Автор Тема: Велика Британія
 

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Велика Британія
« : Серпень 30, 2021, 21:17:06 »
Після Брекзиту у Британії не вистачає працівників, зокрема водіїв та працівників у сільському господарстві. Вакансії довгий час не заповнюються. Раніше працювали працівники з ЕС. Через це перебої з постачанням курятини, молочних продуктів, овочів, фруктів, хліба та інших продуктів у супермаркети, кафе та ресторани.
Сюжет ББС Україна на Еспресо ТБ.

Offline wounded_zmey

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 2614
  • Karma: 2099
  • Стать: Чоловіча
Re: Велика Британія
« Reply #1 : Серпень 30, 2021, 21:49:01 »
@com, тобі не набридло ще створювати теми? Ну нахіба?
У нас є тема "що там у?", міг би там написати.
Ну не ФУП і не СУП у нас, зрозумій. Ми не відкриваєм новий топік за кожним чихом. Так склалось. Звісно, що ти не порушив правил, але ігноруючи традиції поваги також не дочекаєшся.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: Велика Британія
« Reply #2 : Серпень 30, 2021, 22:02:12 »
Я намагався це обговорити в іншій темі (Як раз в що там). Що до Афганістану. Зокрема існує окрема тема про Росію, політику США та окремий розділ про Ізраіль. Є ще неактивні теми про Китай і ніби Іран та малоактивна про Сирію. А також є пошук, щоб знайти потрібне. Але потрібне в десятьох різних темах. Або в одній, але на різних сторінках уривками.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Велика Британія
« Reply #3 : Серпень 30, 2021, 22:15:05 »
Я намагався це обговорити в іншій темі (Як раз в що там).
Ну якщо там ніхто не зацікавився, чому ти вважаєш, що це будуть обговорювати в окремому треді?
Що до Афганістану. Зокрема існує окрема тема про Росію, політику США та окремий розділ про Ізраіль.
Окремий розділ -- то не про Ізраїль, а для ізраїльтян. Вони абсолютно автономні, в них своя модерація й все таке інше.
З Росією в нас війна, тож очевидно, що вона потребує окремої гілки.
Тред про політику в США виник як раз перед позаминулими виборами, коли обговорення було досить жваве, бо те, що відбувається в США, впливає на весь світ і на нас зокрема.
Є ще неактивні теми про Китай і ніби Іран.
От те, що вони неактівні, тебе ні на яку думку не навело?

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: Велика Британія
« Reply #4 : Серпень 30, 2021, 22:27:19 »
Чому ж. Навело. Що, Китай та Іран не цікаві.
Або пошук не працює. В сенсі ніхто теми не шукає.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Велика Британія
« Reply #5 : Серпень 30, 2021, 23:03:18 »
Чому ж. Навело. Що, Китай та Іран не цікаві.
Або пошук не працює. В сенсі ніхто теми не шукає.
А правильна відповідь -- що нам зручніше писати все в одну велику тему, допоки предмет обговорювання не починає потребувати більш-менш постійної уваги. В такому разі це обговорення відокремлюється в самостійну гілку. Я розумію, що для тебе це може виглядати незручним та незвичним. Але тут склалося саме так.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: Велика Британія
« Reply #6 : Серпень 30, 2021, 23:55:52 »
Забув. Є тема про Білорусь. А про Польщу, Словаччину, Угорщину, Румунію, Молдову, Грузію та Туреччину нема. А вони теж сусіди.

Offline Poodle

  • *****
  • Повідомлень: 5876
  • Karma: 3190
  • Стать: Чоловіча
  • USA, Gold Country
Re: Велика Британія
« Reply #7 : Серпень 31, 2021, 05:24:07 »
Цитувати (виділене)
Потом, когда Швейк успокоил его, без стеснения дав почувствовать своё физическое превосходство, фельдкурат осведомился:
— Сегодня у нас понедельник или пятница?
Он полюбопытствовал также, что теперь — декабрь или июнь, и вообще проявил недюжинный дар задавать самые разнообразные вопросы.
— Вы женаты? Любите горгонзолу? Водятся ли у вас в доме клопы? Как поживаете? Была ли у вашей собаки чумка?
Потом фельдкурат пустился в откровенность: рассказал, что он должен за верховые сапоги, за хлыст и седло, что несколько лет тому назад у него был триппер и он лечил его марганцовкой.
— Я ни о чём другом не мог думать, да и некогда было, — продолжал он икая. — Может быть, вам это кажется слишком тяжёлым, но скажите — ик! Что делать! — ик! Уж вы простите меня!
— …Термосом, — начал он, забыв, о чём говорил минуту назад, — называется сосуд, который сохраняет первоначальную температуру еды или напитка… Как по-вашему, коллега, которая из игр честнее: «железка» или «двадцать одно»?.. Ей-богу, мы с тобой где-то уже встречались! — воскликнул он, покушаясь обнять Швейка и облобызать его своими слюнявыми губами. — Мы ведь вместе ходили в школу… Ты славный парень! — говорил он, нежно гладя свою собственную ногу. — Как ты, однако, вырос за то время, что я тебя не видел! С тобой я забываю о всех пережитых страданиях.
Тут им овладело поэтическое настроение, и он заговорил о возвращении к солнечному свету счастливых созданий и пламенных сердец. Затем он упал на колени и начал молиться: «Богородица дево, радуйся», причём хохотал во всё горло.
Слава Украине!

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7798
  • Karma: 3633
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Велика Британія
« Reply #8 : Серпень 31, 2021, 05:48:20 »
Є тема про Білорусь. А про Польщу, Словаччину, Угорщину, Румунію, Молдову, Грузію та Туреччину нема. А вони теж сусіди.
Тут э учасники с США, Ізраїлю, Швейцарії, Угорщини... і в кожної країни є свої сусіди. Давайте, щоб нікого не образити, заведемо окремі теми для всіх країн світу. Їх небагато, десь 200.  :pardon:
Cпойлер
А коли весь глобус обслужимо, перейдемо до планет Сонячної системи, з супутниками і астероїдами включно.  :crazy:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Велика Британія
« Reply #9 : Серпень 31, 2021, 08:36:38 »
Забув. Є тема про Білорусь. А про Польщу, Словаччину, Угорщину, Румунію, Молдову, Грузію та Туреччину нема. А вони теж сусіди.
Тред про Білорусь з'явився не тому, що вони сусіди, а тому що там було/є велике напруження яке викликало хвилювання і жваве обговорення. Якщо (не дай Боже) подібне буде у інших сусідів, то буде окрема гілка.

Я не знаю що писати про нестачу робітників у фермерстві ВБ. По-перше, я не знаю, чи то є правда. По-друге, якщо правда... Ну, здобули. Але я в них вірю, брити щось вигадають. Тобто великої проблеми/загрози для суспільства, навіть ВБ, я не вбачаю, а на нас це взагалі ніяк не впливає.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8284
  • Karma: 3325
Re: Велика Британія
« Reply #10 : Серпень 31, 2021, 18:22:54 »
com, ви стали невгамовним борцем проти правил цього форуму, і цим шкодите його існуванню.
Припиніть нарешті поводите себе в нашій спільноті як преЗе! :weep:

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27674
  • Karma: 7894
  • Стать: Чоловіча
Re: Велика Британія
« Reply #11 : Серпень 31, 2021, 18:56:16 »
Господа, вы охуели вкрай. Чем вам уже отдельные треды не нравятся? Чем вам ком не угодил? Где вообще наш самый правильный модератор, чтобы прекратить травлю участника только за то, что он не такой как все? Самое время показать класс. Выдавят же человека с форума. И эти люди потом будут рассказывать, как они с уважением относятся к инвалидам. Тьфу :( .

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7626
  • Karma: 5625
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Re: Велика Британія
« Reply #12 : Серпень 31, 2021, 19:33:19 »
Господа, вы охуели вкрай. Чем вам уже отдельные треды не нравятся? Чем вам ком не угодил?
Неадекватность обычно напрягает. В данном случае, имхо, неадекватность проявляется в настойчивых, даже навязчивых попытках реорганизовать структуру форума «под себя». Вот чтобы пиджачок в брючки, брючки в сандалики…
Ну и многочисленные треды для каждого вида еды, органа тела и буквы алфавита раздражают, чисто истытически :).
The best is yet to come.

Ре

  • Гість
Re: Велика Британія
« Reply #13 : Вересень 04, 2021, 19:58:04 »
@com, тобі не набридло ще створювати теми? Ну нахіба?
У нас є тема "що там у?", міг би там написати.
Ну не ФУП і не СУП у нас, зрозумій. Ми не відкриваєм новий топік за кожним чихом. Так склалось. Звісно, що ти не порушив правил, але ігноруючи традиції поваги також не дочекаєшся.
С другой стороны (у нас сейчас тоже в новостях прошло и вспомнила про эту ветку) такие новости могут быть кому-то важны
Как раз сейчас момент по работе попытаться зацепиться, если кто в том направлении думает :)
Может в другой ветке меньше в глаза бросится

Offline Poodle

  • *****
  • Повідомлень: 5876
  • Karma: 3190
  • Стать: Чоловіча
  • USA, Gold Country
Re: Велика Британія
« Reply #14 : Вересень 04, 2021, 21:56:31 »
Вообще-то в ООН зарегистрировано 193 страны. Даешь каждой свою тему!!!
Слава Украине!

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: Велика Британія
« Reply #15 : Вересень 04, 2021, 22:04:20 »
Принаймні є Велика сімка.

Offline Poodle

  • *****
  • Повідомлень: 5876
  • Karma: 3190
  • Стать: Чоловіча
  • USA, Gold Country
Re: Велика Британія
« Reply #16 : Вересень 04, 2021, 22:49:40 »
Принаймні є Велика сімка.
Каким боком, осмелюсь полюбопытствовать, Нидерланды и легкий транспорт относятся к Большой семерке?..
Слава Украине!

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.