Автор Тема: Dura lex, sed lex
 

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23595
  • Karma: 9417
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #60 : Вересень 28, 2021, 10:28:16 »
Я во время отсутствия кабеля во 2-й раз от стационарного телефона и отказался. Связь прервалась в конце одного месяца, а через неделю я пошел в Укртелеком и написал заяву. Благо латить за месяц, когда связи не было не заставляли.
Да и не пользовался я им особо. Иногда в коммунальные конторы звонить, конторы до сих пор не удосужились завести себе мобильные телефоны. Но дешевле туда несколько раз в год позвонить с мобильного, чем платить Укртелекому абонплату за периодически отсутствующую связь.
Я даже не знаю лично сейчас живых людей, которые бы пользовались городским телефоном.
Тю, ля, а шо?

Offline andronchik

  • *****
  • Повідомлень: 1399
  • Karma: 903
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #61 : Вересень 28, 2021, 10:35:23 »
Пользуемся ежедневно. Вечерний сеанс связи с мамами.
« Останнє редагування: Вересень 28, 2021, 12:15:51 від В.И.Лемминг »
Большинство людей  узнаёт, что они думают, по телевизору.

Online Garfield

  • *****
  • Повідомлень: 9102
  • Karma: 5424
  • Стать: Чоловіча
  • Nederland
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #62 : Вересень 28, 2021, 10:43:10 »
В багатьох стане як в нас тут: той телефон начебто є, але не використовується практично. Відмовлятися не має сенсу - він у пакеті з інтернет підключенням (оптика). А оскільки мідна лінія все одно деактивована (роз'єм для телефона на модемі, все через VoIP) то і користі в якості аварійного зв'язку ніякої...
Homo homini felis est.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19277
  • Karma: 6648
  • Стать: Жіноча
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #63 : Вересень 28, 2021, 11:14:15 »
Я даже не знаю лично сейчас живых людей, которые бы пользовались городским телефоном.
Как правило, это те пенсионеры, которые не дружат с мобильными. У меня такой папа. Мобильный у него есть, но все,  отличное  от набора номера, сохраненного в памяти, для него выход из зоны комфорта. Плюс по стационарнику он мог трендеть со своими корешами часами и это не влияло на  стоимость телефонных услуг ( льготы  то ли для детей войны, то ли для инвалидов 1-2 группы, я уже и не помню), а сейчас у него кореша не все на Киевстаре, и он страдает.
« Останнє редагування: Вересень 28, 2021, 11:50:06 від Ash »
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Online Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27653
  • Karma: 7878
  • Стать: Чоловіча
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #64 : Вересень 28, 2021, 11:39:43 »
то і користі в якості аварійного зв'язку ніякої...
Немає ніякого аварійного зв'язку у побутового користувача. І не було ніколи. При масштабних катаклізмах пропускна спроможність телефонних мереж лягала геть.
А якщо це не масштабний катаклізм, то на декілька годин без електроживлення і мобільних вистачає. Це виключно консерватизм.

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23595
  • Karma: 9417
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #65 : Вересень 28, 2021, 12:16:50 »
« Останнє редагування: Сьогодні в 12:15:51 від В.И.Лемминг »
Извини, случайно вместо цитировать, нажал редактировать и  покоцал твое сообщение. А откатить не получилось.
Тю, ля, а шо?

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23595
  • Karma: 9417
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #66 : Вересень 28, 2021, 12:17:37 »
Пользуемся ежедневно. Вечерний сеанс связи с мамами.
А вот что хотел спросить.
Каждый день? Я бы не смог. Но мы и так раз в неделю видимся. (Пока сдыхиваем внуков бабушке).
Тю, ля, а шо?

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19277
  • Karma: 6648
  • Стать: Жіноча
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #67 : Вересень 28, 2021, 12:25:55 »
Пользуемся ежедневно. Вечерний сеанс связи с мамами.
А вот что хотел спросить.
Каждый день? Я бы не смог. Но мы и так раз в неделю видимся. (Пока сдыхиваем внуков бабушке).
Сестра звонит папе последний год  практически каждый день.  Осознание того факта , что родители могут уйти  в любой из дней, очень сильно меняет привычки.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline pozemka

  • *****
  • Повідомлень: 19611
  • Karma: 3588
  • Стать: Жіноча
  • черепаха разнузданная
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #68 : Вересень 28, 2021, 16:33:42 »
но когда я решила отключить тфн совсем, сделать это было непросто  (в ковидный карантин Укртелеком закрыл все свои "живые" отделения), пока меня не научили, как это слелать онлайн.
Ой, расскажи как.  Можно в личку.

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8275
  • Karma: 3325
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #69 : Вересень 28, 2021, 19:14:45 »
Ой, расскажи как.  Можно в личку.
Это было давно, я уже забыла, но поищу, обсуждалось вроде даже здесь.

Offline Shana

  • *****
  • Повідомлень: 12603
  • Karma: 6439
  • Стать: Жіноча
  • Київ/Чернігівщина
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #70 : Вересень 28, 2021, 20:35:30 »
Я позвонила в коллцентр Укртелекома. Правда, не помню уже, какую именно функцию я выбрала в автоответчике. Возможно, "подключение". Когда вышла на оператора, потребовала отключить стационарный телефон. Меня долго уговаривали этого не делать, обещали какие-то плюшки, но я не поддалась. Отключили.
То, что гусеница называет концом света, Мастер назовет бабочкой (с)

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4100
  • Karma: 1776
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #71 : Жовтень 05, 2021, 21:28:43 »
вырезали  кабель.
Ты себе представляешь этих "вырезальщиков" ??? Кабель то был в колодцах. Доступ в колодцы далеко не у всех. Версия, что кабель сняли работники Укртелекома, намного ближе к реальности.
У моей клиентки все по-настоящему, так что не думаю, что тут какой-то мухлеж.
Представитель Укртелекома приобщила к делу справки с райодела о расследовании краж по их заявлениям.
Чесно говоря я их особо даже не изучал, так как это их проблемы, которые они должны решать сами.

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9499
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #72 : Жовтень 06, 2021, 11:37:06 »
У моей клиентки все по-настоящему, так что не думаю, что тут какой-то мухлеж.
Понял. Просто мне казалось, что если до покупки Укртелекома Ахметовым все стационарные телефоны работали как часы, а после покупки вдруг массово стал вырезаться кабель, то дело в подходе Укртелекома, а не в воровстве кабеля по всей стране.
Странно, раньше воры, вероятно, не подозревали, что можно так просто озолотиться.

Online Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27653
  • Karma: 7878
  • Стать: Чоловіча
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #73 : Жовтень 06, 2021, 13:32:06 »
Странно, раньше воры, вероятно, не подозревали, что можно так просто озолотиться.
Всё было по другому. Бомжи были более пуганные. Медь стоила в 3-5 раз меньше, чем сегодня. Все предприятия сидели на этой связи, в том числе и военка. За кражу кабеля можно было надолго присесть в места отдаленные. А до это можно было стать немного помятым. Или много. Массовые кражи медного кабеля из канализации начались где-то лет 10 назад. Причем не только у укртелекома, но и у веги, которая под ахметовым уже лет 20. Сейчас за это, я так понял, никого особо не бьют. Иначе бы боялись.

А так, люди просто не в теме. Воруют вовсю кабеля с линий электропередач. Иногда после непогоды обесточенные или поваленные. А иногда даже под током :).

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4100
  • Karma: 1776
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #74 : Листопад 21, 2021, 17:59:44 »
Небольшое продолжение истории с "Укртелекомом".

Звонит клиентка, говорит, приходили представители "Укртелекома" с исполнительной службой, типа что бы проконтролировали добровольное исполнение решения суда.
Красиво приходили, предварительно уточнив, когда ей удобно, с двумя техниками.
Ничего себе, думаю, раз в год и палка стреляет. И что дальше?
А дальше ей торжественно внесли "радиотелефон" (ну или как там они его называют) и подсунули документы подписать, что претензий не имеет, связь восстановлена.
Естественно были развернуты и выпровожены. Исполнитель начала что-то бухтеть, что ей "срывают исполнительные действия", но тоже была бабулей непонята, да я честно говоря от ее действий в недоумении.

Телекомовцы сказали, что поставят стационарный, но абонплата будет выше 150 грн., бабуля сказала вы подключите сначала, а с абонплатой я уже отдельно разбираться - если обоснованная, то буду платить.
Ушли задумчивые.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4100
  • Karma: 1776
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #75 : Січень 30, 2023, 21:45:16 »
Може не дуже на часі, але робота є робота. :sneaky:

Чоловіка вкусив беспритульний собака. Не дуже глибоко вкусив, без швів обійшлося.
Він ходив, ходив, поки не зрозумів, що навіть за безпритульного пса має хтось відповідати.
Сьогодні суд першої інстанції задовольнив наш позов до міської ради про стягнення моральної шкоди за відсутність належної організації поводження з безпритульними собаками у місті, що призвело до нанесення шкоди окремо взятому мешканцю. З міської ради стягнуто 3000 грн. моральної шкоди.
Попереду апеляція, але прецедент цікавий.

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14720
  • Karma: 9209
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #76 : Січень 30, 2023, 22:57:08 »
Зазвичай спосіб, в якій цю проблему розв'язує міська влада, називається "відстріл". :( Тому я не впевнена, що ви вчинили гарно, вибач.

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #77 : Січень 30, 2023, 23:28:20 »
Тобто най людей кусають, чи як?
За відстріл теж можна в суд подати. Так що хай влада чухається.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4100
  • Karma: 1776
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #78 : Січень 30, 2023, 23:42:29 »
Зазвичай спосіб, в якій цю проблему розв'язує міська влада, називається "відстріл". :( Тому я не впевнена, що ви вчинили гарно, вибач.
Влада міста вже кілька років не може прийняти рішення про виділення коштів та приміщення на комунальний притулок для тварин (це вимога законодавства).
Але ніяк не можуть вирішити, хто буде ділити цей пиріг.
А відстріл заборонений (це теж прям норма законодавства). То ж я думаю ніхто не буде брати на себе цю місію в межах наданих повноважень.
Є комунальне підприємство, яке їх виловлює, стерилізує та відпускає на волю, але в них немає опції притулку для агресивних тваринок  :unknown:

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4100
  • Karma: 1776
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #79 : Січень 30, 2023, 23:49:09 »
Ну і якщо дивитись глобально це не клієнт з вулиці, а державне доручення для надання правової допомоги адвокатом.
Тобто держава в моїй особі пинає місцеву владу, спонукаючи виконувати вимоги законодавства, одночасно надаючі можливість особі отримати компенсацію шкоди завданої нападом собаки. :)

Offline Чиби

  • *****
  • Повідомлень: 14720
  • Karma: 9209
  • Стать: Жіноча
  • Disce pati
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #80 : Січень 31, 2023, 12:15:01 »
То ж я думаю ніхто не буде брати на себе цю місію в межах наданих повноважень.
Сподіваюсь, ти правий.

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4100
  • Karma: 1776
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #81 : Квітень 12, 2023, 21:18:16 »
Сьогодні суддя Бєлка залишив в силі рішення про стягнення за укус собаки.
Відчуваю в цьому якусь гру слів, але не можу її сформулювати оригінально  :pardon:

Теперь міська рада має сплатити постраждалому 3000 грн. за напад беспритульного собаки.

P.S. Засідання раніше відкладали через удар ракетами по будинку в Запоріжіжі на набережній.
Перший раз сидів в суді в укритті, було досить лячно.


Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #82 : Квітень 12, 2023, 22:56:53 »
От був би суддя Котик... :f1:

Offline Homiak

  • *****
  • Повідомлень: 4100
  • Karma: 1776
  • Стать: Чоловіча
  • Украина, Запорожье
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #83 : Квітень 12, 2023, 23:25:56 »
От був би суддя Котик... :f1:
Заявили би відвід через підозріле прізвище 8)

Взагалі міська рада зайняла цікаву позицію щодо того, що собака точно чиїсь, а не безхатній.
Тому потрібно було просто добре пошукати реального хазяїна, а не рубати з плеча.

Ми зайняли позицію, що сума в 3000 за укус та майже рік судів - це вже ні про що, хотіли більше.

Суддя Бєлка зайняв позицію, що ми його відвлікаємо по дрібницям та всі апеляційні скарги потрібно відхилити за необгрунтованістю.

Інші два судді з колегії зайняли стретегічно нейтральну позицію по обидві сторони від судді Бєлки та питань не задавали.

Такі справи :pardon:

Offline Milena

  • *****
  • Повідомлень: 8275
  • Karma: 3325
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #84 : Квітень 13, 2023, 14:49:49 »
Такі кепські справи.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #85 : Квітень 13, 2023, 15:22:13 »
Таке віконце у світ без війни.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #86 : Травень 11, 2023, 20:23:13 »
WAS
10h
  ·

У Луцьку суд дав 7 років в'язниці місцевому політику за шахрайство. Чоловік у 2015-2020 роках "розвів" кількох людей на суми понад 100 тисяч доларів. Він розповідав, що представляє "англійську масонську ложу" та брав зі співрозмовників "внески" за вступ до неї. Один з них отримав перстень з масонською символікою як знак причетності до спільноти. Крім того, жертви чули від шахрая, що масони (і зокрема члени родини Ротшильдів) розглядають їх як кандидатів на посаду прем'єр-міністра України - але за вирішення питання теж треба платити. Під час передачі однієї з сум у 2020 році його затримали.

UPD: для тих, хто просив інфу про потерпілих: https://t.me/wasmedia_ua/2910
Наш випуск про конспірологію, зокрема масонів
https://www.youtube.com/watch?v=SJ9gT3g6NOg

Offline Volf Ram

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 26208
  • Karma: 20521
  • Стать: Чоловіча
  • Russia delenda est.
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #87 : Травень 11, 2023, 23:34:00 »
Під час передачі однієї з сум у 2020 році його затримали.
Дивно. Зазвичай масони своїх не здають.

Offline Фрипп

  • *****
  • Повідомлень: 3862
  • Karma: 2198
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #88 : Травень 12, 2023, 15:02:32 »
В тому то і справа, він не справжній!

Offline vs

  • *****
  • Повідомлень: 2438
  • Karma: 2447
  • Стать: Чоловіча
Re: Dura lex, sed lex
« Reply #89 : Травень 27, 2023, 23:49:07 »
Цитувати (виділене)
Karina Lutenko

АААААААААААААА!!!! Сядьте якщо стоїте!
Я так чекала, так чекала і це сталось!

Загрузили одного юриста робити лігал рісьорч і писати документ для позивача. Документ не писався, не ріс кокос.  Юрист нового покоління запряг ChatGPT.
ChatGPT зробив все за хвилину. Ідеально розбив за параграфами, дав посилання на практику. За такі документи з клієнта нормально так беруть оплати.
Інші юристи похвалили, понесли в суд.

Суд читав-читав і попросив позивача прислати йому практику, на яку посилається.

Відповідач швиденько дописав: і нам, і нам пришліть. А то ми вже всі свої і чужі бази облазили. «The authenticity of many of these cases is questionable”.

Майже місяць мʼявся позивач. 25 травня принесли юристи судді пояснювальну записку.

«Ми, такі то і такі, не додивились за нашим колєгою. Поки ми не дивились, колєга консультувався з ChatGPT. ChatGPT зуб давав, що така судова практика на нашу користь існує. Ми повірили.

Практику надати не можемо. Ви правильно підмітили, ваша честь, що практика found to be nonexistent.

Позязя, не карайте позивача-нашого клієнта. Він був не в курсі, що ми його так намахували і продавали йому безкоштовного робота за ціною старших юристів. Караємось, мучимось, каємось, в майбутньому пʼять раз все перевірятимем. Дата, підпис.»

Завіса.

З 2018 року кажу, що настане день і фраза «Вас обслуговує жива людина» стане ознакою дуже дорогого і дуже якісного і не всім доступного пакету послуг 🤌

PS ви ще обізатільно повинні знати, що юрист-ейайщик надав суду скрін свого листування з ChatGPT, де юрист питає: а ця справа точно реальна? І ChatGPT ствердно каже: блябуду!





0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.