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6878
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Зараз випрасую шнурки на кросівках, візьму долари й бігом на пошту робити переказ!
Одна моя племянница недавно призналась, что каждый раз, когда ей мама говорила, что вот щас погладит шнурки и..., она нетерпеливо и искренне ждала, когда же та начнет их гладить.
А я как-то раз гладила шнурки. :smilie5: Помыла белые кроссовки, постирала шнурки и погладила, чтобы высушить - выходить уже надо было.

Offline ЯМ 64 бета

  • ****
  • Повідомлень: 406
  • Karma: 235
А кто помнит Раифа Бадави? Он вообще жив ещё?

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23507
  • Стать: Чоловіча
Є ще порох у порохівницях.

0 Користувачів і 9 Гостей дивляться цю тему.