Автор Тема: Катрусин кинозал наносит ответный удар
 

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4716
  • Karma: 2818
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4080 : Грудень 25, 2023, 18:18:00 »
Rebel Moon Зака Снайдера це спроба зняти Чудову сімку в сеттингу Warhammer 40К та позичаннями з Зоряних війн. абсолютно клишований жахливий фейспалм. візуальні ефекти інколи непогані. ні в якому разі не дивіться.
Там все не так страшно якщо не завищувати очікувань, а чого їх завищувати це ж Нетфлікс. Простецький сюжет і купа запозичень то можна сказати закон жанру. Не шедевр але п'ється дивиться легко, актори симпатичні. Може мені ще зіграло в плюс те що я не знавець ЗВ і Вархаммеру. А Снайдера полюбляю. За оммаж Матриці прям лайк, сподобалось  :smilie5:

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27712
  • Karma: 7918
  • Стать: Чоловіча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4081 : Грудень 26, 2023, 18:33:01 »
абсолютно клишований жахливий фейспалм. візуальні ефекти інколи непогані. ні в якому разі не дивіться.
Ти дуже суворий :) . Із задоволенням подивився. Да, цілком вторинний. Але дуже файно знятий. Щось, що не комікси, а добра фантастика, в останній рік я бачив лише в серіалах зоряних війн. Це також не погана фантастика.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34790
  • Karma: 17044
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4082 : Грудень 26, 2023, 22:41:43 »
Я б написав розгорнутий огляд, чому я лоба розбив, але вибачте, тут узяти саму тільки преамбулу. Надрозвинута, підкоривша всі можливі кордони, людська цивілізація прилітає на величезному космічному дредноуті (екіпаж тисячі або й десятки тисяч) крізь, вибачаюся, вагіну в космосі щоб полювати на повстанців (так, на всіх 30, як потім виявилося) і вимагати у стилі гопників зерно в малюсенького села на 20 людей щоб себе прокормити. Вибачте, але я впевнений що я недостатньо суворий до цього гівна.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27712
  • Karma: 7918
  • Стать: Чоловіча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4083 : Грудень 27, 2023, 06:19:20 »
Надрозвинута, підкоривша всі можливі кордони, людська цивілізація
Вибач, але у цьому сенсі всі зоряні війни - це суцільний фейспалм. Я завжди пам'ятаю, що будь яка фантастика - це не про майбутнє. Це про нас. Але я теж полюбляю стрічку, яка мені не сподобалася, ловити на численних логічних ляпах. Що ще робити, коли не зайшло? :smile4:. Як на мене, гарне порівняння двох дурних нещодавніх мувіків - це The Creator та rebel moon. Так ось, другий мені сподобався більше. Особливо сьогодні. Коли маленька купка відчайдух йде на вірну смерть проти цілої імперії. Але, але... :).

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34790
  • Karma: 17044
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4084 : Грудень 27, 2023, 08:45:02 »
якщо вам чомусь хотілося подивитися фільм Творець - не робіть цього. ніколи.

як ти бачиш відгук в мене схожий і на Творця. бо там абсолютно дубовий як актор молодший Вашингтон та жахливий сценарій вийшли погратися на полі Того, що біжить по лезу. але, але, там мені дуже сподобалися віжуалс, пройшов час і це єдине, що я пам'ятаю досі. бо більшість фільму вони відзняли на натурі в Азії, вони запропонували новий підхід до зйомок, тому фільм став усього у 80, якщо не помиляюся, мільйонів. у Зака же все на хромокеї і за останні 15 років Марвелу це порядком дістало. особливо коли якщо дешевий неякісний CGI, в Rebel Moon воно якось 50/50, щось дуже круто та епічно зроблено, а щось дешево та замилено. ну і головна фішка Зака - слоумо з 300 спартанців - тут робилося мабуть за принципом, йоу, Зак, а де слоумо зробимо? Та будь-де, де є піу-піу, наріжте там рандомно. бо настільки повз касу, що взагалі. про персонажів це окреме питання, бо всі, думаю пам'ятають, що у кожного персонажа Чудової сімки були свої фічі, як вони між собою встановлювали відносини і все таке. тут це зовсім не розкрите, зовсім. Малиш має 10 хвилин екранного часу та зникає зовсім до наступної серії (і то я не впевнений), Робот Хопкінка (найцікавіший перс) так само, в кінці натякають що він буде, Контрабандиста вбивають замість того, щоб перевиховати та він іскупив і героїчно помер (самий тупий твіст), Азіатка з лазерними шаблями не вміє фехтувати, Генерал не показує, як він вміє командувати військами, Принц взагалі просто Принц, Селюк просто Селюк, головна героїня просто Вашингтон, така ж дубова, але тут нам дали багато Сильної Жінки, яка самотужки здатна розібрати роту мужиків в рукопашному бою та в 18 років є найкращим солдатом Всесвіту. так, поле паше вона також сама.
ну, ви зрозуміли мою позицію щодо цього фільму.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34790
  • Karma: 17044
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4085 : Грудень 27, 2023, 11:31:44 »
Коли маленька купка відчайдух йде на вірну смерть проти цілої імперії. Але, але... :).

і так, мотивація персонажів - це головний косяк всього цього гівна вартого сюжету. бо в Чудовій сімці вона розкривалася, в кожного була своя, але вони не були самогубцями. бо одна справа встати в бій всімох проти банди в 40 людей та навчити ще всіх мешканців села, інша ситуація встати в бій скільки їх там наразі є, п'ять чи шість, проти галактичної імперії, один! дредноут якої винищує планету, що дала прихисток повстанцям. мотивація має бути хоч скільки то правдоподібною, бо це крихітне самогубство, коли зі зброї у вас маузер (так, Хан Соло), лазерні шаблі (так, джедаї), та, судячи з промо другої частини, пару ящиків зброї, яку завезли окупанти, ви виходите з усім цим в чисте поле та отримуєте один залп з дредноуту з орбіти. ну, я впевнений, колективний Піквік зробив би за день сюжет, на порядок кращий, ніж це гуано.
і я розумію, що хочеться фантастики, мало її на екранах зараз, крім Андора і дивитися не було чого, але я краще ще раз подивлюся Творця, ніж другу частину оцього ось.
шуткую, звісно я не буду дивитися ні те ні інше, я 1 березня піду в аймакс на другу Дюну :lol2:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4716
  • Karma: 2818
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4086 : Грудень 27, 2023, 11:39:05 »
Нє, ну Дюна це Дюна, то взагалі інший рівень  :pray:

Героїв у Rebel Moon дійсно зовсім не розкрили, крім Гамори, вибачте Кори. Але там же замах на тріквели-сіквели, може пізніше покажуть. Для мене Creator і Rebel Moon десь на одному рівні, на один раз можна. Перший кращий візуалом, другий кастом.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34790
  • Karma: 17044
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4087 : Грудень 27, 2023, 11:56:43 »
мені сподобалися пару рандомних коментів з цього приводу
He's kind of a poor man's Villaneuve.

At this point, lets just be happy we got Godzilla minus one and call it a year.

Seven Samurai worked because the heart of that movie is the character development--but that all happens in the preparation of the defense not in the gathering of the players.  There's a reason why Kurosawa only spends ... what, 30m? ... on the setup; all that's needed is to give us the basic character sketch.  The bulk of the movie is watching our players work with each other and the villagers, and seeing how they grow and change over that experience.  The fight at the end isn't really the climax, it's the denouement where we see how our players have changed in relation to themselves, each other, and the villagers.   Snyder stretches the gathering of the players, but then fails to use that time to do any of this work--so when Generic Rebel bites it, the only person who cares is Discount Furiosa--and the only reason we know this is because she straight-up tells us in her first line. 

Also, the reason the plot of Seven Samurai even works is because the antagonist is a bandit and bandits don't have a bench. You beat them once and they're gone.  Here, it's an interplanetary empire.  How, exactly, is this supposed to play out?  "My liege, they have destroyed our squadron."  "Fine, send the fleet."  Yes yes, spark that lights the fire and all that, but we aren't shown that these conditions even exist.  Generic Rebel's sister actually tells us they don't exist, because they don't have sufficient force to take on the squadron much less the fleet.  So ... yeah, that pretty much made me laugh out loud.

I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34790
  • Karma: 17044
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4088 : Грудень 27, 2023, 12:29:27 »
вибачте, шо мене так щось прорвало. я ще хотів поговорити про логічні ляпи. я взагалі вважаю себе дуже невибагливим мейнстрімовим попкорновим глядачем, і завжди закриваю очі на логічні ляпи, незалежно від того, наскільки мені сподобався фільм, я намагаюся отримати задоволення та режисер - митець, він так бачить. та до логічних ляпів я відношу якісь речі, типу як на початку Міцного горішку Грубер та його команда виходять з вантажівки, в якій більше нічого немає, а ближче до кінця з цієї вантажівки виїздить швидка. і таких ляпів в фільмах тисячі, умовні джинси в Хороброму серці, і you name it, їх повно всюди. але коли замість сюжету зіяюча діра, герої не викликають жодного співчуття, зацікавленості, їх мотивація відсутня, не розкрита, незрозуміла, то це для мене не логічні ляпи в оповіданні - це відсутність оповідання як такого і я не можу відчути задоволення від фільму.
тим більше, коли режисер не може визначитися, що він, бляха, знімає. він застигає посередині, бо в нього є сюжет Чудової сімки з епічністю Зоряних війн і в естетиці Ворхаммеру 40К. в нього є авторські прийоми - HDR на телевізорі, що його не підтримує, ви, можливо бачили цей ефект, washed out, greyed colors; потім слоу-мо, потім dark gritty атмосфера, та декалітри кровіщи та брутальності. все це офігєнно спрацьовує в 300, далі - гірше. після Супермена - неможливо дивитися. але - це ж, бляха, Зоряні війни, це мають бути кольори. ні, навіть не так - КОЛЬОРИ. піу-піу має бути динамічне, щоб ти аж за крісло тримався, герої мають бути абсолютно прості, але такі, яким ти прям співпереживаєш, оці юний герой рятівник Всесвіту, що має розкрити свої таланти, damsel in distress, харизматичний контрабандист і так далі. замість цього все сіре, безбарвне, вимерше, піу-піу без динаміки, навпаки, слоу-мо вбиває динаміку, герої - я вже писав, контрабандиста вбили, робот зник через півгодини з початку, інші - дуб береза. нарешті кровіща - а нема її, бо це ж Нетфлікс, в нас тут PG13, а не оце ваше R. і ось на виході ми маємо цей субпродукт замість якісного епіку.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34790
  • Karma: 17044
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4089 : Грудень 27, 2023, 12:37:17 »
ще раз вибачте. Майк, я не те щоб сперечаюся, про такі штуки нема сенсу сперечатися, кожен любить та дивиться, грає, слухає щось своє, тут скоріше я спочатку написав свою емоційну реакцію на фільм, ти та Teagan написали, що фільм насправді цілком собі придатний до перегляду і я почав думати, а чому ж саме він мені настільки не зайшов, чим і загвездяв тут цілу сторінку :lol2:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27712
  • Karma: 7918
  • Стать: Чоловіча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4090 : Грудень 27, 2023, 12:46:20 »
вибачте, шо мене так щось прорвало.
Та таки да :) . Проте, одна думка мене зацікавила. Що лізти проти когось сімома має сенс лише тоді, коли у ворога нема лави запасних. І немає ніякого сенсу проти імперії. Хоча це і здається логічним. Але всі революції майже так і робилися. Купкою проти імперії. Коли імперія гнила, вона в якийсь момент завалиться. І можливо це будуть семеро безбашених. А от наскільки гнила імперія - це нам не показали. Додумуйте самі :) .

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34790
  • Karma: 17044
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4091 : Грудень 27, 2023, 12:56:34 »
якщо б я робив темний епік, тоді я б розкривав кожного героя як лідера певної групи:
Контрабандист - усвідомив, перековався, великий флот маленьких Millenial Falcons привів на бій;
Генерал - у нього досвідчені ветерани війн, отєц солдатам, його всі обожнювали, зібрав вірну йому піхоту;
Принц - всенародний улюбленець, за нього вся його планета з якоюсь секретною зброєю;
Робот - всі роботи склали зброю, коли вбили принцесу, але він знайшов нову, стару, ще щось, але підняв на бій всіх таких роботів;
Повстанці - зрозуміло, всі три кораблі та тридцять людей вже за нас;
Селюк - зрозуміло, все село також за нас;
Малиш - розкладає Імперію зсередини, можливо в нього дядько працює в місцевому КДБ та знає секрети головгада;
Фехтувальниця - клан фехтувальниць на лазерних шаблях, розкидані по різних планетах, очікують сигналу,
і т.д. та в залежності від своєї кровожерності криваво б героїв вбивав, щоб підсилити та активувати підтримку групи, яку він представляє, і всі ці групи веде обрана, робот та селюк.

У повстанців в ЗВ була підтримка, вони постійно пересувалися по галактиці, люди ще пам'ятали часи Республіки, знищення планети абсолютно безпричинне призвело до великої хвилі збільшення підтримки.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34790
  • Karma: 17044
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4092 : Грудень 27, 2023, 13:07:23 »
а, взагалі, i know what to do :grin:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6364
  • Karma: 6422
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4093 : Грудень 27, 2023, 13:39:48 »
вибачте, шо мене так щось прорвало.
В мене так бомбило від Снайдеркату.  :rofl: А його ж ще й усі ледь на п'єдестал не ставили, типу от як треба знімати комікси.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34790
  • Karma: 17044
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4094 : Грудень 27, 2023, 13:42:31 »
вибачте, шо мене так щось прорвало.
В мене так бомбило від Снайдеркату.  :rofl: А його ж ще й усі ледь на п'єдестал не ставили, типу от як треба знімати комікси.
тому що він все одно був кращим аніж theatrical edition. ну і всенародне кохання до Снайдера це бажання якось підтримати його після суїциду дочки. тому Снайдеркат і був настільки тепло сприйнятий.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4716
  • Karma: 2818
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4095 : Грудень 27, 2023, 13:58:34 »
Снайдеркат був шикарний, обожнюю  :girl_in_dreams:

Мені  досі болить за Снайдера за те що дурні продюсери у ворнерах вбили Снайдерверс, попередньо над ним поглумившись і осквернивши, бо бачте їм не треба шось своє і оригінальне, їм потрібна бліда копія Марвелів. Не отямились навіть після успіху Снайдеркату, ну шоубіз такий, місцями дурнуватий. А Снайдер крутий у своїй ніші, одна халтурка (тим не менш не найгірше у жанрі) на Нетфлікс цього не змінить.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4716
  • Karma: 2818
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4096 : Грудень 27, 2023, 14:04:24 »
всенародне кохання до Снайдера це бажання якось підтримати його після суїциду дочки. тому Снайдеркат і був настільки тепло сприйнятий
Не "тому" а "також". Ну просто є своя фанбаза у Снайдера, щира, подобається їм весь цей епік у дарк сепії.

Ну а те що Відон зіпсував театральну версію настільки що оригінальна просто НЕ МОГЛА НЕ бути кращою то звісно так. Я не сповідувач теорій заколоту, але враження було що його спеціально заслали щоб зіпсувати продажі конкурентам. Але скоріше шо просто ворнери місцями ідіоти. А давайте візьмемо режисера конкурента, дамо йому зовсім інше кіно й накажемо підправити під зовсім інший стиль конкурента. Нє, ну шо могло піти не так, дійсно.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4716
  • Karma: 2818
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4097 : Грудень 27, 2023, 14:05:40 »
Малиш - розкладає Імперію зсередини, можливо в нього дядько працює в місцевому КДБ та знає секрети головгада
Чому Малиш?

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4716
  • Karma: 2818
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4098 : Грудень 27, 2023, 14:11:19 »
ще раз вибачте
та нічо, цікаво почитати   :good:
погані відгуки завжди цікавіші ніж захоплені

Я наприклад не змогла другий сезон Локі. Бо Господи яка дурня яка жахлива дебільна льлькова ідіотія і як це взагалі можна дивитися. Хоча перший зайшов норм. Старішаю.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34790
  • Karma: 17044
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4099 : Грудень 27, 2023, 14:11:49 »
Малиш - розкладає Імперію зсередини, можливо в нього дядько працює в місцевому КДБ та знає секрети головгада
Чому Малиш?
відсилка на Magnificent Seven - він там був Chico, в російському перекладі Малиш.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6364
  • Karma: 6422
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4100 : Грудень 27, 2023, 14:20:15 »
Ну а те що Відон зіпсував театральну версію настільки що оригінальна просто НЕ МОГЛА НЕ бути кращою то звісно так.
тому що він все одно був кращим аніж theatrical edition.
Як на мене навпаки. У Відона було просто поганеньке прохідне кінце, типу раз подивитись. А в Снайдера це ніби хтось зняв пародію типу "Дуже страшного кіно" на фільми Снайдера, те що це було всерйоз, знято самим Снайдером та ще й хоч комусь зайшло - це зриває мені дах.  ::)

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34790
  • Karma: 17044
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4101 : Грудень 27, 2023, 14:20:25 »
всенародне кохання до Снайдера це бажання якось підтримати його після суїциду дочки. тому Снайдеркат і був настільки тепло сприйнятий
Ну просто є своя фанбаза у Снайдера, щира, подобається їм весь цей епік у дарк сепії.


так я сам з фанбоїв ще з 300, але але. хто взагалі залишився з цікавих режисерів крім Вільньова та Нолана? мейнстрімові Скорсезе, Скотт, Спілберг та Кемерон вже явно пенсія, шедеврів більше не буде. Тарантіно знімає останній фільм. більша половина артхаусу як то Джармуш, Лінч, Трієр також пенсія. Фінчер - зняв нудне гівно для Нетфлікс, Снайдер - зняв нудне гівно для Нетфлікс. останній фільм Джона Ву - це просто жахливо. Бертон? Еггерс?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34790
  • Karma: 17044
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4102 : Грудень 27, 2023, 14:21:59 »
Ну а те що Відон зіпсував театральну версію настільки що оригінальна просто НЕ МОГЛА НЕ бути кращою то звісно так.
тому що він все одно був кращим аніж theatrical edition.
Як на мене навпаки. У Відона було просто поганеньке прохідне кінце, типу раз подивитись. А в Снайдера це ніби хтось зняв пародію типу "Дуже страшного кіно" на фільми Снайдера, те що це було всерйоз, знято самим Снайдером та ще й хоч комусь зайшло - це зриває мені дах.  ::)

хм, цікава думка. але я не буду вже передивлятися обидва щоб порівняти. бо Відона я саме так і запам'ятав, а от Снайдеркат мені сподобався. а хочете я вам страшне розкажу? я подивився Слово пацана. повністю.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6364
  • Karma: 6422
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4103 : Грудень 27, 2023, 14:22:15 »
хто взагалі залишився з цікавих режисерів крім Вільньова та Нолана?
З цим прям біда  :weep:

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4716
  • Karma: 2818
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4104 : Грудень 27, 2023, 14:26:20 »
хто взагалі залишився з цікавих режисерів крім Вільньова та Нолана?
Те що хоча б ці двоє є то вже добре. Вам як мед так і ложкою.
Снайдера ще рано списувати.
Брати Руссо непогано знімають. Річчі теж часом видає непогані фільми.

Бен Аффлек, до речі, теж. Але рідко.

Маккей, Макдона, Гілеспі
(я цілий день можу тепер згадувать, коротше, є ще режисери)

Вуді Аллен ще може але його наче закенсилили  :smilie2:
« Останнє редагування: Грудень 27, 2023, 14:36:29 від Teagan »

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6364
  • Karma: 6422
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4105 : Грудень 27, 2023, 14:26:56 »
хочете я вам страшне розкажу? я подивився Слово пацана. повністю.
Ого, це в тебе був порив, типу як поїсти біляшей з похмілля, хотілось якогось гівна?  ::)
В мене теж страшне, хоч і не таке, подивилась "Марвелів" і мені зайшло, не зрозуміла хейту, абсурдна весела дурка, що не так?

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4716
  • Karma: 2818
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4106 : Грудень 27, 2023, 14:27:34 »
а хочете я вам страшне розкажу? я подивився Слово пацана. повністю
Страшне  :scare3: Ото тебе й поплавило, Снайдер вже не такий  :grin:
треба тепер відгук, не дарма ж дивився

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34790
  • Karma: 17044
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4107 : Грудень 27, 2023, 14:28:37 »
я, з вашого дозволу, відгук дам в серіали тоді.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6364
  • Karma: 6422
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4108 : Грудень 27, 2023, 14:31:13 »
хто взагалі залишився з цікавих режисерів крім Вільньова та Нолана?
Мені ще дуже не вистачає добрих сімейних режисерів, як Коламбус, щоб прям казка, різдвяна атмосфера і все таке.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4716
  • Karma: 2818
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #4109 : Грудень 27, 2023, 14:35:47 »
щоб прям казка, різдвяна атмосфера і все таке
Вонка ж.
Пол Кінг кажуть ще багато такого назнімав, я правда крім Вонки нічого не дивилась.

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.