Автор Тема: Что там у ...?
 

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Что там у ...?
« Reply #8970 : Серпень 02, 2017, 11:01:21 »
Євробачення змінює правила
Америку прогнули. Теперь, вон, Европу.
 :hot:

Offline mxm

  • *****
  • Повідомлень: 22534
  • Karma: 8965
  • Стать: Чоловіча
  • Одесса
Re: Что там у ...?
« Reply #8971 : Серпень 02, 2017, 11:01:23 »
Из новых ассоциированных членов. Кубанская республика, например.  :sarcastic:
Не уверен, что там переизбыток желающих работать.

Offline Кіндрат Калистратович

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 38699
  • Karma: 23439
  • Стать: Чоловіча
Re: Что там у ...?
« Reply #8972 : Серпень 02, 2017, 11:03:53 »
Из новых ассоциированных членов. Кубанская республика, например.  :sarcastic:
Не уверен, что там переизбыток желающих работать.
Через 20 лет могут появиться.

Offline mxm

  • *****
  • Повідомлень: 22534
  • Karma: 8965
  • Стать: Чоловіча
  • Одесса
Re: Что там у ...?
« Reply #8973 : Серпень 02, 2017, 11:25:35 »
Вы только вдумайтесь: президент Молдовы встретился с Рогозиным в Тегеране.
Как много в этой фразе.
Пруф.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #8974 : Серпень 02, 2017, 12:02:10 »
Польша поняла, когда сама 4 миллиона потеряла, по ЕС и в Англии. Теперь наша очередь.
Да понятно, почему. Интересно, откуда мы потом будем брать, когда поймем. Если поймем, конечно.
У нас уже на нескольких заводах вьетнамцы работают. Ты в курсе?  :sneaky:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline mxm

  • *****
  • Повідомлень: 22534
  • Karma: 8965
  • Стать: Чоловіча
  • Одесса
Re: Что там у ...?
« Reply #8975 : Серпень 02, 2017, 12:04:49 »
У нас уже на нескольких заводах вьетнамцы работают. Ты в курсе?  :sneaky:
У нас даже небольшой райончик, заселенный преимущественно вьетнамцами, есть. Правда, силовики с ними обходятся, как рэкетиры.
В общем, наверное, вьетнамцы — не самый худший вариант.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19313
  • Karma: 6656
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #8976 : Серпень 02, 2017, 12:11:37 »
Польша понимает, что сейчас в мире ценится.
А мы пока что теряем.
Польша поняла, когда сама 4 миллиона потеряла, по ЕС и в Англии. Теперь наша очередь.
И теперь делает все, чтобы это восстановить. В том числе и за счет наших ресурсов.  В Польше куча  программ для тех , кто хочет приехать  учиться в Польшу и остаться работать в ней. Чтобы получить карту поляка совершенно необязательно  быть  этническим поляком.  А после получения карты поляка достаточно доказать , что Польша  является  центром  твоих интересов и  можно получить гражданство. Не сразу , конечно, но сроки вполне гуманные( емнип, чуть больше года). По крайней  мере, год назад было именно так.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline dlifua

  • *****
  • Повідомлень: 4427
  • Karma: 1521
  • Стать: Чоловіча
  • liveinly
Re: Что там у ...?
« Reply #8977 : Серпень 02, 2017, 12:34:34 »
Польша понимает, что сейчас в мире ценится.
А мы пока что теряем.
Польша поняла, когда сама 4 миллиона потеряла, по ЕС и в Англии. Теперь наша очередь.
И теперь делает все, чтобы это восстановить. В том числе и за счет наших ресурсов.  В Польше куча  программ для тех , кто хочет приехать  учиться в Польшу и остаться работать в ней. Чтобы получить карту поляка совершенно необязательно  быть  этническим поляком.  А после получения карты поляка достаточно доказать , что Польша  является  центром  твоих интересов и  можно получить гражданство. Не сразу , конечно, но сроки вполне гуманные( емнип, чуть больше года). По крайней  мере, год назад было именно так.

Карта поляка і вид на проживання зовсім різні речі,  з громадянством далеко не рік.
liveinly

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19313
  • Karma: 6656
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #8978 : Серпень 02, 2017, 12:42:46 »
Карта поляка і вид на проживання зовсім різні речі,  з громадянством далеко не рік.
Один мой знакомый  после получения  карты поляка  получил вид на жительство в Польше.   По его словам - без особых проблем. Дело было , правда , до войны.   Купил там дом - после получения вида на жительство.  Прожил полтора года в Польше , подал на гражданство.   Сейчас в процессе ( Польша не признает кое-какие его украински документы, надо  признавать через суд).
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline mxm

  • *****
  • Повідомлень: 22534
  • Karma: 8965
  • Стать: Чоловіча
  • Одесса
Re: Что там у ...?
« Reply #8979 : Серпень 02, 2017, 12:48:20 »
Один мой знакомый  после получения  карты поляка  получил вид на жительство в Польше.   По его словам - без особых проблем. Дело было , правда , до войны.   Купил там дом - после получения вида на жительство.  Прожил полтора года в Польше , подал на гражданство.   Сейчас в процессе ( Польша не признает кое-какие его украински документы, надо  признавать через суд).
Я так понимаю, что нет особых проблем с рабочей визой. А когда есть работа, то нет особых проблем с ПМЖ. А гражданство — это если совсем уже хочется остаться, но тоже, не думаю, что особо проблема, если прожить там какое-то время и платить налоги.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19313
  • Karma: 6656
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #8980 : Серпень 02, 2017, 12:50:54 »
А когда есть работа, то нет особых проблем с ПМЖ. А гражданство — это если совсем уже хочется остаться, но тоже, не думаю, что особо проблема, если прожить там какое-то время и платить налоги.
В том  случае , о котором я рассказываю, трудоустройства  в Польше нет, трудоустроен в Украине, хотя разрешение  на трудоустростйво в Польше есть. Более того , у него и песель есть( надеюсь, я использую правильное слово )).   Налоги он платит только укр.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline mxm

  • *****
  • Повідомлень: 22534
  • Karma: 8965
  • Стать: Чоловіча
  • Одесса
Re: Что там у ...?
« Reply #8981 : Серпень 02, 2017, 12:52:27 »
В том  случае , о котором я рассказываю, трудоустройства  в Польше нет , хотя разрешение  на трудоустройво в Польше есть. Более того , у него и песель есть( надеюсь, я использую правильное слово )).
Понятно. Но я больше о трудовой миграции.

Offline dlifua

  • *****
  • Повідомлень: 4427
  • Karma: 1521
  • Стать: Чоловіча
  • liveinly
Re: Что там у ...?
« Reply #8982 : Серпень 02, 2017, 12:55:33 »
Карта поляка і вид на проживання зовсім різні речі,  з громадянством далеко не рік.
Один мой знакомый  после получения  карты поляка  получил вид на жительство в Польше.   По его словам - без особых проблем. Дело было , правда , до войны.   Купил там дом - после получения вида на жительство.  Прожил полтора года в Польше , подал на гражданство.   Сейчас в процессе ( Польша не признает кое-какие его украински документы, надо  признавать через суд).

Карта поляка надається при підтвердженні приналежності до поляків (дідо,  бабця і т. д),  є можливість зробити це за гроші,  а карта побиту надається при легальному працевлаштування,  процес триває до року,  мій малий зараз її чекає, причому в цей період працювати легально заборонено і виїзд з Польщі також анульовує всі ці очікування.
liveinly

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19313
  • Karma: 6656
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #8983 : Серпень 02, 2017, 12:56:03 »
Но я больше о трудовой миграции.
Да ,  в Польше она очень доступна , по той информации , которая у меня есть.
 Будь я лет на  10 моложе, я бы  подумывала  об этом направлении.
 У нас за  последние два года  обращения по поводу перевода документов на польский  значительно возросли.  Летом 16 го года вообще шли пачками  абитуриенты.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19313
  • Karma: 6656
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #8984 : Серпень 02, 2017, 13:00:27 »
Карта поляка надається при підтвердженні приналежності до поляків (дідо,  бабця і т. д)
Моя  подруга получила карту поляка  после  двух ( или трех ?) лет активного участия  в работе  местного  польского культурного центра и экзаменов.  Поляков в роду у нее никогда не было. Мне тоже предлагали присоединиться, но я как-то  не почувствовала себя морально готовой. )
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Polosatovna

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1996
  • Karma: 990
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #8985 : Серпень 02, 2017, 13:04:44 »
виїзд з Польщі також анульовує всі ці очікування.
Та нє. Раніше це була трохи проблема, якщо довгострокова віза закінчилась - на підставі децизіі по карті ти можеш перебувати в Польщі, але вона не дає підстав для повторного в'їзду. Тобто можна було виїхати до України, але щоб повернутися потрібно було знову робити візу.
Зараз піпл спокійно їздить в Україну, повертається до Польщі в рамках безвізу і чекає свою карту далі (строки очікування зараз це лютий жах).

Offline mxm

  • *****
  • Повідомлень: 22534
  • Karma: 8965
  • Стать: Чоловіча
  • Одесса
Re: Что там у ...?
« Reply #8986 : Серпень 02, 2017, 13:11:36 »
... карта побиту надається при легальному працевлаштування,  процес триває до року,  мій малий зараз її чекає, причому в цей період працювати легально заборонено і виїзд з Польщі також анульовує всі ці очікування.
Я щось не зрозумів, як виділене одне з одним співіснує.

Offline Polosatovna

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1996
  • Karma: 990
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #8987 : Серпень 02, 2017, 13:18:06 »
... карта побиту надається при легальному працевлаштування,  процес триває до року,  мій малий зараз її чекає, причому в цей період працювати легально заборонено і виїзд з Польщі також анульовує всі ці очікування.
Я щось не зрозумів, як виділене одне з одним співіснує.
Не заборонено, але очікування карти не дає права на роботу. Можна працювати по робочій візі і чекати карту. Якщо віза закінчилась, а карти ще немає, то потрібно  робити нову візу. :) Раніше отримання карти займало десь чотири місяці, в основному всі встигали. Зараз набагато довше, не знаю як люди викручуються. Хоча зараз в рамках безвізу можна ж працювати до 90 днів, може так.

Offline dlifua

  • *****
  • Повідомлень: 4427
  • Karma: 1521
  • Стать: Чоловіча
  • liveinly
Re: Что там у ...?
« Reply #8988 : Серпень 02, 2017, 13:20:41 »
... карта побиту надається при легальному працевлаштування,  процес триває до року,  мій малий зараз її чекає, причому в цей період працювати легально заборонено і виїзд з Польщі також анульовує всі ці очікування.
Я щось не зрозумів, як виділене одне з одним співіснує.
Не заборонено, але очікування карти не дає права на роботу. Можна працювати по робочій візі і чекати карту. Якщо віза закінчилась, а карти ще немає, то потрібно  робити нову візу. :) Раніше отримання карти займало десь чотири місяці, в основному всі встигали. Зараз набагато довше, не знаю як люди викручуються. Хоча зараз в рамках безвізу можна ж працювати до 90 днів, може так.
Робоча віза закінчилась ще в квітні. Паспорт в нього ще той.
« Останнє редагування: Серпень 02, 2017, 13:33:20 від dlifua »
liveinly

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19313
  • Karma: 6656
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #8989 : Серпень 02, 2017, 13:21:59 »
 Кроме того , в Польше довольно большое количество наших нелегалов.   Т.е  местные наниматели не так уж редко нарушают  свои законы.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline mxm

  • *****
  • Повідомлень: 22534
  • Karma: 8965
  • Стать: Чоловіча
  • Одесса
Re: Что там у ...?
« Reply #8990 : Серпень 02, 2017, 13:33:50 »
Кроме того , в Польше довольно большое количество наших нелегалов.
Так даже легальных — огромное количество.
Цитувати (виділене)
За даними польського міністерства у справах сім'ї, праці та соцполітики, у 2016 році країна видала для громадян України близько 1,3 мільйона запрошень на тимчасову роботу.
Отсюда.

Цитувати (виділене)
Точна кількість працюючих в Польщі українців сьогодні назвати складно, так як далеко не всі з них влаштовуються на офіційну роботу. Однак, за прогнозами аналітиків, до кінця поточного року загальна кількість наших співгромадян на польських підприємствах і сезонних роботах досягне 2 мільйонів чоловік.
Отсюда.

Цитувати (виділене)
У 2016 році громадяни України отримали 83% дозволів на роботу, які видають в Польщі іноземцям

Про це пише Rzeczpospolita з посиланням на дані польського міністерства праці.

Для порівняння, в 2015 році цей показник становив 77%, а в 2014 році - трохи більше 60%.

Другі в списку - білоруси, вони отримали 3,5% дозволів в 2016 році. Далі йдуть молдавани з 2,3%.
Отсюда.

Offline vs

  • *****
  • Повідомлень: 2440
  • Karma: 2447
  • Стать: Чоловіча
Re: Что там у ...?
« Reply #8991 : Серпень 02, 2017, 13:42:34 »
Хоча зараз в рамках безвізу можна ж працювати до 90 днів, може так.

реально працювати, не просто перебувати?

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19313
  • Karma: 6656
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #8992 : Серпень 02, 2017, 13:44:01 »
реально працювати, не просто перебувати?
  нелегально - да , а так - нет.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Игрек

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 3266
  • Karma: 2668
  • Стать: Чоловіча
Re: Что там у ...?
« Reply #8993 : Серпень 02, 2017, 13:48:26 »
реально працювати, не просто перебувати?
  нелегально - да , а так - нет.
Буквально месяц назад они приняли закон, разрешающий  работать 90 дней без дозвола на работу.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19313
  • Karma: 6656
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #8994 : Серпень 02, 2017, 13:49:42 »
Буквально месяц назад они приняли закон, разрешающий  работать 90 дней без дозвола на работу.
Офигеть, если честно ).
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Polosatovna

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1996
  • Karma: 990
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #8995 : Серпень 02, 2017, 13:50:34 »
реально працювати, не просто перебувати?
Да.
нелегально - да , а так - нет.
Нет.:)
Буквально месяц назад они приняли закон, разрешающий  работать 90 дней без дозвола на работу.
Вот. :) :)

Offline mxm

  • *****
  • Повідомлень: 22534
  • Karma: 8965
  • Стать: Чоловіча
  • Одесса
Re: Что там у ...?
« Reply #8996 : Серпень 02, 2017, 13:56:11 »
  нелегально - да , а так - нет.

Вот тут как-то неясно написано (вроде разбирались с этим как-то, но я не помню точно всех деталей).
Цитувати (виділене)
Отже, безвізовий українець у Польщі має право легально просити у держави дозвіл на роботу або видачу так званої декларації про намір працевлаштування іноземця. Таку декларацію в Польщі оформляють для громадян лише кількох держав, включно з Україною. Вона дає право працювати в Польщі не більше шести місяців на рік, чого достатньо для тих, хто шукає сезонну роботу в Польщі.
И про Венгрию:
Цитувати (виділене)
Раніше, а точніше з липня 2016 року, громадяни України могли працевлаштуватися в Угорщині заїхавши в країну за будь-якою візою, навіть за туристичною. А сама процедура отримання дозволу на роботу займала один день. Зараз, для того щоб офіційно працевлаштуватися в Угорщині, потрібен лише біометричний паспорт і за день безкоштовно ви зможете отримати дозвіл на роботу.
Думаю, это сильно вымывает рабочую силу у нас и помогает соседним странам — Польше и Венгрии как минимум.

Offline Smooth Pimp

  • *****
  • Повідомлень: 2316
  • Karma: 559
  • Стать: Чоловіча
Re: Что там у ...?
« Reply #8997 : Серпень 02, 2017, 14:04:06 »
Польша понимает, что сейчас в мире ценится.
А мы пока что теряем.
У нас ще довгі роки з/п не буде як в Польщі, якщо взагалі колись буде. Брат працює м'ясником, отримує менше $200 на місяць, а в Польщі таке ж саме від $800 на місяць, а взагалі неважко знайти вакансії по $1000. Ну от що зараз наш уряд може зробити, аби втримати його тут? Це ж неможливо.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26488
  • Karma: 5571
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Что там у ...?
« Reply #8998 : Серпень 02, 2017, 14:10:27 »
а в Польщі таке ж саме від $800 на місяць
Так а скільки коштує саме життя у Польші?
Арендувати житло, їжа, транспорт....
Злобная заинька

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19313
  • Karma: 6656
  • Стать: Жіноча
Re: Что там у ...?
« Reply #8999 : Серпень 02, 2017, 14:13:34 »
Так а скільки коштує саме життя у Польші?
Арендувати житло, їжа, транспорт....
Еда  там недорогая в среднем , даже по нашим меркам - не так , чтоб дешево , но  очень часто цены сопоставимы с нашими, а иногда  намного ниже - я в мае 2016  ела испанский виноград  за какие-то очень смешные деньги, но это  связано с тем , что Польша - ЕС , шмотки  в оутлетах  дешевле, чем у нас, вот проживание, коммуналка   там действительно дороже и значительно. Транспорт ощутимо дороже.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.