Автор Тема: This is the end або як врятувати форум?
 

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
Re: This is the end або як врятувати форум?
« Reply #60 : Грудень 01, 2021, 12:55:44 »
Жаль, тут блогов нет (как, например, были на штабе спасателей чиподейла). Все свое наболевшее (не политическое) спускал бы туда.
А що заважає Вас відкрити власну тему десь в Дозвіллі, і писати в ній так, як пишуть в блозі? Ви, до речі, наштовхнули мене на думку зробити і собі щось таке, але я, напевно, краще буду в здоров'ї тусити зі своїм мотлохом, якщо наважусь.

Offline nps5oy

  • **
  • Повідомлень: 77
  • Karma: 11
  • Стать: Чоловіча
  • Не такой как не такие как все
Re: This is the end або як врятувати форум?
« Reply #61 : Грудень 01, 2021, 15:02:25 »
що заважає Вас відкрити власну тему десь в Дозвіллі
Не мешает ничего, но в описанном на фансайте случае мои потоки сознания защищены от гостей, да и случайные посетители юзеры там понимают, что это просто свои графоианские заметки.
К слову, я думал тему о своей диете открыть в профильном разделе, но счел это слишком эгоистичным и не стал.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26470
  • Karma: 5551
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: This is the end або як врятувати форум?
« Reply #62 : Грудень 01, 2021, 16:12:23 »
К слову, я думал тему о своей диете открыть в профильном разделе, но счел это слишком эгоистичным и не стал.
А зря. Он на то пи профильный, что б там такие вещи открывать.
Злобная заинька

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
Re: This is the end або як врятувати форум?
« Reply #63 : Грудень 01, 2021, 16:51:26 »
Не мешает ничего, но в описанном на фансайте случае мои потоки сознания защищены от гостей, да и случайные посетители юзеры там понимают, что это просто свои графоианские заметки.
К слову, я думал тему о своей диете открыть в профильном разделе, но счел это слишком эгоистичным и не стал.
Чому Ви вважаєте, що тутешні юзери не будуть розуміти, що графоманські нотатки це просто графоманські нотатки? Тут є закритий розділ з обмеженим доступом, можете попроситись туди, але ну таке. Якщо я не хочу, щоб хтось щось знав, я про це не пишу, хіба на клаптику паперу. А графоманія в своєму визначенні містить  прагнення до оприлюднення.
На всіх форумах обожнюють жерти і споглядати, як інші сидять на дієтах. Відкривайте!

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.