Автор Тема: Короли и капуста. Официальный тред для флуда обо всем.
 

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
науково доведена шкода пасивного паління. наукового доведення шкоди пасивного вдихання перегару я не зустрічав.

В мене просто грошей не вистачає, інакше вже б було.
Й втім в стані «покурив» (якщо мова про цигарки) правопорушень не здійснюють, а ось в стані «вжив алкоголь» - до хріна й трошки. Тобто, суспільня шкода теж ні аби яка, але ж.

Та й не сперечаюся я, а виливаю свої почуття. Куріння - погана звичка, й може шкодити оточуючим, з цим я згодна. Залишилося, щоб й до алкоголю було б таке ж ставлення, дзеркальне у всьому.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
Було б гарно але нереально, будуть бунти й контрабанда.
Не все, конечно, только то, где добавленного сахара от 30% сухой массы и больше. Сухофрукты, хороший шоколад и пирожные сюда не попадут (но на торты и пирожные я б ввела акциз). А лимонады, карамели, "батончики" - щграничить продажу в специальных магазинах и только большими партиями, например лимонад от трех литров, батончики от пяти кг.
Вернуть сладости в их историческую нишу баловства из той, которую они сейчас занимают - быстрого перекуса.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2808
  • Стать: Жіноча
Було б гарно але нереально, будуть бунти й контрабанда.
Не все, конечно, только то, где добавленного сахара от 30% сухой массы и больше. Сухофрукты, хороший шоколад и пирожные сюда не попадут (но на торты и пирожные я б ввела акциз). А лимонады, карамели, "батончики" - щграничить продажу в специальных магазинах и только большими партиями, например лимонад от трех литров, батончики от пяти кг.
Вернуть сладости в их историческую нишу баловства из той, которую они сейчас занимают - быстрого перекуса.
А рафинированный сахар? Я не потребляю, но вообще многие чай-кофе без сахара не воспринимают.

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
науково доведена шкода пасивного паління. наукового доведення шкоди пасивного вдихання перегару я не зустрічав.
Есть. Не по вдыханию перегара, а про социальную опасность людей в опьянении. Их склонность к рисковому поведению, агрессии. Плюс алкоголь утягчает течение некоторых ментальных расстройств, таких, например, как патологии личности.

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
А рафинированный сахар? Я не потребляю, но вообще многие чай-кофе без сахара не воспринимают.
Его пока к счастью немногие просто так вместо еды едят. Так что пусть будет.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Моєму здоровʼю теж не дуже корисно оці всі шлейфи вдихати, але я якось перетопчуся ((
Ну, щоб був помітний шлейф тре не одну пляшку пива видутлити, а палії воняють одразу як закурюють. І мені здається що бухати на зупинках теж заборонено.

Offline Mr. Shark

  • *****
  • Повідомлень: 3224
  • Karma: 2617
  • Стать: Чоловіча
  • За тих, хто в морі!
Вернуть сладости в их историческую нишу баловства из той, которую они сейчас занимают - быстрого перекуса.
Навіщо? Кожен обирає сам, як вживати цукор.
ТрО -- це, як ЗСУ, тільки йобнуті.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Моєму здоровʼю теж не дуже корисно оці всі шлейфи вдихати, але я якось перетопчуся ((
Ну, щоб був помітний шлейф тре не одну пляшку пива видутлити, а палії воняють одразу як закурюють. І мені здається що бухати на зупинках теж заборонено.

Тих, хто курить на зупинках, в приміщеннях, а також в ліфтах, тре пиздити палицями. Довго та боляче. Останніх особливо. А, й ще тих, хто серед руху це робить. Але ж на відкритих майданчиках у ресторанах та кафе повинні бути місця для чемних курців :f1: Інакше нехай й бухати забороняють. Моє почуття справедливісті цього вимагає!
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2808
  • Стать: Жіноча
А рафинированный сахар? Я не потребляю, но вообще многие чай-кофе без сахара не воспринимают.
Его пока к счастью немногие просто так вместо еды едят. Так что пусть будет.
А батончики і карамельки замість їжї їдять?

Знову ж таки, незрозумілі механізми. Через акцизи та здорожчання не вийде бо  ситуація протилежна - цукор додають у дешеву і неякісну продукцію, а вишукані ласощі з заміниками або невеликою кількістю цукру якраз коштують дорожче. Тобто, на індивідуальному рівні, якщо людина вже начиталася про шкоду доданого цукру  :scare3: то не вживає, або купує дорогі ласощі дуже рідко, це розкіш. А хтось начитався, але йому все одно без солодкого не життя, а каторга. А на масовому, якщо зробити дешеві цукерки і солодку газованку дорогими, то їх невигідно буде продавать. А якщо зробити вольове рішення, послати бізнес на високому рівні і просто заборонити/обмежити, то читай про бунти і контрабанду  :grin:

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2808
  • Стать: Жіноча
Вернуть сладости в их историческую нишу баловства из той, которую они сейчас занимают - быстрого перекуса.
Навіщо? Кожен обирає сам, як вживати цукор.
Щоб зупинити епідемію діабету певного типу, я думаю. Це вже наступний рівень турботи про здоровья громадян. Нам ще до того далеко  :grin:

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2808
  • Стать: Жіноча
Й втім в стані «покурив» (якщо мова про цигарки) правопорушень не здійснюють, а ось в стані «вжив алкоголь» - до хріна й трошки. Тобто, суспільня шкода теж ні аби яка, але ж.
Згодна. Але не бачу як це можна обмежити заборонами. Це треба якось суспільство виховувать.

Хоча, куріння на зупинках теж тільки палкою  вихованням лікується.

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6878
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Страждаю. Пару місяців тому попалася мені стилізація напису "Харків" у межах тризуба. Ну, тобто написано красивим шрифтом Харків, а здалеку виглядає як тризуб, на футболку надрукувати саме те. Була впевнена, що зберегла. І не знайду ні на компі, ні на телефоні. :weep:

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26478
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Вернуть сладости в их историческую нишу баловства из той, которую они сейчас занимают - быстрого перекуса.
Навіщо? Кожен обирає сам, як вживати цукор.
Щоб зупинити епідемію діабету певного типу, я думаю. Це вже наступний рівень турботи про здоровья громадян. Нам ще до того далеко  :grin:
І багато іншого. Нажаль. Від надлишку цукру страждає шлунок, вага, пам'ять, навіть суглоби.
Злобная заинька

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Ви зара накличете жито на свою голову, потім щоб не скаржилися  :smilie5:
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Крижинка

  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Karma: 1171
  • США
Я бы еще сахар запретила на законодательном уровне.
Да! Ко мне в Канаду прилетала подруга, очень впечатлилась, что в состав обычной столовой соли входит сахар. Разве что в туалетную бумагу не добавляют  :smilie9:

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
Разве что в туалетную бумагу не добавляют
Шшшшш! Накаркаешь!

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
А батончики і карамельки замість їжї їдять?
Еще как! Проголодался - скушай твикс!
А на масовому, якщо зробити дешеві цукерки і солодку газованку дорогими, то їх невигідно буде продавать. А якщо зробити вольове рішення, послати бізнес на високому рівні і просто заборонити/обмежити, то читай про бунти і контрабанду 
Это я  все понимаю, но помечатать?
Щоб зупинити епідемію діабету певного типу, я думаю. Це вже наступний рівень турботи про здоровья громадян. Нам ще до того далеко 
Сейчас уже у детей бывает диабет второго типа. Еще сто двадцать лет назад считалось, что только люди в 50+ в группе риска.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2808
  • Стать: Жіноча
состав обычной столовой соли входит сахар
:scare3:

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2808
  • Стать: Жіноча
Это я  все понимаю, но помечатать?
Та шо мріять, тре щось робить  :hot:

Насправді, колись еволюційно до того дійде. Паління тютюну теж було довгий час нормою, думаю цукор чекає те саме.

Offline Крижинка

  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Karma: 1171
  • США
:scare3:
У нее примерно  такая же была реакция. Этикетку фотографировала на память.
Первый попавшийся пример
Цитувати (виділене)
Ingredients:
SALT, CALCIUM SILICATE, SUGAR, POTASSIUM IODIDE.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9429
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
CALCIUM SILICATE
Це в нас теж є. Тільки не вказують. Ну ще Silicium oxidum
Тю, ля, а шо?

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2808
  • Стать: Жіноча
CALCIUM SILICATE
Це в нас теж є. Тільки не вказують.
А цей кальціум як додана вітамінка чи теж якась отрута?

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5313
  • Karma: 3266
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
anticaking agents
Не знаю, як українською, щоб в каменюку не збивалася.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9429
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
А цей кальціум як додана вітамінка чи теж якась отрута?

Воно нейтральне.
Тю, ля, а шо?

Offline Крижинка

  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Karma: 1171
  • США
Звичайну сіль, де у складі лише сіль, звісно теж можна купити. Але якщо схопити не дивлячись, висока імовірність отримати цукор у складі :(

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16988
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Моєму здоровʼю теж не дуже корисно оці всі шлейфи вдихати, але я якось перетопчуся ((
Ну, щоб був помітний шлейф тре не одну пляшку пива видутлити, а палії воняють одразу як закурюють. І мені здається що бухати на зупинках теж заборонено.

Тих, хто курить на зупинках, в приміщеннях, а також в ліфтах, тре пиздити палицями. Довго та боляче. Останніх особливо. А, й ще тих, хто серед руху це робить. Але ж на відкритих майданчиках у ресторанах та кафе повинні бути місця для чемних курців :f1: Інакше нехай й бухати забороняють. Моє почуття справедливісті цього вимагає!

цим окремий котел у пеклі. паління це ж процес, який наче має приносити задоволення, це треба стати, сісти, зайняти якусь позицію та попускати димок. а не бігти і пихтіти, аби запхати у себе дозу. ну, люди й арсенальне міцне в петах вживають, хто я такий, дійсно.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4651
  • Karma: 3532
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Як на мене, це занадто. А значить, виконувати не будуть.
​🚭С 11 июля ЗАПРЕЩЕНО любое курение в общественных местах

С 11 июля 2022 вступают в силу изменения в статью 13 Закона Украины №2899-IV о защите населения от вреда вторичного табачного дыма.

ЗАПРЕЩАЕТСЯ:

▪️ Отвод мест для курения в помещениях предприятий и учреждений всех форм собственности;

▪️Применение табачных изделий и использование устройств для потребления табака, в частности, электронных сигарет, кальянов во всех определенных законом местах, в том числе, в заведениях ресторанного хозяйства и помещениях предприятий.

Ответственность за нарушение:

▪️Курение табачных изделий в местах, где это запрещено Законом предусматривает наложение штрафа 51-170 грн. В случае повторного за год нарушения штраф составляет 170–340 грн.

За размещение пепельниц, кальяна или курения предусмотрен штраф:

▪️Для субъектов хозяйствования (кроме заведений ресторанного хозяйствования) - в размере 1000 грн, в случае повторного в течение года нарушения - 10 000 грн.

▪️Для заведений ресторанного хозяйства - 3000 грн, в случае повторного в течение года нарушения - 15 000 грн

прислать новость👉@novosti_kieva_bot
👉ПОДПИСАТЬСЯ
Як з цим в Швейцарії? Палять меньш ніж в Україні. Переважно цигарки, вейпів значно менше ніж у нас. Не бачив паління в приміщенні. На вулиці можна. На вокзалах на перонах є спеціальні зони. Урна, знак "паління не далі 2 метрів". Майже виконується. На столиках вуличних кафе є попельнички, можна курити.

Offline Teagan

  • *****
  • Повідомлень: 4675
  • Karma: 2808
  • Стать: Жіноча
попельнички
Cпойлер
попiльнички, можна палити :smilie1:

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Але ж на відкритих майданчиках у ресторанах та кафе повинні бути місця для чемних курців
На відкритих не заперечую, за умов існування лінії розмежування - паліть на здоров'я.  :smile7:

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20595
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Але не бачу як це можна обмежити заборонами. Це треба якось суспільство виховувать.
Одне одному не заважає.

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.