Автор Тема: Юмор та гумор
 

Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Юмор та гумор
« Reply #7920 : Січень 14, 2022, 11:19:41 »
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9100
  • Karma: 5424
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Юмор та гумор
« Reply #7921 : Січень 14, 2022, 23:39:35 »
Цитувати (виділене)
Проклятье ляжет на любого,
Кто дочитает до конца.
Нет, не дочитывай, не надо...
Остановись! ... ну всё, пиздец.
Homo homini felis est.

Offline Солоха

  • *****
  • Повідомлень: 9847
  • Karma: 5913
  • Стать: Жіноча
  • Я не крило, я дзьоб
Re: Юмор та гумор
« Reply #7922 : Січень 15, 2022, 19:53:25 »
#вечірня_читанка
Бити чи не бити! Мольфарські трагедії у фарсі!
П’єса у кількох діях.
Дійові особи (поки ще не усі, бо будуть підходити):
Мольфарка
Чорний кіт, що розмовляє
Сусід  Мольфарки Василь
Друг  Василя  Остап
Донька Мольфарки  Орися
Турист Дмитро під прикриттям   
Священик  Ондраш Морецол
Діякон МП Варсонофій
Дія перша. Сцена 1
Карпати. Полонини. Смереки. Асфальтована вулиця веде до гарного трьохповерхового будинку, стилізованого під замок ближнього середньовіччя. Важкі ковані ворота відкриті, мов чекають на гостя. З хати крізь відчинені євро-вікна пахне печенею, ковбасою та бограчем. На задньому дворі серед  кущів вереску, ближче до смерек,  стоїть покособочена, стара, майже зопріла хатинка, уся обвита мохом та дівочим виноградом. Біля хатинки між впорядкованих садівником рядів папороті червоніють яскраві полімерні  мухомори.
В середині хатинки напівтемрява, висять оберемки трав, павутиння, посередині у кам’яній  печі горить вогнище, над яким висить знатний казан, в якому щось вибухово булькає.  Дуже антуражне видовище. Біля казана стоїть жіноча постать, у чорній, вишитій золотом  накидці з капюшоном,  яка вдивляється у зеленувате вариво. Це Мольфарка.
Десь з кутка лунає голос Невідомого.
Невідомий:
- А  жив лі наш курілка іль в Ростові?  Ось в чому це    питання: був, чи є, чи вже в буття пішов?-  питає пані темний віск бджолиний. Чи може вже указ є «путін, здрасті», записаний гундосік- привітання російському Шойгу під звуки бубна, а сам величніший в Омані знову дудлить оті доріжки білі та ганебні?- увесь мольфарській світ на часі, шукає відповідь завзято на те, що так бентежить людство. Пі-пі-пі,-відповідає мірозданіє на всі мольфарські запити цинічно, мерзенними гудками по зв’язку, бо абонент вне зони покриття. Таке буває, коли нарід нікчему в президенти у час великої скорботи обирає!
Молфарка кидає у куток гнівний погляд.
Мольфарка:
- Закрий вже  пельку, кляте ти створіння. Й так на душі погода остогидла. А те, що    кіт  ти говорящий, то не твої принади, а абсенту, який сестра з Італії прислала. Там старий дон її чи Педро, чи Альфонсе, я вже не пам’ятаю, хто з них вижив, таке під цим абсентом виробляє, що Сатана у Пеклі протрезвівши прийняв до віри целібату догми. Тому помовчь хоч трохи.  Будь, як привід!  Чекаю я на гостя із грошима, то ти, скотина   хтива тіко нявкни, мені електрику та газа заплатити, а з тебе навіть чуні й ті за євро не продаси вибагливим туристам. 
Cпойлер
Невідомий виходить на світлу пляму, що відкидає вогнище. Це дійсно кіт. Чорний. Великий. З тугою набитою шерстякою й жовтими очима. Напевно британець. Бо має якусь дивну вимову, не притаманну Закарпаттю.
Невідомий:
- В ім’я небес! На привіда я схожий? Таке верзеш, а вроді вумна баба. Могла б мене за гроші виставляти, мовляв, пророк-єзуїд з царства Трої, чи просто голосом у кришталевій кулі міг би тихо, ті грошики з кишеньок загрібати. Туристу що? Видовище потрібно! То дай йому, он вариво зелене, якогось павука зсуши у шафі! Та голос мій божественно красівий, щоб аж мороз по шкірі й повні штані. Уже б давно ми їздили на Теслі, ан, ні, її в політику поперло. І що там? Напророчила? Чи Ванга усі дроти у тіліфонах позрізала і  той світ зась, мовчить інформ мережа, ні смс, ні мейла, ні   писульки? Ти ж людям обіцяла манну з неба, коли смішний, маленький кріворожіць зійде на трон, як обраний посланець. Він-то маленький, ціни, як смереки. То не канюч, про ціни комунальні. Встидайся! Як поб’ють? Чого ти зблідла? Вари вже зілля. Воску натопи. Он їде щось у штанях чи підштанках. Врятую на цей раз. Але в останнє! Хоч і абсенту вдудлила ти  знатно!
Невідомий ховається у тінь, у хату тихо стукають.
Мольфарка, вдивляючись у вариво, що вибухово булькає у казані, промовляє задушевно й магічно:
- Заходь, людино, я тебе чекаю. На долі маєш ти ім’я красиве, от зараз чую, як тебе тут кличуть - Діменцій? Деміон? Демос? Ні? Ні! О, чую-чую, карма каже-  Діма? Дмитро ти в нас. Заходь Дмитро, чекаю!
У хату заходить кремезних хлоп у солом’яному капелюсі, гарному шитому жупані  з  в’язанкою дров та кошиком  свіжих мухоморів.
Хлопець (сусід Мольфарки Василь):
-Я це, тьоть, Кать! Василь я! СлаваЇсу! Вибачайте! А гості в домі, ще. Їх там Ориська корме. Ледь їх довіз  із клятої залізки, ще й опіздав той потяг на годину. А це ж міськи. То зупини, бо селфі. То обригались, вибачте на слові. То обмочились, бо у лісі з дуба  стрибнула білка й потягла їх шалик. Ридали ридьма, шалик той від Гуччі. Я їм кажу, щоб так не переймались, підемо до базару, то там   Гуччі, то хочьте, тою сракой а їжте! З Одеси їх вагонами привозять. Минулий раз чувал Діору я ледь допер в крамницю діду…
Мольфарка, плює у бік хлопця.
- От сучій потрох ти, а не Василь. Не тьотькай! Як можна так лякати? Я більш години  вибирала   образ притаманний гостям цього рівня, та хай хоч передохнуть вони потім, аби платили грошики та в євро!  А ти лякать! Та вже клади ті дрова. Й мухомори кидай!  Залиш усе! Бо треба антуражу більше, кіт має рацію. А, ні, забудь! Скажи Орістці, хай там чайок  заводить. Фірмовий наш! Для гостів! Під млинці  із бринзою, із сиром та грибами! Та цей-йо, той, хай чай заварить. Більше. Бо щось мені сьогодні віск не плине. Не повня, Василю, така халепа! То хай Орися ягід там зелених й отих, червоних, вовчих, - чи як їх?- годжі,  накидає, вони туристам вкрай потрібні для більшого єднання із природой.
Василь кладе хмиз й ставить корзину з мухоморами біля столу. Кланяється Мольфарці та йде.
З кутка лунає дикий регіт.
Мольфарка гнівно роздивляється навкруги. Хапає якийсь віник з трав та кидає у кутка.
Завіс. Далі буде! — з Оленою Степовою.

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12392
  • Karma: 5610
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
Re: Юмор та гумор
« Reply #7923 : Січень 16, 2022, 00:39:40 »

Not all those who wander are lost

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9100
  • Karma: 5424
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Юмор та гумор
« Reply #7924 : Січень 16, 2022, 14:14:29 »
Чорний гумор:
Цитувати (виділене)
Суд вивчив усі речові докази і перейшов до вивчення матеріальних пропозицій.
Homo homini felis est.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23428
  • Стать: Чоловіча
Re: Юмор та гумор
« Reply #7925 : Січень 16, 2022, 17:54:38 »
Cпойлер
А шо смішного... Там всього 180 км і то, якщо напрямки.

Offline Ellianna

  • *****
  • Повідомлень: 11182
  • Karma: 6930
  • Стать: Жіноча
  • Люблю читать чужие мысли
Re: Юмор та гумор
« Reply #7926 : Січень 16, 2022, 18:43:24 »
Найгарячіша тема.
Cпойлер
Юлія Шило
1 год  ·
Клопотенко завдав клопоту або драма харчова
Группа в фб «Дівоньки, постаньте!»
Топікстартер: дівчата, шо думаєте про нове меню в школах?
Продвинута: мені наравицця! Такі блюда інтересні: скрамбли, парфе з риби, рис з оригано, бланманже…
Протівніца: от і я кажу: фе і ригано ще те! Дитина проходить додому і весь вечір бланманже….
Разоблачітєльніца: Скрамл - то та ж яєчня! А панкейки - то оладки! 😱 Як казала моя баба - до сраки дверця, та й буде духовка…
Солодка: суть не в цьому… Женя совітує не кидать сахара в чай… ви щітаєте, це нормально таке слишать од іменитого шеф повара? Дітям всього по 1,5 - 2 годіка. Ви думаєте, вони будуть какаво без сахара?! А свіжі гурки???? Це - геноцид!!!
Продвинута: Мій синочок і я вже давно п‘ємо все без цукру - чай, кава, какао, компоти, узвар, водка. І з нами все добре. Нам смачно! А од цукру діабет і сракидло росте як ціна на комуналку, страшне!
Протівніца: бідне ваше дитя! Фашисти так воєноплєних не кормили…. Я плачу гроші, щоб моя дитина іла нормальну їжу: суп молочний з мермишеллю, жарене повідло, квашені арбузи… А не пародію якусь... якого бена ми маєм пить тi помиi несладкі? А од сахару, між іншим, мозг включається!
Лікарка: це міф. глікемічний індекс…
Солодка: хуіндекс! Яка вумна, ти диви на неї!!! Ніц ти не навчили, дурно штани протирала стійко років! Як ми раніше все їли і нічого… і ковбаси, і солодкий чай, і самогон настоювали на сахарних бурачках… до 90 год баба моя дожила, ніколи от вашого індекса не страдала, ні ожиріння, ні діабета, ні давлєнія - ніц не було! Мала, правда, щелепу вставну, жовчну коліку і геморой з фурункулами на сраці, та здоровєй людини я не виділа!!! Всі болєзні од сидячого образу жизні, екології і гмо….
Блогерка be_natural (пропагує ЗОЖ, благостниє роди у водоймах, пластичні операції та любов до себе): то, что убрали соль и сахар - чудесно! Это - белая смерть! Но как же глютен??? А лактоза??? А молочка - слизь и гной?! Как же оставили трупы? Дети - на низких вибрациях … Мой рейки-шеф-нутрициолог из Дели Перднулвамвсуп рекомендует составить меню с полезными нутриентами и обязательно добавить локальные продукты, с детства знакомые каждому украинцу: авокадо, семена чиа, спирулину, безгрешные митболы из сейтана… Не обойтись и без БАДов: прополиса - целебной отрыжки пчелы, чудодейственной струи бобра, коры дуба стоеросового. По коду ebanytsya скидка 10% !
Патріотка: чому не державною мовою!?
Саркастична: ага, а мінтай з молоком - то ж детокс самий натуральний, то чому вам не наравиця?)
Економна (по совмєстітєльсву кухар у столовій): щоб я так жила, як ваші кури здохли! Поки повара получатимуть копійки - ніц не буде! Ніхто вам мафіни з цукінями готовить не буде.
Сусідка економної: а, може, шановна, то тому, шо ви кожен божий день з клумаками додому приходите?!
Економна: та хай Бог милує, то я ненарошне.. я недоідене - собачкам…
Собачниця: Ви знаєте, я тримаю німецьку вівчарку, так вона у мене їсть добрішу кашу!
Економна: от-от, а я дітям і жирка в кашу кладу, шоб була жовтенька і вкусненька! Кручуся, як тая муха на патефонi. А нове меню шо? Не кожна сімя може собі позволить за дитину 500-1000грн…
Гумористка: 500-1000 грн?! Чому?Скумбрія ж по 8!!! 😂😂😂 кстаті, чому її в меню нема?
Саркастична: бо - солона !
Хлібна: Це меню - початок нового голодомору!  До чого дожились, страшне!!! Об хліб витерли ноги,  посягнули на святая святих!!! В хлібі - незаменимі амінокіслоти! Це ж сам Господь нам, людям, дав універсальний продукт!
Свідєтель: *висилає фото меню* от подивіться, шановні, шо то таке? Суп «Легінгадський»?? Це нове меню, чи то ви там мафінів з коноплями об‘ілись?!
Патріотка: все правильно. Суп - Ленін гадський!
Мама-приказка: ох, пішла тема - вари, срако, борщ, а я на солдат піду дивіться! Я так думаю: якшо буде курочка - зваре борщ і дурочка! Тож не переживайте! Цукор з возу - стоматологу легше!
Екомама: Де ви щас найдете корисне куряче м'ясо? Развє шо домашнє! Все, що в магазинах - отрава для організму. Нас травлять антибіотиками, хімія сплошна кругом!
Гумористка: Беремо укропу, свинячу жопу, стакан води, перднуть туди. Виходить суп рататуй. По краях картошка, а посередині ложка!
Ностальгічна: а от в нашому дєцтві було сбалансіроване пітаніє! молочні каші, манка з поживними комочками, кисіль густий, пєрловка, запєканка «тропіканка».. творог чистий зі сметаною без хімії і консєрвантов! жарене все на маслі доброму, натуральне, і виростали на том пітаніі не х@й пойми шо, а спіцілісти на вагу золота, у всьому світі знані, уважаємі люди! А дібет у вас от гмо, дрожжей, канхвєт і того, шо колете жижу!
Тревел-мама: меню складається з відомих у світі страв: пастуший пиріг, цінабон, чилі кон карне, ягідне кулі, пан де калатрава, ньоккі, бефстроганов… це благородна мета - дітям нада показувать  різноманіття кухонь світу, щоб вони не боялися, подорожуючи, куштувати щось нове.
Постоянна: подорожі, вдома - байдуже, які проблеми? Як не їла дитина,  так і не їсть) нема взагалі с цим меню проблем)))))
Традиційна: а я підтримую, най буде!Теперка малі українці смакуватимуть рідні банош, шпундру, вертуту, товчанку, шуліку, флячки, цвіклі, грулі, пструг за старовинними і традиційними українськими рецептами.
Одеситка: Што ето такое? Таки украинская кухня? А где тюлечка, форшмак, цимес, икра из синеньких, я вас спрашиваю?!
Патріотка: чому не державною?! єш щі і нє ропщі!
Економна: тревел-дама, а ти замість Мальдів приїдь в школу села Худі Пузняківці і там попробуй на вкус ваші ці фрітати з вєртутами! Од унітазу потом не одвєртишся, так фрітатать будеш! Наші повари на мишлєна не учьоні! І було нам хорошо без ваших цих кон карне! То точно шо кара небесна: такого накрутили, чорт ногу зламає! Ще мишей летючих в меню додай! Мета у неї…
Чьоткий батя: согласєн, пітушара ти с високой кухні, на холєру ти берешся дітей кормить, як стріну - в снігу зарию нах@й разом з твоїм тупим міню!
Мама-заговорщиця: То він одрабатує соровський грант. Вони хочуть зничтожить наш народ і почали з найсвятішого - дітей, масла і хліба з цукром. Скоро нарід заставлять жаб жерти і насікомих, і мнясом із пробірок закусувать.
Чьоткий пацан: Я в школі їв прісну кашу, шматок хліба з варьонкою, тож рекомендую хейтерам стулить п@здаки!!
Блогер be_natural: то у вас всіх говорять низькі вібрації. Всім нам треба побуть із цим. Заземлиться…
Солодка: скоро ми всі з цим меню заземлимся по повній! Станем ближче до землі, як казав наш мер.. дитина сьодні сказала, що суп - ужасно не вкусний.. масло не дали… як так, чаю даже не присмачити цукром? Нємного, ложок 7-8, я ж не кажу шо много…
Реформаторка: яке масло?! Виражаясь словами класика - там масла було дох@я! Діти потім тлусті і грубі як сумоїсти на піку кар‘‘єри. Ой-бо!!! «Верніть совкові катлєти!!! Верніть перецукрований чай!!! Верніть пюрешку водяну! Верніть ковбасу по двадцять копєєк, да?» Може вам ще лєніна на стіну і пітаніє по талонах?!
Солодка: та нє, най переходять зразу на мітболи з лосося та лавандовим рафом запивають…Хіба діти наберали вагу від  їжі , з'їженої в школі? Смішно. Я заканчувала сангін факультет НІІ ХУЯ (харчових унікальних яств), я в состояніі отлічить, голодне дитя чи ні!
Спамерша: А я сіжу дома з малишом і зарабатую…
Всі учасниці чату: пішла н@й!!!!
Мама-ГВ: дівчата, а я вопше за грудне вигодовування до 12го класу...
*починається новий срач на 15678 сторінок*
—-
Хто пізнав себе? Шо скажете за нове меню?
#юлія_шило_realmama
Sarcasm and compassion are two of the qualities that make life on Earth tolerable
Nick Hornby

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23428
  • Стать: Чоловіча
Re: Юмор та гумор
« Reply #7927 : Січень 16, 2022, 19:25:11 »
Цитувати (виділене)
РНБО скасувала рішення італійського футбольного клубу Дженоа щодо звільнення Андрія Шевченка з посади головного тренера.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23428
  • Стать: Чоловіча
Re: Юмор та гумор
« Reply #7928 : Січень 16, 2022, 19:29:50 »

Offline Kaa

  • *****
  • Повідомлень: 3024
  • Karma: 4554
  • Стать: Чоловіча
  • Жидомоскальский укр
Re: Юмор та гумор
« Reply #7929 : Січень 17, 2022, 12:45:02 »
Щось воно з тегом facebook не виходить...
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1020417052145342&id=100025311714132
Praise the Lord and pass the ammunition
And we'll all stay free

Offline vs

  • *****
  • Повідомлень: 2438
  • Karma: 2447
  • Стать: Чоловіча
Re: Юмор та гумор
« Reply #7930 : Січень 17, 2022, 15:36:12 »
Щось воно з тегом facebook не виходить...

permalink-и, на жаль, не працюють з цим тегом, і, здається, ніколи не працювали

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Юмор та гумор
« Reply #7931 : Січень 17, 2022, 15:41:23 »

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9100
  • Karma: 5424
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Юмор та гумор
« Reply #7932 : Січень 17, 2022, 19:37:07 »
Цитувати (виділене)
Их спросишь что такое совесть -
и тут же опускают взгляд.
Не обольщайтесь, им не стыдно -
гуглят...
Homo homini felis est.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Юмор та гумор
« Reply #7933 : Січень 17, 2022, 20:09:06 »

Offline Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9100
  • Karma: 5424
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Юмор та гумор
« Reply #7934 : Січень 18, 2022, 18:48:30 »
Homo homini felis est.

Offline Omela

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 6875
  • Karma: 3797
  • Стать: Жіноча
  • Харьков
Re: Юмор та гумор
« Reply #7935 : Січень 19, 2022, 11:38:04 »

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23428
  • Стать: Чоловіча
Re: Юмор та гумор
« Reply #7936 : Січень 19, 2022, 16:07:03 »
Купалимся разом!!!  :silly:

Offline Gerbil

  • *****
  • Повідомлень: 4092
  • Karma: 5728
  • Стать: Жіноча
  • Израиль
Re: Юмор та гумор
« Reply #7937 : Січень 19, 2022, 16:49:21 »
Купалимся разом!!!  :silly:
Cпойлер
За iнiцiативи Миколи - Iвана купала в ополонцi, а сама на морозi до води не лiзла, бо не дурна.

Offline invariant

  • *****
  • Повідомлень: 7786
  • Karma: 3621
  • Стать: Чоловіча
  • Київ <-> Вінниця
    • Шарага
Re: Юмор та гумор
« Reply #7938 : Січень 19, 2022, 19:40:08 »
Купалимся разом!!! 
Купалиться чи не купалиться? Б...кі ці питання... :sarcastic:
Russian warship, go fuck yourself!

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23428
  • Стать: Чоловіча
Re: Юмор та гумор
« Reply #7939 : Січень 19, 2022, 23:19:52 »
Цитувати (виділене)
Телефонує Янукович Зеленському: "Вово, мені так шкода,що ти Порошенка не посадив". Зеленський:"І ви жалієте, що той державний зрадник на волі ходитиме?". "Ні, Вово, - - відказує Янукович, - Хотів з тобою особисто  познайомитися. Посадив би баригу - могли б  з тобою в Ростові пива випити, або косячок скрутити!,

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23428
  • Стать: Чоловіча
Re: Юмор та гумор
« Reply #7940 : Січень 20, 2022, 10:07:06 »
На жаль, властивостей засобу для гоління у води немає. А було б добре.

Offline leonard

  • *****
  • Повідомлень: 5789
  • Karma: 2776
  • Lietuva, Vilnius
Re: Юмор та гумор
« Reply #7941 : Січень 20, 2022, 10:28:34 »
На жаль, властивостей засобу для гоління у води немає. А було б добре.
Ага. Лицо сполоснул, волосы выпали. Причём на всём теле. :)

Offline Kaa

  • *****
  • Повідомлень: 3024
  • Karma: 4554
  • Стать: Чоловіча
  • Жидомоскальский укр
Re: Юмор та гумор
« Reply #7942 : Січень 20, 2022, 12:02:09 »
 :)
Praise the Lord and pass the ammunition
And we'll all stay free

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23428
  • Стать: Чоловіча
Re: Юмор та гумор
« Reply #7943 : Січень 20, 2022, 12:36:52 »

Offline Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4633
  • Karma: 3515
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Юмор та гумор
« Reply #7944 : Січень 20, 2022, 17:19:06 »
.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Юмор та гумор
« Reply #7945 : Січень 21, 2022, 01:26:33 »

Offline massii

  • ****
  • Повідомлень: 400
  • Karma: 593
Re: Юмор та гумор
« Reply #7946 : Січень 21, 2022, 10:31:56 »
« Останнє редагування: Січень 22, 2022, 09:17:11 від massii »

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23428
  • Стать: Чоловіча
Re: Юмор та гумор
« Reply #7947 : Січень 21, 2022, 16:25:29 »

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35519
  • Karma: 23428
  • Стать: Чоловіча
Re: Юмор та гумор
« Reply #7948 : Січень 21, 2022, 20:40:40 »

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Юмор та гумор
« Reply #7949 : Січень 21, 2022, 23:36:30 »

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.