Автор Тема: 911. Спасите, помогите! (вопросы-ответы-советы)
 

Online Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19291
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Ось назва його діпломної роботи
Обгрунтування та разробка електротехнології утилізації молочних стоків.
Як на мене це зовсім не про енергозабезпечення, або видобуток електроенергії. Тому мені здаеться , що Energiewirtschaft тут цілком доцільний термін.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Ось назва його діпломної роботи
Обгрунтування та разробка електротехнології утилізації молочних стоків.
Як на мене це зовсім не про енергозабезпечення, або видобуток електроенергії. Тому мені здаеться , що Energiewirtschaft тут цілком доцільний термін.
Знайшла назву роботи під лінком універсітету http://www.tsatu.edu.ua/pro-universytet/struktura-universytetu/instituty-ta-fakultety, факультет енергетики і комп’ютерних технологій, кафедра електроенергетики і електротехнологій. Також на факультеті є
- кафедра  електроенергетикі і автоматизаціі (яка була створена шляхом об’єднання кафедр “Електропостачання сільського господарства” і “Автоматизація сільськогосподарського виробництва”),
- кафедра електротехніки і електромеханіки.
Ще дві (кафедра комп’ютерних наук і кафедра вищої математики і фізики) для нас нецікаві.
На кафедрі  електроенергетикі і автоматизаціі  є розробка щодо відновлювальній енергетики (автоматизована система моніторингу роботи сонячних панелей). Тобто здебільшого, здається мені, на факультеті йдеться про електротехнології, - техніку і -механіку. Як на мене, Energiewirtschaft der Landwirtschaft - це нісенітниця.

Online Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19291
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Ось назва його діпломної роботи
Обгрунтування та разробка електротехнології утилізації молочних стоків.
Як на мене це зовсім не про енергозабезпечення, або видобуток електроенергії. Тому мені здаеться , що Energiewirtschaft тут цілком доцільний термін.
Знайшла назву роботи під лінком універсітету http://www.tsatu.edu.ua/pro-universytet/struktura-universytetu/instituty-ta-fakultety, факультет енергетики і комп’ютерних технологій, кафедра електроенергетики і електротехнологій. Також на факультеті є
- кафедра  електроенергетикі і автоматизаціі (яка була створена шляхом об’єднання кафедр “Електропостачання сільського господарства” і “Автоматизація сільськогосподарського виробництва”),
- кафедра електротехніки і електромеханіки.
Ще дві (кафедра комп’ютерних наук і кафедра вищої математики і фізики) для нас нецікаві.
На кафедрі  електроенергетикі і автоматизаціі  є розробка щодо відновлювальній енергетики (сонячна енергія). Але здебільшого, здається мені, на факультеті йдеться про електротехнології, - техніку і -механіку. Як на мене, Energiewirtschaft der Landwirtschaft - це нісенітниця.

А ось Energetiktechnologien für Landwirtschaft мені навіть вельми подобається.  Дуже дякую!
Написала ось так : Forschungsingenieur im Bereich der Energetiktechnologien für Landwirtschaft.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
А ось Energetiktechnologien für Landwirtschaft мені навіть дуже подобається.
:drinks:

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Або Energetische Technologien, або (мабуть, найкраще) Energiеtechnologien. Слова Energetiktechnologien гугл не знайшов.

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Чи Elektroenergetische Technologien  :smilie5:

Online Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19291
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Energetiktechnologien
В мене знайшов)
Цитувати (виділене)
Excelitas Technologies bietet eine umfangreiche Auswahl an Hochleistungselektronik, Leistungs- und Energetiktechnologien, um Ihre anspruchsvollsten photonischen Systeme anzutreiben. Unsere Elektronikgeräte und Energieversorgungen umfassen Kondensator-Ladegeräte, Funkenstreckenschalter und Transformatoren, Hochspannungs-Gleichstromversorgungen und Atomfrequenznormale. Unser Energetik-Portfolio umfasst sichere und feuerbereite elektronische Geräte, Sprengkörper, Zündsicherheitsvorrichtungen und Raketenmotor-Initiatoren.
Але лише 5 разів) Один з них у не-німецькомовному перекладі на німецьку мову, тобто дійсно краще замінити)
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Otrawa

  • *****
  • Повідомлень: 3687
  • Karma: 2661
  • Стать: Жіноча
Вибачте, дiвчата, але Energetiktechnologien für Landwirtschaft, та Energetische Technologien, це душе смішно звучить.  :)
Так не говорять.

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
Вибачте, дiвчата, але Energetiktechnologien für Landwirtschaft, та Energetische Technologien, це душе смішно звучить.  :)
Так не говорять.
Можливо, не говорять, але словосполучення "Energetische Technologien" німецький гугл знає  :smilie5: і видав лінки на німецьки сайти.
Ще варіант - просто Elektrotechnologie чи Elektrotechnik in der Landwirschaft.
Вибирай!  :smilie5: Чи пропонуй своє  :)

Offline Otrawa

  • *****
  • Повідомлень: 3687
  • Karma: 2661
  • Стать: Жіноча
Я нiкого не хотiла образити. Приєднуюсь до Rumor та Smoke.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2276
  • Karma: 2245
Elektotechnik это инженерная специальность по электрическому оборудованию, моторы, цепи вот это все. Диплом у него по Agrarenergie, потому что это как раз отрасль получения энергии из продуктов сельского хозяйства, но я не знаю, учил ли он это или еще и электроснабжение свинарников, что Energieversorgung. Если не нравится Energie то лучше уже Energiewirtschaft оставить, оно хотя бы больше в себя вмещает, шансов на собеседовании больше будет.
P.S. Energetik на немецком это философское течение энергизм.

Offline Otrawa

  • *****
  • Повідомлень: 3687
  • Karma: 2661
  • Стать: Жіноча
но я не знаю, учил ли он это или еще и электроснабжение свинарников, что Energieversorgung.
"електротехнології утилізації"
Это вообще уже в сторону Recycling. Но я не знаю, что такое молочные стоки, и как их утилизируют, поэтому не могу перевести.

Online Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19291
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Elektotechnik это инженерная специальность по электрическому оборудованию, моторы, цепи вот это все. Диплом у него по Agrarenergie, потому что это как раз отрасль получения энергии из продуктов сельского хозяйства, но я не знаю, учил ли он это или еще и электроснабжение свинарников, что Energieversorgung. Если не нравится Energie то лучше уже Energiewirtschaft оставить, оно хотя бы больше в себя вмещает, шансов на собеседовании больше будет.
P.S. Energetik на немецком это философское течение энергизм.
Это пример из Glosbe
 
Cпойлер
Die «Grüne Energetik» wird Ihnen nicht nur die energetische Freiheit gewährleisten, sondern auch die Umwelt für die zukünftigen Generationen zu bewahren.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2276
  • Karma: 2245
Это пример из Glosbe
 
Cпойлер
Die «Grüne Energetik» wird Ihnen nicht nur die energetische Freiheit gewährleisten, sondern auch die Umwelt für die zukünftigen Generationen zu bewahren.
Cтранный язык, перевод скорее всего тоже. Energetische Freiheit не слышал никогда. Energetik стоит конечно в словаре, как энергетика, но по-моему в этом значении практически не употребляется, смотри, ее в вики даже нет.
https://de.m.wikipedia.org/wiki/Energetik

Online Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19291
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
И еще
Цитувати (виділене)
Die Schlacht um Europas Gasmarkt: Geopolitische, ...https://books.google.com.ua › books
·
Перевести эту страницу
Oleg Nikiforov, ‎Gunter-E. Hackemesser · 2018 · ‎Technology & Engineering
So sah die Deutsche Welle zum Beispiel in ihrem Bericht „Wind und Sonne statt Gas: grüne Energetik in Deutschland“ das Ende des Gasverbrauchs in Deutschland ...
Я ща кажется , ничтоже сумняшеся_ все перепишу с Energetik 8)
 Я б и рада оставить Energiewirtschaft, но что делать  с сельким хозяйством?
 В то же время Energie - это все-таки не энергетика. И меня тоже смущает.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2276
  • Karma: 2245
Смотри.
https://www.landwirtschaftskammer.de/Landwirtschaft/technik/energie/index.htm

П.С. Но я только для информации, пиши конечно как считаешь правильным :)

Online Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19291
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Смотри.
https://www.landwirtschaftskammer.de/Landwirtschaft/technik/energie/index.htm

П.С. Но я только для информации, пиши конечно как считаешь правильным :)
Нет, это наглядно и убедительно.Спасибо!
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина

Offline Otrawa

  • *****
  • Повідомлень: 3687
  • Karma: 2661
  • Стать: Жіноча
Слово Energetik в немецком, как правило, это что-то навроде невидимых эманаций от музыки, картины, ауры человека и так далее. Т.е. уже в сторону либо эзотерики, либо философии, либо просто способ метафорически изъясняться.
Energetik не используют в профязыке физики, хотя номинально в словаре можно найти такое значение. Полагаю, оно просто устаревшее.
В физике используется понятие Energie.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4683
  • Karma: 2809
  • Стать: Жіноча
Вибачте за нерозумне питання, ніколи з таким не стикалася  :f1:, але, чи є якийсь простий реальний спосіб переказати кошти зі свого українського рахунку в Приваті за кордон (на інший банківський рахунок)? Через payoneer чи paypal? Не для оплати, а просто з рахунку фізика на рахунок фізика. Дистанційно.

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6880
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Тут хтось переводив, але дуже маленькими сумами раз на день. Але мені перевести не змогли, тільки на українську картку, а я тут в банкоматі знімала.
« Останнє редагування: Жовтень 20, 2022, 14:11:33 від Omela »

Offline vs

  • *****
  • Повідомлень: 2439
  • Karma: 2447
  • Стать: Чоловіча
Вибачте за нерозумне питання, ніколи з таким не стикалася  :f1:, але, чи є якийсь простий реальний спосіб переказати кошти зі свого українського рахунку в Приваті за кордон (на інший банківський рахунок)? Через payoneer чи paypal? Не для оплати, а просто з рахунку фізика на рахунок фізика. Дистанційно.

wise? не знаю чи туди можна підключити український рахунок, можна спробувати
update: ні, не можна

Offline vs

  • *****
  • Повідомлень: 2439
  • Karma: 2447
  • Стать: Чоловіча
тоді дійсно пейпал, в обох сторін повинні бути paypal accounts, прив'язані до банківських рахунків

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4683
  • Karma: 2809
  • Стать: Жіноча
тоді дійсно пейпал, в надсилача та адресата повинна бути там реєстрація, обидві реєстрації мають бути прив'язані до банківських рахунків
А якщо це один пейпал рахунок? Можно до нього привязати і українську картку, і закордонний рахунок, щоб зробити такий переказ?

Offline vs

  • *****
  • Повідомлень: 2439
  • Karma: 2447
  • Стать: Чоловіча
тоді дійсно пейпал, в надсилача та адресата повинна бути там реєстрація, обидві реєстрації мають бути прив'язані до банківських рахунків
А якщо це один пейпал рахунок? Можно до нього привязати і українську картку, і закордонний рахунок, щоб зробити такий переказ?

в принципі коли є пейпал то існує квазі-банківський рахунок (з iban), на який можна перекинути кошти банківським переказом і вони опиняться на paypal account, потім звідти їх знов-таки в теорії можна вивести собі на банківський рахунок, як будь-які гроші, які потрапили на account

але чесно кажучи таку саму комбінацію я ніколи не намагався проводити, тобто це теорія, але окремо робив і те і те, але ж я в Австрії (хоча зараз я так розумію в пейпала є повна реалізація сервісів в Україні)

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9503
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Вибачте за нерозумне питання, ніколи з таким не стикалася  , але, чи є якийсь простий реальний спосіб переказати кошти зі свого українського рахунку в Приваті за кордон (на інший банківський рахунок)? Через payoneer чи paypal? Не для оплати, а просто з рахунку фізика на рахунок фізика. Дистанційно.
Не знаю, чи підійде тобі таке - можна, наприклад, відкрити в українському банку картковий рахунок, саму картку (пластик) віддати тому, хто буде отримувати кошти за кордоном. Той, хто пересилає з України, буде просто поповнювати картку через банкомат, чи пересилати зі своєї картки на цю картку.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Ну і є мабуть можливість через крипту, у Екслера в блозі бачив розлогу статтю на цю тему. Сам не користувався.

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6363
  • Karma: 6421
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Через payoneer
Через payoneer точно ні, це тільки для бізнес операцій.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4683
  • Karma: 2809
  • Стать: Жіноча
Дякую всім за відповіді, зняти кеш не проблема, проблема шо за ту ж саму оренду кеш не приймуть, треба цивілізовано з рахунку платить.

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2276
  • Karma: 2245
Дякую всім за відповіді, зняти кеш не проблема, проблема шо за ту ж саму оренду кеш не приймуть, треба цивілізовано з рахунку платить.
О каких суммах речь? Если у человека есть счет в офф-лайн европейском банке, то туда можно прийти с кэшем и его положат на счет. Другое дело, какие поборы.

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.