Автор Тема: "Ностальгия" по СССР часть 2
 

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19299
  • Karma: 6652
  • Стать: Жіноча
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3120 : Грудень 18, 2023, 11:53:11 »
Коли лікар до нас приходив без бахіл й шаройобився мені по хаті в брудних чоботах - я вже й не пригадую. Мабуть ще за часів раннього  постсовка.
Двічі викликали чергового лікаря з полікліники до батька- у кінці 20го та на початку 22 го. Жодних бахіл. Цієї культури  у більшості нема.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12654
  • Karma: 6473
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3121 : Грудень 18, 2023, 11:57:06 »
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22183
  • Karma: 3729
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3122 : Грудень 18, 2023, 12:27:24 »
Коли лікар до нас приходив без бахіл й шаройобився мені по хаті в брудних чоботах - я вже й не пригадую. Мабуть ще за часів раннього  постсовка.
Двічі викликали чергового лікаря з полікліники до батька- у кінці 20го та на початку 22 го. Жодних бахіл. Цієї культури  у більшості нема.

Ну в державних, зрозуміло, ніхто таким не забезпечує і не буде забезпечувати. Приватні напевно забезпечують.

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1690
  • Karma: 464
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3123 : Грудень 18, 2023, 13:24:53 »
А у школах зараз ще вимагають мати змінне взуття?
Наскільки пам"ятаю, я чешки носила.
В моїй не вимагали, ніхто не носив. Всі ходили в чоботах, навіть взимку.
В моїй теж. І чомусь не пам"ятаю страшного бруду. Підлога в коридорах та класах була паркетною, покрита мастикою. Отже, тількі підмітали (учні на чергуванні), не мили. От так і виховувалася у мене толерантність до чоботів у приміщенні.

Ты ходила дома в обуви и гости ее не снимали?
Я пытаюсь вспомнить всегда ли я у кого-то дома должна была обувь снимать и таки да, снимала
Хотя не всегда хотелось, бо на каблучках покрасивше было чем в тапочках/босиком))
Почитала на голландском по теме и смотрю, что тут таки пошли рекламировать, что обуви дома бы снимали все))) к Совку таки вопрос мало отношения имеет))
Про тапочки призадумалась, вон на амазоне вижу гостевые, которые не будут много места занимать и валяться везде, но как их стирать не могу прочитать, потому что есть и с резиновой подошвой антислиповой, чтобы не скользить и если они на клею, то ж развалятся)))
А подсовывать людям уже использованныекак-то мне совсем не нравится, тогда лучше уж в носках пусть ходят по чистому и теплому полу)))
ПС в школе мы мыли (дежурные) классы, но тряпка была такой грязной и холодная вода и без средст моющих, что наверное, больше грязь развозили, я хз))

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22183
  • Karma: 3729
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3124 : Грудень 18, 2023, 13:35:13 »
Да, и спала в сапогах.

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9131
  • Karma: 5436
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3125 : Грудень 18, 2023, 13:37:17 »
Да, и спала в сапогах.
Це ж народна прикмета: коли прокидаєшся в чоботах зазвичай болить голова...  :crazy:
Homo homini felis est.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22183
  • Karma: 3729
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3126 : Грудень 18, 2023, 13:39:45 »
Да, и спала в сапогах.
Це ж народна прикмета: коли прокидаєшся в чоботах зазвичай болить голова...  :crazy:
Ага, і ще і сантехнік в говновавах по хаті гупає.

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9131
  • Karma: 5436
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3127 : Грудень 18, 2023, 13:44:43 »
Ага, і ще і сантехнік в говновавах по хаті гупає.
То вже персональні і регіональні вподобання. Але в певних шарах західної кінокультур-мультури сантехніки лідирують.  :grin:
Homo homini felis est.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12654
  • Karma: 6473
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3128 : Грудень 18, 2023, 13:45:34 »
Здесь есть одноразовые тапочки для бани. Упаковка 50 пар за 30 евро.
https://prom.ua/p87199874-tapochki-odnorazovye-flisovye.html

То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19299
  • Karma: 6652
  • Стать: Жіноча
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3129 : Грудень 18, 2023, 14:27:15 »
Коли лікар до нас приходив без бахіл й шаройобився мені по хаті в брудних чоботах - я вже й не пригадую. Мабуть ще за часів раннього  постсовка.
Двічі викликали чергового лікаря з полікліники до батька- у кінці 20го та на початку 22 го. Жодних бахіл. Цієї культури  у більшості нема.

Ну в державних, зрозуміло, ніхто таким не забезпечує і не буде забезпечувати. Приватні напевно забезпечують.

400 бахіл можна купити за 120 грн. Оптом - ще дешевше.  Непідйомно для лікаря, який мав би дотримуватись певних правил гігієни? Чи нема бажання?
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22183
  • Karma: 3729
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3130 : Грудень 18, 2023, 14:33:30 »
Коли лікар до нас приходив без бахіл й шаройобився мені по хаті в брудних чоботах - я вже й не пригадую. Мабуть ще за часів раннього  постсовка.
Двічі викликали чергового лікаря з полікліники до батька- у кінці 20го та на початку 22 го. Жодних бахіл. Цієї культури  у більшості нема.

Ну в державних, зрозуміло, ніхто таким не забезпечує і не буде забезпечувати. Приватні напевно забезпечують.

400 бахіл можна купити за 120 грн. Оптом - ще дешевше.  Непідйомно для лікаря, який мав би дотримуватись певних правил гігієни? Чи нема бажання?
Думаю, що залюбки приймуть в дар від пацієнтів.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19299
  • Karma: 6652
  • Стать: Жіноча
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3131 : Грудень 18, 2023, 14:56:19 »
Коли лікар до нас приходив без бахіл й шаройобився мені по хаті в брудних чоботах - я вже й не пригадую. Мабуть ще за часів раннього  постсовка.
Двічі викликали чергового лікаря з полікліники до батька- у кінці 20го та на початку 22 го. Жодних бахіл. Цієї культури  у більшості нема.

Ну в державних, зрозуміло, ніхто таким не забезпечує і не буде забезпечувати. Приватні напевно забезпечують.

400 бахіл можна купити за 120 грн. Оптом - ще дешевше.  Непідйомно для лікаря, який мав би дотримуватись певних правил гігієни? Чи нема бажання?
Думаю, що залюбки приймуть в дар від пацієнтів.

Мова була про бажання /можливість  не приймати подарункі, а  дотримуватись  взагалі-то  не занадто обтяжливих правил.  Я його не бачу з боку переважної більшості держслужбовців.  В нас це норма. Ти її ревно захищаєш.  Чому - мені не зрозуміло. Та взагалі то не важливо.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22183
  • Karma: 3729
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3132 : Грудень 18, 2023, 15:06:45 »
Коли лікар до нас приходив без бахіл й шаройобився мені по хаті в брудних чоботах - я вже й не пригадую. Мабуть ще за часів раннього  постсовка.
Двічі викликали чергового лікаря з полікліники до батька- у кінці 20го та на початку 22 го. Жодних бахіл. Цієї культури  у більшості нема.

Ну в державних, зрозуміло, ніхто таким не забезпечує і не буде забезпечувати. Приватні напевно забезпечують.

400 бахіл можна купити за 120 грн. Оптом - ще дешевше.  Непідйомно для лікаря, який мав би дотримуватись певних правил гігієни? Чи нема бажання?
Думаю, що залюбки приймуть в дар від пацієнтів.

Мова була про бажання /можливість  не приймати подарункі, а  дотримуватись  взагалі-то  не занадто обтяжливих правил.  Я його не бачу з боку переважної більшості держслужбовців.  В нас це норма. Ти її ревно захищаєш.  Чому - мені не зрозуміло. Та взагалі то не важливо.

Не захищаю, а намагаюся пояснити. Але дійсно, неважливо. Вони ж не кожного дня приходять.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26331
  • Karma: 20614
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3133 : Грудень 18, 2023, 19:32:37 »
Здесь есть одноразовые тапочки для бани. Упаковка 50 пар за 30 евро.
О. У 90-х відпочіваючі привозили такі з Турційов різних. :)

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1690
  • Karma: 464
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3134 : Грудень 18, 2023, 19:59:42 »
Здесь есть одноразовые тапочки для бани. Упаковка 50 пар за 30 евро.
https://prom.ua/p87199874-tapochki-odnorazovye-flisovye.html


Ага, я таки тут тоже видела и знаю их из посещения наших спа, но в спа их по размеру выдавали(и вроде не бесплатно, но уже не помню))
А то у меня 40, у мужа 45, у моей одноклассницы 36, детско вообще мелкие)) тут одним размером не обойдешься)))
Я вот те с Амазона закажу, типа один тапок, а в нем 6 пар разных размеров
Но то больше, чтобы если кто захотел))
Ну и может на лето, когда пол не теплый(я как раз летом и начала возникать по поводу хождения тут в обуви)) потому что босыми ногами еще больше оцениваешь чистый пол чем в носках шерстяных)
Сейчас я сама сняла носки шерстяные(сидела за компом работала и в тапочках :grin: на улицу крыску вывевсти пискнуть) и таки теплый чистый пол самое то))
Кстати, в плюсах в голландском инете, про без обуви как-раз и было, что босиком ходить хорошо для тЭла))

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1690
  • Karma: 464
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3135 : Грудень 18, 2023, 20:07:27 »
Да, и спала в сапогах.
То есть ты теоретик?))
Я тут больше 20 лет не теоретик)))
Но вообще, опять же, это не прям настолько важный вопрос))
Просто зацепили))
А так, то каждый должен делать так, как ему хорошо))
Я вон прониклась на каждого человека отдельным полотенцем для рук)) потому что я тоже иногда такие вижу, что об себя лучше руки вытереть, прям бееее и фуууу, но вижу нечасто, к счасть, хотя всегда на них(особенно на те, что в туалете висят очень подозрительно кошусь))))
(Лишь бы не работать :grin:)
Допустим в среду у меня мало людей было, совсем свои, включая нас 13 человек
Но сидели пару часов
Получается, что если каждый раза три должен вытереь руки, то 39 полотенец надо
У меня их много, но 39 поставить с умывальником не знаю смогу ли)) и как-то дико выглядеть будет кмк))
А если людей больше, то вообще беда))
Тогда надо как у меня на работе, тот автомат с салфеточными полотенцами одноразовыми
Кстати хорошая идея, я об этом как-то не думала
Меняю полотенца постоянно и ок))
Но это я внедрять в дом (пока так точно)не буду)))


Offline Poodle

  • *****
  • Повідомлень: 5883
  • Karma: 3197
  • Стать: Чоловіча
  • USA, Gold Country
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3136 : Грудень 18, 2023, 20:33:13 »
На холодных полах хорошо работают валенки со срезанными голенищами.
Слава Украине!

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6364
  • Karma: 6421
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3137 : Грудень 18, 2023, 21:29:51 »
400 бахіл можна купити за 120 грн. Оптом - ще дешевше.  Непідйомно для лікаря, який мав би дотримуватись певних правил гігієни? Чи нема бажання?
Але теж питання до тебе, купи за 120 грн упаковку і більше ніколи про це не переймайся, чом ні?

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19299
  • Karma: 6652
  • Стать: Жіноча
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3138 : Грудень 18, 2023, 23:36:54 »
400 бахіл можна купити за 120 грн. Оптом - ще дешевше.  Непідйомно для лікаря, який мав би дотримуватись певних правил гігієни? Чи нема бажання?
Але теж питання до тебе, купи за 120 грн упаковку і більше ніколи про це не переймайся, чом ні?
Тобто для тебе теж норм, якщо людина ходить у брудному взутті по твоїй домівці?
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22183
  • Karma: 3729
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3139 : Грудень 19, 2023, 00:06:35 »
400 бахіл можна купити за 120 грн. Оптом - ще дешевше.  Непідйомно для лікаря, який мав би дотримуватись певних правил гігієни? Чи нема бажання?
Але теж питання до тебе, купи за 120 грн упаковку і більше ніколи про це не переймайся, чом ні?
Тобто для тебе теж норм, якщо людина ходить у брудному взутті по твоїй домівці?
То не впускай, як не подобається.

Offline jeckie

  • *****
  • Повідомлень: 6364
  • Karma: 6421
  • Стать: Жіноча
  • Ірпінь, Донецьк
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3140 : Грудень 19, 2023, 03:48:25 »
Тобто для тебе теж норм, якщо людина ходить у брудному взутті по твоїй домівці?
Якщо чесно, то так. Витерти підлогу 5 хвилин, тож я взагалі нічого не говорю тим, хто приходить і вони роблять як їм зручно, дехто просто знимає взуття, дехто із власною змінкою, дехто вдягає бахіли, дехто ходить у взутті, мені прям пофіг. Та що там мені, навіть мамі пофіг.  :yes: Бахіли десь є, якщо спитають, то дам. Це про незнайомих/неблизьких людей, гості звісно знимають взуття.

Так а в чому в тебе проблема придбати бахіли?

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35666
  • Karma: 23523
  • Стать: Чоловіча
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3141 : Грудень 19, 2023, 07:27:46 »
Краще ніж тапочки з уживаних автомобільних шин важко уявити. По-перше дешево, по-друге надійно. Причому їх може зробити любий пересічний громадянин, навіть дитина. А в Африці зафіксовані випадки виготовлення тапочків мавпами. Звісно вироби були не такі елегантні, як би це зробили ви, але для внутрішнього ужитку підходили добре.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19299
  • Karma: 6652
  • Стать: Жіноча
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3142 : Грудень 19, 2023, 10:13:37 »
Тобто для тебе теж норм, якщо людина ходить у брудному взутті по твоїй домівці?
Якщо чесно, то так. Витерти підлогу 5 хвилин, тож я взагалі нічого не говорю тим, хто приходить і вони роблять як їм зручно, дехто просто знимає взуття, дехто із власною змінкою, дехто вдягає бахіли, дехто ходить у взутті, мені прям пофіг. Та що там мені, навіть мамі пофіг.  :yes: Бахіли десь є, якщо спитають, то дам. Це про незнайомих/неблизьких людей, гості звісно знимають взуття.

Так а в чому в тебе проблема придбати бахіли?
Проблема не в придбати бахіли а в ставленні держслужбовців. До виконання своїх обов'язків.  Вибач, але витерти підлогу це не 5 хвилин. бо людина заходить не тільки до передпокою, а ходить по твоїй кімнаті. У тих, у кого  ковер (наприклад, в мене колись був ковер у кімнаті) , треба  підіймати його, або лікар зайде у брудному взутті на нього.
 В нас це норма , бо йде з цього самого совка. Бо держслужбовцю платять мало , і тому він за замовчуванням нічого не повинен робити, крім того, що жорстко прописано у службових обов'язках. Італійський страйк  від початку до кінця.  Він не повинен бути ввічливим, виконувати свою работу якнайкраще, чи вдягати бахіли, коли заходить з вулиці до чієїсь домівки. Це проблема лише тих, до кого він приходить. Але  аж ніяк не його. Бо він і так вже робить щось.  Ось, прийшов.
Як на мене не бруднити чужу підлогу, то теж ввічливість. До хозяїна оселі. До тієї людини, що буде прибирати.  Якщо вам це не потрібно,  ну , то ваш вибір. Але не мій.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26331
  • Karma: 20614
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3143 : Грудень 19, 2023, 13:13:24 »
Та хай хоч в фіранку сморкається, він же ПРИЙШОВ  :pray: :pray: :pray:

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22183
  • Karma: 3729
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3144 : Грудень 19, 2023, 13:32:14 »
Та хай хоч в фіранку сморкається, він же ПРИЙШОВ  :pray: :pray: :pray:
От не знаю, де ви таких берете. До мене з держконтор приходить нормальні скромні привітні люди (яким я сама з порогу кричу, що роззуватися не треба), швидко виконують свою роботу і мені ніколи не шкода дати їм невелику винагороду, бо так, платять їм небагато, а взуття дороге.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12654
  • Karma: 6473
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3145 : Грудень 19, 2023, 13:54:19 »
А потім дивуємось, звідки в Україні така корупція?  :sarcastic:

Ніколи не даю гроші людині, яка виконує свої державні службові обов"язки.
Тільки за приватні послуги.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22183
  • Karma: 3729
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3146 : Грудень 19, 2023, 16:03:12 »
А потім дивуємось, звідки в Україні така корупція?  :sarcastic:

Ніколи не даю гроші людині, яка виконує свої державні службові обов"язки.
Тільки за приватні послуги.

Ні, корупція не звідти. Я даю на виході, а не наперед. Ніхто від мене не вимагав і не очікував. Приватним, якщо від компанії, а не ФОП теж даю понад чек. Бо знаю, як українські компанії ставляться до співробітників часом. Хай бахіли  куплять.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16066
  • Karma: 15389
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3147 : Грудень 19, 2023, 16:05:41 »
Дякую вам, що хоч підлогу помию  :smilie5: Ну може це й коштує, хз.

О, до речі, виникло питанячко - якщо в чоботах (після громадського транспорту, наприклад, чи під час сльоти) по квартирі то є ок-норм, то навіщо взагалі ту підлогу потім мити? Якщо все добре й чистенько?
« Останнє редагування: Грудень 19, 2023, 16:17:56 від Ксеня »
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12654
  • Karma: 6473
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3148 : Грудень 19, 2023, 16:37:19 »
Ніхто від мене не вимагав і не очікував.
Це вони спочатку такі. А потім від тих, хто не дає, носа воротять. А потім починають натякати, що треба дати.
Не прикидуйся рожевою поні.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22183
  • Karma: 3729
Re: "Ностальгия" по СССР часть 2
« Reply #3149 : Грудень 19, 2023, 18:34:10 »
Ніхто від мене не вимагав і не очікував.
Це вони спочатку такі. А потім від тих, хто не дає, носа воротять. А потім починають натякати, що треба дати.
Не прикидуйся рожевою поні.
Вони приходять на виклик і роблять свою роботу. Я не викликаю конкретного майстра і особисто ні з ким не домовляюся. Хто прийшов, той прийшов. Зробили, підписалася, уходять, не призупиняючись на порозі задумливо і ні на що не натякаючи. Від грошей ввічливо відмовляються, але в кінці кінців беруть. Такий алгоритм у 100%.
Колись давно, коли ще був держогляд автомобілів, мені почали ліпити, що у мене фари не так світять. А я дурненька і не зрозуміла натяків. Поїхала на сервіс і сказала, щоб полагодили. На сервісі сказали, що все ОК. Повенулася і сказала, що ОК. Ну і все, на рожеву поні попали, підписали.  А ще колись інспектор в податковій сказала: принесете картку Київстар, а я на неї дивлюся і думаю, чому Київстар, у мене ж ЮМС (давно було). Ну десь за дві години до мене дійшло, про що йдеться. Так що не треба з мене роздмухувача корупції робити. Я добре відрізняю винагороду за послугу і вимагання.

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.