Автор Тема: Біженці, переселенці - обговорення, розмови тощо
 

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
интересно как в не англоязычных странах с работой у людей дело обстоит
Понятно, что при условии, что есть свободный английский и ты там компьютерщик или финансами занимался в больших(международных) компаниях, то оторвут с руками
У німецький банк без німецької мови навряд чи візьмуть навіть айтішників.

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
В Швеції без мови - тільки прибирання або будівництво.
А як вони на будівництві без мови спілкуються?
У нас тут ноготочки по черному делают, там их не хотят брать на работу официально, потому что тут большинство как частный предприниматель работает с коготочками
А частным предпринимателем по коготочкам чет у них не получается зарегистрироваться
Щоб створити/зареєструвати часне підприємство, треба пройти бюрократичний геморой. Салон з одним-єдиним працівником - це у Німеччині, нмд, взагалі нереально.

Offline BigSister

  • *****
  • Повідомлень: 1747
  • Karma: 640
  • Німеччина
В Швеції без мови - тільки прибирання або будівництво.
А як без мови спілкуватися на будівництві?

Offline Мадам Петрановская

  • *****
  • Повідомлень: 8797
  • Karma: 9814
  • Стать: Жіноча
  • А хто борець, той здобуває світ.
В Канаде без языка - фабрики, заводы, стройка, фасовка продуктов. Если чуть-чуть говоришь и ты парикмахер или мастер маникюра - то можно работать по специальности. Вообще, люди, которые работают руками очень востребованы и их труд очень уважается.

 
-Ты не туда идешь! Огни в другой стороне.
-Мне все равно, я зажгу свои.

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1688
  • Karma: 464
В Швеції без мови - тільки прибирання або будівництво.
А як вони на будівництві без мови спілкуються?
У нас тут ноготочки по черному делают, там их не хотят брать на работу официально, потому что тут большинство как частный предприниматель работает с коготочками
А частным предпринимателем по коготочкам чет у них не получается зарегистрироваться
Щоб створити/зареєструвати часне підприємство, треба пройти бюрократичний геморой. Салон з одним-єдиним працівником - це у Німеччині, нмд, взагалі нереально.
Не, у нас с этим проблем нет(те козлы, прости меня боже,)  штукатурщики его запросто зарегистрировали (и там до фига поблажек по налогм начинающим) , тут именно с ее специальностью по когтям проблема с регистрацией
Я в прошлом году смотрела в чем там дело, но уже не помню, а сейчас заново дл я форума смотреть не буду))

Offline Ellianna

  • *****
  • Повідомлень: 11182
  • Karma: 6930
  • Стать: Жіноча
  • Люблю читать чужие мысли
Що таке ноготочки?
Манікюр/педікюр
Скажу що в Англії теж наші манікюром займаються активно. Знайшли себе.
Sarcasm and compassion are two of the qualities that make life on Earth tolerable
Nick Hornby

Offline Pe

  • *****
  • Повідомлень: 1688
  • Karma: 464
В Канаде без языка - фабрики, заводы, стройка, фасовка продуктов. Если чуть-чуть говоришь и ты парикмахер или мастер маникюра - то можно работать по специальности. Вообще, люди, которые работают руками очень востребованы и их труд очень уважается.

 
Вот кстати, да, совсем забыла, а ты мне напомнила)))
Людям, которые руками умеют работать, даже без языка намного легче устроиться
Это первое, что спрашивают, потому что у нас очень большая нехватка таких людей, менеджеров и так найдут)))

Offline Юльчча

  • *****
  • Повідомлень: 4007
  • Karma: 2538
  • Стать: Жіноча
  • Львів
А як вони на будівництві без мови спілкуються?
Напевно, так як і на прибиранні. Бери відро, несі раствор - бери тряпку, мий підлогу. Там не треба з клієнтами розмовляти.
У нас в комуні дівчата працювали в готелі зовсім без мови, навіть без англійської. Якось розумілися, бо треба, нема куди діватися.
Інша дівчина пішла працювати в кафе. Тільки з англійської, яка там була ні до чого, бо в тому кафе працюють лише араби, які англійської не знають. Спочатку була лише на кухні, як мова пішла, то стала і на касу вставати.
І так, в них у всіх є освіта і спеціальність, наприклад, медсестра, бухгалтер, але і перенавчатися треба (в Швеції вони не дають такої можливості по директиві), не кажучи вже про мову.
« Останнє редагування: Липень 14, 2023, 21:54:29 від Юльчча »

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5312
  • Karma: 3258
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
А як вони на будівництві без мови спілкуються?
Напевно, так як і на прибиранні. Бери відро, несі раствор - бери тряпку, мий підлогу. Там не треба з клієнтами розмовляти.
Частіше за все є бригадир чи старший зміни, який володіє мовами. В нас так сонячні панелі ставили. Бригада іспанців, старший місцевий, турок за походженням, що розмовляв і іспанською, і нідерландською, і турецькою і хз якими ще мовами.

Offline Юльчча

  • *****
  • Повідомлень: 4007
  • Karma: 2538
  • Стать: Жіноча
  • Львів
А як вони на будівництві без мови спілкуються?
Напевно, так як і на прибиранні. Бери відро, несі раствор - бери тряпку, мий підлогу. Там не треба з клієнтами розмовляти.
Частіше за все є бригадир чи старший зміни, який володіє мовами. В нас так сонячні панелі ставили. Бригада іспанців, старший місцевий, турок за походженням, що розмовляв і іспанською, і нідерландською, і турецькою і хз якими ще мовами.
В Швеції на будівництві працюють багато поляків. Тому можна зрозуміти.

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26473
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Потрібна допомога залу.
В місті в Англії, де мешкає моя сестра, зара почала складатися дивна ситуація. Десь з місяць в джоб центрі почали запрошувати на зустріч день в день, за кілька годин. Люди можуть бути бо зна де, але це нікого не хвилює.

У сестри ось стався такий випадок, вона була у іншому місці на навчанні. Змогли пояснити, але виявилося, що це не поодинокий випадок.

З осені вона буде їздити на навчання, за направленням з того ж джоб центру... - і як бути, не зрозуміло. Призначають рандомно зустрічи. Якщо вона пропусте 10% занять - то вилетить із навчання. Пропустить 3 зустрічі (а інша людина запізнилася так само з іншого міста на 10 хвилин - і отримала відмітку, що не прийшла) - то втратить беніфіти.

Я міркую, що треба якісь листи складати, де вказувати, що вона буде на навчанні в таки то дні, (а там є один день вільний у будні) і просить призначати зустрічи саме в цей день. І відсилати у різні відділи. Але я зовсім не в темі.

Куди можна звернутися і отримати консультацію і взагалі що можна зробити?
Злобная заинька

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16064
  • Karma: 15388
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
А в чому проблема вчасно приходити на навчання? Я цей момент не дуже зрозуміла, якщо чесно. Вона ж буде знати, коли в неї дні занять?
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26473
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Я мабуть криво написала. Проблема в тому, що якщо її визвуть терміново в джоб центр, то велика ймовірність, що вона буде на навчанні. Бо воно до 5 години.

Ну от зара визвали, і незважаючи на те, що вона була на іншому навчанні і відписалася, що не встигає на вказану годину, пообіцяли неприємності.
Злобная заинька

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5312
  • Karma: 3258
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Я так зрозуміла, job interview призначають на той самий час, що й навчання.
Розмовляти з менеджером центру, які ще варіанти?

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16064
  • Karma: 15388
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Тобто, джоб-центр призначає час навчання, а потім викликає (а навіщо, до речі, по яких питаннях?) на якись бесіди під час цих навчань?
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19285
  • Karma: 6650
  • Стать: Жіноча
А в чому проблема вчасно приходити на навчання? Я цей момент не дуже зрозуміла, якщо чесно. Вона ж буде знати, коли в неї дні занять?
Наскільки я зрозуміла, джоб-центр призначає зустріч саме під час навчання. Але зовсім у іншому місці. Сестра повинна відвідати і те, і інше. Інакше вона втратить бенефіти. Цікаво те, що навчання теж призначене джоб-центром.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Аля

  • *****
  • Повідомлень: 26473
  • Karma: 5552
  • Стать: Жіноча
  • Київ. Місто мрій.
Тобто, джоб-центр призначає час навчання, а потім викликає (а навіщо, до речі, по яких питаннях?) на якись бесіди під час цих навчань?
Так.
Причому дивно, вона повинна відмічатися за запрошенням кожні два тижні - ніхто не викликав 2 місяці, і за це ніхто нічого не казав.
Злобная заинька

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22181
  • Karma: 3729
Потрібна допомога залу.
В місті в Англії, де мешкає моя сестра, зара почала складатися дивна ситуація. Десь з місяць в джоб центрі почали запрошувати на зустріч день в день, за кілька годин. Люди можуть бути бо зна де, але це нікого не хвилює.

У сестри ось стався такий випадок, вона була у іншому місці на навчанні. Змогли пояснити, але виявилося, що це не поодинокий випадок.

З осені вона буде їздити на навчання, за направленням з того ж джоб центру... - і як бути, не зрозуміло. Призначають рандомно зустрічи. Якщо вона пропусте 10% занять - то вилетить із навчання. Пропустить 3 зустрічі (а інша людина запізнилася так само з іншого міста на 10 хвилин - і отримала відмітку, що не прийшла) - то втратить беніфіти.

Я міркую, що треба якісь листи складати, де вказувати, що вона буде на навчанні в таки то дні, (а там є один день вільний у будні) і просить призначати зустрічи саме в цей день. І відсилати у різні відділи. Але я зовсім не в темі.

Куди можна звернутися і отримати консультацію і взагалі що можна зробити?
Написати листа до начальника центра, де пояснити проблему. Фіксувати години навчання, збирати підтрвердження про преребування на навчанні. Фіксувати виклики на інтерв’ю. Коротше, не боятися скаржитися.

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.