Автор Тема: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
 

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2630
  • Karma: 1806
дві муфти, ножівка, новий кусок труби з ревізією, камера від м'яча, прямі руки і до півгодини часу - все що потрібно для заміни пошкодженої ділянки на будь яку іншу

UPD: насос для камери
UPD2: можна спробувати заткнуть отвір звичайною заглушкою 110мм


але це якось дендрофекально
UPD3: ну і лотерею ніхто не відміняв  :smilie5:
https://voltar.com.ua/shop/probka-rezbovoia-pvh-dlia-revizii-wavin.html
Тут, конечно, удобно работать и все можно приделать. 
Кто-то тряпкой советовал заткнуть, не знаю как, она бы вниз улетела. раструба нет, есть дыра и сразу труба вниз.  На картинке никакого тесного короба, где еле руки просовываешь вокруг трубы, там все неудобно, ни за что не зацепишь, все съезжает, скоч клеится только сам к себе.

Посоветовали натянуть презерватив.  Пошла, дайте, грю, самый большой размер, они на меня так посмотрели, со значением, дали какой-то супер стронг xxl, но мимо.  :smilie5:  Даже пытаться не стала. Он такой скользкий, блин.  Да и лопнуть может (по диаметру) в любой момент.
не презерватив, а капелюх для плавання, чи хоча б захист для душу :)
харчова плівка?
вирізати з дерева пробку конічної форми і заткнути отвір на акриловому геметику, зафіксувавши скотчем, чи тією ж харчовою плівкою, навколо труби
якщо дерево - не варіант, екструдований пінополістирол, у крайньому віпадку неекструдований (звичайний пінопласт)

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
не презерватив, а капелюх для плавання, чи хоча б захист для душу
харчова плівка?
вирізати з дерева пробку конічної форми і заткнути отвір на акриловому геметику, зафіксувавши скотчем, чи тією ж харчовою плівкою, навколо труби
якщо дерево - не варіант, екструдований пінополістирол, у крайньому віпадку неекструдований (звичайний пінопласт)
Якщо сантехніки не змогуть нічого зробити з кришкою (а я підозрюю, що і не будуть пробувати), альтернатива - заміна труби ревізїї.  Ще я боюсь, що вони знімуть отй весь мотлох, що я намотала, з труби, а потім скажуть, що треба таку і таку трубу, а ми пішли до понеділка.  І прийдеться знову все замотувати з ризиком попасти (треба знов купляти кацелярські гумки та ізоленту, бо вже все використано). А потім чергувати та нервувати.

У нас домові сантехніки такі як при совку, мабуть, наша голова знайшла найдешевших, які були. Як би був один, мені здається, що було б краще, вони ходять кодлом, і це мабуть їх звільняє від відповідальності.

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
На идею заклеивать герметиком они сказали "нет".

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
не презерватив, а капелюх для плавання, чи хоча б захист для душу
  Немає капелюха.
Презерватив хотіла тільки як резинку, що тримає плівку на горлі.

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2630
  • Karma: 1806
Cпойлер
На идею заклеивать герметиком они сказали "нет".
ти диви які - хай нюхають тоді
не презерватив, а капелюх для плавання, чи хоча б захист для душу
  Немає капелюха.
купіть, чи ви вважаєте вам мають запропонувати рушення суто з того що є в наявності? спочатку надайте перелік наявного
Презерватив хотіла тільки як резинку, що тримає плівку на горлі.
пробачте, але це тупо  :facepalm:

взагалі складається враження що ви загадали загадку, а ми всі не вгадуємо відповідь яку ви собі загадали
все, я умиваю руки, вибачте що потурбував

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26284
  • Karma: 20582
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Кияне, підскажить будь ласка, зараз за воду передавати дані тільки https://cks.com.ua/cabinet/objects/  чи ще кудись?
Холодна вода можна сюди
https://kvkmeters.ssmt.com.ua/main/find-factors

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная

все, я умиваю руки, вибачте що потурбував
Я про просте й тимчасове на зараз.  Дякую за варіанти.  Прийдуть, що вони скажуть, подивимось.

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Взяли кусок мешка для мусора, сложили в несколько раз, сунули под крышку и долго пыхтели-закручивали ту крышку поверх кулька. 
Сказали, что на пока сойдет, посмотрим.  А потом вдруг позвонили и сообщили
  :consul: :scare3:  :obm:  :yahoo:
, что нашли такую крышку через директар магазин, через туваровед, в общем, принесли, содрали как за золотую, но я не артачилась.  Если будет дальше плохо, надо будет эту закрутить.

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5313
  • Karma: 3265
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Хтось може знає, як в тому блядському ФБ (в телефоні) налаштувати показ постів в хронологічному порядку (останні - першими), а не як йому здається буде красиво  :mad:?
Бісить шо капець.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Хтось може знає, як в тому блядському ФБ (в телефоні) налаштувати показ постів в хронологічному порядку (останні - першими), а не як йому здається буде красиво  :mad:?
Бісить шо капець.

Там є такая пімпочка зліва «останні новини», тиснеш на неї й воно починає показувати з нових повідомлень. Але все одно не все й не всіх.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26284
  • Karma: 20582
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Хтось може знає, як в тому блядському ФБ (в телефоні) налаштувати показ постів в хронологічному порядку (останні - першими), а не як йому здається буде красиво  ?
Цукерберг знає, але не скажє. :pardon:

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Поделитесь, пожалуйста опытом, если таковой у вас есть)
Надо покрасить пол в комнате. На линолеум я сейчас не замахнусь по многим причинам. Но делать что-то с полом надо.  Краска местами облезла до двп( постелено в незапамятные времена  поверх обычного пола).  Бесит.
Какая краска оптимальна по параметрам  цена/устойчивость?
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
Какая краска оптимальна по параметрам  цена/устойчивость?
Слушай, я сама пока не пробовала, но бабки в трамвае (с) очень хвалят меловую краску. И советуют брать не фирменную, а делать своими руками.
https://anniesloanrussia.com/techniques/tips/kak-pokrasit-derevyannyy-pol/
Как приготовить меловую краску своими руками
https://stroika-krasnodar.ru/kak-prigotovit-melovyu-krasky-i-pokrasit-eu-mebel-5-receptov-v-domashnih-ysloviiah/
Говорят, ложится ровно, без полос, и не требует большой подготовки поверхности.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Слушай, я сама пока не пробовала, но бабки в трамвае (с) очень хвалят меловую краску. И советуют брать не фирменную, а делать своими руками.
Спасибо за информацию, но я на такое точно не замахнусь)))
 Меня вообще перспектива даже такого косметического ремонта( покрасить пол готовой краской)повергает в состояние  близкое к прострации)А тут еще и лаком крыть, и краску делать. Т.е  это наверное, интересно и увлекательно, но не про меня.))
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5313
  • Karma: 3265
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Хтось може знає, як в тому блядському ФБ (в телефоні) налаштувати показ постів в хронологічному порядку (останні - першими), а не як йому здається буде красиво  :mad:?
Бісить шо капець.

Там є такая пімпочка зліва «останні новини», тиснеш на неї й воно починає показувати з нових повідомлень. Але все одно не все й не всіх.
Ксееееняяя
Немає там пімпочки  :unknown:
Або я не бачу

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
То в тебе телефон й додаток в ньому? Тоді не знаю, бо в мені на айпаді інакше виглядає все.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5313
  • Karma: 3265
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
 :weep:
Андроїд в мене, так, і цвяхами прибитий фб додаток.
Ото шо підкреслено в мене колись на компі було, потім зникло. :mad:

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26475
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Короче. Я 2 рази налоштовувала ці кляті свіжі новини.
Зараз полізла - не знайшла там, де як запам'товувала, було.
Але. Через гугль чудово знаходится, головне у пошуку виставь за останній місяць чи тиждень, і шо саме у андроїді.
Гадский цукерберг та його команда.
Злобная заинька

Offline Винная Ягода

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 984
  • Karma: 1240
  • Стать: Жіноча
  • damsel in distress
Может, кто в курсе и подскажет, где можно переводчиком в интернете пристроиться? Где искать? Сын отучился, сидит теперь. Он ищет что-то, но пока ничего. Нашел смешное предложение - перевод с японского фильмов для взрослых. Я говорю, надо брать, там, небось, мало внятного текста  :smilie5: Мечтал переводить манги и аниме.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Может, кто в курсе и подскажет, где можно переводчиком в интернете пристроиться? Где искать? Сын отучился, сидит теперь. Он ищет что-то, но пока ничего. Нашел смешное предложение - перевод с японского фильмов для взрослых. Я говорю, надо брать, там, небось, мало внятного текста  :smilie5: Мечтал переводить манги и аниме.
https://freelancehunt.com/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=Poisk_Umnaya_Ukr&gclid=CjwKCAjw_ISWBhBkEiwAdqxb9rGef573tO4i3ZUhvQX-L9TB2eqaPI7LIXP11g84cYI3LMeAkUNG3BoC7_EQAvD_BwE   
Например, здесь, мои переводчики иногда тут что-то ловят.
Без опыта будет достаточно сложно. Но пробовать надо. А что закончил?
 У него японский ?
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Винная Ягода

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 984
  • Karma: 1240
  • Стать: Жіноча
  • damsel in distress
Например, здесь, мои переводчики иногда тут что-то ловят.
Без опыта будет достаточно сложно. Но пробовать надо. А что закончил?
 У него японский ?
Спасибо, скину ему. Японский и английский. Закончил КНУ.

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1688
  • Karma: 464
Может, кто в курсе и подскажет, где можно переводчиком в интернете пристроиться? Где искать? Сын отучился, сидит теперь. Он ищет что-то, но пока ничего. Нашел смешное предложение - перевод с японского фильмов для взрослых. Я говорю, надо брать, там, небось, мало внятного текста  :smilie5: Мечтал переводить манги и аниме.
@Винная Ягода , Попроси своих немцев, чтобы на немецком посмотрели шо и где у вас там
Больше инфо выдастся по работе
Вот у нас первое попавшееся по японскому где ищут , как пример
(Кстати на английском тоже пусть поищет какая есть работа для него как переводчика)
https://www.fairlingo.com/vacatures/vacature-vertaler-japans/
пусть звякнет им и языком зацепится как они работают, я дальше не смотрела че они, но может тоже дигитально)) ну и вообще совета попросит))

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Например, здесь, мои переводчики иногда тут что-то ловят.
Без опыта будет достаточно сложно. Но пробовать надо. А что закончил?
 У него японский ?
Спасибо, скину ему. Японский и английский. Закончил КНУ.
  Примерный путь. Ну, что бы делала я.
1. Создать портфолио. Очень хорошо создать. В первую очередь для фрилансханта и подобных сайтов, чтобы при случае сразу показать товар лицом.
2. Разослать предложения по  всем бюро переводов. Но тут  есть проблемка. Бюро переводов - это не манга и не аниме. Это тонны юрфина и стандартных документов.  Иногда сайты и локализации игр. Это совсем нелегко , пока не выучишься переводить именно это ( терминология, приемы оформления  переводов документов, как правило, в ВУЗах не преподаются), но если  научишься  и встроишься в систему- не очень большой  кусочек хлеба гарантирован. Как правило, работа с очень жесткими сроками и низко оплачиваемая( особенно с точки зрения молодых и неопытных переводчиков))).Лирическое отступление. Помню юношу с фрилансханта , который у меня интересовался,  как ему  найти клиентов . Он хотел найти клиентов  с тарифом 80 грн за 1 учетную в 2018 году ( в это время  моя лучшая переводчица английского, которую  продавали  почти на уровне носителя для США и ВБ, никогда не претендовала на тариф выше 60 , потому что она очень хорошо знала  рынок -  сама работает в бюро.) Естественно, юноша никакого рынка не знал. Совершенно.)) Но хотел изрядно и сравнительно легко зарабатывать. В результате сидел без клиентов.)))
3. Вывести свой английский на очень хороший уровень и предлагать себя за границу как англо-японского переводчика, но это уже  по моим меркам достаточно грандиозная цель. Не невозможная, просто  сналету ее не возьмешь.
 Апд. Важно. Если решится пойти  по линии бюро - хорошо продумать письмо, которое будет рассылать. Оно должно быть не слишком пространным  и максимально информативным. И не начинаться с того, сколько он хочет заработать))))))) Или с номера карты для оплаты)))))( это я о своем наболевшем)))))).Ему надо произвести хорошее впечатление уже на этом этапе.  Людей, закончивших лингвистические вузы, у нас достаточно много, а работы сравнительно мало, особенно сейчас. Конкуренция высокая.
« Останнє редагування: Липень 04, 2022, 00:13:51 від Ash »
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Винная Ягода

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 984
  • Karma: 1240
  • Стать: Жіноча
  • damsel in distress
Спасибо большое, все скинула сыну, пусть разбирается.

Online В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23607
  • Karma: 9421
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
В нас проблема. В жінки паспорт виданий в Луганський області. Для отримання загранпаспорта вимагають ще якісь документи з фото. А в неї нема. Вони кажуть, що не можуть провести процедуру ідентифікації особи. І відмовляються щось робити далі. Що можна зробити?
Тю, ля, а шо?

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6363
  • Karma: 6420
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Моя мама таскала всё, что у неё было из документов - свидетельство о рождении, дипломы, трудовую, свидетельство о браке и т. д. Ей в документ-центре сказали, что если большой пакет, то обычно не отказывают, даже если они без фото.

Offline Винная Ягода

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 984
  • Karma: 1240
  • Стать: Жіноча
  • damsel in distress
У меня не было ни одного документа с фото. Тоже просили, но и так сделали.
А племянница летом приезжала украинский паспорт делать, так и мама, и бабушка ее писали кучу объяснительных, доказывали кто кому и кто.
Может с войной еще более ужесточили требования.
Когда сына идентифицировали, брали справку из реестра избирателей.

Online В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23607
  • Karma: 9421
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Ну короче жінку завернули. Вимагають свідчення трьох осіб, щоб підтвердити особу. Лише моїх свідчень не достатньо. Декількох документів без фото недостатньо.
Теоретично можно поїхати в Харків, там ми стільки свідків знайдемо. Але вся процедура може зайняти до трьох місяців, через це можно втратити право на повернення в Угорщину. Ну і взагалі це все насамперед було щоб діти були у безпеці.
Ксенія, Хом'як, що тут можна зробити?
Тю, ля, а шо?

Offline Drakonchik

  • *****
  • Повідомлень: 2092
  • Karma: 455
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
А які свідчення, якщо когось попрохати, не підійдуть?

Online В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23607
  • Karma: 9421
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
А як підтвердити, що це не ліві люди?
Тю, ля, а шо?

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.