Автор Тема: Помощь пиквикам
 

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9087
  • Karma: 8141
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Re: Помощь пиквикам
« Reply #180 : Квітень 28, 2022, 04:40:12 »
Ой, та хіба це срач!
И не говори. У меня такой срач через два часа после уборки бывает... почти всегда...

Offline Sasha_girl

  • *****
  • Повідомлень: 3574
  • Karma: 1857
  • Стать: Жіноча
  • Украина, Киев
Re: Помощь пиквикам
« Reply #181 : Квітень 28, 2022, 12:21:17 »
И не говори. У меня такой срач через два часа после уборки бывает... почти всегда...
Аналогичный случай.
Вот сверху комод разгребла, прибрала все как положено. Фотку пасхальную мне сделать надо было: рушник, паска, писанки, верба с котиками (как правильно называются эти пушистики? мы, как и в детстве, их котиками зовем).
Через 5 минут после фотографирования все опять засрали, нанесли своего барахла. Еще и наорали на меня: нашлась тут со своим флешмобом.
Борітеся — поборете! Вам бог помагає!

Offline Кру_Элл

  • *****
  • Повідомлень: 4170
  • Karma: 4229
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Помощь пиквикам
« Reply #182 : Квітень 28, 2022, 12:39:11 »
То я вам кухню не показувала.  :grin: Це кухня-раковина-душ.
Планы на вечер: мотать новостную ленту с недовольным лицом.

Offline Юльчча

  • *****
  • Повідомлень: 4007
  • Karma: 2538
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Помощь пиквикам
« Reply #183 : Квітень 28, 2022, 13:45:21 »
У Круэллы идеальный порядок, и это с двумя мальчишками. Уменя с двумя мелкими девицами полный п.. У нас сейчас тоже небольшое жилое помещение, вещи кругом. Единственное, что я могу пока контролировать, это чтобы игрушки были только в спальне и не расползались по кухне. И то каждый день приходится убеждать детей убрать игрушки с кровати, а то тупо некуда лечь спать. Убрать - значит сгрузить их на пол в углу. Нам тут игрушек надавали такое количество, что некуда деться, а дети и рады.
« Останнє редагування: Квітень 28, 2022, 18:57:36 від Юльчча »

Offline Кру_Элл

  • *****
  • Повідомлень: 4170
  • Karma: 4229
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Помощь пиквикам
« Reply #184 : Квітень 28, 2022, 14:14:23 »
У них просто іграшек нема.  :smilie5: 

То я не жаліюся, все норм. Але на непотрібні речі ми не витрачаємо. Бо мамі перестали з роботи платити, ще багато грошей не доплатили, виплат ще нема, роботи не густо в мене (майже копійки), то й економимо  на усьому. Ще й виплати від держави нам не світять, за березень та квітень мають бути, ну ще нема, може й не буде. А за травень вже точно нє. Бо Миколаїв не вважають зоною бойових дій, вертайтесь додому, значить.
Зараз все добре, як воно буде через місяць -два - загадувати не можу.
І ніхто не може.
« Останнє редагування: Квітень 28, 2022, 15:09:05 від Кру_Элл »
Планы на вечер: мотать новостную ленту с недовольным лицом.

Offline Юльчча

  • *****
  • Повідомлень: 4007
  • Karma: 2538
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Помощь пиквикам
« Reply #185 : Квітень 28, 2022, 15:19:54 »
У них просто іграшек нема
В этом есть и положительный момент. Девчонкам, например, добрые люди принесли (подозреваю, что радостно избавились) поющего единорога с крыльями размером с небольшого бульдога. Так эта дрянь издает звуки через раз: когда пытаешься их вызвать, молчит, как рыба об лёд, а когда мирно пытаешься заснуть, оно вдруг начинает петь, светиться рогом и махать крыльями.

Offline Кру_Элл

  • *****
  • Повідомлень: 4170
  • Karma: 4229
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Помощь пиквикам
« Reply #186 : Квітень 28, 2022, 15:32:20 »
поющего единорога с крыльями размером с небольшого бульдога
Дівчачі іграшки подеколи більше дратують.  :grin:
В якості заспокійливого - мої хлопчики принесли в дім недоїдену собакою жабу.

Ще смішне розкажу. Мурахи намагалися об'їсти глазур з пасочки. Ярославчик їх застукав, а мене не бачить і каже комахам "руський воєнний мураха-розвідник, іди..." Бачить мене і миттєво "геть звідси!"  :lol2:
Планы на вечер: мотать новостную ленту с недовольным лицом.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Помощь пиквикам
« Reply #187 : Квітень 28, 2022, 15:45:47 »
Ще й виплати від держави нам не світять, за березень та квітень мають бути, ну ще нема, може й не буде. А за травень вже точно нє. Бо Миколаїв не вважають зоною бойових дій, вертайтесь додому, значить.
Это, конечно, странно и плохо.  :smilie2:

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26207
  • Karma: 20519
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Помощь пиквикам
« Reply #188 : Квітень 28, 2022, 18:47:55 »
Хто зверне увагу на срач на столі
*дивиться на свій стіл, почувається ніяково*

Offline Кру_Элл

  • *****
  • Повідомлень: 4170
  • Karma: 4229
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Помощь пиквикам
« Reply #189 : Травень 01, 2022, 11:02:01 »
Розказую далі про життя-буття.
Обжилися мої сусіди з Миколаєва, плануємо з ними на двох літній душ ставити, то зараз шукаю де б бак з підігрівом купити щоб поближче, бо доставка в половину ціни за бак буде. Без душу важко, а влітку ще важче буде.
Песик мій Гавс вдома в Миколаєві нарив підземних ходів та втік, прийшов вночі до тієї жіночки, що його годує і почав гавкати, виходь, каже, я прийшов. Вона його відвела, дірку заложила, а він знову нарив, чи перестрибнув, хто його знає. То зараз Гавс живе в іншому місці, там самотня пенсіонерка за бонус до пенсії погодилась його забрати, годувати, та розмовляти. Каже що Гавс новини любить слухати, зітхає у сумних місцях, активно маше хвостом як щось позитивне чує. То їм добре разом. Гавсик тікав саме до людей, він любить всіх.  :smilie5:
Я ж того Гавсика підібрала на вулиці, шукала хазяєв дуже дуже активно, але не знайшла, то й жив він у мене з листопада, мабуть.
Планы на вечер: мотать новостную ленту с недовольным лицом.

Offline Кру_Элл

  • *****
  • Повідомлень: 4170
  • Karma: 4229
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Помощь пиквикам
« Reply #190 : Травень 01, 2022, 11:11:06 »
А, оте мале чорненьке за пару місяців до Гавса взяла у волонтерів. Воно не сумує за людьми, йому кісточку дали, їсти дали і бігає собі, горобців обгавкує.
Планы на вечер: мотать новостную ленту с недовольным лицом.

Offline Кру_Элл

  • *****
  • Повідомлень: 4170
  • Karma: 4229
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Помощь пиквикам
« Reply #191 : Травень 05, 2022, 12:05:17 »
Чогось так сподобалося відео знімати.  :girl_dance:
Покажу двір, город, кому цікаво.
Планы на вечер: мотать новостную ленту с недовольным лицом.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19277
  • Karma: 6648
  • Стать: Жіноча
Re: Помощь пиквикам
« Reply #192 : Травень 05, 2022, 12:21:56 »
Чогось так сподобалося відео знімати.  :girl_dance:
Покажу двір, город, кому цікаво.
Cпойлер
Справжня ґаздиня, і картопелька, і лучок є : :good:
 У меня деформация, смотрю про подвал и думаю: круто! подвал с вентиляцией, можно прятаться в случае чего ( дай бог, чтоб вам это никогда больше не понадобилось).
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Кру_Элл

  • *****
  • Повідомлень: 4170
  • Karma: 4229
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Помощь пиквикам
« Reply #193 : Травень 05, 2022, 12:24:11 »
Сьогодні ще перець садити буду, помідори з насіння ростуть, пересаджу потім. І квіточки насаджу!
Планы на вечер: мотать новостную ленту с недовольным лицом.

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1688
  • Karma: 464
Re: Помощь пиквикам
« Reply #194 : Травень 13, 2022, 21:32:15 »
Не была пару дней в центре(болела, работала, больше не тяну 20 часов в сутки через пару месяцев), позвали на собрание, в этот раз по бытовым вопросам
На собрании чуть не передрался народ по какой-то бытовой херне и самое прикольное, что пошла вылезать та разница менталитета про которую меня спрашивают, а я уже забыла и назвать не могу))
Во, свежий пример: очередность уборки: вы взрослые люди, сами смотрите как вам лучше организовать, скажите, что от нас требуется(средства, пылесосы и т д)
После 30 минут бурных обсуждений на криках затребовали, чтобы голландцы им график составили и приходили в субботу проверять или кто не отлынивает
Короче должны в полицейских играть :grin: :grin:
И так по всем вопросам(новая игровая, кухня, музыкальные вечера и т д)
Короче, посмотрела на то дело и таки поняла, что свой опыт двух стран пора соединять, бо то капец какой-то :shok: :facepalm:
Зато мы деремся хорошо! Так и сказала, шо радуйтесь сырные башки, шо наши дерутся хорошо и нас защищают!
Остальное, то фигня)))
Но мозг за два часа могут вынести такие собрания ни о чем хорошо, это да))

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1688
  • Karma: 464
Re: Помощь пиквикам
« Reply #195 : Травень 13, 2022, 21:45:26 »
Теперь по более серьезному вопросу..
Я продолжила там тему по помощи израильских врачей(психологической) и мне дали прямой контакт там самой главной и телефоны врачей напрямую
Я не могу гарантировать что это то, что надо, конечно
Но если кому из пиквиков нужна такая помощь, то напишите мне в личку, я посмотрю насколько могу вас состыковать
Естественно!! кто ды что мне не написал всегда останется между нами!
Всегда!(то есть меня материть и со мной можно ругаться дальше, если кому захочется, одно другому мешать не будет и та личка всегда личкой останется. Хочу чтобы это четко и понятно было)

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8794
  • Karma: 9811
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Помощь пиквикам
« Reply #196 : Травень 13, 2022, 22:05:59 »
 Что сказать.
 Дочка с детьми в Германии. У них в городке 22 семьи наши. Пока все пристойно. Но там мамочки с детками, которые имеют проблемы аутического спектра, они закалены трудностями. У мера этого городка ребенок с такими же проблемами и она создала центр помощи нашим. Там с ними работают израильские волонтеры-врачи.
Ре, ты сильно не переймайся, все люди разные. Надеюсь, что большинство скоро разъедется домой. У кого, конечно, есть куда. :smilie2:
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1688
  • Karma: 464
Re: Помощь пиквикам
« Reply #197 : Травень 13, 2022, 22:58:06 »
Что сказать.
 Дочка с детьми в Германии. У них в городке 22 семьи наши. Пока все пристойно. Но там мамочки с детками, которые имеют проблемы аутического спектра, они закалены трудностями. У мера этого городка ребенок с такими же проблемами и она создала центр помощи нашим. Там с ними работают израильские волонтеры-врачи.
Ре, ты сильно не переймайся, все люди разные. Надеюсь, что большинство скоро разъедется домой. У кого, конечно, есть куда. :smilie2:
Так у нас тоже все пристойно!
@Мадам Петрановская , Танюш, я(мы все) переймаємось , но по хорошему! Я их всех люблю, бо то мои украинцы, щас на прогулке с крысой с Шоном и Емми еще строчили, бо переживаем за новеньких дам, договорились, чтобы и они отслеживали и я на следующей неделе пойду ближе знакомиться
Может не так написала просто)) может кто-то тоже уехал и сейчас в другой стране и узнает ситуацию и улыбнется
То скорее прикольно, что разница в менталитете, про которую я забыла , а меня все спрашивают про нее) вылезла)) ну и языка же не знают наши(то бишь мои с обеих сторон)
Вот типа, закончилось, я пошла покурить, ко мне наши украинцы подтянулись(с вопросами понятно), тут приходит Шон и говорит, иди, пожалуйста, посмотри в чем дело, они там сильно ругаются!
Пошла, а наши там у стойки с голландцами на криках выясняют, кто велики закрывает на ключ,Емми, с переводческим эпом пыталась понять, в чем дело и что делать и чем помочь
Ну говорю, вы чего именно тут кричите, вам помощь голландцев нужна?
Не, не нужна! Обсуждаем тут типа)))
Ну идите обсуждайте в другом месте тогда, куча комнат и залов где можно кричать друг на друга, чего возле них вопите? :grin:
Короче, все норм
А так, то конечно надеюсь, что война скоро закончится и люди, кто захочет и сможет домой вернуться!
Дом это дом!
Многие пока хотят вернуться, некоторые уже сказали, что не будут возращаться
Пока главное всем по возможности предоставить по максимуму комфортабельные условия проживания в Нидерландах
Ну и чтобы неигрызлись друг с дружкой, но думаю, что так в любой общаге(ну думаю, опыта нет) было бы пока притерлись бы люди(одни все делают, другие отлынивают и тд), а тут еще и вынужденная общага и стресс же громадный у них

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1688
  • Karma: 464
Re: Помощь пиквикам
« Reply #198 : Травень 13, 2022, 23:21:39 »
@Мадам Петрановская , вот еще пример, просто разница в том, что и как))
Пока тут писала, то двоюродная сестра отписалась(я ей переслала письмо от больницы в Черновцах, бо тут у меня не шевелятся, я опять сегодня спросила , но больше ждать не буду), а одна ей сегодня из парламента сказала, что займется)
Переслала ей то письмо и ее первая реакция(бо ей его дальше той из парламента пересылать), ну блин, что у них там чернила закончились, что четверть печати видно?
Такая мелочь-мелочь, но просто в каждой стране свои тараканы))
ПС я сегодня мужикам, которые меня повели гордо показать, как они 5 человек неделю три комнаты красят, тоже сказала, что ну то, что они неделю три комнаты красят то такое, но почему они все материалы побросали на месте, а не помыли те баки для краски и валики?
Но то только потому что я сама пару лет назад с мужем дом красила и он меня воспитывал по теме, я типа почти проф :grin: :grin:
А для украинцев, то сплошное занудство все и голландцы пока запрягут, то .. шо черепахи)))
Вот так и живем щас))
Короче у нас все хорошо по совместной жизни
(У людей сильно по-разному дома :smilie2:)

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1688
  • Karma: 464
Re: Помощь пиквикам
« Reply #199 : Травень 14, 2022, 20:11:43 »

Во, свежий пример: очередность уборки: вы взрослые люди, сами смотрите как вам лучше организовать, скажите, что от нас требуется(средства, пылесосы и т д)
После 30 минут бурных обсуждений на криках затребовали, чтобы голландцы им график составили и приходили в субботу проверять или кто не отлынивает
Короче должны в полицейских играть :grin: :grin:

Начальник центра прислал фотоотчет :grin:
Говорит, что не знаю зачем я им там был нужен, сами шуршали, но если надо мне там было быть, то надо :grin:
Это общее место, там еще абсолютно громадная кухня(вчера заказали столько-то новых кастрюль такого и такого размера, и всякие другие прибамбасы, все ок), игровая очень большая для деток и много террас на улице
Ну и там абсолютно новые душевые
Короче для общаги норм, как мне кажется


Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1688
  • Karma: 464
Re: Помощь пиквикам
« Reply #200 : Травень 14, 2022, 20:38:22 »
Для кухни ставим профессиональные посудомоечноые машинки как в больших ресторанах, а не те 2, что у нас сейчас стоят
Плюс печи, микроволновки и так далее сейчас есть
Я к чему пишу так подробно.. начали фейки распространяться о здешних ужасах, я сама лично столкнулась с ними (и реакция, совесть где-то по дороге потеряли? И да, вилы и яхты в центре Амстера никто не обещал), поэтому отчитываюсь))

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8794
  • Karma: 9811
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Помощь пиквикам
« Reply #201 : Травень 14, 2022, 20:43:10 »
 :good:
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1688
  • Karma: 464
Re: Помощь пиквикам
« Reply #202 : Травень 14, 2022, 20:49:01 »
:good:
Я тоже думаю, что ок))
Там еще куча кожаных диванов и громадная плазма не попала в кадр))
И серьезно:нашим везде зеленая дорога, начинаешь себя уже неудобно почти чувствовать перед беженцами из других регионов с войной, которые тут в палатках на улице спали(пару недель назад еще буквально), потому что куча свободным кроватей, которые нашим держат
Короче, если кто будет думать ехать таки от обстрелов, то бояться не надо к нам ехать, я к тому

Offline Кру_Элл

  • *****
  • Повідомлень: 4170
  • Karma: 4229
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Помощь пиквикам
« Reply #203 : Травень 19, 2022, 15:08:16 »
Тут на цуценят кажуть псята. Таке мімімі, я не можу.
Нового нічо не відбувається, це навіть добре. Ростимо город, дітей та м'язи на ногах, бо в селі все далеко.  :crazy:
Купила сковороду. Побудували на дві сім'ї літній душ з підігрівом води, тепер схоже на цивілізацію.  :super:
Дитина моя молодша наполегливо запевняє всіх, що ми тут лишимося назавжди, тіко пса з Миколаєва заберем. Козу, каже, заведем, курей, кролів. Зовсім призвичаїлися до такого способу життя, має багато друзів тут. Старший в мене складніший хлопчик, то він гірше з людьми сходиться, але також має з ким грати на вулиці. От зараз пищать там, все село чує.
Вони гралися в блокпост. То не наші діти винайшли, вони перейняли гру у когось. За правилами треба відстежувати дорослих хто проходить вулицею і вимагати сказати паляниця, нісенітниця і чомусь чобітки, не знала про оце слово. Особливо погрозливо виглядає коли головний на блокпосту вдягає шолом (велосипедний рожевий), рукавиці жовті та бере дровеняку у руки. Тут все зразу скажеш.  :rofl:
Навчальний рік майже скінчився, оцінки добрі, хлопці в мене розумнички.  :girl_dance:
Оформила допомогу від ООН, від держави, давно вже, як тіко можна стало. Поки зовсім нічого. Ні копійки. Скарги наскаржила вже, чекаю.  :yes: Дякую добрим людям хто нас підтримує, бо з доходу лише мамина пенсія і все. Я не горда, я шукала хоч прибиральницею, але поруч у селах нічого нема, а далеко - що зароблю, то й на проїзд витрачу.
Овочі свої будем мати, все легше. Помідори, огірки, перець, баклажани, цибуля, часник, кабачки, кріп всякий - ото все своє.  :prapor2:
Гуманітарку продуктами отримали один раз за весь час, від червоного хреста Австрії - добра така коробка, вже й доїли все, більш ніж на місяць було круп, макаронів, цукру, олії, борошна.
Так хочу щось цікаве розказати, а нічого в голову не лізе. Розкажу про мій улюблений почутий тут вираз - коби то вся гризота. Це значить щось типу - хай то буде єдина причина для суму. Використовується, наприклад, якщо чашку розбив чи щось таке.  Ще цікаво було як мені кажуть - візьми трило біля роскаля. А я -  :smile10:
Тепер я знаю що то значить.  :grin:  що подай отруту від щурів, лежить біля лопати!
Всьо поки. Всіх люблю.
Планы на вечер: мотать новостную ленту с недовольным лицом.

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9498
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Re: Помощь пиквикам
« Reply #204 : Травень 19, 2022, 16:07:50 »
вираз - коби то вся гризота.
Класс )))

Offline Кру_Элл

  • *****
  • Повідомлень: 4170
  • Karma: 4229
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Помощь пиквикам
« Reply #205 : Травень 24, 2022, 19:08:58 »
Вісник сільського побуту.
Були у цивілізації. Здається, я не певна, але може бути, я гладила по бокам банкомат, кавовий автомат та термінал ц супермаркеті. Кажуть що шепотіла "скоро ми будемо знову разом, мої кохані ознаки цивілізації".
Ну то таке. Але дивно було бути там, де так багато людей вулицями ходять, світлофори, машини всякі, коз не пасуть попід мурами.  :smilie5:
А чого їздили, менший мій зубами захворів, двома зразу, то мали терміново стоматолога шукати. Знайшли, нам навіть знижку зробили як біженцям.
Ходили заодно до соцзахисту, перевірити чи ми взагалі є у списках на виплати.
Є.
Сказали чекати, має бути. Таке враження що ця область гальмує, бо всі мої знайомі в інших областях вже все отримали, а тут ніхто. З села повиїхали (у нас так кажуть, наголос на а) майже всі київські, чернігівські. Лишилися ми, миколаївські та харківські. Менше, звісно, ніж було, але приїздять ще потроху. Декілька сімей приїхали з Болгарії, де їх безкоштовно приймали до кінця травня. З Румунії приїхали люди, але не знаю чого. Взагалі чогось (ха-ха, чогось, сама ж тут) несамовито тягне на рідну землю. Тут будемо перемоги чекати.  :prapor2:
У сусідів розсаду поїв хом'як. Тут вони страшні.
Бачили як собака переплив Дністер.
На волонтерських засадах годую, розважаю бесідою та допомогаю трохи одній майже сліпій бабусі. У неї родичі є, вони готують, купують все, але живуть неблизько, не можуть часто бувати, а я поруч є. Я тут на три томи сантабарбарбари наслухалась сільських пристрастей - хто кому падлюка, коханка, кого діти кинули, а хто чемних виростив. І бабусі розвага і я при справах.
Були у церкві на храмове свято, нас годували та вином поїли, що мене трохи примирило з ідеєю релігії.  :smilie5:
Живемо. Тут добре.
А вдома краще.
Всіх люблю.
Планы на вечер: мотать новостную ленту с недовольным лицом.

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9498
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Re: Помощь пиквикам
« Reply #206 : Травень 24, 2022, 21:21:37 »
Круэлл, если когда то найдешь время, пиши рассказы, чтобы потом издать их.
 У тебя реально талант. Я не шучу.

Offline Кру_Элл

  • *****
  • Повідомлень: 4170
  • Karma: 4229
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Помощь пиквикам
« Reply #207 : Травень 24, 2022, 21:36:37 »
Круэлл, если когда то найдешь время, пиши рассказы, чтобы потом издать их.
 У тебя реально талант. Я не шучу.
Якби я мала герб, то на ньому було б написано щось про мішки. Латиною.  :smilie5:
Ще слово вам гарне розкажу  - задбане. Це є занедбане, а навпаки буде задбане.
Планы на вечер: мотать новостную ленту с недовольным лицом.

Offline Кру_Элл

  • *****
  • Повідомлень: 4170
  • Karma: 4229
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Помощь пиквикам
« Reply #208 : Червень 02, 2022, 19:45:04 »
Шановний всесвіте. Шановні боги, демони та бознахто всесвіту. Зробіть одній сумній сільській жіночці подарунок на день народження. Хай ми переможемо, от прям завтра, чи хай ніхто з українців більше не загине. Чи, якщо перемоги не можете дати, то хай хоч одне миршаве хуйло завтра здохне. І міньони його хай повиздихають.
А тортику не треба.
« Останнє редагування: Червень 02, 2022, 20:07:06 від Кру_Элл »
Планы на вечер: мотать новостную ленту с недовольным лицом.

Offline wounded_zmey

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 2614
  • Karma: 2099
  • Стать: Чоловіча
  • Киев, он родина змиев
Re: Помощь пиквикам
« Reply #209 : Червень 02, 2022, 20:11:32 »
@Кру_Элл, з днем народження!
Ми працюємо над подарунком.

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.