Автор Тема: Короли и капуста. Официальный тред для флуда обо всем.
 

Offline Tamerlan

  • *****
  • Повідомлень: 8767
  • Karma: 1736
  • Стать: Чоловіча
По электронным сигаретам (не айкосам, а вейпам), могу сказать, что они никакого заметного дискомфорта окружающим не доставляют, если только какую-то убойную смесь с диким ароматом туда не заливают.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
25 на день?
Ага. Червоний "Rothmans" або "LD". Вже трохи починає давити жаба - 2 долари.  :(

Треба тютюн вирощувати самотужки, бо ціни справді таки, що куриш, а жаба душить, псує задоволення )
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26478
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Глупый вопрос. Марихуана какого региона Украины особенно ценится любителями этого дела?
Два раза за последние сутки говорили про план, который курят.
Несподіване запитання.
Злобная заинька

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9427
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Думаю, при таком раскладе вам тоже довольно быстро захочется, чтобы с этими потными ублюдками что-то сделали на законодательном уровне.
Ха. До мене періодично заходять боярє, тобто поціновувачи настоянки глоду. Оце вже смердючки. Хоча і не всі.
З.І. А ще є особлива категорія, яки вживають рідину для дезінфекції рук: спирт етиловий, календула, саліцилова кислота, гліцерин. Після уцінки 9.70. за 100 мл.
Тю, ля, а шо?

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4673
  • Karma: 2801
  • Стать: Жіноча
25 на день?
Ага. Червоний "Rothmans" або "LD". Вже трохи починає давити жаба - 2 долари.  :(

Треба тютюн вирощувати самотужки, бо ціни справді таки, що куриш, а жаба душить, псує задоволення )
В мене дядько кiлька рокiв тому садив тютюн на пiвгороду, понавиписував рiзних фенсi cортiв, сушив, але щось не смачно йому  було, кинув затiю. Цього року бачу - знов трохи насадив. :sarcastic:

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7798
  • Karma: 3633
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Треба тютюн вирощувати самотужки, бо ціни справді таки, що куриш, а жаба душить, псує задоволення )
На місцевому центральному ринку є точка з тютюном, гільзами і машинками для їх напихання. Сват дав наводку. 20 сигарет, в принципі непоганих (спробував), з нормальним фільтром, стане максимум в 30 грн. Але щось ніяк не спроможусь туди потрапити, вона в стороні від звичних шляхів. 
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4673
  • Karma: 2801
  • Стать: Жіноча

Та бздять ті айкоси, аби не гірше ніж цигарки.
Бздять. Тютюн сам по собi непогано пахне, це ж просто рослина. Як сушена спецiя  :grin: Навiть у деяких парфумах нотки цiкаво звучать. Але  вiд диму все одно погано.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9427
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
На місцевому центральному ринку є точка з тютюном, гільзами і машинками для їх напихання. Сват дав наводку. 20 сигарет, в принципі непоганих (спробував), з нормальним фільтром, стане максимум в 30 грн. Але щось ніяк не спроможусь туди потрапити, вона в стороні від звичних шляхів.
Я через те кинув палити, бо цигарки стали зовсім смердючі.
Проте, якщо набухаюсь, а поряд хтось палить, то не втримаюсь і стрільну цигарку. Так за рік цигарок п'ять спалюю. З ранку відчуваю сморід від одягу і сокрушаюся: ну навіщо!
Тю, ля, а шо?

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4673
  • Karma: 2801
  • Стать: Жіноча
Звісно, що не стану палити там навіть при відсутності заборон, коли там крім мене ще хтось є.
:give_rose:

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4673
  • Karma: 2801
  • Стать: Жіноча
З.І. А ще є особлива категорія, яки вживають рідину для дезінфекції рук: спирт етиловий, календула, саліцилова кислота, гліцерин. Після уцінки 9.70. за 100 мл.
Жесть. I шо, можна вижити пiсля такого коктейлю?
« Останнє редагування: Липень 03, 2022, 21:25:12 від Teagan »

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1689
  • Karma: 464
Полный запрет на курение в общественных местах считаю дуростью, хотя запах дыма не переношу, пусть будут специальные места для курения. Тогда уже и алкоголь нужно запрещать, вред для здоровья, безопасности и собственности населения от алкоголя как минимум не меньший.
То следующий шаг))
Я, кстати, курю все еще и много))
Но молчу в тряпочку на все запреты(у меня на работе комнату курцев тоже убрали из здания), бо знаю, что иду по направлению к раку легких, но то моя зависимость, а чего другим невиновным это устраивать??))
С машинами, то тут уже тоже давно уже разборки))
Более того, у нас сейчас очень серьезные протесты крестьян и вот там намного все серьезнее, чем у курильщиков, там людям все потерять вообще можно и вот в их случаях много вопросов, бо моим вонючим палочкам у меня их нет))

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9427
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Жесть. I шо, можна вижити пiся такого коктейлю?
Кажуть: заєбісь. Бодяжать з компотом з того що зараз зістигло: шовковиця, вишня. І кажуть, що бодуна від цього нема. Мабуть шо саліцилова кислота працює, як НПЗЗ. Хоча для шлунка, це звичайно, ульцерогенно
Тю, ля, а шо?

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34709
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
очень серьезные протесты крестьян

ех, феодальна Європа, все пейзанє з вилами страйкують :lol2:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Треба тютюн вирощувати самотужки, бо ціни справді таки, що куриш, а жаба душить, псує задоволення )
На місцевому центральному ринку є точка з тютюном, гільзами і машинками для їх напихання. Сват дав наводку. 20 сигарет, в принципі непоганих (спробував), з нормальним фільтром, стане максимум в 30 грн. Але щось ніяк не спроможусь туди потрапити, вона в стороні від звичних шляхів. 

В мене десь лежить й машинка й папір, тютюну тільки не вистачає. Але пригадую, щось мені з цим було не так, бо бросила бавитися. А що конкретно, то вже не пам’ятаю.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9427
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
ех, феодальна Європа, все пейзанє з вилами страйкують
В стратегічних іграх це самий слабий юніт.
Тю, ля, а шо?

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4673
  • Karma: 2801
  • Стать: Жіноча
у нас сейчас очень серьезные протесты крестьян
Против чего?

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Але пригадую, щось мені з цим було не так, бо бросила бавитися. А що конкретно, то вже не пам’ятаю.
В мене кілька друзів мали такий девайс, я пару разів спробувала, але тютюн заміцний все ж таки.

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
Бодяжать з компотом з того що зараз зістигло: шовковиця, вишня.
Богі. Я думала, це для зовнішнього користування. Дезінфекція, дубильні речовіні, тосе. Глицерін для пом"якшення.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Бодяжать з компотом з того що зараз зістигло: шовковиця, вишня.
Богі. Я думала, це для зовнішнього користування. Дезінфекція, дубильні речовіні, тосе. Глицерін для пом"якшення.

В людини усе повинно бути прєкрасно дезінфіковано та пом’якшено - й зовні, й зсередини  :sneaky:
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
В людини усе повинно бути прєкрасно дезінфіковано та пом’якшено - й зовні, й зсередини 
:grin:

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7798
  • Karma: 3633
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
З.І. А ще є особлива категорія, яки вживають рідину для дезінфекції рук: спирт етиловий, календула, саліцилова кислота, гліцерин. Після уцінки 9.70. за 100 мл.
Ох ти ж йошкін кот. А перегнати - ні?  :pardon:
інфернальні спогади
Свого часу в доблесній радянській армії доводилося таке робити, страшно згадати, з одеколоном. Попросили. За день змайстрував агрегат, котрий за 40 секунд (перевірили!) розбирався на запчастини, з вигляду котрих неможливо здогадатися, що то таке. Нормально переганявся лише "Русский лес". Тройняк - ніфіга.  :crazy:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4651
  • Karma: 3532
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
В людини усе повинно бути прєкрасно дезінфіковано та пом’якшено - й зовні, й зсередини  :sneaky:
Тогда советы из россии.


Offline Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4651
  • Karma: 3532
  • Стать: Чоловіча
  • Киев

и т.д. и т.п.

Offline Mr. Shark

  • *****
  • Повідомлень: 3224
  • Karma: 2617
  • Стать: Чоловіча
  • За тих, хто в морі!
Кажуть: заєбісь. Бодяжать з компотом з того що зараз зістигло: шовковиця, вишня. І кажуть, що бодуна від цього нема. Мабуть шо саліцилова кислота працює, як НПЗЗ. Хоча для шлунка, це звичайно, ульцерогенно
В нас перший начмед таке витворяв. Брав дезінфектор для рук, причому не рідкий, а гель, лимонаду туди та пив.

В мене кілька друзів мали такий девайс, я пару разів спробувала, але тютюн заміцний все ж таки.
Тютюн можна підібрати. А якщо сам ростиш, то змішувати листя та стебла у різних пропорціях. В листах багато нікотину, в стеблах не дуже. Можна як хочеш намішати. Зі мною місяць жил дядько приряджений до нашого батальйону. Він вирощує махорку, в нього її був чималий мішок, декілька коробок з гільзами та машинка. Як він курив, я виходив нюхати, бо дуже приємний запах. А від звичайних цигарок якийсь хімічний сморід. Запаху табаку зовсім немає.
ТрО -- це, як ЗСУ, тільки йобнуті.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
А якщо сам ростиш, то змішувати листя та стебла у різних пропорціях.
Ну що ти таке кажеш, де я, а де оце все? :smilie5: Якщо я таке почну робити, це означатиме, що цивілізації в Дніпрі прийшов каюк, причому остаточний. :) І то, скоріше ви почнете вирощувати та змішувати, а я у вас купуватиму. :smilie5: Хоча грошей у мене в такому разі не буде, тож відпрацьовуватиму на прополці.

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1689
  • Karma: 464
у нас сейчас очень серьезные протесты крестьян
Против чего?
А у нашего правительства новая модная тема stikstof (N2, азот вроде бы на русском?) они просто тупо сообщили, что фермеры на 70% свои хояйства должны свернуть
Это при этом, что их и так так долбали по законодательству и они массу кредитов набрали, чтобы супер современно все устроить для экологии
А щас, могут просто тупо вообще свою деятельность свернуть…

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1689
  • Karma: 464
очень серьезные протесты крестьян

ех, феодальна Європа, все пейзанє з вилами страйкують :lol2:
Маленькая Голландия очень серьезный экспортер по с/х на рынке)))
Но какой-то умник решил, что это дело надо подправить и нечего экспортировать, а нам самим и так хватит сыра голландского да молочки :grin:
С экспортом роз да тюльпанчиков тоже надо завязать, они тоже под новую политику подпадают))

Offline Сушка з маком

  • *****
  • Повідомлень: 6585
  • Karma: 3416
  • Стать: Жіноча
  • непозбувна бентега
Камiнг-аут. Завжди трохи заздрила курцям що в них э такий швидкий гарантований спосiб зняти стресс.
Я якийсь час заздрила, а потім хтось поділився, що ефект зник, а звичка залишилася.  :(

До речі, а хто як знімає стрес, є прості дієві способи?

Offline Minime

  • *****
  • Повідомлень: 6469
  • Karma: 4388
  • Стать: Чоловіча
  • Австралия: au2ua
До речі, а хто як знімає стрес, є прості дієві способи?
Монотонные физические дейстивия, желательно на свежем воздухе. Небольшая пробежка или на велосипеде.
"Не забыть бы нам всё, не простить бы и не потерять". В. Высоцкий

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9503
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Монотонные физические дейстивия, желательно на свежем воздухе.
Даже обычная длительная (час) ходьба.

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.