Автор Тема: Серіали
 

Offline Kivi

  • *****
  • Повідомлень: 9114
  • Karma: 6612
  • Стать: Жіноча
Re: Серіали
« Reply #3870 : Грудень 03, 2023, 15:42:49 »
Fargo отличный какой. Я и смотреть не собиралась; не помню даже, смотрела ли предыдущий.

Главная героиня - огонь.
:drinks:
Недавно посмотрела, наконец, Ted Lasso. Не прошло и n лет.
Она и там хороша.
Сдаётся мне, Тотошка, что это не Канзас (с).

Offline Kivi

  • *****
  • Повідомлень: 9114
  • Karma: 6612
  • Стать: Жіноча
Re: Серіали
« Reply #3871 : Грудень 06, 2023, 01:08:59 »
En helt vanlig familj /A Nearly Normal Family / Почти нормальная семья от Netflix.
Цитувати (виділене)
A pastor, a lawyer and their teen daughter live a seemingly normal life. But when an accusation of murder hits them, their bonds are pushed to the limit. Based on the bestselling novel by Mattias Edvardsson.
Швеция.
Драма, криминал, ещё и детектив почти.
Что произошло, становится понятно в последние 3 мин.

Сдаётся мне, Тотошка, что это не Канзас (с).

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9099
  • Karma: 8163
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Re: Серіали
« Reply #3872 : Грудень 06, 2023, 16:54:30 »
Если у кого есть Britbox.
Для любителей простого деревенского детектива, а также поклонников Дока Мартина и корнуэльских красот, рекомендую Beyond Paradise.

https://www.imdb.com/title/tt21161156/

Незамысловатый, добрый, милый, по мотивам всего и вся.

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9099
  • Karma: 8163
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Re: Серіали
« Reply #3873 : Грудень 06, 2023, 16:58:48 »
Для любителей интриг и необычных заворотов кишок сюжета - Payback

https://www.britbox.com/us/show/Payback_102350

Простая, вроде бы, тётка попадает меж даже не двух, а целых трёх огней, один другого краше. Но - хочешь жить, умей вертеться.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19317
  • Karma: 6660
  • Стать: Жіноча
Re: Серіали
« Reply #3874 : Грудень 12, 2023, 12:07:44 »
Вже офіційно
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27714
  • Karma: 7918
  • Стать: Чоловіча
Re: Серіали
« Reply #3875 : Грудень 17, 2023, 16:28:41 »
Другий Річер перші три серії вже на трекерах 8). Поки що на рівні, масштаб значно більше маленького містечка, трупів також :)

Offline Roman_V_M

  • *****
  • Повідомлень: 1275
  • Karma: 685
  • Стать: Чоловіча
  • THERE IS NO JUSTICE. THERE IS JUST ME.
    • Roman's Blog
Re: Серіали
« Reply #3876 : Грудень 18, 2023, 23:44:42 »
4й сезон For All Mankind поки що - нудна виробнича драма про те, як ударники космічної праці намагаються виконати 5річний план з видобутку космічних корисних копалин.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4725
  • Karma: 2829
  • Стать: Жіноча
Re: Серіали
« Reply #3877 : Грудень 19, 2023, 14:17:05 »
Якщо ще комусь цікаво, останній шостий сезон Корони вже весь на Нетфліксі.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Серіали
« Reply #3878 : Грудень 21, 2023, 10:58:48 »
Подивився The Long Shadow. Абсолютно не по голівудськи чудово. Актори немов живуть, а не грають свої ролі. Навіть другорядні.  :i_am_so_happy:

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34818
  • Karma: 17060
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Серіали
« Reply #3879 : Грудень 21, 2023, 12:45:04 »
подивився половину першої серії Poker Face - сподобалося, планую подивитися другу половину :grin:
https://www.imdb.com/title/tt14269590/
« Останнє редагування: Грудень 21, 2023, 19:55:05 від Shannou »
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Серіали
« Reply #3880 : Грудень 21, 2023, 14:09:18 »
На довго не відкладай, а то вийде друга серія - а ти першу не додивився. :)

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34818
  • Karma: 17060
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Серіали
« Reply #3881 : Грудень 21, 2023, 15:11:54 »
На довго не відкладай, а то вийде друга серія - а ти першу не додивився. :)
:lol2:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19317
  • Karma: 6660
  • Стать: Жіноча
Re: Серіали
« Reply #3882 : Грудень 21, 2023, 17:17:31 »
Подивився The Long Shadow. Абсолютно не по голівудськи чудово. Актори немов живуть, а не грають свої ролі. Навіть другорядні.  :i_am_so_happy:
Тю, так то ж Великобританія. Вони (дуже) рідко на Голівуд скидаються.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34818
  • Karma: 17060
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Серіали
« Reply #3883 : Грудень 21, 2023, 19:38:38 »
Twisted metal місцями дебілкуватий, але в цілому дуже прикольний постапок, заснований на старій грі для Плейстейшен, якій додали сюжет). має бути другий сезон.
https://www.imdb.com/title/tt14261112/
« Останнє редагування: Грудень 21, 2023, 19:54:43 від Shannou »
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26340
  • Karma: 20624
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Серіали
« Reply #3884 : Грудень 22, 2023, 19:47:13 »
The Fall of the House of Usher
Дуже непогано. По голівудські. :) Часто-густо хід подій не вражає непередбачуванністю, але знято добре. Едгар одобряє.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34818
  • Karma: 17060
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Серіали
« Reply #3885 : Грудень 22, 2023, 19:50:22 »
The Fall of the House of Usher
Дуже непогано. По голівудські. :) Часто-густо хід подій не вражає непередбачуванністю, але знято добре. Едгар одобряє.
оце в мене в запланованих на найближче майбутнє. бо я Фленегана в принципі всі серіали дивлюся.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34818
  • Karma: 17060
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Серіали
« Reply #3886 : Грудень 27, 2023, 14:36:24 »
Отже, Слово пацана. слухайте сюди, чушпани :grin: я, в принципі, розумів, про що цей фільм, і, як людина, що дорослішала в 90-х саме в такій атмосфері, вирішив глянути, чому ж така хвиля хайпу та наміри заборонити. що маю сказати - серіал знятий досить талановито та дуже нагадає і навіє багато спогадів поколінню 35-50 років. і саме тому, що все це зроблене на цілком пристойному рівні і відтворює атмосферу кінця 80-х, початку 90-х, саме тому я категорично не рекомендую його до перегляду. ні, там немає пропаганди, єдиний момент, який можна за неї прийняти - це критика братом, що повернувся з Афгану, молодшого брата, що начепив всім відомий блейзер U.S. але серіал повністю переносить мене в мої 90-ті. в ті жахливі сірі часи, ти дивишся на все це з жахом та огидою, ти розумієш, що досить нещодавно ми всі так жили, в цій бідноті, в цих гоп стопах, понятіях, бригадах, свавіллі і зараз, зараз Україна намагається вирватися з цієї сраки, щоб ні наші діти, ні наші онуки не розуміли таких серіалів та про що вони, в той час, як расія знов стрімко летить саме туди, трохи вискочивши з цього в 2000х.

насправді, набагато краще ніж я, цей серіал описав Нойнець, тому додам і його відгук, з яким я погоджуюся.

Так, ладно, я додивився всі шість серій цього слова пацана, це зайняло майже добу, але я така людина, витривала.

Коротше, шановні люди, яким він просто не подобається. Я з вами, я вас розумію. Це неприємне видовище. Типовий соціально орієнтований російський кінематограф, жодного позитивного персонажа, жопа, смерть, гівно, сніг, лід.

Але шановні люди, які вважають, що це якась деструктивна пропаганда підліткової злочинності, інвазія до підсвідомості нашої української молоді і прочеє такеє - видихайте. Це абсолютно не так. Навпаки, це типово мусорська спроба профілактики підліткової злочинності. Я просто, так уже вийшло, маю останнім часом деякий професійний досвід у пропаганді підліткової злочинності, ну то я вам доповідаю, що воно не так все пропагандується, а навпаки.

Для ілюстрації і мислєнного експерименту я просто вам доповідаю, що в цей самий час я дивлюся серіал "Гострі козирьки".

Так от у серіалі гострі козирьки один з членів сім`ї, молодий хлопець, виявляється в третьому сезоні був згвалтований священником. Що з цього приводу робить сім`я? Вбиває цього священника в кривавій рукопашній, щоб закрити рахунок, і ставиться до свого члена сім`ї з повагою і підтримкою. На дворі жорстока повоєнна Англія 1920-х.

Хто захоче повторити творчий шлях таких пацанів? Да всі. Кіліан Мерфі, взаємоповага, взаємодопомога, красиві костюми, стильок, всіх перемагає, всім допомагає, ура. Коли через його та його близьких підорство гинуть люди десятками, це зображується легкими натяками, на відміну від важкого морального вибору і самопожертви героїв, де кожна крапля пота на чолі грає, як діамант.

А у серіалі слово пацана аналогічна історія - дівчину головного героя при її максимальному спротиву, у ситуації, яку спровокувала не вона, а головний герой і його банда, гвалтує якийсь поц. І цілу серію вся їхня банда, побудована на принципах взаємодопомоги і справедливості обговорює, що вона тепер блядь, гуляти з нею не можна, потрібно її травити всім містом, а якщо цей пацан з нею зустрічатиметься, то його відпишуть від двіжа, обоссуть і відпиздять, "бо пацан має гуляти з чистими". На фініші ця дівчина викидається з вікна при повній моральній підтримці цього кроку друзями, школою і сім'єю.

Хто захоче повторити творчий шлях таких уйобків, я не уявляю. Лише вже готові уйобки, яких нічому вчити не потрібно, вони і так кончені.

Але чомусь ми не кажемо, що гострі козирьки - це пропаганда насильства, організованої злочинності і вуличних ветеранських банд. А серіал про страшну радянську хтонь, намальований з любов'ю до кожної хтонічної деталі, тупо фільм жахів про епоху магнітофона "радуга" ми вважаємо пропагандою.

Я розумію і розділяю ваше небажання дивитися російський кінематограф. Це правильно. Не дивіться.

Але я в той же час закликаю не жити в парадигмі, що все, що вас оточує є злочинною російською пропагандою. Це не так.

До речі, якщо хочете вийти з російського культурного ареалу, але продовжувати дивитися східноєвропейський блатняк, іх єсть. Рекомендую польське кіно "Фуріоза" про майже ті самі часи, польські фанатські банди початку двохтисячних, теж страшний неприємний крінж.

І він теж не пропагандує вуличне насильство. Він його просто зображує.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4725
  • Karma: 2829
  • Стать: Жіноча
Re: Серіали
« Reply #3887 : Грудень 27, 2023, 14:47:16 »
Дякую за відгук, дуже цікаво, дивитись не буду бо мене від тої бандитської романтики трохи тіпає.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34818
  • Karma: 17060
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Серіали
« Reply #3888 : Грудень 27, 2023, 19:40:38 »
Фарго все набирає обертів :good:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34818
  • Karma: 17060
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Серіали
« Reply #3889 : Грудень 28, 2023, 12:39:14 »

Але шановні люди, які вважають, що це якась деструктивна пропаганда підліткової злочинності, інвазія до підсвідомості нашої української молоді і прочеє такеє - видихайте. Це абсолютно не так. Навпаки, це типово мусорська спроба профілактики підліткової злочинності. Я просто, так уже вийшло, маю останнім часом деякий професійний досвід у пропаганді підліткової злочинності, ну то я вам доповідаю, що воно не так все пропагандується, а навпаки.


всі ми інколи помиляємось

Поліція заявляє, що викрила у Києві (https://t.me/+MDGw8rfDWEkxOTQy) групу підлітків, які надивилися серіалу "Слово пацана" і пішли бити та грабувати ровесників

Побити вони встигли лише одного 16-річного хлопця. У нього вкрали телефон і здали до ломбарду, поділивши між собою гроші.

Для пошуку жертв підозрювані залучили знайомих дівчат, які мали знайомитися з хлопцями в інтернеті та кликати на побачення. Перевага надавалася підліткам із дорогими телефонами.

"Порушники зізнались, що на злочинні дії їх спонукав російський серіал про кримінальне життя підлітків, яких вони хотіли наслідувати", - пише поліція.

Наразі їм загрожує до 10 років в'язниці.
https://t.me/kievreal1/53248
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4725
  • Karma: 2829
  • Стать: Жіноча
Re: Серіали
« Reply #3890 : Грудень 28, 2023, 15:36:46 »
"Порушники зізнались, що на злочинні дії їх спонукав російський серіал про кримінальне життя підлітків, яких вони хотіли наслідувати", - пише поліція.
Я не знаю як це пояснити, шо з ними не так.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4725
  • Karma: 2829
  • Стать: Жіноча
Re: Серіали
« Reply #3891 : Грудень 28, 2023, 15:44:36 »
всі ми інколи помиляємось
Це тому шо сприйняття у всіх дуже різне через характери і життєві бекграунди, одна справа коли це на рівні домашнього срачику сподобалось/не сподобалось шедевр/нешедевр, інша справа історія і реальне життя.

Люди які бачили все це гівно у житті навіть здалеку дивляться в кіно і думають - ніколи знов, дурні підлітки які не бачили думають круто, треба павтаріть.
Я думаю найбезпечніший варіант як мінімум не популяризувати россійське телекіногівно, особливо серед молоді. З принципу. Бо воно россійське.
Але, знову ж таки, я гадки не маю що з цими людьми не так, хто їх (не) виховував, шо вони дивились і читали.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34818
  • Karma: 17060
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Серіали
« Reply #3892 : Грудень 28, 2023, 15:47:30 »
найсмішніше, що почитавши їх листування, у нас в 90-ті виставляли б не вони, а їх на бабки :lol2: ладно, я дійсно сподіваюся, що ми ніколи не повернемося до тих часів. а російське просто не треба дивитися в будь-якому випадку.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4725
  • Karma: 2829
  • Стать: Жіноча
Re: Серіали
« Reply #3893 : Грудень 28, 2023, 15:52:59 »
почитавши їх листування, у нас в 90-ті виставляли б не вони, а їх на бабки
які часи такі й бандити, трохи ситі й ванільні

В мене у школі був однокласник, недовго, його перевели через деякий час бо він в школу взагалі не ходив а в нас таки була гімназія не зовсім пофіг на все, там батьки були блін суперінтелігентні, мало не доктори, пристойні, працювали по заробіткам щоб двом синам забезпечити життя, влаштувати в пристойний вуз. І шо ви думаєте, цей однокласник відсидів за грабіж. Десь у середині 2000х, досить ситі часи. Бо студентом з тіточок у переходах у Києві сережки зривав. Шо йому довбню не вистачало в житті?

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34818
  • Karma: 17060
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Серіали
« Reply #3894 : Грудень 28, 2023, 16:14:18 »
в мене дуже добре, м'яко кажучи, запаковані знайомі дівчата підробляли тим, що зараз називають ескорт. чогось мабуть таки не вистачає, але мені того не зрозуміти.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8293
  • Karma: 3325
Re: Серіали
« Reply #3895 : Грудень 29, 2023, 19:12:51 »
Я не знаю як це пояснити, шо з ними не так.
"Жить в обществе и быть свободным от общества нельзя,"- В.И.Ленин  :rofl:

Offline Tamerlan

  • *****
  • Повідомлень: 8769
  • Karma: 1736
  • Стать: Чоловіча
Re: Серіали
« Reply #3896 : Грудень 31, 2023, 08:38:02 »
А у серіалі слово пацана аналогічна історія - дівчину головного героя при її максимальному спротиву, у ситуації, яку спровокувала не вона, а головний герой і його банда, гвалтує якийсь поц. І цілу серію вся їхня банда, побудована на принципах взаємодопомоги і справедливості обговорює, що вона тепер блядь, гуляти з нею не можна, потрібно її травити всім містом, а якщо цей пацан з нею зустрічатиметься, то його відпишуть від двіжа, обоссуть і відпиздять, "бо пацан має гуляти з чистими". На фініші ця дівчина викидається з вікна при повній моральній підтримці цього кроку друзями, школою і сім'єю.
Самое печальное, что это как раз крайне реалистичный момент. Такие случаи действительно регулярно повторялись. Дочь соседки с третьего этажа в нашем подъезде по аналогичной причине в окно вышла...

Offline Tamerlan

  • *****
  • Повідомлень: 8769
  • Karma: 1736
  • Стать: Чоловіча
Re: Серіали
« Reply #3897 : Грудень 31, 2023, 08:46:42 »
Дякую за відгук, дуже цікаво, дивитись не буду бо мене від тої бандитської романтики трохи тіпає.
У меня несколько знакомых и родственников из Казани тоже категорически не хотят смотреть сериал. Потому что "что там смотреть, мы в этом и так росли, вспоминать не хочется". Романтики, кстати, там никакой нет. Максимально жесткий реализм, как он есть.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16090
  • Karma: 15400
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Серіали
« Reply #3898 : Грудень 31, 2023, 15:29:16 »

Але шановні люди, які вважають, що це якась деструктивна пропаганда підліткової злочинності, інвазія до підсвідомості нашої української молоді і прочеє такеє - видихайте. Це абсолютно не так. Навпаки, це типово мусорська спроба профілактики підліткової злочинності. Я просто, так уже вийшло, маю останнім часом деякий професійний досвід у пропаганді підліткової злочинності, ну то я вам доповідаю, що воно не так все пропагандується, а навпаки.

всі ми інколи помиляємось

Ну чому помиляємось? Нойнець одразу про таких зробив «дісклеймер» - Хто захоче повторити творчий шлях таких уйобків, я не уявляю. Лише вже готові уйобки, яких нічому вчити не потрібно, вони і так кончені. (с)
Ось це вони й є.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Online Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9136
  • Karma: 5437
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Серіали
« Reply #3899 : Січень 02, 2024, 13:45:24 »
а російське просто не треба дивитися в будь-якому випадку.
Для Лебединого Озера по всіх їх центральних каналах одночасно можна було б виняток зробити.
Homo homini felis est.

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.