Автор Тема: Українська політика
 

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9895
  • Karma: 5969
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #20310 : Січень 15, 2022, 11:36:30 »

Cпойлер

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35618
  • Karma: 23498
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #20311 : Січень 16, 2022, 09:27:37 »
Накося-вьікуси, Рошен.
https://twitter.com/tsnua/status/1482564280553644037

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12643
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #20312 : Січень 16, 2022, 10:06:52 »
Не удивлюсь, если самолет с Порошенко посадят завтра где-нибудь в Гостомеле.
"Заминирование" Жулян вчера уже отрепетировали.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9895
  • Karma: 5969
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #20313 : Січень 16, 2022, 10:21:40 »
Не удивлюсь, если самолет с Порошенко посадят завтра где-нибудь в Гостомеле.
"Заминирование" Жулян вчера уже отрепетировали.
Печерний суд призначив засідання на 11. Але це не точно :grin:

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12643
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #20314 : Січень 16, 2022, 11:14:20 »
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35618
  • Karma: 23498
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #20315 : Січень 16, 2022, 13:38:10 »
Цитувати (виділене)
Volodymyr Omelyan
2 хв  ·
У 2020 році мені запропонували простий вибір: посада, гроші і не критикувати Єрмака/Зеленського або кримінальні справи і в’язниця.
Кримінальні справи і обшуки, які через тиждень розпочалися у мене - не містили жодної згадки, що мене переслідують через критику влади. Правохоронні органи «раптом» вирішили, що «керуючись злочинним наміром знизити портові тарифи і збори, закрився в кабінеті і самостійно підписав злочинний наказ, чим завдав збиток державному бюджету на 30 млн. грн.». Від мого рішення, насправді, держбюджет і українська економіка здобули, а не втратили, рішення було не одноосібне, а після тривалих обговорень на Уряді, в парламенті і з бізнесом.
Але кого це обходить, вказівка - посадити!
Через рік я виграв перший суд. Певен, що виграю апеляцію. Безумовна перевага, що рішення ухвалює незалежний ВАКС, а не ручний Печерський суд.
Я відмовився від хабарів влади, бо вважаю, що демократія - це змагальність ідей і сенсів, влада не має монополії на істину лише тому, що вона - влада. Опозиція завжди повинна бути в демократичній державі і не повинна мовчати у відповідь на дурниці влади, бо їй за мовчанку заплатили чи банально страшно.
Втратити державу чи змарнувати час нації набагато страшніше за персональний дискомфорт.
Петро Порошенко після 2019 року міг легко слідувати модус віванді Зеленського: «відбув президентський термін і поїхав відпочивати». Тим більше, що життя вже довело: правий був саме П’ятий Президент, а не шостий.
І Зеленський був би вдячний за таку позицію Порошенка, а Порошенко насолоджувався би життям, проводив час з родиною і посміхався написам «Порошенко - повертайся!».
Але Порошенко бореться і не здається.
І саме тому влада поставила за мету - знищити конкурента будь-якою ціною.
Бо мета будь-якого диктатора - політичний цвинтар.
Коли у відповідь на грабунок, несправедливість і клоунократію - народ стогне, але мовчить.
Бо відсутня альтернатива.
Тому 17 січня о 8:00 ранку я буду з Вами в аеропорті «Київ» в Жулянах.
І буду під Печерським судом об 11:00.
Україна вартує боротьби!
І правда завжди переможе!

Offline RedCat

  • *****
  • Повідомлень: 7046
  • Karma: 12864
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #20316 : Січень 16, 2022, 15:03:15 »
Не удивлюсь, если самолет с Порошенко посадят завтра где-нибудь в Гостомеле.
"Заминирование" Жулян вчера уже отрепетировали.
Печерний суд призначив засідання на 11. Але це не точно :grin:


Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8798
  • Karma: 9814
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика
« Reply #20317 : Січень 16, 2022, 17:18:08 »
 :rofl:
Я только вчера мужу говорила, что не сильно удивлюсь, если НАТО передаст Украине Ф-16  и Порох на нем прилетит с пилотом. Опыт у него есть.
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35618
  • Karma: 23498
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #20318 : Січень 16, 2022, 19:10:02 »
Цитувати (виділене)
Віктор Уколов
2 год  ·
У двобої Порошенко-Зеленський, Зеленський програє технічним нокаутом ) чому технічним? А в нього електрички раптом припинили ходити до Жулян, звісно ж, з суто технічних причин.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35618
  • Karma: 23498
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #20319 : Січень 16, 2022, 19:31:22 »

Offline vano80

  • ***
  • Повідомлень: 161
  • Karma: -45
Re: Українська політика
« Reply #20320 : Січень 16, 2022, 19:46:40 »
Цитувати (виділене)
Віктор Уколов
2 год  ·
У двобої Порошенко-Зеленський, Зеленський програє технічним нокаутом ) чому технічним? А в нього електрички раптом припинили ходити до Жулян, звісно ж, з суто технічних причин.

Бывает...
"20.12.2021 - 11:47
Увага 20 грудня 2021 року скасовується 9 рейсів вечірнього випуску міської електрички Скасовується курсування наступних рейсів міської електрички: №№ 7419, 7420, 7427, 7428, 7437, 7416, 7423, 7424, 7431 в зв'язку з несправністю електропоїздів. Перепрошуємо за тимчасові незручності."
"Внимание! 10 и 11 января 2022 отменяется курсирование следующих рейсов городской электрички: 10.01.22 (вечер) №7416,7423,7424,7431 11.01.22 (утро) №7307,7308,7315,736 7423,7424,7431 по техническим причинам."

Что там у нас было 10 и 11? Электричка отменяется постоянно, возможно тот старый хлам просто неспособен работать регулярно.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12643
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #20321 : Січень 16, 2022, 20:04:41 »
С 7 до 8.30 на станцию Киев-Волынский прибывают 5 электричек до стороны Нежина и 6 - со стороны Фастова. Это не считая других направлений.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35618
  • Karma: 23498
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #20322 : Січень 16, 2022, 20:08:56 »
Теж буває...
Случайна.

Цитувати (виділене)
Юрій Бірюков
28 хв  ·
В автобусе едут обычные граждане Украины. В автобусе едут обычные граждане Украины по территории Украины.
Что делает власть? Власть останавливает автобус и требует проведения обыска.
Эммм…. ШТА?!?!?!

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8798
  • Karma: 9814
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
Re: Українська політика
« Reply #20323 : Січень 16, 2022, 20:43:34 »
Я так поняла, что часть членов фракции ЭС в Раде, вылетели в Варшаву.
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12643
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #20324 : Січень 16, 2022, 20:49:42 »
Спокойно-позитивное от Романа Доника.   :prapor2:

Цитувати (виділене)
Дуже багато говорять та пишуть зараз, що нема страху перед можливим російським вторгненням та, що плани Путіна щодо паніки серед українців не спрацювали. Хоча ще кілька років тому, а особливо 15-17 рік, любе загострення, навіть локальне, сприймалося з острахом.
Розумієте, всьому тому є дуже просте та логічне пояснення. Серед мирняка все дуже просто. По перше, всі хто навіть інформаційно перед моніторами пройшли Майдан, початок війни, ДАП, Дебальцево та інші загострення, вже менш вразливі до любих вкидів, до любої інформації та дезінформації. Та мають досвід протистоянню російським ІПСО. Навіть до наших втрат. Як це не цинічно, але так працює психіка. Це важливо. По друге, рівень довіри до ЗСУ величезний. При чому це базується не тільки на підрахунках «скільки нас та скільки їх», а й на якості нашого війська. Ми довіряємо своїй армії. Залужний чітко сказав в інтерв'ю закордонним журналістам — «наша робота, наша ціль щоб люди спали спокійно, а не билися в істериці». І вони все для цього роблять.
І наші союзники нам допомагають, як ніколи. І не тому що Порошенко їм був не такий. А тому що в ряді країн змінилася влада. Тому що в Європі проходить чистка від проросійських функціонерів. А саме головне — бо риторика РФ зараз настільки агресивна, наскільки не була агресивною ще ніколи. З часів СРСР. Ви згадайте, коли ви чули останній раз таку поведінку офіційного кремля? Ніколи в новітній історії. І західні партнери це розуміють. І розуміють, що якщо нас задавлять, то в Європі буде дві біди — цунамі з біженців, які будуть тікати від репресій та «узького міра» і просто зруйнують державні інституції країн сусідок. А друга біда, то про гроші. Бо прийдеться розвертати угруповання сил НАТО по кордону з Україною, РФ та РБ. А це ті триліони, які Європа не готова потратити на військові бази, нові ППД, техніку та зброю. Дешевше допомагати. І допомагають. Як ніколи. Навіть інформація з розвідувальних супутників зараз актуальна та постійна. Бо ми зараз та сама «варта на стіні з здичалими». І це зрозуміли.
Мало хто знає, що тільки за цей місяць, кілька раз ВС РФ кількістю від 1 до 3 механізованих рот висувалися в сторону кордону в бойовому порядку. Потім заїздили в ліс перед кордоном, ночували і розверталися. Але всі наші силовики в готовності і напрузі. Бо всі якби розуміють, що масивного вторгнення якби бути не має, але в що вилиється чергова провокація і скільки жертв буде, не можна прогнозувати навіть умовно. З огляду на навіженого сусіда. Це величезне навантаження на тих, хто приймає рішення на всіх рівнях та на тих, кого підіймають по тривозі. При чому всі знають, що це не навчання. І що навіть якщо у когось з тієї сторони здадуть нерви (бо їх теж на війну відправляють періодично і це теж нервове напруження), то малий локальний конфлікт може перерости будь у що. А втрати серед наших бійців — це завжди втрати. То не заспокоює, що загострення локальне.
З приводу сил та кількості військ. Дякуючи Богу, я не експерт. Але в мене дуже добра пам'ять. І я розумію чим відрізняється наша армія сьогодні від нашої армії в 14 році. І що зараз в нас є такого чого нема в росіян. І ми теж це просто забуваємо, бо ми в стані війни вже 8 років.
Наша армія має бойовий досвід. В усіх можливих локаціях. Всі бригади в основному обстріляні. Ми просто забули наскільки це важливо. А ви згадайте. Як в 14, після двох збитих вертушок, не було екіпажів, які згодилися б полетіти забрати поранених. І це не тільки у пілотів. Танкісти, екіпажі БМП. Всі мають бойовий досвід. Три-п'ять спалених танків зразу збивають весь бойовий настрій танкового бату. І навіть бригади.
Два-три збиті гелікоптера, дуже відбивають бажання політати. Це проза війни, про яку ми вже забули.
99,9% російської армії не чули свисту куль та осколків коло голови. Вони не знають що це таке і що треба робити. Ті з росіян хто отримав досвід під Дебальцево дуже довго відходили від того досвіду. І навіть під Іловайськом вони добивали наших поранених тому, що озвіріли від страху. Бо вони були не обстріляні та не готові вмирати. А коли отримали спротив, то це був шок. Одне діло — «їхати косити укропів», інше повертатись грузом 200, або без кінцівок.
Просто згадайте перші бої в 14. Перший шок. Перший ступор. Перші істерики в мережі. А тепер просто зрозумійте, що в російській армії майже нема людей, які б були під обстрілами. А елементарно відкоркувати цинк та набивати магазини, коли навколо стрільба під час бою? Вкрутити запали в гранати? Вистрілити з РПГ, коли на тебе суне багатотонна залізяка? Це елементарні речі, які може більшисть наших вояків. І чого не вміють 99,9% росіян.
В нас якісно інші армії. Самі по собі танки не їздять, літаки не літають, гармати не стріляють. Це люди.
А люди в ЗСУ воюють 8 років. Не знаю як кому, а мені придає впевненість саме це. Бо ми знаємо що робити, як робити і коли робити. Навіть цивільні.
І наша задача підтримувати та допомагати тим, хто зараз воює. Хто розуміє що таке війна. Наша задача супротив непрофесійним (щоб не казати більшого) діянням влади, зробити так, щоб наші бійці розуміли — ми з ними одне ціле. Що ми з ними. Ми за них. Що їх спини надійно прикриті нами.
А якщо все ж ви нервуєте, то є перевірений за 8 років рецепт. Допоможіть ЗСУ. Це знімає напругу та поліпшує настрій.
Дякуємо всім хто допомагає.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35618
  • Karma: 23498
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #20325 : Січень 16, 2022, 21:11:49 »
Передають з місць.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #20326 : Січень 16, 2022, 21:28:56 »
Не можу уявити, що хтось із охочих зустріти Порошенка збирався подорожувати до Києва літаком. :)

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12643
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #20327 : Січень 16, 2022, 21:47:03 »
Похоже, "припудренный" клоун даже не догадывается, каким конченым идиотом он выглядит в глазах людей.
Вместо того, чтобы дать им "забыть" Порошенко, этот придурок устраивает ему предвыборную рекламу.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Nerag

  • *****
  • Повідомлень: 3121
  • Karma: 2540
Re: Українська політика
« Reply #20328 : Січень 16, 2022, 21:50:14 »
Похоже, "припудренный" клоун даже не догадывается, каким конченым идиотом он выглядит в глазах людей.
Вместо того, чтобы дать им "забыть" Порошенко, этот придурок устраивает ему предвыборную рекламу.
Так Бубочка и рад бы дать "забыть", да вот только рейтинги не дают покоя.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12643
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #20329 : Січень 16, 2022, 22:05:23 »
да вот только рейтинги не дают покоя.
Подозреваю, что пассажиры отмененных рейсов и задержанных автобусов помогут рейтингу упасть еще ниже.  :smilie5:
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26281
  • Karma: 20578
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #20330 : Січень 16, 2022, 22:42:44 »
да вот только рейтинги не дают покоя.
Подозреваю, что пассажиры отмененных рейсов и задержанных автобусов помогут рейтингу упасть еще ниже.  :smilie5:
Чойта. это всё Порох виноват. Вздумал в Украину возвращаться ни с того ни с сего.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #20331 : Січень 16, 2022, 23:06:59 »
Подозреваю, что пассажиры отмененных рейсов и задержанных автобусов помогут рейтингу упасть еще ниже. 
А они что, рейсовые автобусы додумались задерживать?

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26281
  • Karma: 20578
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #20332 : Січень 16, 2022, 23:11:46 »
Ещё не вечер утро.
« Останнє редагування: Січень 16, 2022, 23:22:05 від Volf Ram »

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9895
  • Karma: 5969
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #20333 : Січень 16, 2022, 23:21:44 »
Ірина Фріз / Iryna Friz
2 хв  ·
✊Доповідаю. Фракцію Європейська Солідарність з Петро Порошенко провели. Напрямки всі з урахуванням «погодних умов»😉 визначили. План дій затвердили.
Зустрінемось, друзі й однодумці, завтра.
Провокаторам та кураторам бажаю жити не одним днем, адже всі отримають по заслугам своїм. Дійте так, щоб не довелось валізи пакувати до Ростова.
#ЄднаймоСили !

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26281
  • Karma: 20578
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #20334 : Січень 16, 2022, 23:59:55 »
Вообще я бы на месте Пороха приехал бы из Варшавы сегодня на поезде или вообще блаблакаром автотранспортом. А народ с утра переориентировал на печерный суд.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #20335 : Січень 17, 2022, 08:36:51 »
Трансляция Радио Свободы

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35618
  • Karma: 23498
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #20336 : Січень 17, 2022, 08:39:06 »
Летить.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #20337 : Січень 17, 2022, 08:39:25 »
Цитувати (виділене)
Петро Порошенко
45 хв  ·
Уже на борту. Вилітаємо додому!





Offline andronchik

  • *****
  • Повідомлень: 1399
  • Karma: 903
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Українська політика
« Reply #20338 : Січень 17, 2022, 08:53:42 »
Траса з боку Черкас
Большинство людей  узнаёт, что они думают, по телевизору.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #20339 : Січень 17, 2022, 08:54:04 »
А Рудик как занесло туда? Ругает Зе за преследовние Пороха.

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.