Автор Тема: За Ж и М. Всё вокруг.
 

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4590 : Серпень 09, 2023, 18:25:31 »
Не дуже думку зрозумів про ту ж серію.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26337
  • Karma: 20618
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4591 : Серпень 09, 2023, 19:11:23 »
Шоколадки би розтанули, а рис з'їв довгоносик.

Offline Marfa Ivanovna

  • ***
  • Повідомлень: 243
  • Karma: 347
  • Стать: Жіноча
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4592 : Серпень 09, 2023, 19:25:30 »
Не дуже думку зрозумів про ту ж серію.

Жіночі зради в порівнянні з  чоловічими в житті бувають рідше, над ними безпечно шуткувати в компаніях і т.д. А чоловічі, яких «дохуя», це сурова правда життя, що над ними шуткувати - якось не виходить. Да і вірогідність зробити комусь боляче вища, бо в компанії людей в когось та є ця проблема.
Так і про відносини тещі і зятя. Вони, в порівнянні з відносинами свекрухи і невістки, рідко бувають поганими, про них безпечніше  шуткувати. А от погані відносини свекрухи і невістки набагато частіші, і нарватися, що в когось є проблеми, вірогідність вища. Така сурова правда життя.
« Останнє редагування: Серпень 09, 2023, 19:39:19 від Marfa Ivanovna »

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9098
  • Karma: 8163
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4593 : Серпень 09, 2023, 19:39:58 »
Оце так рівень байдужості дзену - за 50 років так жодного разу й не подивитися у ту коробку. Многіє вєрят (с)  :sarcastic:
Ой, да он тупо забыл про эту коробку тут же,  у него в одно ухо влетело, из другого вылетело, ещё внимание обращать на бабские речи.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22183
  • Karma: 3729
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4594 : Серпень 10, 2023, 11:06:44 »
А мене завжди дивує, що такі історії якось про сім’ї традиційного тісного укладу, де малі приміщення, низька мобільність, всі у всіх перед очима. І тут зради роками, про які ніхто не знав. Ага. Завжди в селах і малих містах знали любителів ходити наліво, як чоловіків, так і жінок, такий собі секрет Полішинеля був.
Сучасний побут в великих містах -- інша історія. Тут легше загубитися і щось комбінувати.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4595 : Серпень 10, 2023, 12:48:12 »
Чоловіки просто не вміють балакати як жінки, ось і розказують один одному анекдоти про те, що їх лякає.

Offline Юльчча

  • *****
  • Повідомлень: 4007
  • Karma: 2538
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4596 : Серпень 10, 2023, 13:33:21 »
Та і звичка століттями говорити про жінку як сосуд гріха - теж корінь всіх ціх анекдотів. Це все фантазії чоловіків про розпущеність жінок і говорить лише про то, що чоловікам так хочеться.

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7049
  • Karma: 12869
  • Стать: Жіноча
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4597 : Серпень 10, 2023, 14:08:18 »
Цитувати (виділене)
Таня Саванчук  · 3 серпня о 12:59  ·
Піздюліно-терапія. Не дякуйте🙈😂
1. Всім пофiг на твої проблеми, як і на тебе. Бо у всіх свої проблеми, і це нормально.
2. Ти не унікальна людина. В тебе так само дві руки, дві ноги, голова і дупа, як і в 90% таких самих людей, як і ти.
3. Припини нарешті паритись, "що скажуть люди?" Їм по...уй, про кого триндiти - сьогодні це ти, завтра хтось інший.
4. Ти не представляєш абсолютно ніякої цінності. На землі 7 млрд пик, тебе серед цього моря з лупою  не роздивишся. Тому, якщо є хоча б одна людина, якій цікаво, як пройшов твій день, тобі,  повезло.
5. Ти смертна. Це може статись абсолютно несподівано. Май це на увазі. Радій, що живеш - це не надовго.
6. Розраховуй тільки на себе. Чому? Див. пункт 1.
7.  Ти взагалі, можеш робити зі своїм життям, що хочеш, люди всеодно знайдуть, за що тебе обісрати.
8. Живи так, як хочеш ти,  то твоє життя. Все одно рано чи пізно від тебе залишиться табличка з двома датами.
Тож let's go, поки ти ще живеш!☝️🤩💫⚡️🔥

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4598 : Серпень 10, 2023, 14:48:21 »
Вісім, вже вісім міліярдів пик.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16067
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4599 : Серпень 10, 2023, 16:29:23 »
Цитувати (виділене)
Таня Саванчук  · 3 серпня о 12:59  ·
Піздюліно-терапія. Не дякуйте🙈😂
1. Всім пофiг на твої проблеми, як і на тебе. Бо у всіх свої проблеми, і це нормально.
2. Ти не унікальна людина. В тебе так само дві руки, дві ноги, голова і дупа, як і в 90% таких самих людей, як і ти.
3. Припини нарешті паритись, "що скажуть люди?" Їм по...уй, про кого триндiти - сьогодні це ти, завтра хтось інший.
4. Ти не представляєш абсолютно ніякої цінності. На землі 7 млрд пик, тебе серед цього моря з лупою  не роздивишся. Тому, якщо є хоча б одна людина, якій цікаво, як пройшов твій день, тобі,  повезло.
5. Ти смертна. Це може статись абсолютно несподівано. Май це на увазі. Радій, що живеш - це не надовго.
6. Розраховуй тільки на себе. Чому? Див. пункт 1.
7.  Ти взагалі, можеш робити зі своїм життям, що хочеш, люди всеодно знайдуть, за що тебе обісрати.
8. Живи так, як хочеш ти,  то твоє життя. Все одно рано чи пізно від тебе залишиться табличка з двома датами.
Тож let's go, поки ти ще живеш!☝️🤩💫⚡️🔥

Якось усе до однієї купи. Живи своє життя й не переймайся, що скажуть люди - начебто норм-ок. Але в той же час - ти гівно, яке нічого не вартує й нікому не цікаве, та й взагалі здохнеш…
Якись протирічиві сигнали, як то кажуть. З одного боку начебто підтримка - гей, диви сюди, все норм, не переймайся плітками та таким іншим, живи в кайф; з іншого - хуй тобі, а не підтримка. Може, звісно, комусь таке й заходить, типу хі-хі, ха-ха, одною рукою обіймаю, іншою знишка штовхаю, гумор-шмумор усі діла. Але на мій смак це таке, токсичне.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7049
  • Karma: 12869
  • Стать: Жіноча
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4600 : Серпень 20, 2023, 14:59:34 »
мі-мішечка

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4601 : Серпень 20, 2023, 15:08:48 »
Я вам ще підкину новину  :grin:
Побачила в магазині на касі, що молода жінка купує "Буквар для дівчаток". В мене й так стосовно гендерних питань шарварк в голові, та це мене неабияк розхвилювало (?).
От ті видавці таких книжечок для чого їх видають? Чи це просто маркетинговий хід, як два різних креми "для верхніх і нижніх повік"?

Offline SergJant

  • ****
  • Повідомлень: 281
  • Karma: 140
  • Стать: Чоловіча
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4602 : Серпень 20, 2023, 15:15:10 »
Побачила в магазині на касі, що молода жінка купує "Буквар для дівчаток"
Вважаю, це не іменно абетка, з буквами і т.д., а щось на кшалт: правила поведінки, або гігієни для жінок...

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9132
  • Karma: 5436
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4603 : Серпень 20, 2023, 15:17:13 »
Чи це просто маркетинговий хід, як два різних креми "для верхніх і нижніх повік"?
Я спочатку останнє слово неправильно прочитав і завис... :grin:
Homo homini felis est.

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7636
  • Karma: 5632
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4604 : Серпень 20, 2023, 15:28:54 »
Вважаю, це не іменно абетка, з буквами і т.д., а щось на кшалт: правила поведінки, або гігієни для жінок...
Ні.
Цитувати (виділене)
Наш букварик — чудовий помічник у навчанні дитини читанню. Вона із задоволенням буде опановувати абетку, вчитися читати склади, слова і речення, розглядаючи малюнки, слухаючи вірші та розгадуючи загадки.
https://shop.talantbooks.com.ua/bukvar-dlya-divchatok/
The best is yet to come.

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4605 : Серпень 20, 2023, 15:31:50 »
https://shop.talantbooks.com.ua/bukvar-dlya-divchatok/
Кавайно.
Но если придираться, то почему летчик и врач, а не летчица и врачица, если это букварь для девочек:

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4606 : Серпень 20, 2023, 15:33:28 »
В мене й так стосовно гендерних питань шарварк в голові, та це мене неабияк розхвилювало (?).
Я тебя понимаю. Я бы своим не купила бы "букварь для девочек", просто потому что.

Offline Юльчча

  • *****
  • Повідомлень: 4007
  • Karma: 2538
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4607 : Серпень 20, 2023, 15:45:25 »
Напевно, в Канаді або Західної Європі такій буквар і не вийшов би. В Україні він знайде своїх покупців. В цьому плані наше суспільство ще не досягло того рівня.
Зараз є в Україні, наприклад, гарні сучасни книги про статеве виховання. Коли одна мама в нашій групі дітсадка запропонувала одну з таких книжок, на неї руками замахали. "Дуже сміливо" - це була ще м'яка характеристика. Хоча там зовсім "нічого такого".

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4608 : Серпень 20, 2023, 16:17:29 »
Cпойлер
Чи це просто маркетинговий хід, як два різних креми "для верхніх і нижніх повік"?
Я спочатку останнє слово неправильно прочитав і завис... :grin:
Вчи українську ретельніше  :smilie1:

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9132
  • Karma: 5436
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4609 : Серпень 20, 2023, 16:22:37 »
Cпойлер
Cпойлер
Чи це просто маркетинговий хід, як два різних креми "для верхніх і нижніх повік"?
Я спочатку останнє слово неправильно прочитав і завис... :grin:
Вчи українську ретельніше  :smilie1:
Але ж який би маркетинговий трюк був би! :grin:
Homo homini felis est.

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4610 : Серпень 20, 2023, 16:27:48 »
Напевно, в Канаді або Західної Європі такій буквар і не вийшов би. В Україні він знайде своїх покупців. В цьому плані наше суспільство ще не досягло того рівня.
Попри те, що я (не буду писати слова "ми") була б рада, якби в українських школах дійсно займалися вихованням дітей, а не дресируванням; то якось прикро бачити, що "видавці і маркетологи" нас повертають до 70-х років минулого сторіччя.  :smilie2: Ми б могли оте все просто перескочити.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4700
  • Karma: 2817
  • Стать: Жіноча
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4611 : Серпень 20, 2023, 17:29:45 »
В мене й так стосовно гендерних питань шарварк в голові, та це мене неабияк розхвилювало (?).
Я тебя понимаю. Я бы своим не купила бы "букварь для девочек", просто потому что.
Я теж засуджую.

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4612 : Серпень 20, 2023, 18:58:06 »
Я теж засуджую.
А я ні. Просто відмітила тенденцію, яку спостерігаю.

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4613 : Серпень 20, 2023, 20:36:05 »
От, була присутня при розмові свого внука на тему "жінка чоловіку не рівня". Добре, що його кузени пояснили йому, що це не так. Вони йому розказали, що їхня мама водить машину, у неї свій бізнес, і все в неї файно.
А я тепер думаю: а хто ж йому ту дурню розказав? Мабуть, хлопці на вулиці?

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4614 : Серпень 20, 2023, 23:14:28 »
А з кольорами для дівчат і хлопчиків теж негаразд зараз? Ніззя рожеве та блакитне купувати?

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4700
  • Karma: 2817
  • Стать: Жіноча
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4615 : Серпень 20, 2023, 23:16:17 »
А з кольорами для дівчат і хлопчиків теж негаразд зараз? Ніззя рожеве та блакитне купувати?
Можна мабуть тіки нашо? Рожевий одяг якось погано вплине на розвиток хлопчика і навпаки?

На мою думку дітям взагалі будь який колір няшно.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4616 : Серпень 20, 2023, 23:23:12 »
Я просто про абетку не дуже зрозумів чому погано.
Колір одягу розповідає іншим про дитину, а не допомогає чи шкодить дитині.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4700
  • Karma: 2817
  • Стать: Жіноча
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4617 : Серпень 20, 2023, 23:35:07 »
Я просто про абетку не дуже зрозумів чому погано.
Навіщо дівчатам дівчачий буквар якщо абетка та сама? Бо дівчата можуть її вивчити лише з прикладами про єдинорогів і принцес? Єресь якась.

Можна зробити нормально, приклади про життя навкруги, про природу, та навіть якщо так хочеться стереотипно гендерного, то хай будуть і єдинороги, і принцеси, і машинки.

Кокретно на наведеному скріні проблема в тому що "лікар (чол.рід) лікує, пілот (чол. рід) керує, а дівчинка красива і прибирає", і не схоже шо так ну просто співпало.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4700
  • Karma: 2817
  • Стать: Жіноча
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4618 : Серпень 20, 2023, 23:38:06 »
Колір одягу розповідає іншим про дитину
Я не знала шо є таке жорстке правило. Наче зараз кольорів в асортименті.
Не знаю навіщо повідомляти всім іншим стать дитини через колір одягу, але якщо дитина в блакитному я не буду робить висновок що то точно хлопчик і (якщо раптом мені це треба знать) спитаю.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2281
  • Karma: 2253
Re: За Ж и М. Всё вокруг.
« Reply #4619 : Серпень 20, 2023, 23:38:09 »
В предопределении и разделении проблема с цветами. Как и с букварем. А уж если вспомнить, что два пола это примерно как "Земля плоская" то перед нами раскрываются бездны ада в комментариях.

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.