Автор Тема: Короли и капуста. Официальный тред для флуда обо всем.
 

Offline Poodle

  • *****
  • Повідомлень: 5875
  • Karma: 3189
  • Стать: Чоловіча
  • USA, Gold Country
Погодка ноне хороша. С ночи льет как из ведра и с горшка сдувает.
Слава Украине!

Online Mike123

  • *****
  • Повідомлень: 27668
  • Karma: 7881
  • Стать: Чоловіча
А с горшка - это как? :)

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Это просто бомба, по-моему. Во всех смыслах - и в объединяющем, и в рвущем пятые точки за рвом, и ваще.

Бимба тут в том кто его начал (подростки). Что явно указывает что все с страной будет хорошо... хотя, к сожалению и не скоро...

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Бандера, при усій повазі до нього - типовий лівак, з дрімучими поглядами на економіку. А в Україні і так засилля левачества.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
 :grin:

Уже й Бандера негодящий...

Offline sergk1

  • *****
  • Повідомлень: 9975
  • Karma: 1744
  • Стать: Чоловіча
  • Хортиця
Деякі ідеї Бандери актуальні і зараз - треба вигнати з України промосковську зелену пошесть. Але він жив 90 років тому у період засилля лівачества, тож багато його ідей і поглядів - просто архаїка.
Це як з Хмельницькім, що заснував першу українську державу, але геть не вписується у сучасність з антисемітизмом.

Offline Leo_need

  • *****
  • Повідомлень: 9502
  • Karma: 1576
  • Стать: Чоловіча
  • Україна, м.Київ
Це як з Хмельницькім, що заснував першу українську державу
Угу. Чувак, нанимался в разные временные периоды за долю малую то к польскому королю, то к русскому. То есть назвать его создателем ЧВК "Хмельницкий" еще куда ни шло. А вот фантазии про "первую украинскую державу" лучше не озвучивать, не вяжется оно с деталями истории.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22181
  • Karma: 3729
Уже больше недели встречаю в ленте фб по разным поводам упоминание «батько наш Бандера». Сначала думала, ну, присказка, а потом нет, вижу, что о чем-то конкретном и флешмобном. Решила просветиться в гугыле, о чем речь. И всё, я пропала - пристало так, что сегодня по утру проснулась, напевая  :smilie5:
Это просто бомба, по-моему. Во всех смыслах - и в объединяющем, и в рвущем пятые точки за рвом, и ваще. Батько наш Бандера! (с) 
Вот только стояла ждала лифта и тоже.

Offline Drakonchik

  • *****
  • Повідомлень: 2090
  • Karma: 455
  • Стать: Жіноча
  • Дніпро
Уже больше недели встречаю в ленте фб по разным поводам упоминание «батько наш Бандера». Сначала думала, ну, присказка, а потом нет, вижу, что о чем-то конкретном и флешмобном. Решила просветиться в гугыле, о чем речь. И всё, я пропала - пристало так, что сегодня по утру проснулась, напевая  :smilie5:
Это просто бомба, по-моему. Во всех смыслах - и в объединяющем, и в рвущем пятые точки за рвом, и ваще. Батько наш Бандера! (с) 
Вот только стояла ждала лифта и тоже.
А я минулий випуск Щура подивилася на днях  :)

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23600
  • Karma: 9419
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Бандера, при усій повазі до нього - типовий лівак, з дрімучими поглядами на економіку.
Переважна більшість того Бендеру ніколи не читала. Це символ, в який кожен вкладує свій зміст.
А мотивчик в пісеньки таки прив'язливий.
Тю, ля, а шо?

Offline ~Багира~

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23847
  • Karma: 19183
  • Стать: Жіноча
  • Львов
Уже больше недели встречаю в ленте фб по разным поводам упоминание «батько наш Бандера». Сначала думала, ну, присказка, а потом нет, вижу, что о чем-то конкретном и флешмобном. Решила просветиться в гугыле, о чем речь. И всё, я пропала - пристало так, что сегодня по утру проснулась, напевая  :smilie5:
Это просто бомба, по-моему. Во всех смыслах - и в объединяющем, и в рвущем пятые точки за рвом, и ваще. Батько наш Бандера! (с) 
Один в один я пару дней назад.  :sarcastic:

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
А мені не сподобалось  :( Вибачайте  :pardon:

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
А мені не сподобалось  :( Вибачайте  :pardon:

Як може не подобатись підсмалені кацапські дупи... питання риторичне...

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Мені ось ця тема сподобалась:
Ты считаешь что особенности личности закладываются на генетическом уровне?
Не абсолютно, но в значительной степени да.
Cпойлер
Во всяком случае, это ярко демонстрирует мне мой собственный ребенок. У нее не только особенности характера, но и поведенческие реакции во многом копируют не то что не меня, но даже не ее отца, а его брата. Человека, с которым она суммарно за свою жизнь провела часов пять-шесть, наверное.

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Якщо буде небагато постів про астрологію, то може вийти цікаве обговорення  ;)

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Якщо буде небагато постів про астрологію, то може вийти цікаве обговорення

Відкрий тему і побачимо що з того вийде...

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
А мені не сподобалось  :( Вибачайте  :pardon:
Як може не подобатись підсмалені кацапські дупи... питання риторичне...
Мені не сподобалась музика. Мені не подобається отой штимп, що ніби-то пародіює Зе на 5 каналі. І я не повинна через це виправдовуватись.

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Якщо буде небагато постів про астрологію, то може вийти цікаве обговорення
Відкрий тему і побачимо що з того вийде...
Я збиралась, та проживе та тема днів зо п'ять. А тут норм буде.

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
От, наприклад, мій рідний небіж дуже схожий на мене характером. Любить читати, танцювати, сперечатись. У нас з ним з його народження встановився якийсь зв'язок, що його мама іноді навіть ревнує. А мій син схожий
Cпойлер
на Сергія Притулу
на мою двоюрідну сестру, тільки в дитинстві. Багато ж історій можна згадати!
На батьків ми і так схожі, тощо.
У мне є зведена сестра по батькові. Ми не спілкуємся, і бачились кілька разів тільки в дитинстві. Та ми сташенно схожі зовн, і це всі наші родичі знають. І її, і мої.

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
От, наприклад, мій рідний небіж дуже схожий на мене характером. Любить читати, танцювати, сперечатись. У нас з ним з його народження встановився якийсь зв'язок, що його мама іноді навіть ревнує. А мій син схожий
Cпойлер
на Сергія Притулу
на мою двоюрідну сестру, тільки в дитинстві. Багато ж історій можна згадати!
На батьків ми і так схожі, тощо.
У мне є зведена сестра по батькові. Ми не спілкуємся, і бачились кілька разів тільки в дитинстві. Та ми сташенно схожі зовн, і це всі наші родичі знають. І її, і мої.

Це дурня... В мене племінник іудей  (як  там у них трактується бо жінка брата іудейка ). Кажуть що моя копія...

Насправді це скоріш психологічний підгін...

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Насправді це скоріш психологічний підгін...
Що це таке - психологічний підгін? Я за другою освітою соціолог, і такого терміну не знаю. Чи ти так не хочеш бути схожим на юдея? Піймли Алекса ЮЄй на юдофобії?  :blum2:

Offline AlexUA

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 20805
  • Karma: 1468
  • Стать: Чоловіча
Що це таке - психологічний підгін? Я за другою освітою соціолог, і такого терміну не знаю.

Ти ж мабуть у совку (чи постсовку) соціологію вивчала...

"Підгін" це коли мозок людини  щоб позбутися перенавантаження  (стресу) починає  підганяти логічні на перший погляд але абсолютну по змісту нісенітницю...

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16063
  • Karma: 15388
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Мені не сподобалась музика.

Ти як мій чоловік. Каже - це якийсь марш, а мені марши ще з часів радянської армії поперек горла. Я йому пояснила, що оригінальна пісня «ой у лісі, лісі», до якої вже потім, через багато років як вона була написана, додали ці слова, с початку була дуже сумна й на марш не походила. Але його це не лікує, зараз це марш, каже, а на марши в мене алергія.
А мені навпаки, подобаються маршеві ритми, тому й ця зайшла на п’ятірочку.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
"Підгін" це коли мозок людини  щоб позбутися перенавантаження  (стресу) починає  підганяти логічні на перший погляд але абсолютну по змісту нісенітницю...
Це якщо мозок здоровий, і десь гарно вчився, а не читав якусь нісенітницю у фісбучиках.


Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
А мені навпаки, подобаються маршеві ритми, тому й ця зайшла на п’ятірочку.
Мій улюблений маршевий ритм - це Чайковський, Марш дерев'яних солдатиків  :)


Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Ще Гріг

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16063
  • Karma: 15388
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Ні, це все не те, я більш сучасні полюбляю, та більш з уклоном в воєнщіну )) Ось «Батько наш…» мені те що треба.
Чоловік каже, що це тому, бо я в армії не була. Там тих маршів на усе життя мені б вистачило.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16063
  • Karma: 15388
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
історій можна згадати!

Мы с родной сестрой по матери познакомились, когда мне было 16, а ей 14. И на этом надолго всё закончилось, плотно общаться стали уже после смерти матери, то есть, последние 5 лет. А наш родной брат, опять таки, по матери, о существовании ещё одной сестры узнал в день маминой смерти, я ему рассказала.
Так вот, у сестры есть сын, наш племянник. Брат его никогда не видел и, естественно, никогда с ним не общался. Но. Мало того, что они копия друг друга, не всякий сын так на отца похож, как племянник на брата, так и по поведению, манерам, голосу, мимике, ну вообще во всем, вот буквально близнецы. Мы все в шоке.
Но ещё в большем шоке я от того, что общаясь с сестрой, чем дальше, тем больше, я вижу в ней мать. Из нас троих именно она на неё больше всего похожа и внешне, и характером, и даже привычками, пристрастиями в еде, во всем. И это с учетом того, что сестра маму не видела и не общалась с тех пор, как ей (сестре) исполнилось 2 года. Я виделась каждый год, брат с матерью вообще жил, но ее копия - это наша сестра, которая росла без матери.
А я вообще в этом коллективе «белая ворона», как от чужой тети  :smilie5:
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
"Путін - хуйло" залишається моєю улюбленою темою  8)
Думаю, надовго.

Offline Lilьka

  • *****
  • Повідомлень: 8736
  • Karma: 2524
  • Стать: Жіноча
  • Львів
У кого б ще таких історій пошукати, як не у Ксені!  :-*

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.