Автор Тема: Спорт
 

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Спорт
« Reply #7860 : Червень 05, 2022, 19:38:33 »
Знов Яромоленко відкрив рахунок. Але не в ті ворота влетів м’яч від його голови.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Спорт
« Reply #7861 : Червень 05, 2022, 19:45:35 »
Тепер ми мали б бити пенальті, но ніт.

Перша приватна мемарня:
По Ярмолі — пенальті. Зараз суддя проходить перевірку на підараса

Так, суддя — підарас. Офіційно

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Спорт
« Reply #7862 : Червень 05, 2022, 20:23:34 »
На oll tv хакерская атака. Русня запустила свои новости

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27670
  • Karma: 7894
  • Стать: Чоловіча
Re: Спорт
« Reply #7863 : Червень 05, 2022, 20:28:47 »
Ахметов не умеет в хайтек :smile4:.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Спорт
« Reply #7864 : Червень 05, 2022, 20:56:04 »
Бєлгород так Бєлгород.

Але наши грали чудово!  :up:

Online В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23606
  • Karma: 9421
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Спорт
« Reply #7865 : Червень 05, 2022, 20:56:44 »
Ну и хер с ним. Главная победа нас ждет на другом фронте.
Тю, ля, а шо?

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34701
  • Karma: 16981
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Спорт
« Reply #7866 : Червень 05, 2022, 21:02:45 »
Уельс мертві, рикошет прикрий, суддя гондон.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Спорт
« Reply #7867 : Липень 20, 2022, 17:32:12 »
Цитувати (виділене)
Действующий чемпион мира по шахматам Магнус Карлсен отказался играть за мировую шахматную корону с россиянином Яном Непомнящим

А какие там правила в шахматах на этот счёт? У Магнуса не отберут корону теперь?
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7461
  • Karma: 3770
  • Стать: Чоловіча
Re: Спорт
« Reply #7868 : Липень 22, 2022, 13:02:13 »
Цитувати (виділене)
Действующий чемпион мира по шахматам Магнус Карлсен отказался играть за мировую шахматную корону с россиянином Яном Непомнящим

А какие там правила в шахматах на этот счёт? У Магнуса не отберут корону теперь?

Магнус відмовився грати не з росіянином, всеж таки, а просто захищати титул. Сказав, що я втомився, я перепочину. Має право, 9 років титул його, 11 років він найкращий в рейтингу, доводити особливо немає чого. І минулий захист був саме проти Непомнящого, без особливих шансів для останнього.

Тобто титул стає вакантним. За нього буде матч між переможцем турніра претендетів (Непомнящий) та гравцем, який посів друге місце на турнірі (китаєць Дін Ліжень)

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34701
  • Karma: 16981
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Спорт
« Reply #7869 : Липень 27, 2022, 22:44:34 »
Динамо Динамо :yahoo:
I always tell the truth. Even when I lie.

Online В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23606
  • Karma: 9421
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Спорт
« Reply #7870 : Липень 28, 2022, 06:35:53 »
Динамо Динамо :yahoo:
Турки - придурки. Не розуміють як правильно кричати Путін - хуйло.
Тю, ля, а шо?

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6876
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Спорт
« Reply #7871 : Серпень 17, 2022, 21:36:33 »
 :super:
Харківські синхроністки найкращі в Європі! 8 золотих нагород у 8 фіналах Чемпіонату Європи з водних видів спорту у Римі та перше загальнокомандне місце.

Вітаємо Владиславу та Марину Алексіївих, Вероніку Гришко, Олесю Дерев'янченко, Ангеліну Овчиннікову, Валерію Тищенко та Анастасію Шмоніну та легендарну тренерку Світлану Саїдову. До речі, Марта Федіна стала найбільш титулованою українською синхроністкою на континентальних першостях - має 15 нагород.


Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35617
  • Karma: 23498
  • Стать: Чоловіча
Re: Спорт
« Reply #7872 : Серпень 20, 2022, 22:36:10 »
Хто як, а я буду дивитися Усика. Чекаю на початок бою.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35617
  • Karma: 23498
  • Стать: Чоловіча
Re: Спорт
« Reply #7873 : Серпень 21, 2022, 02:07:27 »
Дуже моцний бій. Давно я такого не бачив.
Меседжі від Усика правильні.
 
« Останнє редагування: Серпень 21, 2022, 02:20:14 від Eney »

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35617
  • Karma: 23498
  • Стать: Чоловіча
Re: Спорт
« Reply #7874 : Серпень 21, 2022, 09:58:42 »
Цитувати (виділене)
Сергій Марченко
27 хв  ·
Інститут репутації – це коли погані вчинки пам'ятають і людей, які їх роблять, не приймають в пристойному товаристві.
Інститут репутації стимулює публічний хейт і ігнор людей, які роблять погані вчинки. Таким чином людям, схильним до поганих вчинків, демонструються наслідки поганих вчинків і невідворотність цих наслідків. І люди намагаються поганих вчинків уникати, а суспільство стає здоровішим.
Через відсутність інституту репутації в Україні головред російської пропагандистської газети Вєсті, Гужва, спокійно ходив Києвом під час війни і чудово себе почував. Його наближча соратниця, Крюкова, дружила з головредом УП, яка позиціонує себе, як патріотку, Сєвгіль Мусаєвою. Їм всім разом тисла руки вся журналістська спільнота за ну дууууже незначними винятками. На ефіри ходили Шуфрич, Бойко, Ківа, Новинський. Нам було некомфортно не подати руку поганцям, бо ж скандал, нащо це нам? А, тим часом, країна слабла, російський вплив зростав.
Сьогодні мене спитали в коментах, а шо я тепер скажу по Усику? ЗСУ перемогу присвятив, прапором обгорнувся - шах і мат, Марченко!
Скажу так. #Усик робив погані речі в минулому. Все своє свідоме життя він топив за московських попів. Неоднозначно висловлювався про належність Криму. Коли в 2018 році його запитали, чий #Крим, назвав це запитання собачим. Це дійсно дуже шкідливі речі від публічної особи для українського суспільства і, якби в Україні існував інститут репутації, за такі дії під час війни з московією Усик мав би бути бойкотований. Частина суспільства його не сприймає.
Сьогодні Усик переміг. Він був з українським прапором. Він сказав достойні речі і присвятив свою перемогу Україні та ЗСУ. Це речі, за які Усику не буде соромно і за які ніхто йому не закине.
Чи змінив своє ставлення до Усика я? Ні, не змінив. Для мене репутація важлива. Я не подаю руку тим, хто робив погані речі. Навіть, якщо потім вони зробили щось хороше. 
Чи значить це, що Усик пропащий і має бути вигнанцем все життя після своїх помилок? Ні, не значить. Сьогоднішні хороші вчинки дають йому право на спокуту. Я буду за ним спостерігати. Якщо хороших вчинків буде багато, а його "нє всьо так адназначно" і братання з московитами закінчиться, я можу примиритися з цим через якийсь час.
Але час має пройти і спокута відбутися. Це мій персональний інститут репутації. Сорі, але просто глорити за переможця - не моє.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8282
  • Karma: 3325
Re: Спорт
« Reply #7875 : Серпень 21, 2022, 20:53:16 »
Меседжі від Усика правильні.
Ти знав, що месиджі будуть саме такі!!! :prapor2:

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Спорт
« Reply #7876 : Серпень 21, 2022, 21:36:19 »
Усик мне Арестовича напоминает. Сегодня поет одно, завтра прямо противоположное, послезавтра концепция опять поменялась. Спору нет, вчера он таки какую-то пользу стране принес, но среди меня отмываться этим троим пидорасам еще долго. Боюсь, до конца карьеры не успеют.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35617
  • Karma: 23498
  • Стать: Чоловіча
Re: Спорт
« Reply #7877 : Серпень 22, 2022, 16:36:31 »
Цитувати (виділене)
Днями відбувся бій-реванш чемпіона світу у суперважкій вазі за версіями WBA, WBO, IBF і IBO між українським боксером Олександром Усиком та британцем Ентоні Джошуа. За рішенням суддів перемогу у двобої отримав наш козак. І це викликало неабияку реакцію у британського боксера Тайсон Ф'юрі. Він пообіцяв відібрати чемпіонські пояси в українця, заявивши про це у коментарі iFL TV:

«Я щойно бачив, як Джошуа вдруге програв Усику, він був не в собі. Англію позбавили чемпіонських поясів, але у мене є рішення. Якщо ви хочете повернути всі ці титули додому, пошліть воїна, пошліть мене, і я позбавлю українського волоцюгу його поясів, як я зробив з попереднім українським волоцюгою. Якщо ви хочете найкращого, ви повинні за це платити. Це буде дуже дорого, так що дістаньте чекову книжку».

А також додав «якщо чесно, обидва вони були лайном. Я поб’ю їх обох в один вечір». Ці слова передали Усику просто під час прес-конференції після перемоги над Джошуа. Він іронічно відповів на них:

«То йому сниться щодня... Знаєте, що він поб'є? Дупу він свою поб'є»

Нагадаємо, що після бою український боксер Олександр Усик зявив, що наступний з ким він вступить у двобій буде лише британець Тайсон Ф'юрі, який 13 серпня повідомив Всесвітній боксерській раді, що завершив кар'єру.

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34701
  • Karma: 16981
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Спорт
« Reply #7878 : Серпень 25, 2022, 19:09:03 »
🥊🔝Олександр Усик очолив рейтинг найкращих боксерів світу

Українcький чемпіон світу після перемоги у реванші над Ентоні Джошуа зайняв перше місце (https://zn.ua/ukr/SPORT/usik-ocholiv-rejtinh-najkrashchih-bokseriv-svitu.html) у рейтингу найсильніших боксерів незалежно від вагової категорії за версією видання The Ring.

Ще один українець Василь Ломаченко, котрий нині не володіє титулами, перебуває на шостому місці.
I always tell the truth. Even when I lie.

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34701
  • Karma: 16981
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Спорт
« Reply #7879 : Серпень 29, 2022, 12:36:01 »
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline digital nomad

  • *
  • Повідомлень: 22
  • Karma: 9
Re: Спорт
« Reply #7880 : Серпень 29, 2022, 23:01:27 »
Дарья Снигур победила Симону Халеп в первом круге US Open  :prapor2:

Offline APR

  • *****
  • Повідомлень: 535
  • Karma: 549
  • Стать: Чоловіча
  • Нiмеччина, Colonia Claudia Ara Agrippinensium
    • Мир Замков
Re: Спорт
« Reply #7881 : Вересень 06, 2022, 23:45:18 »
Шахтар зажег, приятно удивлен.

Offline scragash

  • ***
  • Повідомлень: 213
  • Karma: 209
Re: Спорт
« Reply #7882 : Вересень 07, 2022, 13:04:44 »
Ну, вообще! :super: Я игру не смотрела, но слушала вчера еще по телеку "аналитиков" - ну, РБ Шахтар заборет, легкая прогулка, а не игра будет для Ляйпцига. И ты смотри, прогулялись.. на выход

Offline Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4650
  • Karma: 3532
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Спорт
« Reply #7883 : Вересень 21, 2022, 08:32:42 »
https://www.bbc.com/russian/media-62971365
Російська редакція ВВС дала інтерв'ю з Усіком. На питання россійською Усік відповідає українською. Досить гарною, хоча є русізми. Щось зрозумів?

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Спорт
« Reply #7884 : Вересень 21, 2022, 18:51:58 »
https://www.bbc.com/russian/media-62971365
Російська редакція ВВС дала інтерв'ю з Усіком. На питання россійською Усік відповідає українською. Досить гарною, хоча є русізми. Щось зрозумів?
Українською.
Не бачила, що він говорив раніше, коли, з ваших слів, поводився про-російськи. З інтерв'ю зрозуміла, що він їздив до Мордору у 2018 і не вважає то негарним. Нічого іншого некошерного в інтерв'ю начебто не було. Більшість відповідей мені сподобалась. Не злий, не дурний, Джошуа не принижував (навіть виправдовував), Україну покидати не збирається.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8282
  • Karma: 3325
Re: Спорт
« Reply #7885 : Листопад 08, 2022, 21:13:36 »

И вот из-за этого попадания на чужой балкон Реалу не удалось победить клуб Райо Вальекано, счет матча 2:3.

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34701
  • Karma: 16981
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Спорт
« Reply #7886 : Листопад 09, 2022, 16:03:40 »
як давно відомо - хто вище б'є, той краще грає.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2629
  • Karma: 1804
Re: Спорт
« Reply #7887 : Листопад 21, 2022, 18:44:49 »
Цитувати (виділене)
Нардеп та олімпійський чемпіон Жан Беленюк звернувся із заявою про виключення його зі складу Національного Олімпійського Комітету.

Беленюк конкурував із Гутцайтом за посаду президента НОК, але на виборах програв.

"В "такому" НОКу не можу собі дозволити затриматися надовго. Пояснення (https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02bSwaCGGtbYNzAAbZT85drumM3RRzXVzJXtbZXyDY3iDLkn6pEpWUtvCBU6sk3uMEl&id=100009789399084) буде під цим дописом", - написав він та додав посилання.

Цитувати (виділене)
Роман Зозуля
2h  ·
НОК у «надійних» ригіоналівських руках.

Все, як у старі недобрі часи - «развели, как котят». Схоже, Шуфрич з Суркісом, виконували лише функцію громовідвода. І поки суспільство справедливо обурювалося їхніми прізвищами в списку, новообраний президент Вадим Гутцайт завів до НОК прямо таки «золоту» команду, 80% з якої взагалі не мають жодного відношення до спорту. Хіба спортом вважати корупцію, боротьбу за місце в списку ОПЗЖ або рекет у 90-ті.

Звісно, спорт зараз не на часі, але чи на часі волокти на керівні посади усіх зашкварених і дискредитованих?! Якщо партію ОПЗЖ заборонили, то чому досі не заборонили її колишнім членам сунути свого носа у владу, будь то політичну чи спортивну?!

Знайомтесь:

▪️Валерій Борзов – член СДПУ(о) 2001-2006, у 2012-му був усунений з посади президента Федерації легкої атлетики за корупцію
▪️Сергій Бубка – член Партії регіонів (2002-2005), вийшов з партії після обрання на посаду президента НОК
▪️Андрій Вінграновський – член ОПЗЖ, дружина Юлія Льовочкіна
▪️Олександр Волков – член Партії регіонів (2007-2014)
▪️Олександр Герега – народний депутат від Партії регіонів (2012-2014), голосував за диктаторські закони 16 січня 2014-го
▪️Ірина Дерюгіна – FIG висунула їй звинувачення в підкупі суддів, тиску на них, впливі на остаточні результати змагань та інших порушеннях
▪️Олександр Зац – член Партії регіонів (2006-2014), його пов’язує міцна особиста дружба з Борисом Колесніковим, партнер Бориса за бізнесом
▪️Роман Мулик – член Партії регіонів (2010-2014)
▪️Андрій Мельник – підозрювався у причетністості до викрадення, катування та вимагання 200 млн. дол. у колишнього гендиректора ПрАТ "Нафтогазвидобування", а нині – народного депутата Семінського
▪️Олександр Мендусь – колишній член Партії регіонів
▪️Мирослав Карабін – колишній член Партії регіонів
▪️Олег Корбан – член ОПЗЖ з 2019 року
▪️Михайло Кошляк – з 2020 року є депутатом Дніпропетровської обласної ради від ОПЗЖ
▪️Вадим Павленко – депутат Київської облради від Партії регіонів (2010-2015)
▪️Ігор Лисов – член Партії регіонів (2007-2014), скандальний київський забудовник
▪️Сергй Лагур – разом із екс-регіоналом, а після вбивства у ДТП людини втікачем з країни Петром Димінським був співвласником нафтопереробного комплексу (НПК) Галичина у Львівській області
▪️Віктор Ремський – колишній «правоохоронець», причетний до фальсифікації і вибивання «добровільних зізнань» з фігурантів «справи Павличенків»
▪️Олександр Симоненко – член ОПЗЖ
▪️Віктор Христоєв – колишній член Партії регіонів
▪️Олександр Удовиченко – колишній член Партії регіонів
▪️Ніна Уманець - після 2014 року хизувалась фото з Путіним
▪️Сергій Кушнірюк– відсторонювався з поста головного тренера збірної України з гандболу через корупцію, на нього відкривали кримінальну справу

Offline Daena_

  • *****
  • Повідомлень: 1570
  • Karma: 2086
  • Айыртау!
Re: Спорт
« Reply #7888 : Грудень 06, 2022, 20:12:31 »
Однако, как у меня почистились ленты в соцсетях - ни одного сообщения о том, что Марокко выиграли у Испании.  :consul:
(зато вся лента в Дожде, переступаю через лужи)
This is Dorne. You are not wanted here.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26280
  • Karma: 20578
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Спорт
« Reply #7889 : Грудень 06, 2022, 20:35:06 »
Так то по пенальти, не считается.
*с воодушевлением*  ... а вот на Дожде...
 :grin:

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.