Автор Тема: Українська політика
 

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Українська політика
« : Січень 23, 2020, 11:40:30 »
Вроде приносили уже, может, даже я, но опять напомню про фильм, который скоро выходит. Вчера стартовали допремьерные показы, а сама премьера с 30-го.

В продюсерах Супрун и Степан Бандера какой-то.



Цитувати (виділене)
Був сьогодні із побратимами на закритому допрем'єрному показі. Фільм пречудовий! Усім сподобалось. В деяких місцях зал навіть аплодував. Було з чого посміятися, було трохи і сумного. Навіть, коли в кінці йшли титри, були цікаві "дрібничкі". Раджу сходити. (А ті, хто тут вважають, що на війні нема місця для сміху, напевно там ніколи не були, раз гадають, що хлопці там мусять бути постійно суворо-напружені. Без гумору "дах" швидко зірве.) До речі, один з акторів першого плану (у фільмі в нього позивний "Літо") сам воював.



Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9824
  • Karma: 5887
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Українська політика
« Reply #1 : Січень 23, 2020, 11:44:27 »
Скорость  реакции у него не отнять... еще бы ума поболе...
:rofl:
А у кого ума поболе, отменили визиты еще загодя.

Йому туди ну дуже потрібно

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12580
  • Karma: 6422
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #2 : Січень 23, 2020, 11:45:16 »
Цитувати (виділене)
Кабинет министров представил результаты оценки численности наличного населения Украины. Об этом сообщили на пресс-конференции, сообщает корреспондент РБК-Украина.

Министр Кабинета министров Дмитрий Дубилет заявил, что численность населения Украины составила 37 млн 289 тысяч людей. Распределение по полу: 20,01 млн женщин, 17,28 млн мужчин.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23591
  • Karma: 9416
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #3 : Січень 23, 2020, 11:48:37 »
Кабинет министров представил результаты оценки численности наличного населения Украины. Об этом сообщили на пресс-конференции, сообщает корреспондент РБК-Украина.
А методику они не будут оглашать?
Как считать людей, которые большую часть времени проводят вне Украины, но остаются украинскими гражданами?
Тю, ля, а шо?

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7456
  • Karma: 3761
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #4 : Січень 23, 2020, 11:54:33 »
Как считать людей, которые большую часть времени проводят вне Украины, но остаются украинскими гражданами?

В статистику не попали.
Меня больше смущает как посчитали распределение мужчин/женщин. Они для расчета использовали комбинацию методов. Часть этих методов даже пол считает плохо. А когда дойдет до возраста будет еще меньшая точность

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7456
  • Karma: 3761
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #5 : Січень 23, 2020, 11:55:46 »
А методику они не будут оглашать?




Offline Suddenly

  • *****
  • Повідомлень: 9141
  • Karma: 1861
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #6 : Січень 23, 2020, 11:56:51 »
Кабинет министров представил результаты оценки численности наличного населения Украины.
Как считать людей, которые большую часть времени проводят вне Украины, но остаются украинскими гражданами?
Это безналичное население Украины. :)

Offline Suddenly

  • *****
  • Повідомлень: 9141
  • Karma: 1861
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #7 : Січень 23, 2020, 11:58:50 »
В статистику не попали.
Думаешь? Многие остаются зарегистрированными в украинском жилье, а у тех, кто время от времени призжает, есть даже симкарты украинских операторов.

Offline Suddenly

  • *****
  • Повідомлень: 9141
  • Karma: 1861
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #8 : Січень 23, 2020, 12:00:04 »
Меня больше смущает как посчитали распределение мужчин/женщин.
По данным мобильных операторов. У женщин продолжительность разговора выше. Кажется, я недавно где-то статистику встречала.

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7456
  • Karma: 3761
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #9 : Січень 23, 2020, 12:01:07 »
В статистику не попали.
Думаешь? Многие остаются зарегистрированными в украинском жилье, а у тех, кто время от времени призжает, есть даже симкарты украинских операторов.

Если не ошибаюсь (в этом вопросе могу ошибаться. я следил за методологией подсчета по касательной), это цифра граждан Украины, которые большую часть времени живут в Украине. Жители неподконтрольных территорий не попали в список.

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7456
  • Karma: 3761
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #10 : Січень 23, 2020, 12:02:18 »
По данным мобильных операторов. У женщин продолжительность разговора выше. Кажется, я недавно где-то статистику встречала.

Надеюсь, нет. Точность соц-дем характеристик в моделях у мобильных операторов +/- 80%. Это очень мало.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23591
  • Karma: 9416
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #11 : Січень 23, 2020, 12:08:41 »
Справочник Стеля мог бы дать не худшие результаты с примерно такой же погрешностью.
Тю, ля, а шо?

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #12 : Січень 23, 2020, 12:34:02 »
Цитувати (виділене)
Канадські експерти підтвердили ідентичність голосу Романа Труби на записах з його кабінету, що доводить політичний характер переслідування Петро Порошенко. Дивіться деталі в брифінгу Вікторії Сюмар та Ігоря Голованя.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #13 : Січень 23, 2020, 12:44:13 »
Сюмар еще много говорит про ДБР и, главное, про прямой конфликт интересов Бабикова, бывшего адвокатом Януковича, который теперь заместитель в ДБР.

Offline Йоссариан

  • *****
  • Повідомлень: 672
  • Karma: 238
Re: Українська політика
« Reply #14 : Січень 23, 2020, 12:47:20 »

почти Хазанов, только с алиэкспресса

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7456
  • Karma: 3761
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #15 : Січень 23, 2020, 12:54:06 »
Справочник Стеля мог бы дать не худшие результаты с примерно такой же погрешностью.

37,3 млн -- это не очень новая цифра для индустрии. Примерно такими оценками оперируют в маркетинговых исследованиях.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #16 : Січень 23, 2020, 13:11:16 »
Смущает меня такой мизерный срок - 10 лет...

Цитувати (виділене)
Правительство хочет отдать железную дорогу в управление немецкой компании Deutsche Bahn на 10 лет.

Об этом премьер-министр Алексей Гончарук заявил во время Украинского ланча на форуме в Давосе.

«Вчера был подписан меморандум между Министерством инфраструктуры и Deutsche Bahn. Да, мы хотим отдать немцам в управление на 10 лет железную дорогу. Мы связываем с этим очень важным решением не только судьбу этой инфраструктурной единицы. Это экосистемное решение, которое должно показать, что Украина беспрецедентно открыта к инвестициям, к миру, к новым стандартам. Конечно, о деталях еще нужно договариваться, официальные документы еще должны быть подписаны. Но политическое решение на этот счет уже принято и это уже огромный шаг», — сказал он.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #17 : Січень 23, 2020, 13:13:22 »
Справочник Стеля мог бы дать не худшие результаты с примерно такой же погрешностью.

37,3 млн -- это не очень новая цифра для индустрии. Примерно такими оценками оперируют в маркетинговых исследованиях.
Так изначально говорилось, что использование Дубилетом методик, которые используют стат.службы Украины, ни к чему новому (кроме распила бабла, естественно), не приведет. Что и видим, собс-но.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline May Day

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7619
  • Karma: 5618
  • Стать: Жіноча
  • USA - Україна
Re: Українська політика
« Reply #18 : Січень 23, 2020, 13:56:18 »
Смущает меня такой мизерный срок - 10 лет...

Цитувати (виділене)
Правительство хочет отдать железную дорогу в управление немецкой компании Deutsche Bahn на 10 лет.

Об этом премьер-министр Алексей Гончарук заявил во время Украинского ланча на форуме в Давосе.

«Вчера был подписан меморандум между Министерством инфраструктуры и Deutsche Bahn. Да, мы хотим отдать немцам в управление на 10 лет железную дорогу. Мы связываем с этим очень важным решением не только судьбу этой инфраструктурной единицы. Это экосистемное решение, которое должно показать, что Украина беспрецедентно открыта к инвестициям, к миру, к новым стандартам. Конечно, о деталях еще нужно договариваться, официальные документы еще должны быть подписаны. Но политическое решение на этот счет уже принято и это уже огромный шаг», — сказал он.


The best is yet to come.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #19 : Січень 23, 2020, 14:12:12 »



Цитувати (виділене)
Yulia Klymenko разом з Vladyslav Kryklii та 19 іншими особами.
3 год ·
Мабуть, не тільки мене шокувала заява прем’єр-міністра України про передачу Укрзалізниці в управління Deutsche Bahn на 10 років. Як перша заступниця голови комітету інфраструктури почула цю феєричну новину перший раз прямо в Давосі.

Судячи з усього, прем’єр-міністр України не тільки не економіст, але й не юрист. Він не знає, що уряд самостійно не може передати Укрзалізницю в управління, бо це стратегічний об’єкт завбільшки з 5% ВВП України.

Уряд, який бореться з корупцією, розповідає про прозорість і запрошує в Давосі інвесторів в Україну, під столом на таємних і неконкурентних умовах передає в управління найбільшу компанію України німецький компанії, яка не є прибутковою та субсидується німецьким державним бюджетом у величезних розмірах – приблизно 12 млрд євро.

Також нагадую прем’єр-міністру, що УЗ не тільки здійснює вантажні та пасажирські перевезення, але й періодично возить танки та військову техніку на фронт.

В Давосі завелися не тільки інвестиційні няні, але й опікуни для УЗ. Фантазії, фантазії...

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #20 : Січень 23, 2020, 14:15:02 »
Вообще это как-то странно, я же вчера приносила меморандум, там нет про управление ничего. Там про за все хорошее и договариваться договариваться.

Откуда сегодня вылезло 10 лет управления?

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #21 : Січень 23, 2020, 14:15:48 »
А, это утренние мечты Гончарука.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26162
  • Karma: 20490
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #22 : Січень 23, 2020, 14:27:25 »
Пиздеть всегда,
пиздеть везде,
до дней последних донца,
пиздеть —
и никаких гвоздей!
Вот лозунг...

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23591
  • Karma: 9416
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #23 : Січень 23, 2020, 14:33:25 »
Зєля дав великий відсоток Гончаруку. Так що хай робе.
Тю, ля, а шо?

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26162
  • Karma: 20490
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #24 : Січень 23, 2020, 15:02:17 »
Главное - быстрая реакция (как у мишки коалы) и правдоподобная отмазка (ну сказал бы, что воздушное пространство в Давосе было закрыто).
Цитувати (виділене)
Коли бажаєш зробити красивий жест, але кажеш неправду, що не було місць для постраждалих від Голокосту, і ображаєш організаторів. Yad Vashem - головний меморіал жертв Голокосту. І тепер ми можемо читати повідомлення в ізраїльській пресі під назвою «Яд Вашем назвав «дивним» зневажливе ставлення українського президента до форуму Пам‘яті Голокосту».

Просто черговий дипломатичний провал і сором!

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26162
  • Karma: 20490
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #25 : Січень 23, 2020, 15:08:37 »
Цитувати (виділене)
#ХроникаДавоса

Сегодня начинается «украинский ланч».
Все тут ходят и просят Арахамию «больше ничего не говорить о ЕС» :) Даже коллеги по фракции.
Вопрос задает харьковский олигарх Ярославский. И вспоминает предложение Зеленского давать инвесторам за $100 млн+ инаестиций помощника и содействовать ведению бизнеса в стране. «А к местному бизнесу власть будет так же трепетно относиться?» - спросил Ярославский. Зал апплодирует.

«Конечно, к местным бизнесменам мы должны относиться так же, как и к внешним», - подтвердил Гончарук. Зал, кажется, доволен - тут много украинских бизнесменов, которым требовалась расшифровка вчерашнего месседжа президента.


Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23591
  • Karma: 9416
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #26 : Січень 23, 2020, 15:35:54 »
Сегодня начинается «украинский ланч».
Прочел как "украинский панч". Думал об избиении младенцев.
Тю, ля, а шо?

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #27 : Січень 23, 2020, 15:47:36 »
Один вопрос и один ответ
Cпойлер
Один вопрос и один ответ. Для того, чтобы расплавить мозги этого достаточно. Сочувствую Швабу.

Текст – слово в слово. Мала час та натхнення.

Итак, поехали!

— Моє питання – які додаткові реформи важливі для вас у ближчому майбутньому?

— А… дякую за запитання. А… чесно кажучі, ви знаєте, я, а… працюю на посаді президента України, а… двісті сорок вісім днів. Ви розумієте яка це складна професія, тому що я точно знаю скільки днів я працюю. І десь біля ста п’ядитесяти днів працює наш новий парламент, починаючи з вересня. А… і ви знаєте, в середньому за цей час за чотири місяці, п’ять місяців десь так, а… ми прийняли новим нашим парламентом, Верховною Радою України, ми прийняли а… таку кількість а… законів важливих, дуже важливих, яких не можна було прийняти по різним причинам, справа не в президенстві, по різним причинам за багато років, які поліпшують а… дійсно бізнес клімат для України. Ми реформували, незважаючи не на́що, а… незва… ми реформували а… все, ми почали с… ви знаєте у нас дуже складна ситуація земельної реформи, але ми вже проголосували цю реформу мараторія землі, з продажу землі у першому читанні, це одна з найскладніших реформ для сучасної України. Ми а… проголосували концесії проголосували у нас зараз дійсно знаєте я можу дуже довго говорити про закони, які ми проголосували і попереду їх дійсно дуже бага-багато, дерегуляція, а… і… все це дуже важливі закони для кожного українця і ви знаєте я вам сказав про кількість днів скільки ми працюємо в середньому десь щодня, щодня наш працюючий новий парламент прийняв приймав один закон. А… це не про кількість законів, це про кількість викликів. І коли я вам сказав наприклад, що ми прийма… а… прийняли закон а… проголосували закон про концесію, це не проте щоби сказати – ми приймали, ми працювали і ось вам будь ласка, ні, у нас вже проходять конкурси, буде концесія, концесія портів, ми за ти, не через роки, а найближчі тижні ми будем знати хто переміг конкурси і до нас будуть заходити західні інвестори. Ми робимо а… великі зміни в правоохороній системі, ви знаєте а… що у нас була велика теж складна реформа перезапуск генеральної прокуратури ми теж проголосували і вже перезапустили. Готуємось до перезапуску служби безпеки України, ми запустити антікорупційний суд, починаючи з вересня він працює, наближаємось до а… запуску бюро фінансових розслідувань, тобто амбітні плани а… ми ставимо для себе задачі щоб щодня ти повертався додому і знав що ти не просто так працював президентом тому що, ще раз хочу сказати – я президент двісті сорок вісім днів і всі ці дні я працюю на державу Україну, і всі ці дні я дуже мало часу витратив на свою сім’ю тому щодня на посту президента я маю давати якихось важливий результат для країни, щоби хоча б це пояснити своїм дітям чому я не вдома..

Victoria Maximenko

Янык с Азировым просто Цицероны на фоне. :(



Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Українська політика
« Reply #28 : Січень 23, 2020, 15:49:58 »
Цитувати (виділене)
Алена Помазановская
2 год ·
 
В нас сьогодні реально «Добрий день»!!!
Багато хто підтримував і вірив, і таки реально!!!
Резолютивна частина рішення суду:
«Апеляційну скаргу захисників Помазановськоі та Широковського задовільнити, Грищенко Інну Петрівну звільнити в залі суду, запобіжний захід змінити на домашній арешт. — почувається вдячно разом із Олександр Широковський у Апеляційний суд м. Києва.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26162
  • Karma: 20490
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #29 : Січень 23, 2020, 15:53:16 »
В отличие от эпохи Порошенко при Зеленском таки достигнута стабильность. Стабильный ежедневный факап уже больше года.
 Поэтому нельзя сказать, что политика Зеленского провальная, она стабильная.

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.