Автор Тема: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
 

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26311
  • Karma: 20604
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Розмір може бути різний. А так, якщо є підходяща за 30 я б купив на пробу. Гроші не великі, можна ризикнути, тиску там нема. Чи країну-виробника глянути, наприклад якщо польська не набагато дорожча за українську - взяв би ії.
АПД: Я тут подумав, може в різних виробників можуть бути різні приколи, наприклад різьба не співпадатиме. Тоді краще взяти того виробника який у ревізії, якщо можна це взнати, звичайно.

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Розмір може бути різний. А так, якщо є підходяща за 30 я б ії і купив на пробу. Гроші не великі, можна ризікнути.
Розмір 110,  Ще б зрозуміти, чи там ще щось треба туди, ущільнення якесь чи що. ЧИ тільки кришки вистачить.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26311
  • Karma: 20604
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Ущільнення повинно бути в самій кришці вже. А можна посилання, бо мені окремі кришки гугл щось не знаходить, тільки в комплекті з ревізією.

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7798
  • Karma: 3633
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Ущільнення повинно бути в самій кришці вже.
В дешевій може не бути. Ще трохи грошей на герметик. Але ніяк не 400, звісно.
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26311
  • Karma: 20604
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Ще трохи грошей на герметик.
Я думаю, що пару оборотів фум-лєнтою на різьбу вистачить з головою.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26311
  • Karma: 20604
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Да и ещё, "Крышка" и "Заглушка" это два разных человека. Хотя внешне и похожи. :)

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7798
  • Karma: 3633
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Я думаю, що пару оборотів фум-лєнтою на різьбу вистачить з головою.
Може й так. Якщо під рукою нема, то гривень 30-40.
Да и ещё, "Крышка" и "Заглушка" это два разных человека. Хотя внешне и похожи.
Противоположного пола вроде как.  :pardon:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
АПД: Я тут подумав, може в різних виробників можуть бути різні приколи, наприклад різьба не співпадатиме. Тоді краще взяти того виробника який у ревізії, якщо можна це взнати, звичайно.
Взнати не можна, на трубі ніяких ознак. Сама труба начебто 110 мм (наскільки можна поміряти в тих умовах), але стандартна кришка не підходить. Я купила, бачила, що вона менше, але подумала, що може то дизайн такий, товстий, а отвір однаковий.  Але ні.  Тую кришку, що я купила, можна у отвір вкинути і вона гарненько полетить донизу.   :grin:  Такої труби та кришки  в гуглі не бачу, не знаю, чому, немає фото, хоч будинок звичайний, нічого такого тут не повинно бути.    :smile10:
Десь таку я купила, прямо з трубою, бо окремо не продають.

  Та вона замала.




Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
А там труба чорна, кришки великі та товсті, теж чорні, у кришки зовні 140 мм діаметр. (скинула б з телефона фото, але шнурка немає.
Як я такої не знайду, не знаю, що тоді робити.  :scare3:

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26311
  • Karma: 20604
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Та вона замала.
Мабуть треба брати свою кришку і йти на Юность (Куренівку?) шукати подібну. Іншого виходу не бачу.

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9503
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Як я такої не знайду, не знаю, що тоді робити. 
Покликати сантехніка ?

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Як я такої не знайду, не знаю, що тоді робити.
Покликати сантехніка ?
"У нас такого немає, можемо демонтувати стояк, дорого"

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Та вона замала.
Мабуть треба брати свою кришку і йти на Юность (Куренівку?) шукати подібну. Іншого виходу не бачу.
Якщо я візьму кришку, то прийдеться відключати воду всьому стояку, поки я буду з нею ходити.  Бо без кришки все звідти буде литися назовні.  Ну половина точно.

До речі, в Епіцентрі сказали, що "це у вас стара труба, зараз такого нічого не продаємо, у нас тільки нове - ось таке (показують те, що я навмання купила). І не буває, не приходьте більше взагалі.

Та з кришкою іти не треба, я заміряла діаметр зовнішньої сторони кришки, я її впізнаю, не таке в нас багате розмаїття цих аксесуарів.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26311
  • Karma: 20604
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Якщо каналізація пластикова та стандартні 110 мм, то замінити кусок з ревізією це хвилин 15 роботи. В мене вирізали шмат чавунної та міняли на пластмассову десь за пів години. І не пам'ятаю щоб це коштувало якіхось космічних грошей. Так шо може просто потрібен інший сантехнік.

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Якщо каналізація пластикова та стандартні 110 мм, то замінити кусок з ревізією це хвилин 15 роботи. В мене вирізали шмат чавунної та міняли на пластмассову десь за пів години. І не пам'ятаю щоб це коштувало якіхось космічних грошей. Так шо може просто потрібен інший сантехнік.
Нібито 110,  з жахом дивлюсь на цю авантюру, та зверху 8 поверхів. Знайти кришку було б набагато краще, бо труба нормальна.  В мене був один великий ремонт труби. результат:
1. Пошкоджено плитку
2. зірвано пломбу з лічильника (не знаємо, як це вийшло, воно само, воно так і було)
3. Зігнуто важіль вентиля.
4 трубу пластикову водовідну гнули на злам, "бо місця працювати не вистачає".

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26311
  • Karma: 20604
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Та про ремонти можна годинами розповідати.
+ Поклали плитку в туалеті.
- Зламали налічник на дверях ("та виж все одно казали що хочете двері поміняти")
- Відірвали гусачок змішувача у ванній ("та я руки хтів помити, взявся, а воно як пригне відірвалось")
- Два зайвих 50 кг мішки клея("я помилився, треба не цей клей, а той").
- Тиждень срача в хаті ("за день впораюсь, ну, два максимум").
 :grin:

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2276
  • Karma: 2245
pozemka, быстрозатвердевающим силиконом нельзя замазать трещину в крышке?

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
pozemka, быстрозатвердевающим силиконом нельзя замазать трещину в крышке?

А он воды не боится?  В смысле, пока твердеет?  И еще - крышка очень туго накручивается, буквально титаническими усилиями.  Оно-то и хорошо, плотно садится, но боюсь, трещина опять разойдется. 
надолго крышку снимать стремно. Даже если уговорить правление воду отключить, у людей бачки полные могут остаться, и они от души насливают, сверху 8 этажей.

Дали мне телефон еще сантехника, попробую поговорить (у меня их с полдесятка, но тем я уже звонить не буду  :grin: ).


Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26311
  • Karma: 20604
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
А он воды не боится?  В смысле, пока твердеет?
Есть такой который наоборот, в воде быстрее застывает. Даже в инструкции предлагают смочить место нанесения предварительно.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2276
  • Karma: 2245
Я бы крышку не трогал, попробовал бы при надетой крышке вокруг наколхозить/замазать. А то её начнёшь крутить, она вся лопнет. Но сантехник лучше.

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Я бы крышку не трогал, попробовал бы вокруг наколхозить/замазать. А то её начнёшь крутить, она вся лопнет. Но сантехник лучше.
не всякий сантехник одинаково полезен.  :(
Был бы у меня хороший, я бы вопли отчаяния на форуме не издавала.
Если не найду крышку, посоветуюсь в смысле замазывания с сантехником. Была идея залепить duct tape (у меня еще немного настоящей осталось, а то у нас все подделки), пока, во всяком случае, она к мокрому как раз лепится.

Offline SergJant

  • ****
  • Повідомлень: 281
  • Karma: 140
  • Стать: Чоловіча
Я бы снял крышку, плотно засунул в дырку тряпку, сверху накрыл кульком, поверху, где резьба, скотчем. И ничего не потечёт. И с крышкой можно развлекаться: клеить менять и т.д.

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7798
  • Karma: 3633
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
...Все ж таки добре, коли поруч є люди, котрі трохи знайомі з Solidworks і мають 3D-принтери...
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2276
  • Karma: 2245
У нас 3D принтер не печатает водонепроницаемые детали. Хотя я не уверен,  может там какие настройки по плотности есть.

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2635
  • Karma: 1807
дві муфти, ножівка, новий кусок труби з ревізією, камера від м'яча, прямі руки і до півгодини часу - все що потрібно для заміни пошкодженої ділянки на будь яку іншу

UPD: насос для камери
UPD2: можна спробувати заткнуть отвір звичайною заглушкою 110мм


але це якось дендрофекально
UPD3: ну і лотерею ніхто не відміняв  :smilie5:
https://voltar.com.ua/shop/probka-rezbovoia-pvh-dlia-revizii-wavin.html
« Останнє редагування: Червень 29, 2022, 08:27:38 від fakir »

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
Если не найду крышку
Можна спробувати пошукати на Куренівському ринку, той що Птичка. Треба дивитись на товар і якщо продають щось схоже - питати, чи є необхідне в цього продавця, а якщо немає то в кого може бути. Вони зазвичай радять до кого підійти. Буде корисно попередньо зробити фото і заміри кришки, яку необхідно замінити. Я там багато такого господарського, не існуючого в Епіцентрі, знаходила.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26486
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Кияне, підскажить будь ласка, зараз за воду передавати дані тільки https://cks.com.ua/cabinet/objects/  чи ще кудись?
Злобная заинька

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4683
  • Karma: 2809
  • Стать: Жіноча
Кияне, підскажить будь ласка, зараз за воду передавати дані тільки https://cks.com.ua/cabinet/objects/  чи ще кудись?
Я передаю в Вайбері в чаті Київводоканал, там зручно. Пробувала в ТГ в тому ж чаті подати, але щось не робе в них. А в Вайбері ок.

На квитанціях теж пишуть способи подачі, але під рукою паперової нема.

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Если не найду крышку
Можна спробувати пошукати на Куренівському ринку, той що Птичка. Треба дивитись на товар і якщо продають щось схоже - питати, чи є необхідне в цього продавця, а якщо немає то в кого може бути. Вони зазвичай радять до кого підійти. Буде корисно попередньо зробити фото і заміри кришки, яку необхідно замінити. Я там багато такого господарського, не існуючого в Епіцентрі, знаходила.

Вчера потратила фактически целый день на это.  Это старые советские трубы, такого больше нет, не делают, не найдете, не ищите.  наконец мне подсказали одного дядечку, который может пошаманить и т.д.  Дядя предложил запаять трещину.  Я посмотрела процесс на ютубе и решила согласиться, потому что выхода все равно нет. подозревала, что от нагревания и рубца крышка слегка деформируется, но надеялась на лучшее. Увы. Он слишком много вырезал, шов вышел грубым. Раньше капало, теперь при полностью закрученной крышке (с диким трудом закрученной, раньше было полегче) течет.   Подозреваю, что теперь она закручивается не до конца, но уже ее ни на мм не двинешь.

Причем первый раз затянули пленкой оставшуюся дыру как-то удачно, вообще не текло. Когда крышка не подошла, пришлось заново затягивать пленкой и теперь подтекает.

Думала накрутить крышку на пищевую пленку, но крышка и так неподъемно тяжело закручивалась, а много раз экспериментировать в этом месте стремно.
Вызвала сантехников - у вас водопад с потолка не течет?  Нет?  Ну тогда может завтра, сейчас у нас в подвале прорыв, мы его грудью закрываем.  Ждите.


Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
дві муфти, ножівка, новий кусок труби з ревізією, камера від м'яча, прямі руки і до півгодини часу - все що потрібно для заміни пошкодженої ділянки на будь яку іншу

UPD: насос для камери
UPD2: можна спробувати заткнуть отвір звичайною заглушкою 110мм


але це якось дендрофекально
UPD3: ну і лотерею ніхто не відміняв  :smilie5:
https://voltar.com.ua/shop/probka-rezbovoia-pvh-dlia-revizii-wavin.html
Тут, конечно, удобно работать и все можно приделать. 
Кто-то тряпкой советовал заткнуть, не знаю как, она бы вниз улетела. раструба нет, есть дыра и сразу труба вниз.  На картинке никакого тесного короба, где еле руки просовываешь вокруг трубы, там все неудобно, ни за что не зацепишь, все съезжает, скоч клеится только сам к себе.

Посоветовали натянуть презерватив.  Пошла, дайте, грю, самый большой размер, они на меня так посмотрели, со значением, дали какой-то супер стронг xxl, но мимо.  :smilie5:  Даже пытаться не стала. Он такой скользкий, блин.  Да и лопнуть может (по диаметру) в любой момент.

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.