Автор Тема: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
 

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6880
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Дякую всім за відповіді, зняти кеш не проблема, проблема шо за ту ж саму оренду кеш не приймуть, треба цивілізовано з рахунку платить.
Онлайн можна платити з української карти. За комуналку наприклад. А от для перерахування з рахунку на рахунок або відкривати рахунок/картку в місцевому банку, або в тому ж банку через кассу платити.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4683
  • Karma: 2809
  • Стать: Жіноча
Дякую всім за відповіді, зняти кеш не проблема, проблема шо за ту ж саму оренду кеш не приймуть, треба цивілізовано з рахунку платить.
О каких суммах речь? Если у человека есть счет в офф-лайн европейском банке, то туда можно прийти с кэшем и его положат на счет. Другое дело, какие поборы.
За оренду приблизно від тисячі євро до кількох (з усіма їх завдатками і тд). Я не була впевнена що такі сумми в принципі можна кешем покласти або заплатити через кассу в Європах. Може якісь обмеження чи мегакомісії, перевірка чи це не відмивання і ухиляння від податків. Буду уточнять і цей варіант.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2276
  • Karma: 2245
За оренду приблизно від тисячі євро до кількох (з усіма їх завдатками і тд). Я не була впевнена що такі сумми в принципі можна кешем покласти або заплатити через кассу в Європах. Може якісь обмеження чи мегакомісії, перевірка чи це не відмивання і ухиляння від податків. Буду уточнять і цей варіант.
При таких суммах могут быть уже проблемы с банком по закону об отмывании денег, если притаскивать их кэшем, надо с банком тоже говорить. В Германии официальная граница в 10000 евро для клиентов банка, но лучше заранее узнать. И в своем банке в Украине тоже можно спросить, сколько будет стоить валютный перевод на европейский счет (если такая возможность есть).

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6880
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
На картку Revolut влітку виводила сестра з власного доларового рахунка в Україні гроши. Подивись ще цей варіант. Не впевнена, що можна з грівневого вивести. Та й з доларового не впевнена що не прикрили.

В Болгарії якщо відкрити рахунок, то до 4999 евро в день можна вносити без додаткових питань, але з якоїсь суми починається комісія. Питання "звідки у вас гроші" мене якщо чесно трошки бісило. Сцуко, мені 44, я працювала, чоловік працював, звідки ж в мене грошам узятися. Я жменьку квітанцій з банкомата з собою носила. А ще якщо ФОП можна через Дію декларацію налогову зробити і тицяти її.

Upd. Ще на рахунок в деяких місцевих банках можна вносити кеш через термінал самообслуговування, ще меньше питань, звісно до "межи запитань".

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6363
  • Karma: 6421
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Є ще типу PayPal сервіс scrill, можна подивитися які там тарифи, але для таких сум там треба верифікацію проходити. Вона ніби не дуже складна.
https://www.skrill.com/en/

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
Дякую всім за відповіді, зняти кеш не проблема, проблема шо за ту ж саму оренду кеш не приймуть, треба цивілізовано з рахунку платить.
О каких суммах речь? Если у человека есть счет в офф-лайн европейском банке, то туда можно прийти с кэшем и его положат на счет. Другое дело, какие поборы.
За оренду приблизно від тисячі євро до кількох (з усіма їх завдатками і тд). Я не була впевнена що такі сумми в принципі можна кешем покласти або заплатити через кассу в Європах. Може якісь обмеження чи мегакомісії, перевірка чи це не відмивання і ухиляння від податків. Буду уточнять і цей варіант.
Якась карта українського банку у тих, що за кордоном є? На неї в Україні можна закинуть гроші, за кордоном зняти в банкоматі в місцевій валюті, а потім ту валюти покласти на місцевий рахунок. Ліміт на зняття валюти з української карти за кордоном -- еквівалент 12,5 тис грн на тиждень.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26304
  • Karma: 20596
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Через payoneer чи paypal?
З пайпалу на пайпал платив неодноразово. Начебто труднощів не було.

Offline vs

  • *****
  • Повідомлень: 2439
  • Karma: 2447
  • Стать: Чоловіча
Через payoneer чи paypal?
З пайпалу на пайпал платив неодноразово. Начебто труднощів не було.

от я реально з цього би почав, я раніше вже писав. Але якщо дійсно проблема тільки в потрібності мати гроші на рахунку, а готівка є, то банкомати (принаймні ті, що всередині відділень) на Заході дозволяють класти на рахунок готівку. Або можна з паспортом і карткою банку звернутись до клерка у відділенні, вони покладуть, і там точно обмежень ніяких не буде.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Чи можна купити залізничний квиток онлайн, якщо немає смартфону і як?

Теоретично існують квитки з відкладеним друком, 16-значним кодом. Як замовити?

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6880
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
З компа, на сайті УЗД

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6363
  • Karma: 6421
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
В моєї дуже близької подруги у мами діагностували рак підшлункової залози.  :(
Будь ласка, якщо хтось має контакти чи просто може порадити гарного онколога у Києві, буду дуже вдячна.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22182
  • Karma: 3729
В моєї дуже близької подруги у мами діагностували рак підшлункової залози.  :(
Будь ласка, якщо хтось має контакти чи просто може порадити гарного онколога у Києві, буду дуже вдячна.
Пусть берут направление в институт онкологии.

Offline Helenka

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1345
  • Karma: 3053
  • Эстония
У меня дурацкий вопрос. Могу достать фото и примерное место жительства одной бабы. Она тут растрепала языком в интернете, что ее племянник - кадровый военный, был в Буче весной, до того - в Сирии. Эта инфа кого-то интересут, и если да - куда отправлять?

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
У меня дурацкий вопрос. Могу достать фото и примерное место жительства одной бабы. Она тут растрепала языком в интернете, что ее племянник - кадровый военный, был в Буче весной, до того - в Сирии. Эта инфа кого-то интересут, и если да - куда отправлять?

Можно вот сюда отправить (там на главной странице внизу есть кнопка «написать нам на почту»)
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Helenka

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 1345
  • Karma: 3053
  • Эстония

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9429
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
У меня тут сдох телефон.
А на новом после синхронизации почему-то нет половины контактов и все чаты в Вайбере пропали.
Новый он относительно. Достался по случаю и валялся долго. HUAWEI Y5 2018
Тю, ля, а шо?

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27687
  • Karma: 7896
  • Стать: Чоловіча
Чаты в вайбере - это стандартно, самый идиотский месенджер. Надо было сделать предварительно резервную копию и восстановить ее потом. Если есть гугловская учетка, то все контакты должны быть там. Ты можешь туда зайти с компа? Если сдохший - это сяома, то такое возможно. Контактам труба. Сяома может сохранять контакты просто в память телефона без синхронизации.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9429
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Сдохший Сяоми. На компе все чатики, контакты живы.
Тю, ля, а шо?

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27687
  • Karma: 7896
  • Стать: Чоловіча
Увы, я не знаю, как в вайбере чатики с компа перетащить на телефон.

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7798
  • Karma: 3633
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Хорошо хоть на компе осталось. Как-то пришлось с китайфона вайбер вынести, ибо дико грузил - с компа всё исчезло, восстанавливал контакты вручную.
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5313
  • Karma: 3266
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Увы, я не знаю, как в вайбере чатики с компа перетащить на телефон.
З телефону він бекапить в гуглодрайв, потім з нього переносить на новий телефон.З компом так зробити не вийде?

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26304
  • Karma: 20596
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Сяома может сохранять контакты просто в память телефона без синхронизации.
Любой смартфон может если в настройках не указана синхронизация с гуглом.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9862 : Листопад 02, 2022, 23:23:24 »
А може хто підказати якись добрий маршрутизатор вайфаю, щоб користуватися інтернетом і не думати про гадів сусідів, що тільки й думають, як зайняти ласий діапазон. В який хоч бік дивитися?

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9863 : Листопад 02, 2022, 23:30:52 »
А може хто підказати якись добрий маршрутизатор вайфаю, щоб користуватися інтернетом і не думати про гадів сусідів, що тільки й думають, як зайняти ласий діапазон. В який хоч бік дивитися?
В цей. https://replace.org.ua/topic/14446/

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9864 : Листопад 02, 2022, 23:32:51 »
Мені б просто назву. До 2000 грн. Щоб завтра замовити.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9865 : Листопад 02, 2022, 23:34:08 »
Ви впевнені, що ваш поломаний? Є ремонт. Інший блок живлення, може?

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9866 : Листопад 02, 2022, 23:39:13 »
Йому років 10. Одне бажання, позбутися його і скоріше. Зараз слушна година, не пілключає інтернет.
Я вже в техпідтримці за півроку усіх задовбав.

Offline com

  • *****
  • Повідомлень: 1651
  • Karma: 69
  • Стать: Чоловіча
  • Львів
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9867 : Листопад 02, 2022, 23:41:33 »
Проблема може бути на боці провайдера. Навіть у вашому будинку, якщо там є обладнання провайдера.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35628
  • Karma: 23508
  • Стать: Чоловіча
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9868 : Листопад 02, 2022, 23:42:41 »
Проблема може бути на боці провайдера. Навіть у вашому будинку, якщо там є обладнання провайдера.
Ноут напряму кабелем приєднуєтся аж бігом.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4683
  • Karma: 2809
  • Стать: Жіноча
Re: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
« Reply #9869 : Листопад 02, 2022, 23:43:04 »
А може хто підказати якись добрий маршрутизатор вайфаю, щоб користуватися інтернетом і не думати про гадів сусідів, що тільки й думають, як зайняти ласий діапазон. В який хоч бік дивитися?
Netis норм роутер. Дешево і сердито.
Купувала років пять тому за триста, зараз мабуть по вісімсот такі самі приблизно.

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.