Автор Тема: Українська політика до 16.08.2019
 

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Re: Українська політика
« Reply #37080 : Червень 18, 2019, 17:43:42 »
У Вовы ряшка за последний месяц явно округлилась. Вот она, сидячая жизнь чиновника.  :smilie5:
Це не принципово. Якщо б він навіть тричі потовшав, та двічі порозумнішав - було б набагато краще. :pardon:

Offline ТетраМ

  • *****
  • Повідомлень: 18384
  • Karma: 17887
  • Стать: Жіноча
  • Пропагандист нездорового образца
Re: Українська політика
« Reply #37081 : Червень 18, 2019, 17:43:44 »
Цитувати (виділене)
Виглядає так, що наш новий парламент набиратимуть за теґами зі сайту ragu.li: актори Ліги Сміху, ретро-співаки і співачки, пластмасові діви та всі можливі звьозди попсового штибу. Це вже навіть не славнозвісні «водії й масажистки», а щось гірше. Тріумфальне обрання на президентську посаду одного з представників цього бізнесу відкрило скриньку Пандори, і попса на всі свої голоси завищала: «Я теж так хочу!»

І слушно: всі вони нічим не гірші.

«Новими політиками» відтепер стають, умовно кажучи, артисти: до нудоти знайомі фізіономії з телебачення та Інстаґраму – Вовка, Юзик, Лисий. А ще Олег Винник та Віктор Павлік, які «отримали пропозицію» балотуватися до Верховної Ради за списками партії «Моя стабільність». Схоже на те, що народові їх усе ще мало: в мережах мало, на телеекранах мало, мало на стадіонах, мало в кінофільмах і серіалах. Треба, щоб і в парламенті вони масово тішили наші демократичні смаки. Тож і Оля Полякова вже заявляє про створення жіночої партії. «Люди, ми вимираємо! – стурбовано застерігає вона. – Індійці розмножуються і китайці теж... Для кого наші військові захищають наші території? Якщо ми вимираємо, то не буде кому там жити. Тому я думаю, що нам треба розмножуватися, нам треба народжувати». Ось така програмова, сказати б, заява нової політичної діячки: рожайте, бабы! На що феміністки чомусь мовчать, і навіть расизмом чи ксенофобією в індо-китайському контексті жодна жива душа Олі Поляковій не дорікне.

...Усі в парламент! Я відчуваю – ви пройдете. Все у вас складеться, все вам проканає й обломиться. А нам буде щастя. 

От лиш кому не проканає, то це «Голосу» з Вакарчуком. Не знаю, звідки це відчуття, проте щось мені підказує: на виборах вони наберуть рівно стільки, щоб не пустити до парламенту Порошенка і не пройти самим. Щоб усі недобиті рештки притомних виборців дружно заспівали багатообіцяльному Святославові: «Дякуєм тобі!..» Після чого поїхали з країни геть.
 
Зате лідером електоральних симпатій була й залишається партія «Слуга народу». Її підтримка вже, кажуть, наближається до 50 відсотків. І це ще не межа. Хоч дехто з цього приводу і сміється (мовляв, немає насправді такої партії, віртуальна вона!), щось мені й тут підказує: могутній кадровий резерв старої Партії реґіонів недаремно стільки років натерпівся в очікуванні своєї миті. Усі вакантні місця «Слуги народу» заповняться – легко і вмить – перевіреною кадрою молодих реґіонів. Запанують вони, браття, у нашій сторонці. Ех, запанують – мало не здасться.
Балотуються всі!
«Ганьба! Слава! Тобто – добрий вечір!» ©

Offline БабаМаня

  • ****
  • Повідомлень: 470
  • Karma: 767
  • Стать: Жіноча
  • пятикратная бабушка
Re: Українська політика
« Reply #37082 : Червень 18, 2019, 19:23:28 »
Цитувати (виділене)
Mykhaylo Guba с Бегущий Повар и ещё 2.
11 ч. ·
Понимаете, проблема с Владимиром Зеленским не заключается в том, плохой там он или хороший.
Патриот он или нет.
Знает он украинский и английский языки или не знает.
Способен ли он провести реформы или не способен.
Подходит он на роль главнокомандующего или не подходит.
Свободен он в принятии решений или зависим.
Проблема с Зеленским в том, что он долбоёб.
У мня возникает подозрение, что причина неприятия Зеленского лично у меня в том, что он ментально абсолютно не европейский, не западный человек. Нмв, западные реалии он не понимает, даже немного побаивается,  он ему  чужд абсолютно. А вот российские реалии, российская ментальность ему понятна и близка, он знает там все и про всех. Он там, как рыба в воде. Поэтому и захочет иметь дело больше с Россией, чем с Западом.
Я не здамся без бою! (С)

Offline Old Stager

  • *****
  • Повідомлень: 6548
  • Karma: 5191
  • Стать: Чоловіча
  • Россия, Москва
Re: Українська політика
« Reply #37083 : Червень 18, 2019, 19:27:54 »
Цитувати (виділене)
США выделяют Украине военную помощь в 250 млн долларов
18.06.2019

Пакет в объеме 250 млн долларов предназначен "для укрепления военно-морского и сухопутного потенциала" Украины. Оказывая эту помощь, Вашингтон призывает Киев к продолжению реформ.
   
США во вторник, 18 июня, объявили о выделении Украине еще 250 млн долларов "для укрепления военно-морского и сухопутного потенциала" этой страны. Таким образом, общий объем военной помощи, которую Вашингтон предоставил Киеву с 2014 года, достигнет 1,5 млрд долларов.

"Соединенные Штаты по-прежнему полны решимости помогать Украине укреплять демократический гражданский контроль над вооруженными силами, осуществить реформу управления вооруженными силами, повышать прозрачность и подотчетность в вопросах составления бюджета, а также стимулировать реформу оборонной промышленности", - заявил представитель министерства обороны США. По его словам, эти реформы "укрепят способность Украины защищать свою территориальную целостность в поддержку безопасной, процветающей, демократической и свободной Украины".

Ранее появились сообщения, что выделенные 250 млн долларов могут быть предназначены для приобретения разведывательного оборудования.

(Deutsche Welle)
Просто человек

Offline ТетраМ

  • *****
  • Повідомлень: 18384
  • Karma: 17887
  • Стать: Жіноча
  • Пропагандист нездорового образца
Re: Українська політика
« Reply #37084 : Червень 18, 2019, 20:49:40 »


Я думала, что это фотошоп.
Но нет.
Тут.
«Ганьба! Слава! Тобто – добрий вечір!» ©

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9428
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #37085 : Червень 18, 2019, 21:23:49 »
Чтобы в Украине произошло чудо, надо дунуть. Если не дунуть, то ничего не получится.
Тю, ля, а шо?

Offline ТетраМ

  • *****
  • Повідомлень: 18384
  • Karma: 17887
  • Стать: Жіноча
  • Пропагандист нездорового образца
Re: Українська політика
« Reply #37086 : Червень 18, 2019, 21:26:33 »
 :facepalm:

«Ганьба! Слава! Тобто – добрий вечір!» ©

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9428
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #37087 : Червень 18, 2019, 21:31:11 »
Сказочный долбоеб. Зачем его только из квартала выпустили?
Тю, ля, а шо?

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9428
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #37088 : Червень 18, 2019, 21:39:36 »
С логической точки зрения вписываться за страну, где выбирают такого идиота даже для толерантной Европы это перебор.
Тю, ля, а шо?

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14727
  • Karma: 9219
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Українська політика
« Reply #37089 : Червень 18, 2019, 21:51:33 »
С логической точки зрения вписываться за страну, где выбирают такого идиота даже для толерантной Европы это перебор.
Но если не будут вписываться, у них потом проблем втрое больше будет.

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #37090 : Червень 18, 2019, 21:56:54 »
С логической точки зрения вписываться за страну, где выбирают такого идиота даже для толерантной Европы это перебор.
Но если не будут вписываться, у них потом проблем втрое больше будет.
Оно-то да, но теперь той же Меркель надо это все объяснить своим немецким долбодятлам гражданам, у них тоже выборы скоро...  :scratch_one-s_head:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline ТетраМ

  • *****
  • Повідомлень: 18384
  • Karma: 17887
  • Стать: Жіноча
  • Пропагандист нездорового образца
Re: Українська політика
« Reply #37091 : Червень 18, 2019, 22:00:44 »
Зеленський пояснив, чому не допоміг канцлеру Німеччини Ангелі Меркель, коли їй стало недобре.
Цитувати (виділене)
"А що стосується Меркель... Я стояв поруч з нею. І повірте, вона була в безпеці".
:facepalm:
«Ганьба! Слава! Тобто – добрий вечір!» ©

Offline True Path Into Nowhere

  • *****
  • Повідомлень: 1722
  • Karma: 845
Re: Українська політика
« Reply #37092 : Червень 18, 2019, 22:18:56 »
Альтернативний месія застерігає:
https://twitter.com/GolosZmin/status/1140871692757143552

Хто такі "ми"? Мо СРСР? Бо ж наче там було чорта з два виїдеш за кордон. Чи мо то про безвіз і "ми" це країни шенгенської зони? І хулі тоді в "старушкі вєлікобрітанії"(так наче правильно за преЗЕдентом?) років з десять назад лякали "пересічних" "польскім сантехніком"? І шо робить хоча б з тою ж канадською діаспорою яка через ті кордони якось умудрилась "просочіться" років за 100 до оцих "28 років"? Це вже не кажучи про діаспору по всьому колишньому СРСР. І хулі того ж Ющенка з Нашою Україною поставили в один ряд з Овощем і ригами?
...tomorrow I'll be sober and you'll still be roasted!

Offline ТетраМ

  • *****
  • Повідомлень: 18384
  • Karma: 17887
  • Стать: Жіноча
  • Пропагандист нездорового образца
Re: Українська політика
« Reply #37093 : Червень 18, 2019, 22:20:42 »
Цитувати (виділене)
Власник телеканалу "Прямий" Володимир Макеєнко спростував чутки, які поширюються деякими ЗМІ, про можливий продаж каналу соратнику Віктора Медведчука Тарасу Козаку.
https://prm.ua/vlasnik-pryamogo-volodimir-makeyenko-sprostuvav-chutki-pro-prodazh-telekanalu/?fbclid=IwAR26jWT3pJlgkrDtPRAxFMKaaupN7YtISYYj7HsMATdYDOR4bno7DtfnzpQ
«Ганьба! Слава! Тобто – добрий вечір!» ©

Offline Destrie

  • *****
  • Повідомлень: 6983
  • Karma: 4014
  • Стать: Жіноча
  • Одесса
Re: Українська політика
« Reply #37094 : Червень 18, 2019, 22:26:07 »
Альтернативний месія застерігає:


О Ктулху какой же ебанариум ,простите ... можно я  сойду  :crazy:
Будет новый завет, что война - это мир
Будет новый декрет, что незнание - сила

То, что Оруэлл видел во сне
Я вижу сейчас наяву (с) Louna

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #37095 : Червень 18, 2019, 22:29:26 »
Хто такі "ми"?
Ми! Ніколай Второй Святойслав Перший.
Пороблено щось. С кожним "новим обличчям" писок Кириленко стає все красивішим.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23608
  • Karma: 9428
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Українська політика
« Reply #37096 : Червень 18, 2019, 22:30:29 »
Зеленая сперма дебилизма пролилась на Украину.
Наконец политики поняли, что хочет нарид.
Тю, ля, а шо?

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8284
  • Karma: 3325
Re: Українська політика
« Reply #37097 : Червень 18, 2019, 22:59:39 »
С кожним "новим обличчям" писок Кириленко стає все красивішим.

 :up: :up: :up:

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #37098 : Червень 18, 2019, 23:34:23 »
Вы так говорите, как будто собирались за Славка голосовать :lol2:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #37099 : Червень 18, 2019, 23:42:28 »
Цитувати (виділене)
Sergii Iesipov
32 мин. ·
Це не реванш, це реверс, якась машина часу.

Нас вперто повертають у 2014, «електоральний майдан» вони це називають. І ми знову обнуляємось до точки хаосу і починаємо спочатку.

Знову влади немає, представництва немає, є війна - рф тисне з усіх боків, Захід знов стурбований, але не впевнений, чи треба чинити спротив. Може все ж таки краще нагодувати ведмедя? Бо ви ж самі там не впевнені, ви подумайте.

І жодна блядь з «нових нових» чи зі «старих нових» не каже доброго слова про останні п‘ять років.

Все, за що вмерли 13 тисяч Українців - вже не має значення.

Ми знов не впевнені, чи потрібні нам НАТО і ЄС - можливо після референдуму, ми маємо сумніви щодо державної Української Мови - бо вона може роз‘єднувати, як і Українська Церква - не на часі. Війна також - ми не впевнені, що треба чинити спротив, ми знов не впевнені щодо зв‘язків з агресором - може літаки треба відновити, вконтакті повернути чи ще якийсь «культурний обмін». Не на часі виявились Національна пам‘ять і Історія України - багато чого і кого недоречного, як і декомунізація - треба більше часу і можливо опитування ще. Не завершену судову реформу вже не треба завершувати - баришевський суддя вже самореформувався і приймає правильні рішення, як і медична реформа не треба - викликає багато питань від поважних панів.

Нічого не було взагалі, все треба починати спочатку, ви не жили ці п‘ять років, вас не було - ви все починаєте сьогодні.

Треба швидко всі вибори провести - піхуй на закони, Конституцію, вона не правильна, пан баришевський суддя, розбереться.

Знову витягли із засраної шафи гнилу риторику найсмердючущого кучмізму - про те, що нам не потрібен Захід, про «ми все самі», про якісь казкові «ресурси» і «працьовитий нарід». Хоча нарід працьовитий дупу не підійме, якщо нема чого вкрасти і перерви на перекур.

Але все хуйня, давай по новой.

І знову вибір серед старих облич з поганими списками і нових, від яких теж трошки тхне, але ж вони можливо змінять.

І знаєте, якщо машина часу і в нас не стерли пам‘ять, принаймні не у всіх - то я теж не впевнений - у 2014 на виборах в Раду я зробив вибір на користь прикольних чуваків з інтернету - партія Самопоміч називалась.

І я теж так думав - ну, БПП, насправді багато питань - чи потягнуть вони зміни, чи спроможні?

І от зараз вже можна підвести якісь підсумки.

Виборець БПП сьогодні ок, можна йому нагадати про Кононенка, Березенко, договорняки там, хоча теж все на рівні «інсайдів соні кошкіної», але так, можливо.
Виявилось, що БПП, як і світ навколо, як і я - не ідеальний. Так, можливо за п’ять років довелось кинути кістку якимось упирям - але мені насправді не шашечки. Мені їхати. І ми їхали.

А БПП це також і безвізові закони, ламані через коліно, це і закон про мову, це децентралізація. Це, попри величезний спротив - підвищення матеріального забезпечення Армії, це Армія взагалі, це вичавлені джавеліни і інша зброя, це очищення банківського сектору і закони, які вимагав МВФ, це квоти і відродження української поп-культури, це Ірина Геращенко і Володимир Ар’єв в ПАРЕ, визнання рф агресором, успіхи України на складному диппломатичному фронті. Це всі важливі голосування - протиснуті через спротив, бо не Батьківщина ж із Самопоміччю за все це голосували? Так, іноді ДЕЯКІ представники. Але по більшості - дякувати БПП і частково НФ.

Тому виборцю БПП у 2014 зараз є що відповісти.

На відміну від мене - виборця Самопомочі.

Бо чим мені пишатись? Яким було моє представництво? Редути, блокада, торгівля політичною дупою в усіх можливих і неможливих місцях, істерики на тв, скандали, союзи з найсмердючишим непотрібом типу Саакашвілі, біготня з якимись папірцями біля АП, львівське смиття? Не давайте безвіз, не давайте грошей?
Єгорка Соболєв, комбат Насіння, жінка -Сироїд? Майдани-100500 і секта Відродження? Мутні типи під час виборів у Грузії?

Йобаний сором і нічого більше.

Всі ці п‘ять років в мене не було мого представництва в Раді серед тих, за кого я голосував. Вони не зробили НІЧОГО з того, що обіцяли, для країни і для мене персонально.

Тому дуже тішусь, що хоч цей непотріб нікуди не пройде і зникне на підсосі у коломоїв принаймні на якийсь час.

І звісно ж - навіть мавпа здатна вчитись на власних помилках.
В пизду будь-яку Самопоміч 2,0 3,0 і 5,0 туди ж. Яку б вона назву не носила.

Ніколи знову.

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #37100 : Червень 18, 2019, 23:47:03 »
И такие агитки туда же.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Solmir

  • *****
  • Повідомлень: 4651
  • Karma: 3532
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Re: Українська політика
« Reply #37101 : Червень 18, 2019, 23:59:54 »
Вы так говорите, как будто собирались за Славка голосовать :lol2:
Некоторые наверняка собрались.

Offline Destrie

  • *****
  • Повідомлень: 6983
  • Karma: 4014
  • Стать: Жіноча
  • Одесса
Re: Українська політика
« Reply #37102 : Червень 19, 2019, 00:33:58 »
Вы так говорите, как будто собирались за Славка голосовать :lol2:
Скорее всего нет  , но оно кааак прыгнуло, так шо теперь точно нет   :crazy:
Будет новый завет, что война - это мир
Будет новый декрет, что незнание - сила

То, что Оруэлл видел во сне
Я вижу сейчас наяву (с) Louna

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #37103 : Червень 19, 2019, 00:52:34 »
США выделяют Украине военную помощь в 250 млн долларов
Цитувати (виділене)
🇺🇦Вассерман Железный 🇺🇦

"Надлишкове майно", подумал Хомчак...

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #37104 : Червень 19, 2019, 00:59:33 »
У него лицо скушное. :pardon:

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26293
  • Karma: 20594
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Українська політика
« Reply #37105 : Червень 19, 2019, 01:02:06 »
Проторенными дорожками. Не в смысле анализов. :)

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12644
  • Karma: 6464
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Українська політика
« Reply #37106 : Червень 19, 2019, 07:17:46 »
Цитувати (виділене)
Владелец телеканала Прямой Владимир Макеенко опроверг слухи о возможной продаже канала соратнику Виктора Медведчука Тарасу Козаку. Об этом сообщается на сайте Прямого.

"Задолбали... Прямой канал никому не продам! Поэтому хочу успокоить сотрудников телеканала и разочаровать оппонентов. Телеканал успел завоевать доверие зрителя и отстаивает развитие демократических процессов в стране. Поэтому даже речи не может быть о продаже телеканала. Наоборот, в условиях угрозы информационной безопасности я готов рассмотреть вопрос покупки таких каналов, как 112 и ZiK", - заявил Макеенко.

Отмечается, что Макеенко считает, что появление информации о продаже Прямого - спланированная провокация, связанная с активными политическими процессами в Украине.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Няма Донецкая

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 13722
  • Karma: 5604
  • Стать: Жіноча
Re: Українська політика
« Reply #37107 : Червень 19, 2019, 08:47:55 »
Вы так говорите, как будто собирались за Славка голосовать :lol2:
За него многие готовы были бы проголосовать, если бы он шел на преза вместно Зе. Потому что "патриот, физик, кандидат наук, МВА, опыт..." Теперь есть ощущение, что таки это не особо влияет. Или таки там действительно пороблено, и как кто туда попадает, то гаплык. Как всегда, остается только 10%, не подверженных влиянию башен...  :scratch_one-s_head:
"Кстати, ты заметил, что этот мир полон людей, которые совершенно уверены, что прекрасно понимают, что происходит с остальными?" Макс Фрай

Offline Shannou

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 34711
  • Karma: 16987
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Українська політика
« Reply #37108 : Червень 19, 2019, 09:25:24 »
При всём при этом Голос наберёт больше ЕС.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Re: Українська політика
« Reply #37109 : Червень 19, 2019, 09:29:50 »
Как всегда, остается только 10%, не подверженных влиянию башен...

В 2014 Порошенко набрал 55%.

Внимание вопросы для прогрессивной общественности:

1. В 2014 "люмпенов" было меньше?
2. В 2014 башни были пожиже?
3. С 2014 народ кардинально отупел?

Или может быть все гораздо проще - вы рисуете в своей голове какие то удивительные картинки?

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.