Голосування

Выберите один вариант

Freedom Jazz
10 (18.5%)
YUKO
2 (3.7%)
Maruv
4 (7.4%)
Brunettes Shoot Blondes
0 (0%)
KAZKA
8 (14.8%)
ANNA MARIA
1 (1.9%)
Хочу позырить результат
29 (53.7%)

Всього голосів: 53

Голосування закінчилося: Лютий 24, 2019, 13:51:18

Автор Тема: Финал отбора от Украины на Евровидение
 

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16084
  • Karma: 15393
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #990 : Лютий 16, 2022, 15:55:26 »
Хорошая девочка, сдала директора и глазом не моргнула. Она вся такая витает, а враги за её спиной творят непотребства. Плачу.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Oak

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 7467
  • Karma: 3770
  • Стать: Чоловіча
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #991 : Лютий 16, 2022, 15:58:30 »
А справжню, нефальсифіковану довідку вона колись покаже?

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #992 : Лютий 16, 2022, 16:00:44 »
А справжню, нефальсифіковану довідку вона колись покаже?
Ну по ее словам она уже показала ее людям

Цитувати (виділене)
Відповідь на свій власний запит до ДПСУ я отримала сьогодні об 11:00. Наразі довідка у Суспільного мовника.

Offline andronchik

  • *****
  • Повідомлень: 1399
  • Karma: 903
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #993 : Лютий 16, 2022, 17:34:38 »
Все.
Правдоруби перемогли.
Ніхто нікуди не їде. Зняла кандидатуру.
Гуцулам збирати чумадани і матусю не забути.
Ще одне ЄБ - ф топку. Пишаємось попаданням у десятку.
Большинство людей  узнаёт, что они думают, по телевизору.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12671
  • Karma: 6477
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #994 : Лютий 16, 2022, 17:47:22 »
Версия Суспільного:
Цитувати (виділене)
Сьогодні, 16 лютого, на позачерговому засіданні Організаційний комітет Національного відбору на участь у Євробаченні-2022 ухвалив рішення про припинення участі у Відборі Alina Pash. Співачка не представлятиме Україну на Євробаченні-2022.

Пункт 3.4. Правил Національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення–2022 передбачає, що у разі встановлення Суспільним факту подання учасником недостовірної інформації або приховання інформації чи інших істотних обставин щодо учасника, Суспільне має право припинити участь у Відборі учасника в будь-який час.

Підставою для прийняття такого рішення Оргкомітетом стала офіційна відповідь Державної прикордонної служби від 16.02.2022 року щодо недостовірності інформації, яка була надана Суспільному мовнику.
Артистка висловила згоду з таким рішенням.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35699
  • Karma: 23531
  • Стать: Чоловіча
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #995 : Лютий 16, 2022, 17:54:41 »
Тепер  би ще кримінальну справу на неї відкрити.

Offline Ellianna

  • *****
  • Повідомлень: 11182
  • Karma: 6930
  • Стать: Жіноча
  • Люблю читать чужие мысли
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #996 : Лютий 16, 2022, 19:25:11 »
Olexander Mykhelson
9 хв  ·
А хто знає, чому в заяві Аліни Паш про відмову від участі в "Євробаченні" займенник "я" скрізь великою літерою?
Я таке досі тільки в одній книжці бачив, ну але той, хто так нескромно до себе ставився, хоч би вважається богом
Sarcasm and compassion are two of the qualities that make life on Earth tolerable
Nick Hornby

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22183
  • Karma: 3729
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #997 : Лютий 16, 2022, 20:03:03 »
А справжню, нефальсифіковану довідку вона колись покаже?
Немає довідки. І незрозуміло яку довідку вона хотіла, бо сама казала Осадчій, що до Криму літала з Москви. Отже,Українська прикордонна служба могла дати лише довідку, що в 2015 році через Чаплінку вона в Крим не в"їжджала (але не могла, бо начебто зберігає дані 5 років). Тим не менше, Стерненко "якось" знайшов інфу про всі перетини кордону Паш за 2015-2016 роки, і переліт з Москви в Крим там зазначений. Великий брат СБУ знає все.
« Останнє редагування: Лютий 16, 2022, 20:38:16 від Охтирка »

Offline fakir

  • *****
  • Повідомлень: 2635
  • Karma: 1807
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #998 : Лютий 16, 2022, 20:44:25 »
А справжню, нефальсифіковану довідку вона колись покаже?
Немає довідки. І незрозуміло яку довідку вона хотіла, бо сама казала Осадчій, що до Криму літала з Москви. Отже,Українська прикордонна служба могла дати лише довідку, що в 2015 році через Чаплінку вона в Крим не в"їжджала (але не могла, бо начебто зберігає дані 5 років). Тим не менше, Стерненко "якось" знайшов інфу про всі перетини кордону Паш за 2015-2016 роки, і переліт з Москви в Крим там зазначений. Великий брат СБУ знає все.
Цитувати (виділене)
Сергій Марченко разом з Serhii Marchenko.
5 год  ·
А дівчинка чіпка. Вчепилася в #Євробачення мертвою хваткою і не відпустить. Маю чотири питання:
1. Ми дійсно так схожі на країну лохів, що Паш намагається продати нам байку про свого директора, що "підставив" її з підробленою довідкою?
2. Якщо речник ДПС сказав, що служба не видає довідок приватним особам, то яку довідку зараз тиче в камеру Аліна #Паш?
3. Чому ми взагалі обговорюємо, як Паш перетинала кордон, якщо правилами відбору заборонений не перетин кордону, а ВИСТУП на окупованій території, або на території держави-агресора??
4. Скільки ще треба всім, навколо Паш, поїсти гімна, щоб вона зрозуміла, що українці не хочуть бачити її представником України? Будь-яка людина, що має гідність, не збирала б справки ні о чьом, а знялася сама.
UPD. Скрінять, ніби вже знялася. Питання знавцям: чому не можна було знятися зразу і не їсти заслуженого гімна? І ні, мені не жаль брехунів, ні краплиночки.
https://www.facebook.com/serhi.marchenko/posts/4603783336416407

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22183
  • Karma: 3729
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #999 : Лютий 16, 2022, 23:50:13 »
А справжню, нефальсифіковану довідку вона колись покаже?
Немає довідки. І незрозуміло яку довідку вона хотіла, бо сама казала Осадчій, що до Криму літала з Москви. Отже,Українська прикордонна служба могла дати лише довідку, що в 2015 році через Чаплінку вона в Крим не в"їжджала (але не могла, бо начебто зберігає дані 5 років). Тим не менше, Стерненко "якось" знайшов інфу про всі перетини кордону Паш за 2015-2016 роки, і переліт з Москви в Крим там зазначений. Великий брат СБУ знає все.
Цитувати (виділене)
Сергій Марченко разом з Serhii Marchenko.
5 год  ·
А дівчинка чіпка. Вчепилася в #Євробачення мертвою хваткою і не відпустить. Маю чотири питання:
1. Ми дійсно так схожі на країну лохів, що Паш намагається продати нам байку про свого директора, що "підставив" її з підробленою довідкою?
2. Якщо речник ДПС сказав, що служба не видає довідок приватним особам, то яку довідку зараз тиче в камеру Аліна #Паш?
3. Чому ми взагалі обговорюємо, як Паш перетинала кордон, якщо правилами відбору заборонений не перетин кордону, а ВИСТУП на окупованій території, або на території держави-агресора??
4. Скільки ще треба всім, навколо Паш, поїсти гімна, щоб вона зрозуміла, що українці не хочуть бачити її представником України? Будь-яка людина, що має гідність, не збирала б справки ні о чьом, а знялася сама.
UPD. Скрінять, ніби вже знялася. Питання знавцям: чому не можна було знятися зразу і не їсти заслуженого гімна? І ні, мені не жаль брехунів, ні краплиночки.
https://www.facebook.com/serhi.marchenko/posts/4603783336416407
Там був лист про те, що вони не можуть надати довідку, бо дані зберігаються 5 років.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #1000 : Лютий 17, 2022, 07:23:40 »
Olexander Mykhelson
9 хв  ·
А хто знає, чому в заяві Аліни Паш про відмову від участі в "Євробаченні" займенник "я" скрізь великою літерою?
Я таке досі тільки в одній книжці бачив, ну але той, хто так нескромно до себе ставився, хоч би вважається богом
Оце вже нагнітають. Тому що це я напочатку речення. Там, де не на початку, написано тим же розміром, що й інші літери. Давайте дивитись на факти, а не створювати фейки самі.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12671
  • Karma: 6477
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35699
  • Karma: 23531
  • Стать: Чоловіча
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #1002 : Лютий 17, 2022, 08:26:49 »
Як вони заїбали. Це якесь змагання по тупості, де перемагають усі.
Цитувати (виділене)
Максим Саваневський. Те, що зараз відбувається з Паш та Калушем - показова історія про повний фейл у кризових комунікаціях.

Паш - замість того, щоб визнати факт перетину кордону і сказати, що так, зробила помилку і мені зараз соромно, чіпляється за якісь бузглузді дрібниці - "хтось з її команди подав довідку, і я тут ні при чому". Яке це має значення? Проблема ж не у довідці. Очевидно ж, що факт перетину кордону і час перетину кордону рано чи пізно буде відомим. І це в час, коли в Україні гинуть люди на фронті.

А тепер сопілкар Калуша, замість того, щоб визнати помилку щодо фотки з Москви, робить те саме. Розповідає, що фотка була зроблена в 2013 році, а після того він в Москві не був. Фотка розміщена у його профілі у ВКонтактє 20 січня 2015 року.

Це найгірший день, коли можна було умудритись викласти своє усміхнене фото зі столиці окупантів. 20 січня 2015 року росіяни підірвали колони, які тримали перекриття аеропорту. Саме 20-го січня зафіксовано найбільші втрати серед українських захисників під час оборони ДАП — загинув 51 військовослужбовець ЗСУ.

20 січня 2015 року вважається завершенням героїчної оборони аеропорту. 

І не має значення, коли ти зробив цю фотку -  у 2013 році чи 2015. Проблема ж у іншому.

Offline andronchik

  • *****
  • Повідомлень: 1399
  • Karma: 903
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #1003 : Лютий 17, 2022, 11:05:51 »
Ого, тобто фото гуцула не фейк, як я думав  :facepalm:
Ну що, "корисні ідіоти" встановили верховенство права!

P/S: По радіо співає про "сиділи-курили", улюблена українцями, ватна наволоч Скрябін,
до якого питань нема  :lol2:
Большинство людей  узнаёт, что они думают, по телевизору.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22183
  • Karma: 3729
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #1004 : Лютий 17, 2022, 11:52:05 »
Ну слухайте, принципово патріотична позиція серед наших діячів мистецтва скоріше виключення, ніж правило.
В моїй системі цінностей Калуші (якщо дійсно їздили на Маскву в 2015) такі ж кугути, як і Паш. Але то я.
А є правила конкурсу, Паш їх порушила, її дискваліфікували. Тому мають їхати Калуші, які зайняли друге місце і правила не порушували.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #1005 : Лютий 17, 2022, 12:43:30 »
Ну слухайте, принципово патріотична позиція серед наших діячів мистецтва скоріше виключення, ніж правило.
В моїй системі цінностей Калуші (якщо дійсно їздили на Маскву в 2015) такі ж кугути, як і Паш. Але то я.
А є правила конкурсу, Паш їх порушила, її дискваліфікували. Тому мають їхати Калуші, які зайняли друге місце і правила не порушували.
Як на мене, поки не зроблять нормальні умови участі в конкурсі і реальні перевірки, нема що нам там робити. Хай сидять вдома та вчаться. Представляти Україну мають нормальні люди, які підтримують державу і армію, а не ті, що думають тільки за гроші.
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27712
  • Karma: 7918
  • Стать: Чоловіча
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #1006 : Лютий 17, 2022, 13:02:18 »
Представляти Україну мають нормальні люди, які підтримують державу і армію, а не ті, що думають тільки за гроші.
Нажаль, більшість думає тільки про гроші. І це не одних артистів стосується.

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #1007 : Лютий 17, 2022, 13:04:38 »
Ну слухайте, принципово патріотична позиція серед наших діячів мистецтва скоріше виключення, ніж правило.
В моїй системі цінностей Калуші (якщо дійсно їздили на Маскву в 2015) такі ж кугути, як і Паш. Але то я.
А є правила конкурсу, Паш їх порушила, її дискваліфікували. Тому мають їхати Калуші, які зайняли друге місце і правила не порушували.
Як на мене, поки не зроблять нормальні умови участі в конкурсі і реальні перевірки, нема що нам там робити. Хай сидять вдома та вчаться. Представляти Україну мають нормальні люди, які підтримують державу і армію, а не ті, що думають тільки за гроші.
Ну это уже перебор как по мне. Нормальность для каждого своя.

Достаточно не нарушать законы. Ну и правила.
Основное не гастролировать в России и не ездить в Крым через нее.
А если ездили с частными визитами (не нарушая законов Украины), то не врать про года, справки и прочее.
Я пока не сильно вникала, что там с Калушем, но если был в 2015, а пишет, что это 2013, то дурак. Если не на гастроли, то правил все же не нарушил.


Offline Даяна

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 10990
  • Karma: 5799
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #1008 : Лютий 17, 2022, 13:25:04 »
Те що сталося з Паш, а тепер і з Калушем (маю на увазі скандал, бо чи будуть наслідки, чи ні, поки що не ясно) мене засмучує у сенсі того, що люди все ж таки ідіоти.
Ну, ок. Ви не цікавитесь політикою, війною, останні 8 років провели у бульбашці де всього цього нема. Ну хоча з того, що відбувається у своїй галузі можна якось робити висновки? Я вважала, що після випадку з Марув, всі артисти які були в московії (більш з тим, з концертами) будуть сидіти тихо-тихо, щоб не дай боже не привернути до себе увагу суспільства, знищать усі свідоцтва такого перебування, випиляться з вконтактиків і т.п. Але ж ніт. Чомусь вони перебувають у впевненості, що їх не торкнеться.
Нарешті МВФ перетерли із Кабміном
В Борисполі сідає два борта із кокаїном

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #1009 : Лютий 17, 2022, 13:34:40 »
Ну хоча з того, що відбувається у своїй галузі можна якось робити висновки? Я вважала, що після випадку з Марув, всі артисти які були в московії (більш з тим, з концертами) будуть сидіти тихо-тихо, щоб не дай боже не привернути до себе увагу суспільства, знищать усі свідоцтва такого перебування, випиляться з вконтактиків і т.п. Але ж ніт. Чомусь вони перебувають у впевненості, що їх не торкнеться.
О чем ты говоришь?  :sarcastic: Это Калуш провтыкал фотку на забытом акке (как я поняла, повторюсь, еще не вникала).
А Паш вообще ж наглая идиотка - она сама как-то рассказала Осадчей, что летала в Крым через Москву, а сейчас бегала с этой поддельной довидкой.

С 1:42


Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #1010 : Лютий 17, 2022, 13:39:44 »
То есть уже все это обсуждалось, ничего нового не вытащили. С другой стороны. Вот с чего ей переживать о том, что справка не проканает на каком-то отборочном конкурсе, если все ок нормалек проканало без справок на выступлении на Майдане при исполнении гимна Украины, под восторженные взгляды Зеленского?
А, как говорится, хуй. Не проканало. И бесполезный идиот не помог, занят был единениями.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #1011 : Лютий 17, 2022, 13:52:38 »
Cпойлер
Ну слухайте, принципово патріотична позиція серед наших діячів мистецтва скоріше виключення, ніж правило.
В моїй системі цінностей Калуші (якщо дійсно їздили на Маскву в 2015) такі ж кугути, як і Паш. Але то я.
А є правила конкурсу, Паш їх порушила, її дискваліфікували. Тому мають їхати Калуші, які зайняли друге місце і правила не порушували.
Як на мене, поки не зроблять нормальні умови участі в конкурсі і реальні перевірки, нема що нам там робити. Хай сидять вдома та вчаться. Представляти Україну мають нормальні люди, які підтримують державу і армію, а не ті, що думають тільки за гроші.
Ну это уже перебор как по мне. Нормальность для каждого своя.
Достаточно не нарушать законы. Ну и правила.
Основное не гастролировать в России и не ездить в Крым через нее.
А если ездили с частными визитами (не нарушая законов Украины), то не врать про года, справки и прочее.
Я пока не сильно вникала, что там с Калушем, но если был в 2015, а пишет, что это 2013, то дурак. Если не на гастроли, то правил все же не нарушил.
Чего это перебор? Я как раз и написала, что должны быть конкретные требования в отборе и проверки в соответствии с этими требованиями. Требования должны согласовываться с нормами законодательства. Пока этого не будет - нечего шастать, граждане страны должны учиться выполнять ее законы, если уж они являются ее представителями. Сколько можно нарываться на постоянные скандалы на мировом уровне?
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #1012 : Лютий 17, 2022, 14:01:30 »
Cпойлер
Ну слухайте, принципово патріотична позиція серед наших діячів мистецтва скоріше виключення, ніж правило.
В моїй системі цінностей Калуші (якщо дійсно їздили на Маскву в 2015) такі ж кугути, як і Паш. Але то я.
А є правила конкурсу, Паш їх порушила, її дискваліфікували. Тому мають їхати Калуші, які зайняли друге місце і правила не порушували.
Як на мене, поки не зроблять нормальні умови участі в конкурсі і реальні перевірки, нема що нам там робити. Хай сидять вдома та вчаться. Представляти Україну мають нормальні люди, які підтримують державу і армію, а не ті, що думають тільки за гроші.
Ну это уже перебор как по мне. Нормальность для каждого своя.
Достаточно не нарушать законы. Ну и правила.
Основное не гастролировать в России и не ездить в Крым через нее.
А если ездили с частными визитами (не нарушая законов Украины), то не врать про года, справки и прочее.
Я пока не сильно вникала, что там с Калушем, но если был в 2015, а пишет, что это 2013, то дурак. Если не на гастроли, то правил все же не нарушил.
Чего это перебор? Я как раз и написала, что должны быть конкретные требования в отборе и проверки в соответствии с этими требованиями. Требования должны согласовываться с нормами законодательства. Пока этого не будет - нечего шастать, граждане страны должны учиться выполнять ее законы, если уж они являются ее представителями. Сколько можно нарываться на постоянные скандалы на мировом уровне?

Ты написала
Представляти Україну мають нормальні люди, які підтримують державу і армію, а не ті, що думають тільки за гроші.

Это - перебор. Потому что понятие "нормальности" не существует. У Пастора, например, который вполне патриот и поддерживает армию, не прошли бы отбор геи.
А еще не хватало нам комиссий, которые будут проверять, хорошо ли ты родину любишь. Это уже какая-то Северная Корея может получиться благими намерениями.

Достаточно соблюдать законы Украины и не гастролировать по России.  Всё.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22183
  • Karma: 3729
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #1013 : Лютий 17, 2022, 14:40:24 »
То есть уже все это обсуждалось, ничего нового не вытащили. С другой стороны. Вот с чего ей переживать о том, что справка не проканает на каком-то отборочном конкурсе, если все ок нормалек проканало без справок на выступлении на Майдане при исполнении гимна Украины, под восторженные взгляды Зеленского?
А, как говорится, хуй. Не проканало. И бесполезный идиот не помог, занят был единениями.

Вот и я люблю Евровидение за то, что дает погонять эту вату.
Да, скандал пришелся на неподходящее для ОП время. Меня поразило, как быстро от Паш открестились и пограничники и Суспильне. Действовали быстро, пока не стали сверху звонить.

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35699
  • Karma: 23531
  • Стать: Чоловіча
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #1014 : Лютий 17, 2022, 15:32:51 »

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23612
  • Karma: 9440
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #1015 : Лютий 17, 2022, 15:40:40 »
Как то вы сильно преувеличиваете  значимость Евровидения. Морально-патриотический образ артистов. Я б так снисходительнее к этому относился. Не до уровня Лободы или Лорак, конечно.
Но Паш эту бы так не травил. Песню не слушал.
Тю, ля, а шо?

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #1016 : Лютий 17, 2022, 15:45:48 »
17 лютого, на позачерговому засіданні Організаційного комітету Національного відбору на участь у Євробаченні-2022 було ухвалено рішення звернутися до гурту Kalush Orchestra з пропозицією представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2022 у Турині.
https://suspilne.media/207974-suspilne-zvernetsa-do-kalush-orchestra-sodo-predstavlenna-ukraini-na-evrobacenni/

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22183
  • Karma: 3729
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #1017 : Лютий 17, 2022, 15:51:59 »
Как то вы сильно преувеличиваете  значимость Евровидения. Морально-патриотический образ артистов. Я б так снисходительнее к этому относился. Не до уровня Лободы или Лорак, конечно.
Но Паш эту бы так не травил. Песню не слушал.
Лично я ее "травлю" не за недостаточный патриотизм, а за то, что она ссала всем в глаза осознанно нарушила правила конкурса, занималась подлогом документов и обманом, а также нечестно победила в конкурсе благодаря протекции властей  (по этому поводу доказательств нет и не будет, но у меня сомнений нет).

Offline Eney

  • *****
  • Повідомлень: 35699
  • Karma: 23531
  • Стать: Чоловіча
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #1018 : Лютий 17, 2022, 16:00:19 »
Как то вы сильно преувеличиваете  значимость Евровидения. Морально-патриотический образ артистов. Я б так снисходительнее к этому относился. Не до уровня Лободы или Лорак, конечно.
Но Паш эту бы так не травил. Песню не слушал.
Як пару років за підлог відсидить, то хто ж її травити буде. На свободу с чістой совєстью.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Финал отбора от Украины на Евровидение
« Reply #1019 : Лютий 17, 2022, 16:34:44 »
Cпойлер
Cпойлер
Ну слухайте, принципово патріотична позиція серед наших діячів мистецтва скоріше виключення, ніж правило.
В моїй системі цінностей Калуші (якщо дійсно їздили на Маскву в 2015) такі ж кугути, як і Паш. Але то я.
А є правила конкурсу, Паш їх порушила, її дискваліфікували. Тому мають їхати Калуші, які зайняли друге місце і правила не порушували.
Як на мене, поки не зроблять нормальні умови участі в конкурсі і реальні перевірки, нема що нам там робити. Хай сидять вдома та вчаться. Представляти Україну мають нормальні люди, які підтримують державу і армію, а не ті, що думають тільки за гроші.
Ну это уже перебор как по мне. Нормальность для каждого своя.
Достаточно не нарушать законы. Ну и правила.
Основное не гастролировать в России и не ездить в Крым через нее.
А если ездили с частными визитами (не нарушая законов Украины), то не врать про года, справки и прочее.
Я пока не сильно вникала, что там с Калушем, но если был в 2015, а пишет, что это 2013, то дурак. Если не на гастроли, то правил все же не нарушил.
Чего это перебор? Я как раз и написала, что должны быть конкретные требования в отборе и проверки в соответствии с этими требованиями. Требования должны согласовываться с нормами законодательства. Пока этого не будет - нечего шастать, граждане страны должны учиться выполнять ее законы, если уж они являются ее представителями. Сколько можно нарываться на постоянные скандалы на мировом уровне?

Ты написала
Представляти Україну мають нормальні люди, які підтримують державу і армію, а не ті, що думають тільки за гроші.

Это - перебор. Потому что понятие "нормальности" не существует. У Пастора, например, который вполне патриот и поддерживает армию, не прошли бы отбор геи.
А еще не хватало нам комиссий, которые будут проверять, хорошо ли ты родину любишь. Это уже какая-то Северная Корея может получиться благими намерениями.

Достаточно соблюдать законы Украины и не гастролировать по России.  Всё.
Где я такое писала? Я писала, что требования должны согласовываться с законодательством. Остальное - сложности личностного восприятия печатного текста.  :pardon:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.