Автор Тема: Помощь пиквикам
 

Offline Кру_Элл

  • *****
  • Повідомлень: 4170
  • Karma: 4229
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Помощь пиквикам
« Reply #210 : Червень 02, 2022, 20:19:25 »
Мені так сумно з початку сільскої саги не було. Завтра др, ми звикли якесь барбекю чи щось таке робити, друзів та сестру, племінницю кликали.
А тепер моя барбекю -зона (це я іронічно досить) розвалена рашистами, мої потенціальні черешні позасихали бо в місті води нема і дбати нема кому про город та дерева. Друзі де хто, сестру з племінницею з лютого не бачила, котик та песик у чужих людей в приймах.
І таких як я кожен перший.
Планы на вечер: мотать новостную ленту с недовольным лицом.

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6875
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Помощь пиквикам
« Reply #211 : Червень 02, 2022, 20:33:04 »
Днями наш приятель повернувся до Харкова, чоловік надіслав йому ключі від квартири, попрохав зайти подивитися, що там як. Так ось, я думала усім моїм квітам гаплик за три місяці буде, але ні. Тількі фікус бенжаміна та мандарин засохли, хоча мандарин я попросила полівати про всяк випадок, він вже одного разу намагався дати дуба, але відійшов. Фіалки, фелінопсіси і ще пара назву яких не пам'ятаю "думаю, оговтаються", кактус трохи пожовтів, а ось тещін язик стоїть собі зелененький-зелененький.
Кру, буде і з черешнями все гаразд, я думаю. :)

Offline wounded_zmey

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 2614
  • Karma: 2099
  • Стать: Чоловіча
  • Киев, он родина змиев
Re: Помощь пиквикам
« Reply #212 : Червень 02, 2022, 20:38:39 »
Мені так сумно з початку сільскої саги не було. Завтра др, ми звикли якесь барбекю чи щось таке робити, друзів та сестру, племінницю кликали.
А тепер моя барбекю -зона (це я іронічно досить) розвалена рашистами, мої потенціальні черешні позасихали бо в місті води нема і дбати нема кому про город та дерева. Друзі де хто, сестру з племінницею з лютого не бачила, котик та песик у чужих людей в приймах.
І таких як я кожен перший.
Кру, багатьом грусно, і у багатьох втрати. давай так: відсвяткуй свій день народження на зло рашистам!  запроси кого знайдеш, зберіть на стіл що зможете! і спробуйте порадіти тому що живі, і для нас цей жах закінчиться добре, а для ворогів - теж закінчиться. але не добре. і тоді ми відбудуємо дома, посадимо дерева, розберемо тварин по домах і будемо жити!

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23603
  • Karma: 9421
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Помощь пиквикам
« Reply #213 : Червень 02, 2022, 20:50:01 »
Честно кормлю кота (кошку), поливаю кактус (замачиваю орхидеи).
Тю, ля, а шо?

Offline Кру_Элл

  • *****
  • Повідомлень: 4170
  • Karma: 4229
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Помощь пиквикам
« Reply #214 : Червень 02, 2022, 21:37:28 »
Наостанок розкажу що познайомились з прекрасним щеням лабрадора якого звати Байрик, а повністю Байрактар.  :smilie5:
Дали гуманітарку, їжу - крупи, макарони, та найголовніше! Пачку солі!  :rofl: Не, я не про  те, що погана допомога, чудова, просто так цікаво співпало що всі сіль шукають, а в мене є.
Діти отримали табелі з оцінками (там не цифрами) і у обох все просто чудово, значні успіхи та навички. У зв'язку з чим дітям дісталася прогулянка і піца. Хоча то все одно б їм дісталося.  :yes:
Старший, Ярослав, дуже тут змінився, набагато більше спілкується з однолітками, фізично витриваліше став, взагалі виріс дуже.

Це нас возили на водоспад подивитися.
Менший, Кирило, як завжди зайчик. Заслужив звання "чемний хлопчик" від баб Ліди, Гані, Лікери та інших важливих персон нашої частини села.

Це він замок паличками спіймав. Подушка на шиї додає загадковості фото.  :smilie5:
І просто старовинна башта.
Планы на вечер: мотать новостную ленту с недовольным лицом.

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6363
  • Karma: 6420
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Помощь пиквикам
« Reply #215 : Червень 02, 2022, 21:55:42 »
Які всі красунчики  :girl_dance: Кру, котику, не сумуй, всесвіт до тебе обов'язково прислухається, я в це вірю!  :praising:

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9091
  • Karma: 8143
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Re: Помощь пиквикам
« Reply #216 : Червень 02, 2022, 22:05:49 »
Мені так сумно з початку сільскої саги не було. Завтра др, ми звикли якесь барбекю чи щось таке робити, друзів та сестру, племінницю кликали.
А тепер моя барбекю -зона (це я іронічно досить) розвалена рашистами, мої потенціальні черешні позасихали бо в місті води нема і дбати нема кому про город та дерева. Друзі де хто, сестру з племінницею з лютого не бачила, котик та песик у чужих людей в приймах.
І таких як я кожен перший.

Не сдавайся, Кру_Элл, с днём рождения тебя, и пусть твои желания сбудутся!
Cпойлер
Я понимаю, радоваться сейчас трудно. Часто ловлю себя на том, что не так, ох, не так я бы себя чувствовала, когда дочь школу заканчивает, такая вся красивая, успешная, в колледж идёт, а у меня выключатель радости сломался.
Записала двухтысячным пунктом в список репараций. За всё ответят, гады.

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1688
  • Karma: 464
Re: Помощь пиквикам
« Reply #217 : Червень 03, 2022, 09:27:06 »
Катерине Батькивне Ура! :give_rose: :give_rose: :give_rose:
Не грусти сегодня, а таки отпразднуй! :drinks:

Offline Donna

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 746
  • Karma: 844
Re: Помощь пиквикам
« Reply #218 : Червень 03, 2022, 09:51:26 »
   Кру_Элл-Катя, с Днем Рождения! Здоровья всем членам твоей семьи, тем кто рядом и тем кто далеко! :tort: :letter:

Offline Sasha_girl

  • *****
  • Повідомлень: 3597
  • Karma: 1869
  • Стать: Жіноча
  • Украина, Киев
Re: Помощь пиквикам
« Reply #219 : Червень 03, 2022, 10:05:32 »
С днем рождения, Катерина! :party:
Все еще будет, все еще у нас впереди: и Победа, и Хуйло сдохнет, и РФ развалится.
А вот сегодня от тортика отказываться повода нет.
Борітеся — поборете! Вам бог помагає!

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5312
  • Karma: 3258
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Re: Помощь пиквикам
« Reply #220 : Червень 03, 2022, 10:09:50 »
Катя, з днем народження! :give_rose:
Не сумуй, все ще буде!  :prapor2:

Offline Кру_Элл

  • *****
  • Повідомлень: 4170
  • Karma: 4229
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Помощь пиквикам
« Reply #221 : Червень 03, 2022, 11:11:08 »
Дуже вас всіх люблю.  :razom:
Планы на вечер: мотать новостную ленту с недовольным лицом.

Offline Minime

  • *****
  • Повідомлень: 6460
  • Karma: 4375
  • Стать: Чоловіча
  • Австралия: au2ua
Re: Помощь пиквикам
« Reply #222 : Червень 03, 2022, 13:24:13 »


Извините, за неровный почерк, писал, борясь с волнами Тихого Океана   :smilie5:
(ОК, ОК, залива...  :f1:)

"Не забыть бы нам всё, не простить бы и не потерять". В. Высоцкий

Offline Кру_Элл

  • *****
  • Повідомлень: 4170
  • Karma: 4229
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Помощь пиквикам
« Reply #223 : Червень 03, 2022, 13:31:55 »
Аааа!  :hot:
Дякую дуже дуже! Мені неймовірно приємно.
Планы на вечер: мотать новостную ленту с недовольным лицом.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19285
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Помощь пиквикам
« Reply #224 : Червень 03, 2022, 13:40:40 »
 С днем рождения, и пусть следующий день рождения  пройдет там, где ты захочешь его провести, и все, кого ты захочешь увидеть на нем, будут с тобой!
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Лиса_Алиса

  • *****
  • Повідомлень: 1160
  • Karma: 1294
  • Стать: Жіноча
Re: Помощь пиквикам
« Reply #225 : Червень 03, 2022, 13:44:02 »
С днем рождения, и пусть следующий день рождения  пройдет там, где ты захочешь его провести, и все, кого ты захочешь увидеть на нем, будут с тобой!
Приєднуюся  :give_rose:

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2271
  • Karma: 2245
Re: Помощь пиквикам
« Reply #226 : Червень 03, 2022, 13:44:51 »
С Днём Рождения!  :give_rose:

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6363
  • Karma: 6420
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Помощь пиквикам
« Reply #227 : Червень 03, 2022, 13:51:47 »
Кру, з днем народження!

Offline Винная Ягода

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 984
  • Karma: 1240
  • Стать: Жіноча
  • damsel in distress
Re: Помощь пиквикам
« Reply #228 : Червень 03, 2022, 14:39:29 »
Катя, с днем рождения  :give_rose: И пусть такой он будет единственный.

Offline Кру_Элл

  • *****
  • Повідомлень: 4170
  • Karma: 4229
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Помощь пиквикам
« Reply #229 : Червень 08, 2022, 21:34:30 »
Побут. Прогулянки. Знов побут. Думскролінг. Літні заняття з математики, англійської з дітьми. Прогулянки.
Думскролінг.
З 800 переселенців в селі лишилось може 200. Всі додому їдуть, а Миколаїв сюди.
Помідори ростуть, полуниця зріє, комарі гризуть. У лісі, кажуть, бачили вовка, але свідок від кума йшов, так що то і заяць міг бути. Піп у церкві казав що мало молитесь, а дехто взагалі у неділю о п'ятій ранку буряки сапав, як аспид, а то може і як москаль поганий, гидко глянути.
У селі відкрилося кафе, ще й всякі батути, гойдалки, альтанки при ньому. Батут коштує 20 грн за безліміт, тож у моїх дітей вже гіперрозвинений вестибулярний апарат та стрибучисть як у кенгуру.
Були у Чернівцях у справах, дуже нерівне місто, от що я вам скажу.  :grin: але гарне неймовірно. Річка там цікава, солідний міст, як над Дніпром, а річка така, що горобець коліна не намочить.
В Миколаєві страшне. Ну є багато міст, де гірше і сильно гірше, але там також дістається.
Скуповую потроху (не те, щоб було з чого  :lol2:) припаси довгого зберігання, складаю. Хто його знає що буде у жовтні, наприклад. А якщо додому поїдемо, то знайду кому припаси роздати. На радощах.  :grin:
Але не уявляйте мішки жита картоплі, я скромніше, крупи всякі, макарони, квасоля. Картоплю восени тре брати, моркву, буряки. Борошна ще мішок куплю, може, тре тільки погуглити скіко воно може стояти і де. Олія ще. Голубів прикормлювати почати ще можна, на зиму.  :grin:
Я не дуже серйозно поки ставлюсь до запасання. Бо однаково ружжа в мене нема, а в кого воно є - у того і запаси є.  :sarcastic:
Планы на вечер: мотать новостную ленту с недовольным лицом.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8281
  • Karma: 3325
Re: Помощь пиквикам
« Reply #230 : Червень 08, 2022, 23:29:25 »
Так поетично про буденну буденність, то через те світло, що в тебе всередині. :give_rose:

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Помощь пиквикам
« Reply #231 : Червень 09, 2022, 09:36:48 »
Голубів прикормлювати почати ще можна, на зиму.
Заведи краще пару каченят, краще з-під качки, а не інкубаторських. Качка птаха скороспіла, через 2 міс. будеш мати м'ясо. Ще вони тобі в городі поїдядть усю гусінь і слимаків  :yes:

Offline Кру_Элл

  • *****
  • Повідомлень: 4170
  • Karma: 4229
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Помощь пиквикам
« Reply #232 : Червень 09, 2022, 10:17:03 »
Та було б де. Я б тоді і бройлерів взяла б, а ніде. Навіть нема де курник будувати.
Планы на вечер: мотать новостную ленту с недовольным лицом.

Offline Юльчча

  • *****
  • Повідомлень: 4007
  • Karma: 2538
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Помощь пиквикам
« Reply #233 : Червень 09, 2022, 16:46:00 »
Піп у церкві казав що мало молитесь, а дехто взагалі у неділю о п'ятій ранку буряки сапав, як аспид, а то може і як москаль поганий, гидко глянути.
Кру, ты прелесть.  :)

Offline Кру_Элл

  • *****
  • Повідомлень: 4170
  • Karma: 4229
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Помощь пиквикам
« Reply #234 : Червень 09, 2022, 20:38:27 »
Життя треба прожити так, щоб надвечір у четвер приїзджати ровером на берег Дністра, лягать на траві, раз на півгодини перевертатися на інший бік. І ані новини не дивитися, ані сирену не чути. Лише пейзаж, жаби, чаплі та риба плескає.
Це я зараз спостерігаю дядьку якогось і дещо заздрю.

Ото зліва там його видно трохи.
Планы на вечер: мотать новостную ленту с недовольным лицом.

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7796
  • Karma: 3628
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Помощь пиквикам
« Reply #235 : Червень 09, 2022, 20:49:59 »
Знайомо. Хоча ось рідна Десна. Зачарована і тиха. :) Можливо, колись ще хоч раз туди повернуся, сподіваюсь навіть, що не сам.
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1688
  • Karma: 464
Re: Помощь пиквикам
« Reply #236 : Червень 09, 2022, 23:35:13 »
Цитувати (виділене)
Були у Чернівцях у справах, дуже нерівне місто, от що я вам скажу.  :grin: але гарне неймовірно. Річка там цікава, солідний міст, як над Дніпром, а річка така, що горобець коліна не намочить.
Черновцы-горбатые, да)))
Я щас не могу себе представить как я по чем горкам на шпильках бегала ))
Наверное разница между молодой козочкой и старой козой ленивой :grin:
Насчет Прута.. апшибка, очень большая апшибка так про него писать!
Прут-горная речка, там утонуть не сильно и сложно, это он с виду такой ручеек, пока не зайдешь и течение тебя не подхватит, я хорошо плаваю, но еще помню, как на дрожащих ногах смогла выпозлти только км ниже городского пляжа :grin: :grin:
А так, то смотрю на фотки и спасибо тебе! Жаль, что Черновцы еще не сфоткала)))
Еще про трамплин сегодня в твоем посте вспоминала, как во второй локации была. Сидели на улице за столом в саду на солнышке, а мелкие на нем бесились . Страшновато аж смотреть)))
Поэтому взяла днепропетровсих девчат своих, включили: « ой, у лузі..» та поехали покупками им тариться, а то им теперь далековато именно в Лидл, а на великах они еще не привыкли мотаться)))
По дороге обсуждали феномен нас, украинцев :grin: Мужья их, говорят, не были особенно патриотами пламенными, а война началась, так рванули добровольцами в ВСУ, теперь воюют, и прям теперь всех загрызут за Украину
Я тоже поддержала, что то гены вот играют, бо я тоже до войны особо не была той, что загрызет за нее, или всю жизнь под войну подстроит. А началась война и усе, произошла перестройка программы, гены украинские дали команду :grin: :grin:
Завтра у нас блюзовские фестивали начинаются, в субботу праздники в деревнях с музыкой, потащю развлечься народ чуть.
Вообще сегодня хорошо посидели, пообщались, посмеялись, покритиковали поставку медленную оружия и т д  все верим в победу, но надо чуть подождать, хотя и хотелось бы, конечно, чтобы как можно скорее было бы
Но надо быть реалистом
ПС они банки под грибы теперь заготавливают, но грибы у нас с августа начиная, вот спорили, нужны те банки или уже орков выбьют к тому времени)))
ППС попросили ручной блендер, Шон им крутой навороченный аппарат бошку купил и привез, гордо мне показывали)))
Подумаешь! Аппарат можно везде купить, а вот те глубокие супные тарелки, которые вы просили пойди найди еще :hmm: Но я им сегодня сервиз таки нашла с глубокими супными тарелками, видно старшка какая-то хранила тот фарфор еще когда суп тут с тех тарелок ели, а потом в дом для старых переехала. Вот я его и купила. Они радовались тем тарелкам больше чем той Бошке :grin: :grin:


« Останнє редагування: Червень 09, 2022, 23:58:22 від Pe »

Offline Кру_Элл

  • *****
  • Повідомлень: 4170
  • Karma: 4229
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Помощь пиквикам
« Reply #237 : Червень 09, 2022, 23:38:00 »
Жаль, что Черновцы еще не сфоткала)))
Вот ты улицу Руську знаешь? От 1го до 185го пешком! Можно было сфоткать только мое безжизненное тельце.  :grin:
Планы на вечер: мотать новостную ленту с недовольным лицом.

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1688
  • Karma: 464
Re: Помощь пиквикам
« Reply #238 : Червень 09, 2022, 23:47:26 »
О, забыла совсем))
Впервые с 15 мая 1999 года сделала обрезной маникюр :grin:
Я очень сильно скептически все года относилась к этим стонам по поводу его отсутсвия тут и где, о где, найти нашу, которая его сделает
Но так как надо маркетинг человеку делать, то ОК, не прошло и 24 года..
Завтра иду на такой же педикюр
(А потрм уедет, а я на него подсяду и шо делать тогда? :grin:)
Таким макаром скоро и на ФБ пойду регистрироваться, чтобы прорекламировать для человека :smilie5: :smilie5:

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1688
  • Karma: 464
Re: Помощь пиквикам
« Reply #239 : Червень 09, 2022, 23:50:45 »
Жаль, что Черновцы еще не сфоткала)))
Вот ты улицу Руську знаешь? От 1го до 185го пешком! Можно было сфоткать только мое безжизненное тельце.  :grin:
Конечно знаю))
А че ты там делала на ней? :grin:
А так, то весь центр горбатый, ты универ мой видела?
Троллейбус останавливался на пощади повыше зимой на остановку конечную(не рисковал дальше ехать наверное :grin:) трамваи когда-то были, но после аварий(в направлении ж/д вокзала) они в дома влетали, их убрали из города
Там из корпуса в корпус можно по льду на попе только было перемещаться :grin: :grin:
ПС ты еще самые горбатые места точно не видела :grin: :grin: Я как-то с мужем там бегала и дом на покупку искала, у мужа глаза на лоб лезли как мы под таким уклоном по брусчатке на шпильках бегали, он в кроссах нормально не мог идти :lol2: :lol2:

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.