Автор Тема: Околокомпьютерное (железо, программы, настройки, баги, глюки)
 

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Мені Lync подобався. Не знаю, чи живий він зараз.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
@Няма Донецкая а як ти вважаєш, зможе ЧатГПТ, спеціально навчений, замінити кол-центри?

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Якщо перед з'єднанням зможе крутити музику хвилин п'ятнадцять и після цього через раз зкидувати - чом би й ні.

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16929
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
@Няма Донецкая а як ти вважаєш, зможе ЧатГПТ, спеціально навчений, замінити кол-центри?
а також тестировщиків, гівнокодерів та весь ейчар у світі 8)
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
@Няма Донецкая а як ти вважаєш, зможе ЧатГПТ, спеціально навчений, замінити кол-центри?
Повноцінно - ніт. Точніше, індійські, мабуть, зможе, а наші - ні. Просто в КЦ є різні рівні обробки звернень. Першу замінить легко, її зараз прості чат-боти замінюють в багатьох КЦ. Другу, мабуть, також. А от всі ті скарги, важкі питання, тех.підтримка, емоційні підключення та ВІП-обслуговування на даному етапі - ні.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Навіть перші дві ланки - це вже багато. Бо якщо не буде низового рівня працівників, неясно із кого потім вирощувати синьорів підтримки можна буде.

Offline Tamerlan

  • *****
  • Повідомлень: 8750
  • Karma: 1734
  • Стать: Чоловіча
@Няма Донецкая а як ти вважаєш, зможе ЧатГПТ, спеціально навчений, замінити кол-центри?
а також тестировщиків, гівнокодерів та весь ейчар у світі 8)
Насчет HR не знаю, а вот таких паразитов, как юристы или риэлторы, нейросети точно вполне могут заменить.

Offline Tamerlan

  • *****
  • Повідомлень: 8750
  • Karma: 1734
  • Стать: Чоловіча
Мені Lync подобався. Не знаю, чи живий він зараз.
Lync давно все. Сначала его заменили на Skype for Business. Потом всему на смену пришел MS Teams.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Слухаю тут Діскавер Віклі на Спотіфаї (раджу, якщо кто ще ні) і бачу пісню гурту MASTER BOOT RECORD під назвою 80486DX

Назва альбому - PERSONAL COMPUTER

10 треків. Починається із 8086, останній - 80686.

Найбільше програвана композиція цього гурту - із 3982060 прослуховувань як ви думаєте називається?

Cпойлер
CONFIG.SYS

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4099
  • Karma: 1773
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Вирішив домашньому десктопу зробити бомж-апгрейд.
Подивився специфікацію материнської плати що можна на неї поставити та докупив трошки деталей:

Память 2*4GB>>2*8GB за 2*750 грн.
G.Skill DDR3-1600 8192MB
https://hard.rozetka.com.ua/gskill_f3-1600c11s-8gnt/p259090/

Диск SSD на 480 ГБ за 1050 грн. - дякую, хто допомагав розібратись :drinks:
Kingston SSDNow A400 480GB 2.5" SATAIII
https://hard.rozetka.com.ua/kingston_sa400s37_480g_oem/p61254044/

Проц максимальний платформа тримає intel і7-3770К,
а я на олх взяв б/у трошки повільніший, але значно холодніший intel і7-3770S
Тому
CPU intel i5-3340>>intel i7-3770S за 1800 грн.

Всього 4350 грн.

Хоча можливо і не дуже сверхбюджетно, але хотілось дати цьому системнику друге життя, з прицілом, що він перейде батькам під домашній комп колись))

Суботу провів в клонуванні систем.
Проблема була в тому, що у мене три розділи - з віндою7, з 10 (все ліцензії 8)), та розділ з данними.
Так ось, різні утілити з клонуванням в цілому справлялись, але ламали загрузку якоїсь з систем.
Якщо сімка завантажувалась, то десятка не хотіла чи навпаки.
Спроба розібратися де дівся COMMAND.COM в організаціїї завантажування сучасних віндовс-систем та відновити всі завантажувальні записи - успіхом не увінчались.
У неділю плюнув на все це, форматинув ССД, скопіював 10 та установив свій набор програм та драйверів.
Зате два дні пройшли в цікавому компьютерному конструкторі :sneaky:

P.S. Відео залишилось Nvidia 750ti 2 GB з пасивною системою охолодження. Поки на стратежкі всякі та старі ігри вистачає, далі подивемось, як ціни на б/у відео ще впадуть, можливо доб'ю ще 1650 чи 1660. Далі не варто, бо впирається в потолок процесора.

P.P.S. SSD після HDD - це просто космос. Після запуску з нового носія "сів та заплакав", бо не зробив цієї заміни раніше.
« Останнє редагування: Квітень 10, 2023, 20:10:14 від Homiak »

Online Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27653
  • Karma: 7878
  • Стать: Чоловіча
Диск SSD
Це головне.
Стандартна суперечка:
-Не треба нічого міняти в цьому ноутбуці. Лише обов'язково треба поставити ссд замість хдд.
-Та ні, мені і старого вистачає диску, вот лише б замінити щось інше...
-Я тобі третій раз кажу, курво, а ну швидко міняти ссд!

Через декілька днів: Вау, як воно літа, як воно працює, яке воно швидке, наче новий ноут, вау, вау, вау!
 :smile4:

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4099
  • Karma: 1773
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Через декілька днів: Вау, як воно літа, як воно працює, яке воно швидке, наче новий ноут, вау, вау, вау!
 
Цікаво, що в мене з грудня ще є новий ноут, але там SSD був з заводу, тож стрибок технологій не так відчувається.
А ось на старій системі я навіть заміряв час завантаження, який зменшився з 4 хвинин (Він 7, яку ніколи не перевстановлювали) до 30-40 секунд :hot: Ну а 10 взагалі здається з 20ти вибігає.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Вау, як воно літа, як воно працює, яке воно швидке, наче новий ноут, вау, вау, вау!
На ноутах завжди стоять повільні ХДД то воно відчутно. А коли нормальний 7200 да опери 16 гіг то так, вау, але не вау-вау. Ну грузиться система 30 секунд замість хвилини, но то ж раз на день, тим більш що все одно не сидіш, чекаєш, а натиснув вкл і пішов за кавой.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Це вже мабуть неначасі, але я ССД купляв на Промі, Розетка трохи дорожча зазвичай.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4099
  • Karma: 1773
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Це вже мабуть неначасі, але я ССД купляв на Промі, Розетка трохи дорожча зазвичай.
В принципі пром та та ж розетка - просто торгові площадки де можна купити товари інших фірм. Розетка і своє продає і чуже. Пром задється тільки чуже.

Online Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27653
  • Karma: 7878
  • Стать: Чоловіча
Прийшов пожалітися. Увесь час я був апологетом мишів Логітеч. Вони були вічні. Геть потерті від рук, подряпані, вони працювали бездоганно. Хіба що треба було розібрати та почистити від бруду. Пару тижнів назад в мене почало глючити колесо у домашній миші М185, якої десь рік, стрибати куди попало, а не куди крутять. Розібравши мишу я мало зі стула не впав. Оптичне колесо та оптодатчик, які без варіантів завжди ставилися на логітечах, було замінено на механічний енкодер. Я не повірив своїм очам та розібрав стару М185. Там все було в порядку, оптичне колесо. Миші абсолютно однакові з однаковими позначками кардинально відрізнялися по конструкції. Від логітеча такої китайської підприємливості я зовсім не очікував. Якось, за допомогою їхньої матері, я випаяв, розібрав та почистив енкодер, запрацювала. Через тиждень рівно також заглючила миша на роботі. Причина та сама. Навіщо самому собі стрілятии в обидві ноги - мені зовсім не зрозуміло. Навіщо мені миша за 800 грн, якщо вона працює той же рік, що й миша за 300 грн? Логітеч, давай, до побачення :(.

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7621
  • Karma: 5618
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Прийшов пожалітися. Увесь час я був апологетом мишів Логітеч. Вони були вічні. Геть потерті від рук, подряпані, вони працювали бездоганно. Хіба що треба було розібрати та почистити від бруду. Пару тижнів назад в мене почало глючити колесо у домашній миші М185, якої десь рік, стрибати куди попало, а не куди крутять. Розібравши мишу я мало зі стула не впав. Оптичне колесо та оптодатчик, які без варіантів завжди ставилися на логітечах, було замінено на механічний енкодер. Я не повірив своїм очам та розібрав стару М185. Там все було в порядку, оптичне колесо.
Жаль, я також звикла до 185, вони зручні. А ти впевнений що змінена миша була оригінального виробництва?
Можна в чаті у виробника запитати https://www.logitech.com/en-us/products/mice/m185-wireless-mouse.910-002225.html
The best is yet to come.

Online Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34637
  • Karma: 16929
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
колесо в миші? привіт 96 рік, прослезився. а, сорян, не прокинувся, подумав за кульку :lol2:
я активний геймер, тобто миша юзається в хвост і гриву, беру дешеві китайські спочатку А4Тех, а потім від них же Bloody, жодних проблем за останні 10 років.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2260
  • Karma: 2242
M185 заявлена на сайте логитеха как мышь с оптическим колесом. Можно и спросить у них, что такое.

Online Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27653
  • Karma: 7878
  • Стать: Чоловіча
А ти впевнений що змінена миша була оригінального виробництва?
Ні, не впевнений. Особливо коли на них почали писати Logi замість Logitech. Проте, на роботі надпис зверху Logitech, а колесо все рівно механічне. Але де брати оригінальну, я не знаю. В розетці та брейні продаються ось такі.
M185 заявлена на сайте логитеха как мышь с оптическим колесом. Можно и спросить у них, что такое.
Да, тоже прочитал. И, кстати, на официальном сайте они тоже уже называются логи. Тут два варианта. Либо забыли исправить (еще пару лет назад я покупал с оптическим колесом). Либо у них разные мышки для разных рынков.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Як перейшов на позицію консультанства і позбувся постійного місця в офісі - тільки ноутбуки, тільки хардкор тачпад.

Offline Tamerlan

  • *****
  • Повідомлень: 8750
  • Karma: 1734
  • Стать: Чоловіча
колесо в миші? привіт 96 рік, прослезився. а, сорян, не прокинувся, подумав за кульку :lol2:
Колесико прокрутки (скроллинга) имелось в виду, как я понял. То, которое сверху, между левой и правой кнопками, а не снизу, как в 90-е.

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7786
  • Karma: 3621
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Хочу аналог A4Tech WOP-35 не за всі гроші світу, а за $5, як в старі добрі часи.
Два колеса і 5 кнопок тобто. Назріває купа роботи з текстами і схемами, ліва бокова кнопка буде "Copy", а права "Paste". :sarcastic:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline OlegKrm

  • *****
  • Повідомлень: 1189
  • Karma: 1348
  • Стать: Чоловіча
  • Краматорський бЕндерiвець
Хочу аналог A4Tech WOP-35 не за всі гроші світу, а за $5, як в старі добрі часи.
:drinks: Дайте дві. 
       Ой у лузі червона калина

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7786
  • Karma: 3621
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Дайте дві.
Та їх три є. Але ж поламані. Фатально, тобто механічно. :(
Ну реально, класна штука була в плані ергономіки. І кому воно заважало?..
Russian warship, go fuck yourself!

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7621
  • Karma: 5618
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Дайте дві.
Та їх три є. Але ж поламані. Фатально, тобто механічно. :(
Ну реально, класна штука була в плані ергономіки. І кому воно заважало?..
На olx є нова в упаковці, 1500 грн. Треба? :)
https://olx.ua/d/uk/obyavlenie/a4tech-wop-35-mouse-a4tech-2wheel-wop-35-mysh-opticheskaya-ps-2-IDOw53p.html
The best is yet to come.

Offline OlegKrm

  • *****
  • Повідомлень: 1189
  • Karma: 1348
  • Стать: Чоловіча
  • Краматорський бЕндерiвець

На olx є нова в упаковці, 1500 грн

Спекулянти  :scare3: ;) От знав би, ящик купив би, або два ;)
       Ой у лузі червона калина

Online Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27653
  • Karma: 7878
  • Стать: Чоловіча

Offline Smoke

  • *****
  • Повідомлень: 3784
  • Karma: 2151
  • Стать: Чоловіча
Логитеком явно начали управлять эффективные менеджеры. У которых, чтобы корова давала больше молока и меньше ела, ее надо больше доить и меньше кормить. Лет 10 назад у меня была рабочей мышью их G500. Лучшая мышь которая когда то была.  Прослужила лет 8. Потом когда поломался клик, купил новую G502 - через полгода клик превратился в даблкик. Ладно думаю случайность. Купил еще одну. Та же самая история. Погуглил - весь интернет полон плача и советов как перепаять двухевровый микропереключатель вместо используемого 50 центного. Экономит производитель однако. На 50 евровой мыши пару центов.
А если что-то нужно объяснять, то ничего не нужно объяснять.

Online Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27653
  • Karma: 7878
  • Стать: Чоловіча
Логитеком явно начали управлять эффективные менеджеры.
Я не знаю, как западные компании с этим борются. Потому что это естественно. Должности выборные либо нанятые. Все временные. Мгновенный успех помогает получить прибыль, строчку в резюме и еще и заработать на этом. Что будет с компанией через 5-10 лет временный менеджмент не интересует от слова совсем. Их там уже не будет. Если еще есть вечные владельцы, то им интересна компания в периоде 20-50 лет. А если нет, то кому она сдалась в длительном промежутке? Дай денег максимально сегодня, а там хоть сдохни.

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.