Автор Тема: Коронавіруси, грип
 

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1689
  • Karma: 464
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40290 : Липень 08, 2022, 00:04:25 »

Я так понимаю, у вас там сейчас корона разгоняется полным ходом.
Похоже на то. Куча народа вокруг болеет. Хорошо, что без тяжёлых случаев, чует моё сердце, скоро и моё время придёт. Ну, чему быть, того не миновать.


У нас тоже куча))
Я сегодня пошла к своей парикмахерше (муж и две дочки с короной она в феврале переболела), бо задолбало все с той короной(4 дня хожу с температурой, сделала домашний тест-негативный)
Надо переболеть, то переболею, особенно пока больницы еще пустые))
ПС муж второй бустер модерны сделал во вторник и конкретно его колбасило, впервые))) щас на концерте Роолингов, рассадник короны прям, ну вот и посмотрим результат))

Offline marplik

  • *****
  • Повідомлень: 9094
  • Karma: 8154
  • Стать: Жіноча
  • Шалена бджілка
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40291 : Липень 08, 2022, 01:15:23 »

Я так понимаю, у вас там сейчас корона разгоняется полным ходом.
Похоже на то. Куча народа вокруг болеет. Хорошо, что без тяжёлых случаев, чует моё сердце, скоро и моё время придёт. Ну, чему быть, того не миновать.

Ты еще ни разу не болела?
Не-а. Ни дочки, ни муж. А вот.

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40292 : Липень 08, 2022, 02:29:54 »
Вы будете смеяцца (ладно, я знаю, что не будете), но сейчас старшая заболела. Вчера так, к слову, сказала, что простудилась, пятый день уже насморк, кашель, горло, я говорю: сделай тест. И таки да. А она, между прочим, сегодня работать собиралась, мол, что я, с насморком не работала, штоле...
Мои делают тест раз в две недели. Одна в пионерском (?) лагере работает, другая в городе. Каждый раз кто-то болеет на работе.
У нас (больница) об_явление: без острой необходимости, не приходите, пожалуйста, в бюро.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40293 : Липень 08, 2022, 16:13:32 »
Від сьогодні почала носити маску знов...  :f1:
Ага, лонелі стою у метрІ...  :pardon:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Ellianna

  • *****
  • Повідомлень: 11182
  • Karma: 6930
  • Стать: Жіноча
  • Люблю читать чужие мысли
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40294 : Липень 08, 2022, 16:20:50 »
Гадаю, восени-взимку маски повернуть в більшості європейських країн.
Sarcasm and compassion are two of the qualities that make life on Earth tolerable
Nick Hornby

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40295 : Липень 08, 2022, 19:17:41 »
Від сьогодні почала носити маску знов...  :f1:
Ага, лонелі стою у метрІ...  :pardon:
Я ношу, если в транспорте много людей.  Одна-одинешенька.  :grin:

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40296 : Липень 08, 2022, 19:29:56 »
Від сьогодні почала носити маску знов...  :f1:
Ага, лонелі стою у метрІ...  :pardon:
Я ношу, если в транспорте много людей.  Одна-одинешенька.  :grin:
Я последние 2-3 недели в больших магазинах. Тоже одна-одинешенька. Иногда вижу приезжих в масках в больших магазинах.
 Транспортом не пользовалась последние 2 месяца.
 На следующей неделе поеду в город, стопудово буду единственным человеком в маске.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40297 : Липень 09, 2022, 15:17:01 »
На диво, вертаючись додому, побачила декількох людей в метро в масках. Раніше не бачила, а тут прямо в очі кинулось. І на вулиці пару персон зустріла. Народ щось почав підозрювати?
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26291
  • Karma: 20592
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40298 : Липень 09, 2022, 18:42:29 »
Може шли банк грабувати. :scratch_one-s_head:

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40299 : Липень 09, 2022, 22:26:47 »
Може шли банк грабувати. :scratch_one-s_head:
Та вони не разом були.  :blum2:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40300 : Липень 09, 2022, 22:33:33 »
Може шли банк грабувати. :scratch_one-s_head:
Та вони не разом були.  :blum2:
відволікали увагу 8)
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40301 : Липень 10, 2022, 12:07:12 »
Цитувати (виділене)
Національна технічна група експертів з питань імунізації рекомендувала МОЗ запровадити четверту, бустерну дозу вакцини проти коронавірусу для окремих категорій населення. Наразі у відомстві опрацьовують ці рекомендації та невдовзі ухвалять рішення.

Про це в коментарі «Суспільному» розповів головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

«Зараз відбулось засідання Національної технічної групи експертів з питань імунізації, зокрема вони розглядали питання введення бустерної дози для тих людей, які вже отримали базовий курс плюс бустер. Це по суті четверта доза вакцини. Поки що Національна технічна група експертів рекомендує проводити четверту вакцинацію представникам критичної інфраструктури, медичним працівникам і тим, хто має медичні показання до вакцинації», — зазначив він.

За його словами, йдеться про найбільш вразливі верстви населення, особливо про тих, хто має супутні захворювання. Кузін повідомив, що після четвертої дози формуватиметься новий сертифікат про вакцинацію, який буде чинним 9 місяців.

Останнім часом у Європі знову почалася хвиля заражень коронавірусом — у країнах фіксують рекордні показники з часів зими 2022 року. В Україні теж кількість щоденних хворих зростає, але цю статистику неможливо назвати повною, тому що багато людей не звертаються до лікарів, а частина країни окупована або там ведуться бойові дії.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40302 : Липень 10, 2022, 12:21:27 »
Судячи по всьому, то гуглопереклад, дуже незграбний
Посилання на  оригінальну статтю
https://www.washingtonpost.com/opinions/2022/07/07/worst-virus-variant-just-arrived-pandemic-is-not-over/?fbclid=IwAR1QEh1hOcydMyeX6elZ8ytTOaUE878-UZaiLp1j30lYA_pbi9mPwInDlEc
Цитувати (виділене)
Щойно прибув найгірший варіант вірусу. Пандемія не закінчилась.
🔸 Пандемія - це безжальна гонка проти матінки-природи.
Хвилі інфекції забрали мільйони життів, і лише високоефективні вакцини запобігли ще більшим смертям.
Зараз коронавірус знову прискорюється, мутує, вислизає від імунітету і на марші.
Поява подваріанту BA.5 повинна бути нагадуванням про те, що фінішу в цій гонці не видно.
🔸 Що таке BA.5?
Це останній підваріант омікрон, який штурмував планету наприкінці минулого року і викликав величезну хвилю зараження.
На даний момент на BA.5 та близькоспоріднений варіант BA.4 припадає близько 70 відсотків усіх інфекцій у Сполучених Штатах, згідно з оцінками Центрів з контролю та профілактики захворювань, частково заснованим на моделюванні.
Ці два новачки полегшують ранній варіант, BA.2.
🔸 Незрозумілі назви не повинні приховувати потужності BA.5. Ерік Тополь, професор молекулярної медицини Scripps Research, каже, що BA.5 «є найгіршою версією вірусу, яку ми бачили».
Він додає: «Це виводить імунне вислизання, вже велике, на наступний рівень і, як наслідок цього, підвищену трансмісивність», що набагато перевершує більш ранні версії омікрон.
🔸 Він повідомляє, що не було помітного збільшення кількості госпіталізацій та смертей, тому що від зимової омікронної хвилі виробилося так багато імунітету.

Але є аспекти цього нового варіанта, за якими варто стежити, оскільки Сполучені Штати, як і раніше, застрягли на незручно високому плато пандемічних страждань.
А нові варіанти викликають сплеск захворюваності у Європі.
🔸 В основі відмінності BA.5 лежить біологія.
Еволюція зробила його більш пристосованим, термін, який включає його здатність передавати, рости і ухилятися від імунітету; варіант показує «помітну відмінність від усіх попередніх варіантів», повідомляє д-р Топол.
Один із способів зробити це — ухилитися від імунної системи організму, а BA.4 і BA.5 разом є «найбільш ухильними від імунітету варіантами», що спостерігаються у численних дослідженнях на сьогоднішній день.
🔸 Чи призведе BA.5 до більш тяжкого захворювання, поки не зрозуміло.
Але знання того, що вірус поширюється, має посилити необхідність у знайомих заходах щодо пом'якшення наслідків: високоякісні маски для обличчя, краща фільтрація та вентиляція повітря, а також уникнення впливу у людних приміщеннях.
Важливе питання полягає в тому, чи мають наступні бустери включати нові варіанти. Чи має сенс бустер із більш ранньою версією вірусу, якщо цей варіант зник із популяції?
Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів рекомендувало виробники створюють двовалентну або двокомпонентну вакцину зі старими та новими варіантами як мішень.
🔸 Безумовно, має сенс бути гнучким — як сказав Уейн Гретцкі, кататися туди, куди рухається шайба, а не туди, де вона була. Але часу замало, і хто знає, які варіанти будуть представлені пізніше цього року?
🔸 У довгостроковій перспективі гонитва за варіантами навряд чи ідеальна.
Найбільше потрібні вакцини наступного покоління, які мають ширшу захисну дію, більш довговічні (з більш тривалим імунітетом) і можуть стримувати передачу інфекції.
🟥  Досягнення цієї мети ведуться серйозні дослідження, але фінішна риса ще видно.

Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40303 : Липень 26, 2022, 17:43:10 »
Потроху  разгойдується
 
Цитувати (виділене)
  У Києві за минулий тиждень на COVID-19 захворіло вдвічі більше людей, ніж позаминулого тижня.

Усього з 11 до 17 липня було зареєстровано 112 випадків захворювання, а з 18 до 24 липня – вже 245, повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург.

За її словами, також збільшується кількість людей, які потребують госпіталізації, що свідчить про збільшення важких випадків коронавірусу.

На думку чиновниці, таке стрімке зростання хворих влітку є приводом згадати про заходи безпеки, зокрема вакцинацію.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40304 : Липень 26, 2022, 18:31:48 »
Сестра отвозила семью из Славянска в Болгарию, переночевала и домой. Через три дня оттуда позвонили и сообщили, что в отеле ковид, у всей этой семьи ковид, и тогда сестра поняла, что то, что она приняла за недомогание и недосып - скорее всего, тоже он. Сдала тест и таки да.
Правда, все закончилось легким испугом - пару дней сильной слабости и немного кашля. Подруге, с которой сестра на следующий день после возвращения из Болгарии поехала в Кишинёв, повезло меньше, очухивается до сих пор (уже две недели прошло). Ехали они туда-обратно маршруткой, так что, возможно, и в ней кто-то получил порцию вируса от сестры.
Обе переболевшие в 2020. Сестра - привита +3 (короновак прошлым летом и модерна этой зимой), соседка - непривитая.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Выдра

  • *****
  • Повідомлень: 7070
  • Karma: 5433
  • ___
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40305 : Липень 26, 2022, 19:17:50 »
Сделаю-ка я себе бустер, пока нет очередей.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12643
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40306 : Липень 26, 2022, 19:53:19 »
Вчера в амбулатории мне сказали, что мы с мужем можем сделать второй бустер.
Думаю теперь: прямо сейчас делать или лучше ближе к зиме?  :scratch_one-s_head:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Online Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6878
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40307 : Липень 26, 2022, 19:56:14 »
Сестра отвозила семью из Славянска в Болгарию, переночевала и домой.
Вже вийшла постанова про маски в транспорті, аптеках та медзакладах в деяких містах Болгарії.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40308 : Липень 26, 2022, 20:25:02 »
Вчера в амбулатории мне сказали, что мы с мужем можем сделать второй бустер.
Думаю теперь: прямо сейчас делать или лучше ближе к зиме?  :scratch_one-s_head:
Чтобы бустер полноценно заработал надо время. Имхо, к сентябрю у нас  будет вспышка полным ходом.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2273
  • Karma: 2245
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40309 : Липень 26, 2022, 20:43:27 »
 У нас уже сейчас в полный рост. Бустер помогает от тяжелого течения.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40310 : Липень 26, 2022, 20:46:37 »
Вчера в амбулатории мне сказали, что мы с мужем можем сделать второй бустер.
Думаю теперь: прямо сейчас делать или лучше ближе к зиме?  :scratch_one-s_head:

Я на следующей неделе хочу узнать, где-шо у нас и кому делают. И если шо, вштырюсь тут же.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7626
  • Karma: 5625
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40311 : Липень 26, 2022, 21:05:45 »
Я на следующей неделе хочу узнать, где-шо у нас и кому делают. И если шо, вштырюсь тут же.
Да, я тоже займусь. Бустер мы пропустили всей семьей, поскольку он был нам положен начиная с 25.02. По понятным причинам.
Теперь уже без месяца год прошёл с момента вакцинации. Непонятно что делать - то ли один бустер, то ли опять два раза надо. Буду узнавать.
The best is yet to come.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40312 : Липень 26, 2022, 21:11:23 »
Вчера в амбулатории мне сказали, что мы с мужем можем сделать второй бустер.
Думаю теперь: прямо сейчас делать или лучше ближе к зиме?  :scratch_one-s_head:

Я на следующей неделе хочу узнать, где-шо у нас и кому делают. И если шо, вштырюсь тут же.
Ксень, у тебя когда третий был ?
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Крижинка

  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Karma: 1171
  • США
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40313 : Липень 26, 2022, 21:12:53 »
Непонятно что делать - то ли один бустер, то ли опять два раза надо.
Один. Я тоже пропустила год, дважды болела ковидом за это время, так что с бустером сильно опоздала. Более того, моя врач даже не смогла мне внятно ответить на вопрос, нужен ли бустер после двух ковидов, я принимала решение сама.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12643
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40314 : Липень 26, 2022, 21:19:51 »
Я на следующей неделе хочу узнать, где-шо у нас и кому делают.
Как мне сказал врач, второй бустер делают тем, кто 60+ или имеет хронику. После первого бустера должно пройти не менее 4 месяцев.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Rumor

  • *****
  • Повідомлень: 2273
  • Karma: 2245
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40315 : Липень 26, 2022, 21:40:47 »
Shana, у нас точно так же говорят. Хотя официальной рекомендации нет.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16065
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40316 : Липень 26, 2022, 22:20:59 »
Вчера в амбулатории мне сказали, что мы с мужем можем сделать второй бустер.
Думаю теперь: прямо сейчас делать или лучше ближе к зиме?  :scratch_one-s_head:
Я на следующей неделе хочу узнать, где-шо у нас и кому делают. И если шо, вштырюсь тут же.
Ксень, у тебя когда третий был ?

В январе. То есть, в августе 8 месяцев как.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19287
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40317 : Липень 26, 2022, 23:04:12 »
Вчера в амбулатории мне сказали, что мы с мужем можем сделать второй бустер.
Думаю теперь: прямо сейчас делать или лучше ближе к зиме?  :scratch_one-s_head:
Я на следующей неделе хочу узнать, где-шо у нас и кому делают. И если шо, вштырюсь тут же.
Ксень, у тебя когда третий был ?

В январе. То есть, в августе 8 месяцев как.
А , значит, как и у меня.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Kivi

  • *****
  • Повідомлень: 9109
  • Karma: 6605
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40318 : Липень 27, 2022, 00:43:35 »
Я бустер пропустила по причине омикрона. Должна была в январе ширнуться, но омикрон добрался до меня раньше.
Теперь бустер не делают, надо снова два компонента.
Итого: уханьский (?) - апрель 2020г., вакцинация -- лето 2021г., омикрон -- янв. 2022г.
Пора за чипом. Или снова очередной штамм до меня раньше доберётся, чем я до новой дозы.

Дочь и её муж переболели только что. Уже почти норм состояние. Делали рапид-тесты.
До 38, слабость, головные боли, искажение вкуса/обоняния, насморк.
Это после двух вакцинаций плюс бустер, емнип.

Началось ровно на 5-ый день после Рамштайна в Варшаве.
А там почти на 40 тыс зрителей концерт был.
И развезли по всей Европе. :smilie2:
И многие болеют вокруг у них.

Сдаётся мне, Тотошка, что это не Канзас (с).

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавіруси, грип
« Reply #40319 : Липень 27, 2022, 14:50:24 »
В мене бустер 25.01.22, у березні ковід. Тепер думаю, ширятись чи ні. Маску вже почала носити, поки не всюди, але в метро точно.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

0 Користувачів і 10 Гостей дивляться цю тему.