Автор Тема: Українська політика
 

Offline Саминсусамин

  • *****
  • Повідомлень: 2633
  • Karma: 498
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #2160 : Березень 25, 2020, 07:53:48 »
В четверг заседание ВР будет еще в Раде или уже в клинике?
В больнице Павлова!

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34634
  • Karma: 16926
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #2161 : Березень 25, 2020, 09:18:03 »
Внеочередное заседание ВР перенесено с четверга на субботу.
Тіпа Бєня в шабат їх бити не буде?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35515
  • Karma: 23422
  • Стать: Чоловіча

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8794
  • Karma: 9811
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика
« Reply #2163 : Березень 25, 2020, 10:31:29 »
У нашего предприятия В Привате кредит. Погашение 26 числа. Обычно они за неделю начинают звонить и писать, что надо погасить такого то числа и сумма. Этот месяц молчали до сегодняшнего дня. Я уже было подумала, что таки будут каникулы. Но сегодня повесили предупреждение в Приват24 . Так что государство соврало и тут.
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7786
  • Karma: 3621
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Українська політика
« Reply #2164 : Березень 25, 2020, 10:57:30 »
Может, это только предприятий касается. Есть небольшой хвост по карточке, сообщение не приходило. Но на всякий случай закинул вчера денежку.
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #2165 : Березень 25, 2020, 11:04:39 »
Цитувати (виділене)
У нашего предприятия В Привате кредит. Погашение 26 числа. Обычно они за неделю начинают звонить и писать, что надо погасить такого то числа и сумма. Этот месяц молчали до сегодняшнего дня. Я уже было подумала, что таки будут каникулы. Но сегодня повесили предупреждение в Приват24 . Так что государство соврало и тут.
А при чем здесь государство? Ты хочешь, чтобы оно начало компенсировать банкам "потери"? Я не хочу, потому что это будет конец всему. Если не будут компенсировать, то и требовать от банков каких-то каникул для клиентов тоже не могут. Так что здесь только отношения банка и заемщика. Государство не при чем.

Offline Кіндрат Калистратович

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 38699
  • Karma: 23439
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #2166 : Березень 25, 2020, 12:07:20 »
Цитувати (виділене)
У нашего предприятия В Привате кредит. Погашение 26 числа. Обычно они за неделю начинают звонить и писать, что надо погасить такого то числа и сумма. Этот месяц молчали до сегодняшнего дня. Я уже было подумала, что таки будут каникулы. Но сегодня повесили предупреждение в Приват24 . Так что государство соврало и тут.
А при чем здесь государство? Ты хочешь, чтобы оно начало компенсировать банкам "потери"? Я не хочу, потому что это будет конец всему. Если не будут компенсировать, то и требовать от банков каких-то каникул для клиентов тоже не могут. Так что здесь только отношения банка и заемщика. Государство не при чем.
Государство мешает людям заработать. Да вынужденно, но мешает. А если объявят ЧП, то и вовсе форс-мажор.
Компенсировать начали все государства. В какой мере и в какой способ, тут да, надо очень аккуратно.

Offline Старина Z

  • *****
  • Повідомлень: 41886
  • Karma: 31805
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #2167 : Березень 25, 2020, 12:13:02 »
Цитувати (виділене)
У нашего предприятия В Привате кредит. Погашение 26 числа. Обычно они за неделю начинают звонить и писать, что надо погасить такого то числа и сумма. Этот месяц молчали до сегодняшнего дня. Я уже было подумала, что таки будут каникулы. Но сегодня повесили предупреждение в Приват24 . Так что государство соврало и тут.
А при чем здесь государство? Ты хочешь, чтобы оно начало компенсировать банкам "потери"? Я не хочу, потому что это будет конец всему. Если не будут компенсировать, то и требовать от банков каких-то каникул для клиентов тоже не могут. Так что здесь только отношения банка и заемщика. Государство не при чем.
НБУ вчера заявил о том, что планируются кредитные каникулы для заемщиков. О том, как потом эти платежи будут погашаться, банки должны договариваться с заемщиками. Короче говоря, настолько неконкретно, что вообще ни о чем.

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8794
  • Karma: 9811
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика
« Reply #2168 : Березень 25, 2020, 12:42:29 »

А при чем здесь государство? Ты хочешь, чтобы оно начало компенсировать банкам "потери"? Я не хочу, потому что это будет конец всему. Если не будут компенсировать, то и требовать от банков каких-то каникул для клиентов тоже не могут. Так что здесь только отношения банка и заемщика. Государство не при чем.
Банк государственный. Мне ничего компенсировать не надо. Но есть те, кому нужна отсрочка.
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9847
  • Karma: 5913
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #2169 : Березень 25, 2020, 13:18:01 »
В Запоріжжі 4 хворих, з 14.00 режим надзвичайного стану

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12392
  • Karma: 5610
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Українська політика
« Reply #2170 : Березень 25, 2020, 13:21:53 »
Вона зазначила, що у зв'язку з цим буде тиждень перебувати на обсервації, оскільки Рудик у сесійній залі сидить перед нею.
А чего неделю, а не две?
Not all those who wander are lost

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19277
  • Karma: 6648
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #2171 : Березень 25, 2020, 13:23:36 »
Вона зазначила, що у зв'язку з цим буде тиждень перебувати на обсервації, оскільки Рудик у сесійній залі сидить перед нею.
А чего неделю, а не две?
Вона контактувала з Рудиком  тиждень тому( 1  тиждень з двох вже пройшов)
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35515
  • Karma: 23422
  • Стать: Чоловіча

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Re: Українська політика
« Reply #2173 : Березень 25, 2020, 13:34:13 »
Цитувати (виділене)

А при чем здесь государство? Ты хочешь, чтобы оно начало компенсировать банкам "потери"? Я не хочу, потому что это будет конец всему. Если не будут компенсировать, то и требовать от банков каких-то каникул для клиентов тоже не могут. Так что здесь только отношения банка и заемщика. Государство не при чем.
Банк государственный. Мне ничего компенсировать не надо. Но есть те, кому нужна отсрочка.
А какая разница что государственный? Компенсировать нужно не тебе, а банками. Отсрочка может быть нужна, но это взаимоотношения банка и клиента.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20519
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #2174 : Березень 25, 2020, 14:33:18 »
Цитувати (виділене)
Колишнього міністра закордонних справ України Леоніда Кожару затримали за підозрою у вбивстві.

Про це повідомив заступник глави МВС Антон Геращенко у Facebook.

Йому невдовзі оберуть запобіжний захід.

"Кожара та його дружина відпочатку і досі стверджують, що Сергій Старицький покінчив життя самогубством. Слідчі та прокурори перевірили обставини загибелі колишнього директора телеканалу Інтер і прийшли до висновку, що він не міг сам себе застрелити", - написав Геращенко.

Offline Кіндрат Калистратович

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 38699
  • Karma: 23439
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #2175 : Березень 25, 2020, 14:38:02 »
Цитувати (виділене)
Igor Kononenko
15 год ·
В процесі взаємодії з головними лікарями Обухівської та Васильківської районних лікарень обговорили ще одну проблему, яка виникла у зв'язку з припиненням транспортного сполучення між районними центрами і селами.
Для її вирішення передав два мікроавтобуси, що безкоштовно доставлятимуть медичних працівників на роботу і назад додому.
Дякую Олексію Відоменку за співпрацю в організації перевезення медиків з Києва та Кагарлика до міста Українки (Обухівська ЦРЛ).
Прошу приєднуватися до цієї ініціативи тих, у кого є така можливість, так як потреба в транспорті виникає майже кожного дня.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20519
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #2176 : Березень 25, 2020, 15:03:03 »
Цитувати (виділене)
Слідчі запросили співробітників столичного приватного медцентру для надання пояснень з приводу можливого приховування позитивних результатів тестів на короновірус.

Про це кореспондента УНІАН повідомила речниця прокуратури Києва Надія Максимець.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20519
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4099
  • Karma: 1773
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Українська політика
« Reply #2178 : Березень 25, 2020, 18:58:12 »
Я уже было подумала, что таки будут каникулы. Но сегодня повесили предупреждение в Приват24 . Так что государство соврало и тут.
Я что-то пропустил. Кому-то обещали кредитные каникулы?

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8794
  • Karma: 9811
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика
« Reply #2179 : Березень 25, 2020, 19:42:43 »
Я уже было подумала, что таки будут каникулы. Но сегодня повесили предупреждение в Приват24 . Так что государство соврало и тут.
Я что-то пропустил. Кому-то обещали кредитные каникулы?
Ага. Вроде бы по ипотеке дали. Но это не точно. А мне только что звонили, уточняли, собираемся платить или нет.
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4099
  • Karma: 1773
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Українська політика
« Reply #2180 : Березень 25, 2020, 20:02:17 »
Ага. Вроде бы по ипотеке дали. Но это не точно. А мне только что звонили, уточняли, собираемся платить или нет.
Ну официально на уровне закона - штрафные санкции за просрочку начислять запрещено. В остальном разве что частные инициативы отдельных банков.
Цитувати (виділене)
Розділ IV "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про споживче кредитування" (Відомості Верховної Ради України, 2017 р., № 1, ст. 2) доповнити пунктом 6 такого змісту:

"6. У разі прострочення споживачем у період з 01 березня 2020 року по 30 квітня 2020 року виконання зобов’язань за договором про споживчий кредит (в тому числі, але не виключно, прострочення споживачем у період з 01 березня 2020 року по 30 квітня 2020 року виконання зобов’язань зі сплати платежів) споживач звільняється від відповідальності перед кредитодавцем за таке прострочення. В тому числі, але не виключно, споживач в разі допущення такого прострочення звільняється від обов’язків сплачувати кредитодавцю неустойку (штраф, пеню) та інші платежі, сплата яких передбачена договором про споживчий кредит за прострочення виконання (невиконання, часткове виконання) споживачем зобов’язань за таким договором. Забороняється збільшення процентної ставки за користування кредитом з причин, інших ніж передбачені частиною четвертою статті 1056-1 Цивільного кодексу України, у разі невиконання зобов’язань за договором про споживчий кредит у період з 01 березня 2020 року по 31 травня 2020 року (в тому числі, але не виключно, прострочення споживачем у період з 01 березня 2020 року по 31 травня 2020 року виконання зобов’язань зі сплати платежів). Норми цього пункту поширюються у тому числі на кредити, визначені частиною другою статті 3 цього Закону".
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/533-20

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12603
  • Karma: 6439
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #2181 : Березень 25, 2020, 21:27:41 »
А в Феофании организовать слабо?
Т.е. дефицитное место будет пустовать, если презЕдент не заболеет?
Цитувати (виділене)
Мер Києва Віталій Кличко пояснив, що VIP-палати у лікарнях передбачені для перших осіб держави, а не для депутатів і чиновників.

Джерело: повідомлення на сайті Кличка

Пряма мова мера в ефірі телеканалу "Україна 24": "Що стосується VIP-палат нібито для депутатів та інших чиновників - такого немає! Я підняв інформацію щодо розпорядження, яке опублікували ЗМІ. Зараз з'ясовуємо всі деталі. Справді, завжди так було, що перші особи держави - Президент, Прем'єр-міністр, Голова Верховної Ради - на випадок захворювання повинні мати певні умови. - Окремі палати і щоб поряд знаходилася державна охорона. Така практика завжди була. І, до речі, не тільки в Україні".

Деталі: Кличко підкреслив, що такі умови можуть стосуватися виключно керівництва держави.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20519
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #2182 : Березень 25, 2020, 22:24:32 »
Мер Києва Віталій Кличко пояснив, що VIP-палати у лікарнях передбачені для перших осіб держави, а не для депутатів і чиновників.
Бене, Ахметову...

Offline Кіндрат Калистратович

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 38699
  • Karma: 23439
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #2183 : Березень 25, 2020, 22:26:37 »
Мер Києва Віталій Кличко пояснив, що VIP-палати у лікарнях передбачені для перших осіб держави, а не для депутатів і чиновників.
Бене, Ахметову...
но пока хозяева не лягут, места греть вполне могут и депутаты
по хозрасчёту, конечно же

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20519
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #2184 : Березень 25, 2020, 22:27:52 »
Сабо самой :yes:

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20519
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #2185 : Березень 26, 2020, 00:32:13 »
Когда есть возможность путешествовать в параллельные миры.
Cпойлер

Cпойлер

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16049
  • Karma: 15370
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика
« Reply #2186 : Березень 26, 2020, 04:31:48 »
Мер Києва Віталій Кличко пояснив, що VIP-палати у лікарнях передбачені для перших осіб держави, а не для депутатів і чиновників.
Бене, Ахметову...

Бреше або не підготувався!
Первый заместитель главы КГГА Николай Поворозник раскрыл всю правду (затрудняюсь со смайлом).
Цитувати (виділене)
Наказ спрямований не на VIP-пацієнтів, а на пацієнтів, які мають державну охорону. Тобто на людей, які сьогодні відбувають покарання в тюрмах або спеціальних ізоляторах.
Цей наказ розрахований для підготовки приміщень і місць, де люди, які відбувають сьогодні позбавлення волі в тих чи інших місцях у пенітенціарній службі… Эээ… Вони також мають право на лікування, і їм таке лікування треба забезпечити

Ганапольский охренел :smilie5: Вот это вот все - палаты, затемнённые окна, операционный блок, посты охраны, вот это все для обычных зеков? Не верю, говорит.  А Поворозник ему такой - ну и зря, у нас гуманное государство! (Это я уже придумала. Сказал - можете не верить, мне пох но от нас этого требует закон и соответствующие службы).

Ещё и грозился, что правоохранительные органы разберутся, откуда этот приказ просочился в сми, потому как «секретно».
Цитувати (виділене)
Ми повідомимо правоохоронні органи, щоб вони розібралися, звідки взявся цей наказ. У тому числі у ЗМІ. Адже цей наказ для обмеженого кола осіб.

В общем, слушала и плакала от умиления и радости за заключённых, которых будут лечить в этих палатах.
Хотя…может мы чего про бубочку и остальных не знаем? И они уже того, сидят? Обещали же посадки.

Короче, наслаждайтесь. К утру может чего новое придумают. Стыдобища, конечно. Пиздят, выкручиваются, уже такую чушь несут, что не вмещается никуда. Буквально «ссут в глаза», как говорится.
« Останнє редагування: Березень 26, 2020, 04:47:48 від Ксеня »
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12603
  • Karma: 6439
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #2187 : Березень 26, 2020, 09:58:33 »
Цитувати (виділене)
Пока действует карантин, проценты начисляются, но оплатить их можно будет после завершения карантина
Об этом в видеообращении заявила заместитель председателя Нацбанка Екатерина Рожкова, передает "ДС".

По ее словам, льготный режим обслуживания, или же "кредитные каникулы", - это не прощение долгов, а отсрочка для заемщиков, чье финансовое состояние ухудшилось. Банки продолжают начислять проценты за пользование кредитами. Ведь параллельно они начисляют проценты по депозитам и платят их.
То есть, пока действует карантин, проценты начисляются, но оплатить вы их можете после завершения карантина. О льготном режиме нужно договариваться с банком. И делать это дистанционно. Для этого нужно предоставить подтверждение потери работы, существенного снижения доходов или прекращения бизнеса.
https://www.dsnews.ua/economics/v-nub-rasskazali-kto-mozhet-ne-platit-protsenty-po-kreditam-26032020093400
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12603
  • Karma: 6439
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #2188 : Березень 26, 2020, 14:56:45 »
Игра в "найдите крайнего".
Цитувати (виділене)
"Побачив новини про VIP-палати. Уряд не видавав жодних вказівок про облаштування особливих палат для високопосадовців. З огляду на це, звертаюся до представників місцевої влади, у підпорядкуванні яких перебувають комунальні медичні заклади. Закликаю, щоби всі відповідальні органи на місцях перевірили інформацію щодо виділення окремих палат і прозвітували", – йдеться у заяві Шмигаля.

Прем'єр також заявив, що охорона в лікарнях допустима лише для пацієнтів з місць позбавлення волі.

"Моя позиція: ніяких VIP-палат для чиновників бути НЕ може! Палати з місцями, обладнаними для охорони, мають бути лише для осіб, які прибувають із закладів пенітенціарної системи", – наголосив він.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Old Stager

  • *****
  • Повідомлень: 6548
  • Karma: 5191
  • Стать: Чоловіча
  • Россия, Москва
Re: Українська політика
« Reply #2189 : Березень 26, 2020, 15:09:21 »
Стыдобища, конечно.

Принесу и сюда тоже:

Цитувати (виділене)
Вася-Совесть написал:

 ивритские слова "Ани мудаг, ше ата хуйдак" (Я обеспокоен тем, что ты заражен) звучат все чаще.
Просто человек

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.