Автор Тема: Катрусин кинозал наносит ответный удар
 

Offline leonard

  • *****
  • Повідомлень: 5789
  • Karma: 2776
  • Lietuva, Vilnius
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3810 : Листопад 08, 2022, 21:06:06 »
На торрентах уже появился:
Цитувати (виділене)
На Западном фронте без перемен / Im Westen nichts Neues

Offline Лиса_Алиса

  • *****
  • Повідомлень: 1161
  • Karma: 1295
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3811 : Грудень 04, 2022, 19:58:10 »
https://kinokiev.com/films/koza-nostra-mama-ide-3064/
Миле сімейне кіно. Без масних жартів, без кугутства, вибачайте, і жлобства. Вітковська зірка.
Жодної гривні витраченої не шкода.
« Останнє редагування: Грудень 04, 2022, 21:45:38 від Лиса_Алиса »

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9095
  • Karma: 8163
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3812 : Грудень 20, 2022, 23:10:31 »
Мы сходили в кинотеатр всем семейством. По-моему, первый раз, что ли, за последние два года.
Что смотрели? Не, ну, что за вопросы. Аватар. Что ещё надо обязательно смотреть непременно на большом экране в специяльных очочках?
Не пожалели. 3 часа идёт фильм, а я даже не подумала заснуть в удобном раскладном кресле.
Можно долго распинаться о простоте, если не сказать хлеще, сюжета, разных несуразицах и проколах, можно возмутиться потыренными из предыдущих фильмов, а также из Вильяма нашего Шекспира,  сценами или, наоборот, восхититься этим же, можно много чего сказать, но факт - "фильм надо обязательно смотреть непременно на большом экране в специяльных очочках".
Красота необыкновенная.
Надеюсь, что третий не заставит себя ТАК долго ждать, и что уж там-то
Cпойлер
проснётся, наконец, главный разум, соберёт всех от мала до велика под знамёна, и вышвырнет нафиг оккупационные войска раз и навсегда, закрыв каким-нибудь непробиваемым щитом всю планету. Кстати, на одном из землянских кораблей можно увидеть букву V. Случайно или нет - разные есть мнения.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27674
  • Karma: 7895
  • Стать: Чоловіча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3813 : Грудень 21, 2022, 06:26:07 »
Можно долго распинаться о простоте, если не сказать хлеще, сюжета, разных несуразицах и проколах, можно возмутиться потыренными из предыдущих фильмов, а также из Вильяма нашего Шекспира,  сценами или, наоборот, восхититься этим же, можно много чего сказать, но факт - "фильм надо обязательно смотреть непременно на большом экране в специяльных очочках".
Красота необыкновенная.
Ты знаешь, я даже пытался посмотреть его в специальных очках. Но - не удалось, я жаловался в побуті під час війни :). Потому посмотрел я его просто в экранке. Правда, не полной тряпке, а достаточно качественной. Это не помогает. Кэмерон, гад, вкладывает в эти аватары душу. Уже вторые сутки в голове крутятся сценки из фильма. Да-да, примитивные и простые. Да, сценарных ляпов, нестыковок с первой частью в нем больше. Но. Он как-то делает их так, что они западают. И вызывают чувства. Самые разные. После просмотра. И не отпускает. Совсем недавно я смотрел Черного адама в прекрасном качестве. Вот это технологии ради технологий. Я уже даже не помню его в подробностях. Так, общую канву. Это атракцион. Он может быть увлекает в процессе. Но не оставляет следа. А второй аватар я буду пересматривать как и первый. Не один раз. Не для ради мыслей. А для ради чувств.

Как он это делает? Зачем он это делает? Почему у него не получаются такими все его фильмы? Где все остальные Кэмероны, ау! Хоть иногда. Эхх :)

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2808
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3814 : Грудень 21, 2022, 12:41:35 »
Мені не зайшло. Красивий океан звісно, китів шкода, кіно програмне, та й усе. Музики не пам'ятаю чи була вона там взагалі.
Основний хронометраж присвячений жахіттям тупої експлуатації людиною природних багатств (але в міру жахливо, не як воно насправді, гламурненько так), трохи підліткових драм і
Cпойлер
в кінці Титанік. Коли хьюманс малий врятував головного садиста з води, хотілось фейспалмити ще більше ніж коли Жейк Саллі поперся з сімєю до безневинних островітян, щоб садисти їх теж знищили, і після численних пригод ініційованих підлітками з їх наступним героїчним спасінням з дупи
Але то рушії сюжету й зачіпки триквелів-квадриквелів, я розумію. За всі три десять викликали емоції лише епізоди з
Cпойлер
Віллі, як він трощив той загарбницький корабель.

Такого сінемафільського захвату, який був від Дюни минулого року (та й інших фільмів), не було й близько. Мабуть просто не моє кіно, бо лізе в очі не захоплючий візуал, а оці тупі сюжетні рушії. Нічого б не втратила якби не подивилась.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26478
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3815 : Грудень 21, 2022, 13:34:08 »
Меня так поразил стрим игры Маленькие ночные кошмары. Год прошел, как смотрели с мужем, а до сих пор не отпускает.
Злобная заинька

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3816 : Грудень 21, 2022, 13:56:53 »
Благодаря отсутствию интернета получилось добраться до фильмо́в. Так вот, Французский вестник отличное кино. Если шо - смотрел дома, без специальных очков. :)

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2808
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3817 : Грудень 21, 2022, 14:02:50 »
Благодаря отсутствию интернета получилось добраться до фильмо́в. Так вот, Французский вестник отличное кино. Если шо - смотрел дома, без специальных очков. :)
Чудовий фільм, тогорішній до речі. Мені також дуууже сподобалось.
Взагалі минулої осені то було якесь фільмове свято після локдаунів і перед катастрофою. Дюна, Вісник, Остання Дуель. Dont look up, Аллея Кошмарів.

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3818 : Грудень 21, 2022, 15:58:02 »
Мы сходили в кинотеатр всем семейством. По-моему, первый раз, что ли, за последние два года.
Что смотрели? Не, ну, что за вопросы. Аватар. Что ещё надо обязательно смотреть непременно на большом экране в специяльных очочках?
Не пожалели. 3 часа идёт фильм, а я даже не подумала заснуть в удобном раскладном кресле.
Можно долго распинаться о простоте, если не сказать хлеще, сюжета, разных несуразицах и проколах, можно возмутиться потыренными из предыдущих фильмов, а также из Вильяма нашего Шекспира,  сценами или, наоборот, восхититься этим же, можно много чего сказать, но факт - "фильм надо обязательно смотреть непременно на большом экране в специяльных очочках".
Красота необыкновенная.
Надеюсь, что третий не заставит себя ТАК долго ждать, и что уж там-то
Cпойлер
проснётся, наконец, главный разум, соберёт всех от мала до велика под знамёна, и вышвырнет нафиг оккупационные войска раз и навсегда, закрыв каким-нибудь непробиваемым щитом всю планету. Кстати, на одном из землянских кораблей можно увидеть букву V. Случайно или нет - разные есть мнения.
Вчора подивилася.
Німці на таких довгих сеансах роблять перерву, щоб люди сходили до туалету і купили ще попкорну з колою  :smilie5:
Аватар-2 подобався мені більше, ніж перший. Чекатиму на третього :)
Cпойлер
Камерон планує четвертий і п'ятий. Тому принаймні до п'ятого куоричам кінця не буде :smilie5:
Літеру не помітила. Якщо не помиляюсь, фільм зняли ще в минолому році.

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9095
  • Karma: 8163
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3819 : Грудень 21, 2022, 18:46:58 »
Такого сінемафільського захвату, який був від Дюни минулого року
Видишь, а мне новая Дюна не зашла совершенно, причём старую люблю нежно.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3820 : Грудень 22, 2022, 07:47:09 »
3 години найкращого Нешнл джеографік в моєму житті. а фільм не сподобався, сюжету немає зовсім. були індіанці Америки з бізонами, конями та сріблом з золотом, стали маорі з китами. а ця спокута провини білих людей могла б бути розбавлена дайверсіті з афроамериканцями.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12645
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3821 : Грудень 27, 2022, 16:58:02 »
Ще не дивилася, але перший "Аватар" дуже сподобався.

Натрапила в інтернеті:
Цитувати (виділене)
Kseniya Lifer

От якщо хтось думає піти на Аватара-2 аби розважитися і хоч спробувати забути про війну - ото дуже погана ідея.
Важкувато віриться, що Кемерон знімав це кіно, нічого не знаючи про майбутній напад росії на Україну.
Хоча, ця історія старіша за океан: зло, що прийшло винищувати інших тільки тому, що має силу для вбивств.
В будь якому випадку, Кемерон знов створив вигадку, аби розказати правду.
Я виявилася найслабкішим ланцюгом в залі: майже спочатку як почала плакати так, майже, не зупинялася.
В один із найдраматичніших моментів хтось позаду мене захлинувся сльозами - буквально не витримали нерви. Жінка плакала так, що кожному було зрозуміло: не вигадані потойбічні світи бачить вона на екрані.
Коли люди-окупанти на екрані почали палити і нищити домівки аватарів, хлопець біля мене зняв окуляри, поклав голову на руки і плечі його здригалися.
Дивне було відчуття: зала була наповнена. Приблизно 300 людей. 300 незнайомців. Ми всі були, як одне. Ми всі ніби зчитували з молекул повітря думки і почуття одного. Ми ніби вдихали і видихали одночасно.
Ми дивилися історію про те, що з нами сталося, коли до нас прийшла війна.
Заплакана Варя, як почалися кінцеві титри, прошепотіла мені:
- Найстрашніше, що я весь фільм дивилася і розуміла: це не вигадка. Мам, це ж наше життя.
Останні слова Джейка Саллі в 2 частині відлунювали в кроках людей, що повільно лишали залу кінотеатру:
«Втечею сім‘ю не врятуєш. Тут наш дім. Наша фортеця. Тут ми і залишимося».
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2808
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3822 : Грудень 29, 2022, 17:18:11 »
Випадково натрапила на цьогорічне масштабне й високобюджетне творіння Боллівуду (точніше Толлівуду) RRR Rise Roar Revolt. Індія 1920го. Все в найкращих традіціях -  джунглі, фортеці, тигри, злобні імперці, прекрасні революціонери які трошки супергерої, співають, танцюють, б'ються як танцюють, пафос, драма, катарсис... Чим ближче до фіналу тим більше фантастики у хореографії бою, але все одно красиво, розважально і захоплююче. Треба буде тепер подивиться інші творіння режисера, на тимчасову заміну Марвела.
Хоча на початку фільму дали дісклеймер, шо все вигадка і всі співпадіння випадкові, у фіналі показали фото реальних прототипів героїв.

Хай майорить наш прапор високо, він в нашій крові
Герої були в кожному домі, на кожній вулиці



Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2808
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3823 : Січень 04, 2023, 01:03:38 »
Цього року дуже рекламували ту скляну цибулину і трикутник смутку як зашкварні соціальні сатири, шо прям така пародія, таке висміювання шо йой. Але мені обидва не сподобались. Дуже поверхнево, вторинно і нецікаво. Взагалі й близько не тягне до рівня минулорічного Dont Look Up. Різниця хіба шо в тому що Цибулину в принципі можна ненапряжно подивиться під вечерю, а претензійний трикутник не вартий жодної хвилини часу витраченого на перегляд.

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9503
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3824 : Січень 04, 2023, 08:23:31 »
Взагалі й близько не тягне до рівня минулорічного Dont Look Up.
Як на мій смак, Донт Лук Ап вже було на дуже низькому рівні. Вважаю ДіКапріо непоганим актором і було за нього соромно в тому фільмі.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4113
  • Karma: 1783
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3825 : Січень 04, 2023, 23:41:42 »
Взагалі й близько не тягне до рівня минулорічного Dont Look Up.
Як на мій смак, Донт Лук Ап вже було на дуже низькому рівні. Вважаю ДіКапріо непоганим актором і було за нього соромно в тому фільмі.
Приєднаюсь. Не додивився, хоча всі оглядачі захваті. :unknown: Якось все дуже награно було.

Offline Post Scriptum

  • *****
  • Повідомлень: 2119
  • Karma: 2306
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3826 : Січень 05, 2023, 00:46:58 »
Випадково натрапила на цьогорічне масштабне й високобюджетне творіння Боллівуду (точніше Толлівуду) RRR Rise Roar Revolt.
До речі, на 3:35 - Маріїнський палац у Києві  :)

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3827 : Січень 05, 2023, 23:57:53 »
The Last Duel
Ридли Скотт сказал, что этот фильм провалился потому что нынешняя молодёж не любит интеллектуальное кино. На самом деле виноват тот, кто сказал Ридли Скотту, что если скучную историю с деревянными актёрами показать три раза подряд то она станет в три раза интересней, тем самым вселив в дедушку ложные ожидания. 3 из 10 за то что один из двух тошнотворных гг в конце таки помер. Убили бы обеих - поставил бы 4.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2808
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3828 : Січень 06, 2023, 00:23:31 »
The Last Duel
А мені сподобалось свого часу. Дивилась в кінотеатрі, занесла Рідлі в касу. Красива атмосферна аля-історична (навіть трохи психологічна) драма, так більше не знімають. Нажаль І Джоді Комер красуня і чудова актриса.
В цього фільму був жахливий маркетинг, таке було враження що його злили. Майже без реклами, мало сеансів, студія навіть не висунула нічого на Оскар, хоча нагороди/номінації могли б бути рекламою теж, або просто "для престижу".

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3829 : Січень 06, 2023, 09:33:50 »
і мені сподобався, я начитався негативних відгуків, який він псевдоісторичний, нудний та затягнутий, тому перегляд довго відкладав, а фільм класний виявився.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3830 : Січень 06, 2023, 18:58:49 »
The Last Duel
Ридли Скотт сказал, что этот фильм провалился потому что нынешняя молодёж не любит интеллектуальное кино. На самом деле виноват тот, кто сказал Ридли Скотту, что если скучную историю с деревянными актёрами показать три раза подряд то она станет в три раза интересней, тем самым вселив в дедушку ложные ожидания. 3 из 10 за то что один из двух тошнотворных гг в конце таки помер. Убили бы обеих - поставил бы 4.
:shok:  :cray:
Фільм чудовий. Дивилась двічі.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12645
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3831 : Січень 06, 2023, 19:23:30 »
А "Меню" хтось дививсь?

Мабуть кожен сможе знайти в цьому фільмі свої алюзії, але мені це нагадало сучасну рашку. Особливо після слів Рейфа Файнза: "Ви ж могли чинити опір."
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2808
  • Стать: Жіноча
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3832 : Січень 06, 2023, 19:31:01 »
А "Меню" хтось дививсь?
Я дивилась, мені сподобалось. Трохи дивне кіно, я очікувала  триллер, але схоже на ту ж саму соціальну сатиру і стьоб з численними аллюзіями.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3833 : Січень 06, 2023, 19:31:58 »
ходжу тиждень навколо нього, мабуть на вихідні.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3834 : Січень 12, 2023, 20:04:57 »
Bullet Train понравился. Такая чёрная пародия на все боевики сразу, начиная с кунг-фу и заканчивая Криминальным чтивом. Отличный аттракцион.
Также посмотрел Алею Кошмаров. У меня традиция, каждый год 31 декабря раз как Дель Торо снимает фильм я, глядя на рейтинги, его смотрю. И каждый раз убеждаюсь что он не мой режиссёр. Хотя фильм хороший. наверно, ну, по крайней мере, точно не одноразовый супер-пупер хит про синих индейцев. :)

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9095
  • Karma: 8163
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3835 : Січень 13, 2023, 23:55:07 »
В рамках хоть минимального ознакомления с номинантами на Оскар, посмотрели “The Banshees of Inisherin” .
Хорошее кино. Атмосферное, что бы это ни значило. Где-то жутковатое, где-то трогательное, где-то бесящее.
Пересматривать я вряд ли буду, но не жалею ни секунды, что посмотрели.

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9095
  • Karma: 8163
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3836 : Січень 13, 2023, 23:57:23 »
Начали смотреть "Аргентина, 1985", тоже один из претендентов на Оскар в номинации Лучший Зарубежный Фильм.
Очень нравится пока что.

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12393
  • Karma: 5612
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3837 : Січень 14, 2023, 22:50:31 »
В рамках хоть минимального ознакомления с номинантами на Оскар, посмотрели “The Banshees of Inisherin” .
Хорошее кино. Атмосферное, что бы это ни значило. Где-то жутковатое, где-то трогательное, где-то бесящее.
Пересматривать я вряд ли буду, но не жалею ни секунды, что посмотрели.
Я сейчас живу как раз в том поселке, где снимали это кино. :) Уже начались туристические туры к нам, на край географии на место съёмки.
Фильм хороший, но очень мрачный.
Производит впечатление.
Муж так проникся, что начал беспокоиться за меня, думал что и сейчас здесь такая атмосфера. ::) ::)
Not all those who wander are lost

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9095
  • Karma: 8163
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3838 : Січень 19, 2023, 21:27:25 »

The Menu (2022)
Как я есть человек, максимально удалённый от высокой моды кухни, впрочем, от моды тоже, я о ресторане Нома даже не слышала никогда. Фильм смотрели из-за Ани Тэйлор-Джой, на которую я могу любоваться бесконечно хоть где.
Фильм прикольный. Статья про ресторан Нома.
https://meduza.io/feature/2023/01/19/zakryvaetsya-noma-samyy-znamenityy-restoran-v-mire-pravda-ne-srazu-a-tolko-cherez-dva-goda-no-eta-novost-uzhe-vyzvala-shok-v-mirovoy-industrii-vysokoy-kuhni

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
Re: Катрусин кинозал наносит ответный удар
« Reply #3839 : Січень 19, 2023, 21:49:08 »
Фильм прикольный. Статья про ресторан Нома.
Моя знакомая называет такую еду "изысканная поебень".
Но сама идея готовить из местных продуктов мне нравится.

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.