Автор Тема: Маленькие хозяйственные хитрости
 

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Маленькие хозяйственные хитрости
« Reply #480 : Травень 05, 2023, 09:38:30 »
Cпойлер
Я наприклад свій переклеїла. Бо перший клеїла 24 зранку, і мене довго потім бісило що він криво поклеєний.  Відірвала і поклеїла заново, рівненько.
А в перервах між переклейкою сліди відмивала?  :scratch_one-s_head:
А він весь без слідів відірвався. 8)
Дуже сильно від скотчів залежить. В мене ті, що подорожче, теж добре відходили. Залишали сліди, але небагато. А отой, що дешевий - то суцільний треш! І навіть спец.засіб його не дуже легко взяв!
Очевишче. Я не вибирала, клеїла тим шо вже було. Просто пощастило.:)
Та сама фігня. Бо клеїла 24.02, з того, що було під рукою, які тоді магазини? Тим більше, в Київській області, до яких тре було їхати, а всі дороги перекриті. На щастя, під рукою були симпатичні кольорові, не дуже дешеві скотчі, що я колись використовувала на тренінгах. Ну й був один, який використовувала у домашніх утілізаційних цілях. В роботу пішли всі. Добре, що дешевого було мало.  :pardon:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Маленькие хозяйственные хитрости
« Reply #481 : Травень 05, 2023, 11:52:39 »
Воно ще, доречі, на сонці дуже гірше із усім цим, що клеїться. Тобто в кого вікна на північ тому добре. Мабуть  :)

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Маленькие хозяйственные хитрости
« Reply #482 : Травень 05, 2023, 11:59:18 »
Воно ще, доречі, на сонці дуже гірше із усім цим, що клеїться. Тобто в кого вікна на північ тому добре. Мабуть  :)
Частково погоджуюсь, бо на східних вікнах відмивається важче, ніж на північних. Але саме на цих вікнах в мене й був дешевий скотч.  :cray:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35627
  • Karma: 23506
  • Стать: Чоловіча
Re: Маленькие хозяйственные хитрости
« Reply #483 : Травень 05, 2023, 15:00:21 »
Дорогий скотч смачніше.

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9127
  • Karma: 5435
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Маленькие хозяйственные хитрости
« Reply #484 : Травень 05, 2023, 15:02:25 »
Дорогий скотч смачніше.
А дешевим можна спробувати змивати дешевий...  :f1:
Homo homini felis est.

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7798
  • Karma: 3633
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Маленькие хозяйственные хитрости
« Reply #485 : Травень 05, 2023, 20:54:26 »
Дорогий скотч смачніше.
То поки бренді нема.  :grin:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35627
  • Karma: 23506
  • Стать: Чоловіча
Re: Маленькие хозяйственные хитрости
« Reply #486 : Травень 05, 2023, 21:33:28 »
Дорогий скотч смачніше.
То поки бренді нема.  :grin:
Не знаю чого, але коли чую "бренді", то відразу хочеться добавити "слинчів бряг". Як пароль і відгук.  :scratch_one-s_head:

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Маленькие хозяйственные хитрости
« Reply #487 : Травень 14, 2023, 23:14:22 »
Не совсем уверена, что это маленькая хитрость).
 Но не могу не поделиться.
Если у вас в одежном шкафу привычный кавардак и для нахождения нужной вещи приходится тратить уйму времени( сперва, чтобы вытащить все на свет божий, а потом  в этом всем найти искомое) , то я очень-очень рекомендую - обзаведитесь органайзерами для одежды. Это просто офигеть, как все упрощает и вообще облегчает жизнь.
 Сегодня утром я поняла, что не готова к 23 градусам на улице. Раньше у меня  бы ушла пара часов  на перетряхивание  всего гардероба. И запихивание  перетряхнутого обратно. А то и больше :grin:
Сейчас я  за 15 минут сделала следующее: вытащила  3 органайзера из  10  имеющихся,  выбрала из них  4 вещи, примерила,  выбрала самое подходящее, убрала ненужные вещи в коробки, сложила коробки-органайзеры в шкаф. И у меня в шкафу  по-прежнему идеальный порядок :girl_dance:. Больше всего времени ушло на примерку)).
Кроме прочего, теперь мои вещи занимают намного меньше места.
Описать мой восторг просто невозможно, честное слово.
 У меня полностью самопальные органайзеры( очень простецкие: коробки с укрпочты по 15-20 грн за штуку, пачка старых каталогов Эйвон, ведро  клея ПВА, скотч шириной в 28 мм для ламинации - последние две позиции куплены на Розетке по скидкам, мои 10 больших органайзеров обошлись мне едва ли  в 300 грн. Можно было бы заморочиться с клеевым пистолетом и тканью, но во время отключений электричества клеевой пистолет избыточная роскошь, кмк. :grin:), если у вас не очень много вещей, нет времени на поделки или хватает свободных денег, то все это можно купить на Али или в наших интернетмагазинах,  мне  их деление на яйчейки не очень зашло( до войны купила  несколько их органайзеров для белья на Али), но последнее сугубо индивидуально.
 Изначально я не была уверена, что получится  что-то толковое, но беседа с Ксеней укрепила меня в моих намерениях, и я таки  добилась определенных результатов( пока промежуточных)).
Планирую систематизировать все свои шмотки, потому что это прекрасно).
На фотках - как это выглядит в жизни.

Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Donna

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 746
  • Karma: 844
Re: Маленькие хозяйственные хитрости
« Reply #488 : Травень 15, 2023, 10:35:28 »
Можно было бы заморочиться с клеевым пистолетом и тканью,
Нужно попробовать. Мне невестка приволокла 2 мешка своей одежды "на село" (а кому она там нужна), вот и пригодится.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Маленькие хозяйственные хитрости
« Reply #489 : Травень 15, 2023, 10:49:39 »
Можно было бы заморочиться с клеевым пистолетом и тканью,
Нужно попробовать. Мне невестка приволокла 2 мешка своей одежды "на село" (а кому она там нужна), вот и пригодится.

На ю-тубе куча мастерклассов на эту тему.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Online Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26478
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Маленькие хозяйственные хитрости
« Reply #490 : Травень 15, 2023, 12:37:22 »
Я для себя открыла потайной шов на сеточке кроссовок. А то с таким постачанням ни в тц, ни в секонде не найдешь подходящую обувь.
У меня еще швейная машинка лежит, ждет свого звездного часа.
Злобная заинька

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20593
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Маленькие хозяйственные хитрости
« Reply #491 : Травень 16, 2023, 16:33:48 »
Мапєд нє мой.
Цитувати (виділене)
Напоминаю самый действенный способ борьбы с коллекторами:
1. Узнаете что за контора
2. Лезите в реестры и ищите основателей
3. Ищите адреса жительства родственников учредителей
4. После каждого звонка коллекторов звоните родителям и вежливо просите, чтобы сын/дочка/жена/мама/папапрекратил звонить.
Проверено, работает.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Маленькие хозяйственные хитрости
« Reply #492 : Травень 16, 2023, 17:21:04 »
Якщо вміти то все робити, то самому можна стати колектором. А це ж золоте дно!

Cпойлер

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20593
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Маленькие хозяйственные хитрости
« Reply #493 : Травень 16, 2023, 18:23:29 »
О, не знав що в Ковакс новий альбом вийшов. Сенькс а лот.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Маленькие хозяйственные хитрости
« Reply #494 : Травень 16, 2023, 20:52:01 »
Драсті!

Я ж нову пісню два тижні тому запостив. Шенноу так побачив! (і плюсик поставив!)

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20593
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Маленькие хозяйственные хитрости
« Reply #495 : Травень 16, 2023, 21:32:08 »
Не бачив де ти шо постив. Тре було написати так і так, новий альбом, слухати сюди. А то шо хтось комусь там плюсикі ставить - мало лі шо, ми всі дорослі люди. Та й взагалі
Наступного разу будь уважніше.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Маленькие хозяйственные хитрости
« Reply #496 : Серпень 02, 2023, 16:27:49 »
А хто в нас технічно грамотний у напрямку мікрофонів ? У мене ось така байда вже декілька днів ( сьогодні  все погіршилося, здається). Зазвичай я багато розмовляю з клієнтами по Вайберу ( вони переважно зараз знаходяться за кордоном). Віднедавна у мене з'явились трабли зі спілкуванням через Вайбер . Спочатку було так: хтось мене чує, а хтось ні.  Можливо, це пов'язано з тим, що відбувається зараз, але я не можу знати напевно. Сьогодні мене вже ніхто не чув, а спроби записати звукове повідомлення закінчились пшиком- тихе шипіння  і все.  Я перезавантажила комп, мікрофон( який у мене в камері) відвалився, я його перевстановила. Під час  налаштування заново  мікрофон ( тобто вікно  налаштування мікрофону )реагував на мій голос . З точки зору  компа з підключенням все добре. Він так мені повідомив))) Але коли я спробувала записати голосове повідомлення  вже не у вайбері, а просто зробити запис камерою - все, дзуськи. Тільки шипіння.   Питання: трабли з  мікрофоном? Трабли з компом?
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.