Автор Тема: Як в Україні малюють борги для подальшого автоматичного списання.
 

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
На мене договір точно не оформлений. Скоріш за все він не оформлений взагалі, мабуть це видно в матераілах справи - я не звернула увагу. В розрахунку боргу, якій доданий до позову, вказаний дядечко який мабуть проживає в квартирі насправді. Так, він мій родич. Ні, ми не спілкуємось і не будемо спілкуватись.
Я подумала, що це можна сприйняти як те, що цей родич мій батько/вітчим/дідусь/син, щодо якого в мене можуть бути зобов'язання по утриманню, від яких я ухиляюсь. Ні, наскільки мені відомо в моїх обставинах я не можу бути притягнута до утримання родича такої спорідненості.

Offline Ксеня

  • Global Moderator
  • *****
  • Повідомлень: 16049
  • Karma: 15370
  • Стать: Жіноча
  • Одеса
Банки не можуть легковажно ставитися до таких випадків, оскільки гроші клієнтів -- це їхній заробіток. У "вашому" випадку вони мають завернути позов, адже прізвище написане із помилкою.

Я так поняла, что ошибка была допущена только на сайте при опубликовании расписания судебных заседаний. В самом же иске, опять таки, насколько я поняла, фамилия указана правильно и поэтому, в случае решения не в пользу автора темы, банк ничего никуда не «завернет». Тем паче, что есть же код, идентифицирующий ответчика.
Жизнь идет себе, как она и должна идти, то есть, хуже некуда. (с)

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
Я так поняла, что ошибка была допущена только на сайте при опубликовании расписания судебных заседаний. В самом же иске, опять таки, насколько я поняла, фамилия указана правильно и поэтому, в случае решения не в пользу автора темы, банк ничего никуда не «завернет». Тем паче, что есть же код, идентифицирующий ответчика.
Все саме так. Мабуть я пишу забагато неважливих подробиць і тому легко заплутатись, вибачте.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Ну що, цікавенне життя починається  :crazy:
Сьогодні отримала листа з податкової з повідомленням рішенням. Там квитанція на сплату податку на нерухомість за квартиру, яку ми продали 11 років назад. До того ж вказана стара назва вулиці, тобто взяли відомості з бази часів царя-гороха. В

Згідно із податковим кодексом, я маю подати скаргу впродовж 10 днів.

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
Дозволю собі розповісти те, що дізналась щодо нерухомості.
Згідно з новим законом про Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень право на нерухомість набувається шляхом реєстрації в цьому реєстрі. Він електронний, доступ є з будь-якими ключами, в тому числі ключами Привату, шукати на сайті Мінфіну. Заходите, робите запит на довідку за адресою старої квартири, сплачуєте 33 гривні, отримуєте довідку де Вас немає. Прикладаєте до скарги.
Що робити якщо Ви там є - точно не знаю. Думаю так може статись, якщо якийсь шматок даних з БТІ про реєстрації передався в новий реєстр, а якийсь ні.
До речі нарахування податку краще перевірити в електронному кабінеті платника податків, бо вже були шахраї, які розсилали такі повідомлення з реквізитами свого трохи небюджетного рахунку. Але дехто пише, що справжній папірець в поштовій скриньці вже кілька років, а в кабінеті ніколи не бачив.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Дозволю собі розповісти те, що дізналась щодо нерухомості.
Згідно з новим законом про Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень право на нерухомість набувається шляхом реєстрації в цьому реєстрі. Він електронний, доступ є з будь-якими ключами, в тому числі ключами Привату, шукати на сайті Мінфіну. Заходите, робите запит на довідку за адресою старої квартири, сплачуєте 33 гривні, отримуєте довідку де Вас немає. Прикладаєте до скарги.
Що робити якщо Ви там є - точно не знаю. Думаю так може статись, якщо якийсь шматок даних з БТІ про реєстрації передався в новий реєстр, а якийсь ні.
До речі нарахування податку краще перевірити в електронному кабінеті платника податків, бо вже були шахраї, які розсилали такі повідомлення з реквізитами свого трохи небюджетного рахунку. Але дехто пише, що справжній папірець в поштовій скриньці вже кілька років, а в кабінеті ніколи не бачив.
Дякую, це дуже слушна порада. Перевірю. Будь-як там, є договір купівлі продажу.

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
Я думаю, що податківці мають брати дані для нарахування цього податку саме з актуального реєстру, хоча можливо тримають свій власний реєстр. Боюся навіть уявляти собі що коїться в такому окремому податковому реєстрі нерухомості, якщо він дійсно існує.
Можна ще пошукати в електронному кабінеті платника податків чи є там можливість подати скаргу на повідомлення-рішення з кабінету, все краще ніж йти в податкову і там товктися. На повідомленні-рішенні має бути телефон виконавця, можна подзвонити, спитати що і як, зазвичай вони нормально відповідають.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Я думаю, що податківці мають брати дані для нарахування цього податку саме з актуального реєстру, хоча можливо тримають свій власний реєстр. Боюся навіть уявляти собі що коїться в такому окремому податковому реєстрі нерухомості, якщо він дійсно існує.
Можна ще пошукати в електронному кабінеті платника податків чи є там можливість подати скаргу на повідомлення-рішення з кабінету, все краще ніж йти в податкову і там товктися. На повідомленні-рішенні має бути телефон виконавця, можна подзвонити, спитати що і як, зазвичай вони нормально відповідають.
Та дивно. Я радилася з працівницею податкової, вона теж здивувалася і сказала, що мають працювати з електронним реєстром. Телефон є, але не дуже зрозумілий. В самому повідомленні написано, що адреса на Шолуденка, а на конверті, що з Лєскова, телефон теж на конверті. У будь-якому випадку, на мене очікує офігенний тиждень.

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5307
  • Karma: 3251
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Нам нотаріус казала тиждень тому, що БТІ зараз тільки в процесі переносу даних до електронного реєстру, тому надійніше брати паперову довідку про реєстрацію у них в офісі (але у нас не про податки йшлося).

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Нам нотаріус казала тиждень тому, що БТІ зараз тільки в процесі переносу даних до електронного реєстру, тому надійніше брати паперову довідку про реєстрацію у них в офісі (але у нас не про податки йшлося).
Є договір купівлі-продажу. Його ж має бути достатньо?

Offline Mathilda

  • *****
  • Повідомлень: 5307
  • Karma: 3251
  • Стать: Жіноча
  • Nederland
Нам нотаріус казала тиждень тому, що БТІ зараз тільки в процесі переносу даних до електронного реєстру, тому надійніше брати паперову довідку про реєстрацію у них в офісі (але у нас не про податки йшлося).
Є договір купівлі-продажу. Його ж має бути достатньо?
В нашому випадку я думала, що свідоцтва про право власності достатньо. Ніт. Ще потрібна довідка з БТІ  :mad:

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Здійснила акт героїзьму. Завела електронний підпис і подивилася що там в особистому податковому кабінеті. Цієї квитанції немає.  :grin:

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
Та дивно. Я радилася з працівницею податкової, вона теж здивувалася і сказала, що мають працювати з електронним реєстром. Телефон є, але не дуже зрозумілий. В самому повідомленні написано, що адреса на Шолуденка, а на конверті, що з Лєскова, телефон теж на конверті. У будь-якому випадку, на мене очікує офігенний тиждень.
На Шолуденка головне управління по Києву, на Лєскова Печерська податкова, це різні організації. Щось дивне. Шукайте телефон виконавця на повідомленні-рішенні, він десь знизу дуже маленькими літерами. Номер рахунку ще треба перевірити, на сайті Печерської податкової пошукати. Лист мав бути рекомендований, за ним ходили чи просто в скриньку кинули?

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Та дивно. Я радилася з працівницею податкової, вона теж здивувалася і сказала, що мають працювати з електронним реєстром. Телефон є, але не дуже зрозумілий. В самому повідомленні написано, що адреса на Шолуденка, а на конверті, що з Лєскова, телефон теж на конверті. У будь-якому випадку, на мене очікує офігенний тиждень.
На Шолуденка головне управління по Києву, на Лєскова Печерська податкова, це різні організації. Щось дивне. Шукайте телефон виконавця на повідомленні-рішенні, він десь знизу дуже маленькими літерами. Номер рахунку ще треба перевірити, на сайті Печерської податкової пошукати. Лист мав бути рекомендований, за ним ходили чи просто в скриньку кинули?
Рекомендований, ходила на пошту. Виконавця немає, там все маленькими літерами. Є телефон на конверті, де зворотня адреса на Лєскова.

В електронному реєстрі проданої хати на мені немає. Продана хата була на Печерську... Божечки, що в них там за інфа.  :facepalm:

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
Рекомендований, ходила на пошту. Виконавця немає, там все маленькими літерами. Є телефон на конверті, де зворотня адреса на Лєскова.
Ну таке. Пошті все одно, хто відправляє, вони не перевіряють чи відправник дійсно працює в податковій. Ніколи не бачила жодного повідомлення-рішення без телефона і прізвища виконавця, а я їх трохи бачила. Якщо будете дзвонити на телефон з конверта - майте на увазі, що це можуть бути шахраї, будьте обережні, дані банківських карт не повідомляйте. Але я б спочатку номер рахунку для сплати перевірила - чи співпадає з тим, що на сайті податкової.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Рекомендований, ходила на пошту. Виконавця немає, там все маленькими літерами. Є телефон на конверті, де зворотня адреса на Лєскова.
Ну таке. Пошті все одно, хто відправляє, вони не перевіряють чи відправник дійсно працює в податковій. Ніколи не бачила жодного повідомлення-рішення без телефона і прізвища виконавця, а я їх трохи бачила. Якщо будете дзвонити на телефон з конверта - майте на увазі, що це можуть бути шахраї, будьте обережні, дані банківських карт не повідомляйте. Але я б спочатку номер рахунку для сплати перевірила - чи співпадає з тим, що на сайті податкової.
Ні, там конверт іменной від податкової, написано податок на нерухомість і телефон.

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
Номер рахунку такий UA858999980314070617000026007 ?

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Номер рахунку такий UA858999980314070617000026007 ?
Здається, розібралася. Вони вказали стару адресу просто як мою теперішню адресу, а не обєкт нерухомості, за який треба сплатити податок. Це при тому, що саме рішення прислали на правильну адресу.
До речі, з тієї хати, яку вказала податкова, я виписалася 20 років тому. Якась магічна цифра для зради.  :grin:
« Останнє редагування: Серпень 06, 2021, 00:05:13 від Охтирка »

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
То був рахунок для Печерського району. Оцей UA628999980314090617000026003 для Дарницького.
 

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
То був рахунок для Печерського району. Оцей UA628999980314090617000026003 для Дарницького.
 
Дакую. Думаю, що я розібралася. Зараз на Лєскова знаходиться управління, яке займається податком на нерухомість. Раніше цим займалися районні. Як у них вискочила моя стара адреса я не маю уявлення. Дива якісь.

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
Як у них вискочила моя стара адреса я не маю уявлення.
Це як раз я знаю. Вони ведуть свой окремий реєстр платників податків. В ньому, якщо нічого спеціального не робити, буде та адреса, яка була коли видавали ідентифікаційний код. Є заява на зміну адреси, форма 5ДР, її можна подати з електронного кабінету. Штрафів за неподачу мабуть немає, тому ніхто не подає.
Для листування у них мабуть ще одна база, бо повідомлення-рішення вони знають куди розсилати.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Як у них вискочила моя стара адреса я не маю уявлення.
Це як раз я знаю. Вони ведуть свой окремий реєстр платників податків. В ньому, якщо нічого спеціального не робити, буде та адреса, яка була коли видавали ідентифікаційний код. Є заява на зміну адреси, форма 5ДР, її можна подати з електронного кабінету. Штрафів за неподачу мабуть немає, тому ніхто не подає.
Для листування у них мабуть ще одна база, бо повідомлення-рішення вони знають куди розсилати.
Раніше вказували правильно.  :crazy:
Дуже дякую за допомогу. В своїх даних у базах зради не виявила, це радує.

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
Я нарешті дочекалась судового рішення - дуже довго не з'являлось на сайті. В описовій і мотивувальній частинах написана суцільна маячня, не знаю, це свідомо зроблено, щоб можна було легко оскаржити, чи така низька кваліфікація автора тексту. Але резолютивна частина мене влаштовує, у позові щодо мене відмовлено. Тобто я на рівному місці влетіла тільки в нерви, час, зусилля і витрати гривень на 500 - друк документів і пошта. Сподіваюсь апеляції не буде.
Тепер я стою перед вибором чи робити щось для того, щоб отримати хоча б моральну сатисфакцію від комунальників - писати на них скаргу в прокуратуру чи омбудсмену. Мабуть омбудсмену таки напишу.
Друге питання - чи робити щось, щоб з'ясувати чи існує у мене частка в цій квартирі, чи продовжити ігнорувати таку можливість. Ну таке. Дякую вам що читали.  :)
Передивляючись ночами інші процеси з цими комунальниками знайшла ще один випадок, коли на сайті судової влади в прізвищі одного з відповідачів зробили таку саму помилку, як в моєму. Так що це все-таки не ложа, а лажа, скоріш за все.

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.