Автор Тема: Українська політика. Війна. 15 листопада -
 

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6510 : Липень 14, 2023, 14:37:45 »
Трохи вбік від вашою дискусії

Чому соціальні платформи не дружні до українців

Вибух у Новій Каховці та екоцид, влаштований в Україні російськими загарбниками, став іще одним прикладом проблем, з якими уже півтора року стикаються українські користувачі соціальних платформ. Блокування, тіньові бани та  інші обмеження, застосовані проти українського контенту, перетворюють використання українцями соціальних сервісів на таке собі мінне поле, де будь-який необережний крок призводить до негативних наслідків. При цьому відмовитися від цих сервісів українці наразі не можуть, бо втратять можливість розповідати світові про нашу війну.

https://kunsht.com.ua/chomu-socialni-platformi-ne-druzhni-do-ukra%D1%97nciv/

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6511 : Липень 14, 2023, 14:48:12 »
https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3735764-vibacte-u-nas-vijna-kuleba-pro-nedostatnu-vdacnist-ukraini-za-vijskovu-dopomogu.html
Цитувати (виділене)
Дмитро Кулеба сказав в ефірі телемарафону «Єдині новини», коментуючи ситуацію з «недостатньою вдячністю» України партнерам за надану військову допомогу.

Глава української дипломатії зауважив, що, на його думку, це було «прикре непорозуміння з боку британського міністра», і нагадав, що прем’єр-міністр Британії публічно сказав, що цінує вдячність України, яка регулярно озвучується в різних форматах.

«Ні в кого немає підстав звинувачувати нас в якійсь невдячності. Але правда полягає в тому, що, вибачте, у нас війна. І коли вони мене запитують - і колеги-міністри, і журналісти іноземні - а чи достатньо вам передали зброї, я кажу: «Зброї буде недостатньо рівно стільки, скільки триватиме наш шлях до перемоги. Коли переможемо, тоді я скажу, дякую, зброї було достатньо. Але поки триває боротьба, зброї недостатньо». І це нормальна, чесна позиція, яка відповідає реальності. Тому насправді я не відчуваю сентименту, що хтось не цінує нашу вдячність, чи ми якось там недостатньо дякуємо», - сказав очільник МЗС.

Він додав, що на засіданні Ради Україна-НАТО українська делегація сиділа поруч із британською відповідно до розсадки за алфавітом, як це заведено в Альянсі для учасників, а не гостей. За словами Кулеби, у залі засідань він і міністр оборони Олексій Резніков мали розмови зі своїми британськими колегами.

«Прямо там у залі я говорив із Джеймсом (Клеверлі, міністром закордонних справ Британії – ред.), і ми там про дещо домовилися політично, а Олексій (Резніков – ред.) прямо там з Воллесом (міністром оборони Британії Беном Воллесом – ред.) домовився про одне важливе військове рішення по зброї. Все нормально насправді, всі рішення продовжують ухвалюватися так, як треба… Ми дуже вдячні кожному – і країні, яка дала один снаряд, і яка дала 100 тисяч снарядів, ми їм всім вдячні», - запевнив Дмитро Кулеба.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4710
  • Karma: 2818
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6512 : Липень 14, 2023, 15:11:32 »
А коли чекати кінця війни невідомо.
Ризикну спрогнозувати що не раніше саміту Нато у Вашингтоні, нажаль.
У Шрайка регулярно опитувальники "коли закінчиться війна". Я раніше чекала "до року", а тепер взагалі не знаю як відповісти.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4710
  • Karma: 2818
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6513 : Липень 14, 2023, 15:37:09 »

Не знаю чи це теж оффтоп, але сьогодні річниця ще одного воєнного злочину.

Цитувати (виділене)
14 липня 2022 року, рівно рік тому, росія вчинила воєнний злочин у Вінниці: удар крилатими ракетами «Калібр» по центру міста забрав життя 27 українців, серед них ― троє маленьких дітей
 
▪️ Ракети ворог випустив із підводного човна у Чорному морі. Того трагічного дня у Гаазі якраз відбувалась конференція щодо вчинених росією воєнних злочинів.
 
❗️ Усіх московських душогубів, убивць українських дітей та всіх воєнних злочинців Україна обов’язково віддасть під міжнародний трибунал. День розплати настане ― рано чи пізно, але невідворотно.   ▪️ Історія одного російського командира-підводника, причетного до воєнного злочину у Вінниці, свідчить, що від суду можна ховатись, але від відповідальності все одно не втекти.   ❗️ Головне управління розвідки Міністерства оборони України нагадує ― за кожен воєнний злочин буде справедлива відплата.
 
🙏 Вшановуємо пам’ять вінничан, українців, які стали  жертвами терористичної росії.
Не віриться що вже рік пройшов.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34786
  • Karma: 17041
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6514 : Липень 14, 2023, 16:21:59 »
А коли чекати кінця війни невідомо.
Ризикну спрогнозувати що не раніше саміту Нато у Вашингтоні, нажаль.
У Шрайка регулярно опитувальники "коли закінчиться війна". Я раніше чекала "до року", а тепер взагалі не знаю як відповісти.

я завжди ставлю до року з думкою що рано чи пізно я вгадаю.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34786
  • Karma: 17041
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6515 : Липень 14, 2023, 16:38:59 »
путін погодився на продовження зернової угоди, пише AFP із посиланням на Ердогана.

Вчора кремлівські пропагандисти верещали, що зерновій угоді кінець. Що більше жоден колосок не пропливе. І ставили умови: росії мають повернути страхування, пускати в західні порти, дати її банкам SWIFT.

путіну пропонували постояти поряд, або піти геть. Судячи з усього, запропонували ще раз. Але важливо інше. Вчора росія була впевнена, що її шантаж спрацює. І вивалила всі свої головні проблеми. Повторюсь – страхування вантажів, пропуск до портів, банківський сектор.

Це означає, що тут і треба додати ще санкцій. Коли рф болить, треба тиснути саме туди. Дякую ідіотам за підказку.

ПІДПИСУЙСЯ! (https://t.me/oleksiihoncharenko)
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16086
  • Karma: 15394
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6516 : Липень 14, 2023, 18:13:17 »
Як змогла перенесла усі питання стосовно біженства в окрему нову гілку.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6517 : Липень 14, 2023, 18:27:30 »
Victor Tregubov
48 minutes ago

Дві єпархії (єпархія - це церковний аналог області) УПЦ МП перейшли в пряме підпорядкування РПЦ. Донецько-Маріупільська та Горлівсько-Слов'янська вже внесені в реєстр Мінюсту РФ. Луганська на черзі.

Це сотні храмів. За один день. Сьогодні.

Цікаво, чи почуємо ми від священноначалія УПЦ МП заяви про церковне рейдерство, які лунають кожного разу, коли хоч одна сільська община переходить до ПЦУ? Чи будуть апеляції до порушення канонічного та церковного права? Чи будуть протести?

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27712
  • Karma: 7918
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6518 : Липень 14, 2023, 19:44:26 »
Ну все, довели людину  :( :smile4:
Cпойлер
There has been a lot of interest in my comments about how best to support Ukraine, and some misreporting.

For the record, as someone who has been at the forefront of galvanising support for Ukraine, I was discussing the challenges that can occur as we work towards the shared aim of helping Ukraine procure what they need to triumph against this illegal invasion.

I talked about the need for Ukraine to sometimes recognise that in many countries and in some Parliaments, there is not the strong support that there is in the UK.

This was not a comment about governments, but more about citizens and MPs across the international community.

We are lucky the UK population and all Parties in our Parliament support our efforts to equip Ukraine.

Our approval ratings for support to Ukraine are some of the highest in Europe – over 70%.

What my comments sought to reflect is that it is important to remember not to talk to ourselves, but to make efforts to reach out to the other citizens who still need persuading. The comments on “Amazon” were made last year and were made to highlight that Britain's relationship with Ukraine is not “transactional” but more a “partnership.”

I will personally continue to support Ukraine all the way, for as long as it takes, but national Parliaments often have competing needs and Ukraine and the UK need to continue to encourage that strong support by the use of facts and friendship.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6519 : Липень 14, 2023, 19:47:02 »
Я про те, що, так - запад зробив помилку.
Зробив. Так шо, повертаємо Петріоти?
Навпаки - чекаємо нові!
Тоді будемо чемні. Ми хуйла ворощували разом із Западом, тому не будемо про це згадувати. :)
« Останнє редагування: Липень 14, 2023, 20:17:28 від Volf Ram »

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6520 : Липень 14, 2023, 20:21:49 »
Ну все, довели людину  :( :smile4:
Cпойлер
There has been a lot of interest in my comments about how best to support Ukraine, and some misreporting.

For the record, as someone who has been at the forefront of galvanising support for Ukraine, I was discussing the challenges that can occur as we work towards the shared aim of helping Ukraine procure what they need to triumph against this illegal invasion.

I talked about the need for Ukraine to sometimes recognise that in many countries and in some Parliaments, there is not the strong support that there is in the UK.

This was not a comment about governments, but more about citizens and MPs across the international community.

We are lucky the UK population and all Parties in our Parliament support our efforts to equip Ukraine.

Our approval ratings for support to Ukraine are some of the highest in Europe – over 70%.

What my comments sought to reflect is that it is important to remember not to talk to ourselves, but to make efforts to reach out to the other citizens who still need persuading. The comments on “Amazon” were made last year and were made to highlight that Britain's relationship with Ukraine is not “transactional” but more a “partnership.”

I will personally continue to support Ukraine all the way, for as long as it takes, but national Parliaments often have competing needs and Ukraine and the UK need to continue to encourage that strong support by the use of facts and friendship.
Слабак. Не вміє в реал-кріворож-стайл політік.


Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27712
  • Karma: 7918
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6521 : Липень 14, 2023, 20:29:25 »
Слабак. Не вміє в реал-кріворож-стайл політік.
Я думаю, що Бубочку він якось пережив би. А от свого прем'єр міністра таки прийшлося поважати :).

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8805
  • Karma: 9835
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6522 : Липень 14, 2023, 20:47:40 »
Я про те, що, так - запад зробив помилку.
Зробив. Так шо, повертаємо Петріоти?
Навпаки - чекаємо нові!
Тоді будемо чемні. Ми хуйла ворощували разом із Западом, тому не будемо про це згадувати. :)
По перше - я не писала що ми невині. А по друге -як на мене, обов*яково потріно пам*ятати свої помилки.
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35699
  • Karma: 23531
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6523 : Липень 14, 2023, 21:48:18 »
Цитувати (виділене)
В інтерв'ю The Washington Post Головнокомандувач ЗСУ також заявив, що лише нам вирішувати, як вбивати ворога. «Щоб врятувати свій народ, чому я маю питати у когось дозволу, що робити на ворожій території? Чомусь я маю думати, що мені там нічого не можна робити. Чому? Тому що Путін... застосує ядерну зброю? Дітям, які вмирають, однаково», — наголосив він.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4120
  • Karma: 1785
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6524 : Липень 14, 2023, 22:03:29 »
Це робиться на рівні дивізійного обчислювального центру (розрахунок) та командного пункту (загрузка ПЗ).
Колись єдине, що бойова зміна пуску могла зробити - вибір з кількох варіантів. Навіть пам'ятаю систему, що динозаврів бачила - з завданням на рулоні плівки. :crazy: На заміну потрібні були спеціальні люди. Але то про ICBM в шахті.
Я єдине не розумію - ось добре відома нам з 2022 року ракета Х-55 (русня обстрілює нас її неядерною модифікацією Х-555)
Запукається з літака, боєголовка ядерна 200-500 кТн. Тобто може розвалити пів міста.
Ми віддали більше 500 таких штук рф за борги.
Ми теж не могли їх перепрограмувати?

Бо зазвичай дискусія за якісь шахтові вундервафлі.

Фото я з рокетою х-55:

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35699
  • Karma: 23531
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6525 : Липень 14, 2023, 22:06:51 »
Цитувати (виділене)
Валерій Залужний дав інтерв’ю The Washington Post. У ньому він визнав, що Україна завдає ударів по росії зброєю власного виробництва, але офіційно цього не підтверджує.

Також він сказав, що на війні можна і потрібно вбивати ворога на його території. «Якщо наші партнери бояться використовувати свою зброю, ми будемо вбивати зі своєї», — заявив генерал.

Залужний зауважив, що Україна поверне Крим, попри острахи союзників. «Мені наплювати — мене ніхто не зупинить», — сказав він.

Фото: Oksana Parafeniuk / The Washington Post

@babel

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35699
  • Karma: 23531
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6526 : Липень 14, 2023, 22:08:14 »
Паші Мерседесу суд змінив запобіжний захід з цілодобового домашнього арешту на тримання під вартою до 14 серпня або заставу у розмірі понад 33 мільйона 300 тисяч гривень.

https://t.me/operativnoZSU

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14750
  • Karma: 9221
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6527 : Липень 14, 2023, 22:11:21 »
Слабак. Не вміє в реал-кріворож-стайл політік.
Вирвали з контексту. Спілкування з Арахамією дарма не проходить.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198

Offline bobr.dobr

  • ****
  • Повідомлень: 347
  • Karma: 235
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6529 : Липень 14, 2023, 23:05:13 »
криворіж  :pardon:
ніт.
криворіж  - лише топонім.
криворож - і топонім і опис глибокого внутрішнього світу, що проявляється відповідним виразом частини тіла, яка в людей називалась би обличчям.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6530 : Липень 14, 2023, 23:37:07 »
кріворож
криворіж  :pardon:
Самий вумний, да?
Ти з якого дипкорпусу?
:aggressive:

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6531 : Липень 14, 2023, 23:39:13 »
кріворож
криворіж  :pardon:
Самий вумний, да?
Ти з якого дипкорпусу?
:aggressive:

На криворіжжі зазвичай питають - ти з якого кварталу?

яка в людей називалась би обличчям.

Погоджуюсь

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6532 : Липень 15, 2023, 00:17:53 »
А на Троєщині взагалі нішо не питають.
Одразу виказують глубоку стурбованість. :pardon:

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7636
  • Karma: 5632
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6533 : Липень 15, 2023, 09:19:22 »
Натрапила на пост в ФБ щодо прибирання радянського герба зі скульптури Батьківщина-Мати.
Що важливо - не за державний кошт, знайшлися приватні спонсори.
І авторка поста засуджує, і коментах більшість засуджує. Не на часі, краще б ці гроші…

Як на мене, для такого демонтажу, зараз час не гірший за інші. Символи мають значення. Мені той герб муляє.
The best is yet to come.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12671
  • Karma: 6477
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6534 : Липень 15, 2023, 09:22:16 »
Символи мають значення.
Оскільки скульптура Батьківщини-Матері стоїть обличчям до москви, то самий час русні тризуб бачити.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6535 : Липень 15, 2023, 09:36:39 »
Як на мене, для такого демонтажу, зараз час не гірший за інші. Символи мають значення.
На часі. Тим, кому символіка пусте, завжди знайдеться на що краще витратити гроші - онкохворих дітей, притулки для тварин і я придумаю ще багато надважливих напрямків, куди життєво важливо та морально переконливо витратити гроші навіть не спекулюючи на війні.

Але символи важливі. Тому що важливо вижити не тільки тут і зараз. Важливо впневно йти в напрямку, який буде сприяти і подальшему виживанню не тільки окремої людини, але і нації. А жива і сильна нація, це живі і сильні люди.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35699
  • Karma: 23531
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6536 : Липень 15, 2023, 10:55:33 »
Тим більше за спонсорські гроші, тіко за. А от майже 600 млн. грн. державних грошей на добудову музею Голодомору могли б піти на більш нагальні потреби.

Offline shtativ

  • *****
  • Повідомлень: 4305
  • Karma: 2306
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6537 : Липень 15, 2023, 10:57:54 »
І авторка поста засуджує, і коментах більшість засуджує. Не на часі, краще б ці гроші…
Бажаючих розказувати, як витрачати чужі гроші, завжди було вдосталь, причому саме їхнє бачення було найправильнішім. І щось мені здається, що ті приватні спонсори займають не останнє місце серед тих, хто щось купляє для фронту, і мають змогу та бажання профінансувати стратегічно і сиволічно важливу річ.
выспімся мы яшчэ на іхняй шкуры

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6888
  • Karma: 3798
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6538 : Липень 15, 2023, 19:20:23 »
Їздила сьогодні у справах по Харкову. Тварі, як же я їх ненавиджу. А наводчиків треба вішати на мостах, за одну ногу.

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5612
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Українська політика. Війна. 15 листопада -
« Reply #6539 : Липень 16, 2023, 02:34:47 »
Пишут, в Харькове очень громко.
Пока непонятно, куда удар был.
Not all those who wander are lost

0 Користувачів і 10 Гостей дивляться цю тему.