Автор Тема: Коронавіруси, грип
 

Online Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19277
  • Karma: 6648
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40500 : Грудень 13, 2022, 13:54:35 »
Зараз подивилась доступність в Одесі.  Жодної аптеки з наявністю вакцини від грипу.
Якщо хтось вирішить вакцинуватися, то тількі у приватній кліниці.
Прайс під час ковіду був десь 1000 грн (за вакцину та обов'язковий огляд у лікаря). Щось мені здається, що дешевше зараз не буде.
Мій вибір зараз - носити респіратор у людних місцях й надалі. 

вакцинувався у листопаді, jc flu 450 грн була
З аптеки у Одесі, чи у приватній клініці?
з аптеки мережі Ліки України, в Миколаївській обл 
сімейний безкоштовно штрикнув
В Одесі показує наявність ДжіСіФлю лише у онлайн-аптеці Аптека24. В мене є деякий досвід взаємодії з цією аптекою, жодне моє замовлення вони не привезли, кожен раз ліків вже не було у наявності, але мій телефон після реєстрації на їх сайті потрапив до якійсь там бази холодних дзвінків, но то вже ліричне відступлення від теми. А так ДжіСіФлю є у Києві та ще у декількох містах України. Наприклад, у Ковелі. Це якщо спиратись на дані пошукової системи.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2626
  • Karma: 1802
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40501 : Грудень 13, 2022, 14:15:17 »
Зараз подивилась доступність в Одесі.  Жодної аптеки з наявністю вакцини від грипу.
Якщо хтось вирішить вакцинуватися, то тількі у приватній кліниці.
Прайс під час ковіду був десь 1000 грн (за вакцину та обов'язковий огляд у лікаря). Щось мені здається, що дешевше зараз не буде.
Мій вибір зараз - носити респіратор у людних місцях й надалі. 

вакцинувався у листопаді, jc flu 450 грн була
З аптеки у Одесі, чи у приватній клініці?
з аптеки мережі Ліки України, в Миколаївській обл 
сімейний безкоштовно штрикнув
В Одесі показує наявність ДжіСіФлю лише у онлайн-аптеці Аптека24. В мене є деякий досвід взаємодії з цією аптекою, жодне моє замовлення вони не привезли, кожен раз ліків вже не було у наявності, але мій телефон після реєстрації на їх сайті потрапив до якійсь там бази холодних дзвінків, но то вже ліричне відступлення від теми. А так ДжіСіФлю є у Києві та ще у декількох містах України. Наприклад, у Ковелі. Це якщо спиратись на дані пошукової системи.

я прийшов до аптеки, спросив, записали до зошиту, після надходження передзвонили, сплатив
сайти то надто складно :)

Online Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19277
  • Karma: 6648
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40502 : Грудень 13, 2022, 18:28:03 »
я прийшов до аптеки, спросив, записали до зошиту, після надходження передзвонили, сплатив
В нас такого нема, на жаль, то, певно, переваги життя у невеличкому  місті  чи селищі.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40503 : Грудень 13, 2022, 19:53:31 »
Позаяк в назві теми є слово "грип", то напишу тут.
....
Кінець відчайдушного заклику.
Це було так від душі, що я тільки прочитала, встала та поїхала й зробила. Дякую.  ;)  :razom:
ПиСи. Платна клініка, 550 грн. Правда, у всіх інших більше ніж 1000.
От від ковіду ніяк не зроблю, куди не прийду, там вже нема. :(
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Крижинка

  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Karma: 1171
  • США
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40504 : Грудень 13, 2022, 19:57:18 »
встала та поїхала й зробила. Дякую
:give_rose:
А можна назву клініки, якщо це Київ?

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40505 : Грудень 14, 2022, 05:07:04 »
встала та поїхала й зробила. Дякую
:give_rose:
А можна назву клініки, якщо це Київ?
https://imp-clinic.com/
Дуже рекомендую! Тихо, спокійно, тепло, нікого нема і лікарка правильна, волонтерка та Зе ненавидить за те, що НІЧОГО не зробив перед початком війни. Я до них потрапила якраз до початку тривоги, то сиділа вже там пару годин, розмовляла. Так лікарка розказувала, як ще у січні була впевнена, що війна буде, билася у всі двері, і до свого керівництва, і у держ.клініки, із запитом, чи є план, що робити, коли почнеться війна. Бо вони ж військово зобовязані, то мають розуміти, що їм робити із хворими, з прийомом, з тими, що в палатах та на операціях, самим де бути. Каже, всюди посилали та казали, що нічого не буде. Та й не тільки про це розказувала. Коротше, в неї багато претензій до нинішньої влади і дуже добре ставлення до Дем.Сокири.  ;)
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40506 : Січень 26, 2023, 09:29:44 »
В мене за місяць вже друга близька людина з віком до 35 померла від ковіду. Один щеплення робив, іншому не можна було. Обидва хворіли ковідом третій раз. Я в шоці.  :cray:
« Останнє редагування: Січень 26, 2023, 09:58:26 від Няма Донецкая »
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26470
  • Karma: 5551
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40507 : Січень 26, 2023, 11:25:18 »
Капець, співчуваю.
Злобная заинька

Offline Крижинка

  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Karma: 1171
  • США
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40508 : Січень 27, 2023, 05:07:08 »
 :smilie2:

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40509 : Червень 27, 2023, 21:22:50 »
Цитувати (виділене)
З 1 липня в Україні скасовують карантин та режим надзвичайної ситуації через пандемію COVID-19
Закривайте тему.

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27653
  • Karma: 7878
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40510 : Червень 27, 2023, 21:56:33 »
Закривайте тему.
Це остання згадка про кома :weep:

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40511 : Червень 28, 2023, 09:37:18 »
Цитувати (виділене)
З 1 липня в Україні скасовують карантин та режим надзвичайної ситуації через пандемію COVID-19
Закривайте тему.
Між іншим, я планую зробити чергове щеплення. Перед цим робила в січні.  :blum2:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40512 : Червень 28, 2023, 20:04:20 »
Не закривайте тему допоки Няма не дозволить.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40513 : Червень 28, 2023, 21:22:44 »
Не закривайте тему допоки Няма не дозволить.
:rofl: :rofl: :rofl:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Online Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19277
  • Karma: 6648
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40514 : Червень 28, 2023, 21:32:09 »
Цитувати (виділене)
Останнім часом у Польщі від невідомої хвороби масово помирають коти. Інформацію про те, що котів вражає дивний вірус повідомила ветеринарна клініка SpecVet.

Як у котів проявляється невідома хвороба
Власники котів мають бути дуже уважними до своїх улюбленців. Оскільки якщо вчасно не звернутися до ветеринара, кіт може померти. Потрібно звертати увагу на такі симптоми:

Порушення свідомості.
Гіперглікемія, тобто підвищена спрага, прискорене сечовипускання, підвищена стомлюваність.
Скутість кінцівок.
Епілептичні напади.
Судоми.
Відсутність реакції на світло.
Якщо ви помітили хоча б один з цих симптомів, потрібно негайно звернутися до лікаря. На жаль, наразі відсоток смертності серед котів високий. Хвороба вражає як молодих, так і здорових котів. Крім того, страждають як ті коти, що живуть в селах, так і ті, які живуть у містах. Тож спрогнозувати хворобу неможливо. Наразі жодне лікування не допомагає, а коти помирають упродовж одного-двох днів.

Невідомо також що саме викликає хворобу. Втім, ветеринари підозрюють, що причиною може бути пташиний грип. Наразі це питання ретельно вивчають.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6359
  • Karma: 6419
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40515 : Червень 28, 2023, 21:35:55 »
Оскільки якщо вчасно не звернутися до ветеринара, кіт може померти
Якщо ви помітили хоча б один з цих симптомів, потрібно негайно звернутися до лікаря.
Наразі жодне лікування не допомагає, а коти помирають упродовж одного-двох днів.
:kos:

Online Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19277
  • Karma: 6648
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40516 : Червень 28, 2023, 21:53:00 »
Оскільки якщо вчасно не звернутися до ветеринара, кіт може померти
Якщо ви помітили хоча б один з цих симптомів, потрібно негайно звернутися до лікаря.
Наразі жодне лікування не допомагає, а коти помирають упродовж одного-двох днів.
:kos:
Стаття жахлива за формою, тут згодна. Переклад близький до машинного. Але ось посилання на  пташиний грип мене дуже турбує. Якщо вірус дійсно перестрибнув на котів, то до людини він перестрибне швидко.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16051
  • Karma: 15373
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40517 : Червень 28, 2023, 22:28:47 »
Стаття жахлива за формою, тут згодна. Переклад близький до машинного. Але ось посилання на  пташиний грип мене дуже турбує. Якщо вірус дійсно перестрибнув на котів, то до людини він перестрибне швидко.

Меня всегда настораживают статьи в сми, в которых ссылаются на какой-то источник, но при этом не дают на него прямую ссылку, а просто указывают «как сообщает имярек». Вот и сейчас извините за неровный почерк…
В общем, пошла я в гугиль выяснить, кто-что-где-как.

Итого:
1. Информация в сми попала с Инстаграмм одной из варшавских ветклиник.
2. У ветклиники эта информация появилась из дискуссии в фб в одном из ветсообществ, где в комментариях под какой-то новостью (не имеющей отношения к обсуждаемой сейчас теме) одна котовладелица пожаловалась, что вот мол, её котик четыре дня болел-болел и умер, врачи думали, что это либо диабет, либо лейкемия, либо FIV-инфекция (в душе не понимаю, что это), но посмертное вскрытие и анализы не подтвердили этот диагноз. Сама котовладелица подозревает, что её котик умер от кошачьего ковида.
3. В ответ на этот коммент, другие котовладелица стали делиться историями болезней своих котиков, описывать симптомы, выдвигать разные версии того, в чем же причина. При этом, море разных симптомов, самых разнообразных и из разных, так сказать, сфер. Но чего бы и не приписать всё одной болезни, делов-то. В какой-то момент были произнесено «птичий грипп». Тема зашла и народ пошёл обсуждать дальше уже так, как будто это установленный факт.
4. Одна из работниц ветклиники из пункта 1 как раз участвовала в этой дискуссии, и бегом-бегом накатала пост в Инстраграм, мол пиздец-пиздец, котиков косит новая неизвестная болезнь, причина, скорее всего, птичий грипп.
5. Ну а дальше дело техники - пост из Инстраграм перепечатано сначала одно сми, потом второе, ну и понеслось.
6. Началась вся эта бодяга ещё 18 июня, и дело раскрутилось настолько, что Главный ветеринарный врач Польши был вынужден выпустить по этому поводу коммюнике. В котором говорится:
Цитувати (виділене)
Na chwilę obecną nie ma żadnych dowodów, a w szczególności wyników badań laboratoryjnych, które mogłyby stanowić przesłankę do twierdzenia, że opisywane w mediach objawy obserwowane u kotów wynikają z zakażenia wirusem grypy ptaków.

На даний момент немає жодних доказів, зокрема результатів лабораторних досліджень, які могли б підтвердити твердження про те, що симптоми, про які повідомляють ЗМІ у котів, викликані зараженням вірусом пташиного грипу.

Плюс к этому, он так же сообщил, что:
Цитувати (виділене)
Do tej pory na świecie, zgodnie z danymi Światowej Organizacji Zdrowia Zwierząt, zarejestrowano jedynie dwa przypadki zakażenia kotów domowych wirusami grypy ptaków.

Наразі, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин, у світі зареєстровано лише два випадки зараження домашніх котів вірусами пташиного грипу.

В общем, как-то так. А дальше уже кто как хочет, постов в Инстраграм ещё много всяких, обсуждать есть ещё чего, свобода слова, ёпта.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Online Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19277
  • Karma: 6648
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40518 : Червень 28, 2023, 23:21:33 »
FIV-инфекция
вирус иммунодефицита кошек.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Online Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19277
  • Karma: 6648
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40519 : Червень 28, 2023, 23:23:15 »
Ксень, спасибо, а то я уже немножко напряглась.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Online Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19277
  • Karma: 6648
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40520 : Червень 28, 2023, 23:25:49 »
котик умер от кошачьего ковида.
Кстати, очень похоже. У Чернушки в острой фазе была апатия, парез лап и хвоста и  сахар скакнул.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40521 : Червень 28, 2023, 23:54:54 »
В общем, пошла я в гугиль выяснить, кто-что-где-как.
Ти справжній розслідувач!
:good:

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2626
  • Karma: 1802
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40522 : Серпень 10, 2023, 21:18:24 »
Варіант EG.5 швидко поширюється в Сполучених Штатах і має вищу передачу, ніж інші штами. Представник охорони здоров’я США каже, що оновлені вакцини у вересні забезпечать захист від цього варіанту.

Варіант EG.5 швидко поширюється в Сполучених Штатах, охоплюючи понад 17% випадків. Він також був виявлений у Китаї, Південній Кореї, Японії та Канаді.

У ВООЗ заявили, що наразі новий варіант не становить додаткового ризику для здоров’я населення порівняно з іншими штамами COVID-19.

"У сукупності наявні докази не свідчать про те, що EG.5 має додаткові ризики для здоров’я населення порівняно з іншими нащадками Omicron, які зараз циркулюють", — заявили в організації.
Марія Ван Керкхове, технічна керівниця ВООЗ з питань COVID-19, сказала, що хоча EG.5 підвищив рівень передачі, інфекції не були важчими, ніж інші варіанти Omicron.

https://suspilne.media/547733-vooz-identifikuvala-novij-stam-covid-19/

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23595
  • Karma: 9417
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40523 : Серпень 10, 2023, 22:18:44 »
Як людина причетна, скажу що більшості похуй. Мабуть, що і мені також. За ковід мало хто париться,на тлі інших проблем.
Тю, ля, а шо?

Offline Крижинка

  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Karma: 1171
  • США
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40524 : Жовтень 28, 2023, 08:02:27 »
Теж не парюсь за ковід, на тлі всього іншого. Але ж якогось біса схопила цю гидоту вчетверте. Хто рекордсмен? Я рекордсмен  :grin: :facepalm:

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12603
  • Karma: 6439
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40525 : Жовтень 28, 2023, 08:38:21 »
А я, мабуть, вперше підхопила.  :pardon:
Спочатку здалося, що такий собі грип: трошки нежить, трошки кашель, головний біль і температура 37,5 у перші два дні. Але, коли на третій день повністю зник нюх, з"явилася підозра, що не все так просто. При чому відчуття смаку не змінилося - тільки запахи не відчувала. За п"ять днів нюх повернувся. Зараз залишилась тільки невелика слабкість та вуха ще трохи "закладені".
Тестування не робила. З села поки виберешся, то вже сенсу нема.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Online Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19277
  • Karma: 6648
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40526 : Жовтень 28, 2023, 19:22:36 »
А я, мабуть, вперше підхопила.  :pardon:
Спочатку здалося, що такий собі грип: трошки нежить, трошки кашель, головний біль і температура 37,5 у перші два дні. Але, коли на третій день повністю зник нюх, з"явилася підозра, що не все так просто. При чому відчуття смаку не змінилося - тільки запахи не відчувала. За п"ять днів нюх повернувся. Зараз залишилась тільки невелика слабкість та вуха ще трохи "закладені".
Тестування не робила. З села поки виберешся, то вже сенсу нема.
Можна зробити пізніше тест на антитіла , але це якщо буде бажання.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23428
  • Стать: Чоловіча

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23428
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40528 : Листопад 15, 2023, 19:31:01 »
Накаркав

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8275
  • Karma: 3325
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40529 : Листопад 15, 2023, 20:38:32 »
В Португалії вже місяць триває запис на вакцинацію проти Ковід - особи 65р. і старші можуть записатися в найближчій від свого місця проживання аптеці і потім чекати на телефонне повідомленя де? і коли? Чекати приблизно місяць. Ми з чоловіком сьогодні записалися.

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.