Автор Тема: Як в Україні малюють борги для подальшого автоматичного списання.
 

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
Вітаю шановних дописувачів!

Це не спам, не хвилюйтесь, я реальна нормальна людина. Багато писати не буду, читаю все і дуже давно. Нещодавні події змусили мене взятись за клавіатуру, мовчати не маю сил. А сталось зі мною ось таке.

У квартири, в якій я жила в дитинстві і звідки дуже давно виписана і виїхала, величезний борг за опалення. Комунальники десь нелегально знайшли мої ПІБ та ідентифікаційний код і подали на мене позов про погашення боргу. Адресу вказали ту, за якою я не прописана більше 20 років, доказів того, що я взагалі маю якесь відношення до цієї квартири, не надали. Суд прийняв справу до розгляду і вніс дані по справі на сайт судової влади з помилкою в моєму прізвищі - я б цю справу ніколи не знайшла, побачила бо сама в пошуку зробила помилку, яка випадково збіглась з тою, що зробив суд. Позовну заяву і ухвалу про відкриття провадження надсилали за вигаданою комунальниками адресою.

Оскільки я дізналась про провадження випадково через довгий час після його відкриття, відзив я надала з величезним порушенням строку, не впевнена навіть що встигла до засідання. Рішення суду чекаю незабаром. Не виключаю, що воно може бути не на мою користь за обставинами, в подробиці яких я не хочу занурюватись, хоча вважаю що таке рішення було б незаконним.

Не можу  виключити, що дії суду по внесенню мого прізвища з помилкою відбулись в змові з комунальниками, оскільки з реального боржника, який сам-один живе і зареєстрований в цій квартирі, напевно брати нема чого, а у мене є невеликі заощадження, і якби без мого відома суд спокійно визнав за мною борг і видав судовий наказ, я лишилась би без заощаджень, просто колись дізналась би, що мої гроші вже списані за процедурою автоматичного погашення боргів.

Чому я це пишу? Бо хочу щоб люди знали про таку схему. Будь-кого так само можуть притягнути до відповідальності по боргах за житло, в якому людина не живе десятки років. А щоб все було шито-крито зробити "помилку" в прізвищі на сайті. Людина дізнається про все лише коли вже втратить гроші, і потім буде судитись з комунальниками-банкротами і намагатись повернути втрачене.

А ще хочу крові комунальників. Сума позиву менша за граничну статті 364 КК, та і інтересам служби дії посадової особи не суперечать, але я вважаю що це може бути організована злочинна група з шахрайською схемою по незаконному стягннею комунальних боргів. Ну може слідство їм хоч нерви попсує. 

Що скаже панство, варто звертатись до поліції, чи може підкажете в яку з правоохоронних структур писати?   

Offline В.И.Лемминг

  • Hero Member
  • ******
  • Повідомлень: 23595
  • Karma: 9417
  • Стать: Чоловіча
  • добрый, но гуманный
Отака хуйня, малята.
Тю, ля, а шо?

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19277
  • Karma: 6648
  • Стать: Жіноча
Що скаже панство, варто звертатись до поліції, чи може підкажете в яку з правоохоронних структур писати?   
Моя порада - знайдіть надійного адвоката, так, це гроші, але без нього чогось добитись буде дуже важко, на межі з неможливим. Я краєзнавець, з 2010 року суджусь з банком.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
Моя порада - знайдіть надійного адвоката, так, це гроші, але без нього чогось добитись буде дуже важко, на межі з неможливим. Я краєзнавець, з 2010 року суджусь з банком.
Дякую за пораду, засідання вже дуже скоро, і я все-таки сподіваюсь на те, що одразу отримаю рішення на мою користь. Якщо так, то я втратила тільки купу нервів, сил, і помірно грошей на друк документів і поштові витрати. Адвоката мені призначили в центрі безоплатної юридичної допомоги, не можу сказати що я задоволена, але він принаймні сходив сфоткав матеріали справи і переслав мені. Я живу в іншому місті і їхати до суду самостійно не маю можливості.

Чекати залишилось недовго, якщо комусь цікаво - я відпишусь тут яке буде рішення.

Я читала Вашу історію, дуже Вам співчуваю. Людям властиво коли таке дізнаються думати - ні, зі мною так точно не станеться. Коли я читала Вашу історію я теж так думала, і ось сталося і зі мною.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19277
  • Karma: 6648
  • Стать: Жіноча
Моя порада - знайдіть надійного адвоката, так, це гроші, але без нього чогось добитись буде дуже важко, на межі з неможливим. Я краєзнавець, з 2010 року суджусь з банком.
Дякую за пораду, засідання вже дуже скоро, і я все-таки сподіваюсь на те, що одразу отримаю рішення на мою користь. Якщо так, то я втратила тільки купу нервів, сил, і помірно грошей на друк документів і поштові витрати. Адвоката мені призначили в центрі безоплатної юридичної допомоги, не можу сказати що я задоволена, але він принаймні сходив сфоткав матеріали справи і переслав мені. Я живу в іншому місті і їхати до суду самостійно не маю можливості.

Чекати залишилось недовго, якщо комусь цікаво - я відпишусь тут яке буде рішення.

Я читала Вашу історію, дуже Вам співчуваю. Людям властиво коли таке дізнаються думати - ні, зі мною так точно не станеться. Коли я читала Вашу історію я теж так думала, і ось сталося і зі мною.

 Дякую, будемо сподіватись, що  у Вас все буде добре. Але якщо ні- обов'язково згадайте цю пораду.  Я щиро бажаю, щоб вона Вам не знадобилася.  Знов таки з мого досвіду- йти у поліцію без досвідченого адвоката  контрпродуктивно.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Mrs_Who

  • *****
  • Повідомлень: 12392
  • Karma: 5610
  • Стать: Жіноча
  • Don't panic!
чи може підкажете в яку з правоохоронних структур писати?   
Имхо в прокуратуру, но грамотный адвокат точно подскажет.
Not all those who wander are lost

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19277
  • Karma: 6648
  • Стать: Жіноча
чи може підкажете в яку з правоохоронних структур писати?   
Имхо в прокуратуру, но грамотный адвокат точно подскажет.
:plusone:
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
Имхо в прокуратуру, но грамотный адвокат точно подскажет.
Дякую.

Під час своїх поневірянь я пройшла шлях від "Що це, як взагалі дізнатись, чому я відповідач, яка сума боргу, що взагалі відбувається?" до в принципі можливо не найгіршим чином написаного відзиву на позив, який я підготувала самостійно. Не виключено, що і з помстою я зможу впоратись. І да - кожне слово допомоги корисне, навіть коли це просто співчуття.

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
Оскільки я дивом знайшлась і надала відзив справу відклали на початок жовтня. Додані мною до відзиву копії документів про реєстрацію місця проживання і про відсутність записів в реєстрі щодо власності на квартиру не довели судді, що я не зареєстрована, не проживаю і не володію квартирою.

Offline Ash

  • *****
  • Повідомлень: 19277
  • Karma: 6648
  • Стать: Жіноча
Оскільки я дивом знайшлась і надала відзив справу відклали на початок жовтня. Додані мною до відзиву копії документів про реєстрацію місця проживання і про відсутність записів в реєстрі щодо власності на квартиру не довели судді, що я не зареєстрована, не проживаю і не володію квартирою.
На жаль, це система. Знов таки раджу Вам долучити до справи  надійного та досвідченого адвоката. У Вас ще є час, щоб зробити це зважено, а не похапцем.
Одесса-это Украина.
At the suit of pozemka: Covid 19 (01.20)
+CoviShield(03/20)+Vaxzevria/COVID-19 AstraZeneca(06/20)+ Comirnaty/Pfizer-BioNTech(01/21)

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
Я все ще не втрачаю надію, що це в межах нормального порядку подій. Відзив надано, позивач за законом може надати відповідь на відзив. Надання доказів в господарському судочинстві покладено на позивача. Формально суддя зобов'язаний надати позивачу можливість дати відповідь на відзив і надати докази щодо моєї реєстрації, проживання і володіння (хоча це мене дивує, я вважала що в спрощеному провадженні всі докази мають бути надані одночасно з позивом, але то таке), а для цього потрібен час.
Добре що, незважаючи на те, що суд мабуть отримав мій відзив за день до дати розгляду, строки подовжили. Сподіваюсь також що тепер документи будуть надсилати на мою адресу, а не на хутір до дідуся.
« Останнє редагування: Серпень 03, 2021, 12:59:05 від Зрада »

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
Ну власне ось: "Чинна редакція ЦПК надає більш детальну регламентацію строків подання доказів, що, об’єктивно, мінімізує можливі випадки зловживання правами у сфері доказування. Зокрема, позивач, особи, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб, повинні подати докази разом з поданням позовної заяви (ч. 2 ст. 83 ЦПК), а відповідач, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, – разом із поданням відзиву або письмових пояснень третьої особи (ч. 3 ст. 83 ЦПК). Як бачимо, строки подання доказів є більш скороченими порівняно із попередньою редакцією ЦПК."
Тобто десь я про це читала, коли металась по гуглю в пошуках того, що робити. Отже в межах нормального ходу подій лишається право позивача надати свою відповідь на мій відзив, нові докази я мабуть буду мати змогу заперечувати в апеляції.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Квартира Вам належить? І як Ви взагалі дізналися, що на Вас існує позов?
А що, тепер дійсно з банківського рахунку можуть почати списувати гроші, а власника рахунка про це не повідомлять?
« Останнє редагування: Серпень 03, 2021, 14:32:04 від Охтирка »

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
Квартира Вам належить?
Це питання, на якє у мене немає відповіді. Я не можу виключити, що коли я вже фізично не жила в цій квартирі і була вже виписана, на мене не була оформлена приватизація.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Квартира Вам належить?
Це питання, на якє у мене немає відповіді. Я не можу виключити, що коли я вже фізично не жила в цій квартирі і була вже виписана, на мене не була оформлена приватизація.
Ну я би з’ясувала. Бо всім давно відомо, що прописка і реєстрація, це ні про що, а от власність -- інше питання. Наскільки я пам’ятаю, під час приватизації повнолітні, які набували право власності, мали десь підписуватися. Я не впевнена, що можна було стати власником без відома. Але це не точно.

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
І як Ви взагалі дізналися, що на Вас існує позов?
А що, тепер дійсно з банківського рахунку можуть почати списувати гроші, а власника рахунка про це не повідомлять?
Я періодично перевіряю, чи не є я стороною в судових справах. На сайті судової влади України шукаю свої ПІБ. Колись займала відповідальні посади і хочу бути певна, що ніякі хвости за мною не тягнуться. Цього разу при перевірці випадково загубила літеру в прізвищі, так само, як випадково чи навмисне зробили в суді.
Я не є фахівцем, наскільки я бачу з інфографіки за новою процедурою списання боргів банк вкладника повідомить тільки коли вже накладено арешт. Якщо суд і позивачі переписуються з дідусем на хуторі - мабуть дідуся і повідомлять. Апд. Перечитала - взагалі немає повідомлення вкладника, банк з виконавцем між собою переписуються. Але це не точно.
« Останнє редагування: Серпень 03, 2021, 14:50:31 від Зрада »

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
Ну я би з’ясувала. Бо всім давно відомо, що прописка і реєстрація, це ні про що, а от власність -- інше питання. Наскільки я пам’ятаю, під час приватизації повнолітні, які набували право власності, мали десь підписуватися. Я не впевнена, що можна було стати власником без відома. Але це не точно.
Вочевидь існують вагомі причини чому я не можу з'ясувати. Вдаватися до їх викладення я не хочу. Я ніде не підписувалась, не давала довіреностей, не реєструвала нерухомість ані в БТІ ані в реєстрі прав на нерухомість. Я також не впевнена, що можна бути власником без відома, але маю те що маю.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Ну я би з’ясувала. Бо всім давно відомо, що прописка і реєстрація, це ні про що, а от власність -- інше питання. Наскільки я пам’ятаю, під час приватизації повнолітні, які набували право власності, мали десь підписуватися. Я не впевнена, що можна було стати власником без відома. Але це не точно.
Вочевидь існують вагомі причини чому я не можу з'ясувати. Вдаватися до їх викладення я не хочу. Я ніде не підписувалась, не давала довіреностей, не реєструвала нерухомість ані в БТІ ані в реєстрі прав на нерухомість. Я також не впевнена, що можна бути власником без відома, але маю те що маю.
Ну в позові ж має фігурувати Ваш статус стосовно тієї квартири. Чи як?

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
Ну в позові ж має фігурувати Ваш статус стосовно тієї квартири. Чи як?
В позові написано дослівно "зареєстрована і проживає",  з цього позивач робить висновок, що я споживач комунальних послуг, і далі договір з сайту і інше бла-бла-бла, про те що споживач має вчасно сплачувати, тощо. Я не зареєстрована і не проживаю більше 20 років.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Ну в позові ж має фігурувати Ваш статус стосовно тієї квартири. Чи як?
В позові написано дослівно "зареєстрована і проживає",  з цього позивач робить висновок, що я споживач комунальних послуг, і далі договір з сайту і інше бла-бла-бла, про те що споживач має вчасно сплачувати, тощо. Я не зареєстрована і не проживаю більше 20 років.
В паспорті є відмітка про виписку?

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
В паспорті є відмітка про виписку?
Так, її видно на копії паспорту, яку я додала до відзиву. Після виписки ще одна прописка-виписка, і прописка за теперішнім місцем проживання.

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
Насправді подробиці щодо мого конкретного випадку не настільки вже важливі. Про будь-кого, хто має депозит, комунальники можуть так само незаконно отримати ПІБ і ідентифікаційний код, подати в суд, так само не надавши жодних доказів того, що людина взагалі має будь-яке відношення до квартири з боргом, отримати рішення суду про стягнення боргу і стягнути борг, не повідомивши під час цього процесу власника депозиту жодного разу. Те саме - з власниками автомобілів чи іншого рухомого майна. Я так чи інакше розв'яжу свою проблему, але злочинна схема може працювати аж гай гуде.

Offline Fiona

  • ***
  • Повідомлень: 206
  • Karma: 62
  • Стать: Жіноча
  • Київ
В позові написано дослівно "зареєстрована і проживає",  з цього позивач робить висновок, що я споживач комунальних послуг, і далі договір з сайту і інше бла-бла-бла, про те що споживач має вчасно сплачувати, тощо. Я не зареєстрована і не проживаю більше 20 років.
Тобто договори з комунальними службами на вас оформлені? Для цього ж не обов'язково проживати і бути прописаною.

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
Тобто договори з комунальними службами на вас оформлені? Для цього ж не обов'язково проживати і бути прописаною.
На мене договір точно не оформлений. Скоріш за все він не оформлений взагалі, мабуть це видно в матераілах справи - я не звернула увагу. В розрахунку боргу, якій доданий до позову, вказаний дядечко який мабуть проживає в квартирі насправді. Так, він мій родич. Ні, ми не спілкуємось і не будемо спілкуватись.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Насправді подробиці щодо мого конкретного випадку не настільки вже важливі. Про будь-кого, хто має депозит, комунальники можуть так само незаконно отримати ПІБ і ідентифікаційний код, подати в суд, так само не надавши жодних доказів того, що людина взагалі має будь-яке відношення до квартири з боргом, отримати рішення суду про стягнення боргу і стягнути борг, не повідомивши під час цього процесу власника депозиту жодного разу. Те саме - з власниками автомобілів чи іншого рухомого майна. Я так чи інакше розв'яжу свою проблему, але злочинна схема може працювати аж гай гуде.
Банки не можуть легковажно ставитися до таких випадків, оскільки гроші клієнтів -- це їхній заробіток. У "вашому" випадку вони мають завернути позов, адже прізвище написане із помилкою. Тому у злочинну схему з навмисною помилкою для списання боргів я не вірю.
Також досі не вірю про те, як ви випадково виявили наявність цього позову, написавши своє рідне прізвище з тією самою помилкою, яку зробили шахраї. Ну камон.

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
Банки не можуть легковажно ставитися до таких випадків, оскільки гроші клієнтів -- це їхній заробіток. У "вашому" випадку вони мають завернути позов, адже прізвище написане із помилкою. Тому у злочинну схему з навмисною помилкою для списання боргів я не вірю.
Також досі не вірю про те, як ви випадково виявили наявність цього позову, написавши своє рідне прізвище з тією самою помилкою, яку зробили шахраї. Ну камон.
Я не написала жодної літери неправди ані щодо того, як дізналась про позив, ані взагалі про будь-які обставини "свого" випадку.
Банк не працює з позовами - він отримує запит від виконавця. Виконавець діє на основі рішення суду. В суді всі документи - позов, ухвали, рішення з прізвищем без помилки. Помилка в прізвищі тільки на сайті судової влади, звідки я дізналась про існування позову. Якби помилки не було я б побачила справу раніше, можливо, мала б більше часу щоб підготувати відзив, а можливо відзив і так перфектний і краще не буває.

Про те, що зі мною судяться я можу дізнатись на сайті судової влади або отримавши позов поштою. В "моєму" випадку були перекрити обидва шляхи. Можливо це збіг обставин, позивач взяв стару адресу людини, яка десь в базах з минулого сторіччя, незаконно отримав код цієї людини - я за ним зверталась коли вже поїхала, і ніколи не повідомляла будь-кому з того міста. А потім суд теж випадково загубив літеру в моєму прізвищі.

Щодо схеми - навіть робити помилку при внесені даних на сайт суду не особливо треба, думаю що мало хто туди регулярно ходить і слідкує, чи з ним не судяться. Але так вийшло надійніше.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Банки не можуть легковажно ставитися до таких випадків, оскільки гроші клієнтів -- це їхній заробіток. У "вашому" випадку вони мають завернути позов, адже прізвище написане із помилкою. Тому у злочинну схему з навмисною помилкою для списання боргів я не вірю.
Також досі не вірю про те, як ви випадково виявили наявність цього позову, написавши своє рідне прізвище з тією самою помилкою, яку зробили шахраї. Ну камон.
Я не написала жодної літери неправди ані щодо того, як дізналась про позив, ані взагалі про будь-які обставини "свого" випадку.
Банк не працює з позовами - він отримує запит від виконавця. Виконавець діє на основі рішення суду. В суді всі документи - позов, ухвали, рішення з прізвищем без помилки. Помилка в прізвищі тільки на сайті судової влади, звідки я дізналась про існування позову. Якби помилки не було я б побачила справу раніше, можливо, мала б більше часу щоб підготувати відзив, а можливо відзив і так перфектний і краще не буває.

Про те, що зі мною судяться я можу дізнатись на сайті судової влади або отримавши позов поштою. В "моєму" випадку були перекрити обидва шляхи. Можливо це збіг обставин, позивач взяв стару адресу людини, яка десь в базах з минулого сторіччя, незаконно отримав код цієї людини - я за ним зверталась коли вже поїхала, і ніколи не повідомляла будь-кому з того міста. А потім суд теж випадково загубив літеру в моєму прізвищі.

Щодо схеми - навіть робити помилку при внесені даних на сайт суду не особливо треба, думаю що мало хто туди регулярно ходить і слідкує, чи з ним не судяться. Але так вийшло надійніше.
Ну з’ясувати код конкретної людини дуже легко.
Думаю, що було все приблизно так:
Зміни в законодавстві дали легшу змогу стягувати гроші з боржників, в тому числі комунальним підприємствам. В принципі, це зміни на добре, адже борги дійсно великі, але стягнути їх важко. Заворушилися надавачі комунальних послуг, начальство дало команду почати стягувати за новою процедурою. Якщо йдеться про невеликі населені пункти, то рівень юридичної експертизи там ще той. Вони не дуже заглиблювалися у різницю між власником, прописаним, зареєстрованим. Просто вибрали найбільших боржників, за старими документами знайшли когось причетного до квартири, і почали робити позови. Корочє, робота ведеться.
Думаю, там багато цікавого буде. Ви з’ясували це на етапі майже простроченого позову, хтось інший дізнається, коли банк почне списувати гроші...
От десь так. В якусь злочинну схему не вірю.

Offline Зрада

  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Karma: 41
Ну з’ясувати код конкретної людини дуже легко.
Думаю, що було все приблизно так:
Зміни в законодавстві дали легшу змогу стягувати гроші з боржників, в тому числі комунальним підприємствам. В принципі, це зміни на добре, адже борги дійсно великі, але стягнути їх важко. Заворушилися надавачі комунальних послуг, начальство дало команду почати стягувати за новою процедурою. Якщо йдеться про невеликі населені пункти, то рівень юридичної експертизи там ще той. Вони не дуже заглиблювалися у різницю між власником, прописаним, зареєстрованим. Просто вибрали найбільших боржників, за старими документами знайшли когось причетного до квартири, і почали робити позови. Корочє, робота ведеться.
Думаю, там багато цікавого буде. Ви з’ясували це на етапі майже простроченого позову, хтось інший дізнається, коли банк почне списувати гроші...
От десь так. В якусь злочинну схему не вірю.
Ну якщо не вбачати нічого незаконного в отриманні ідентифікаційного коду людини незаконним шляхом і в поданні позовів про стягування боргів до людей, щодо яких немає доказів, що вони мають відповідати по цих боргах - то таки так, все ок.
Я передивилась рішення суду за останній квартал по назві цього позивача. Таких справ кілька десятків. В одному випадку відповідач заявив про застосування трирічного строку позовної давності. Всі інші відштамповані на користь позивача автоматично в першому ж засіданні в повному обсязі - тобто люди в суд не ходять і потім платять борги з часів Очакова. До речі - в інших рішеннях є відомості про реєстрацію відповідачів за адресою, за якою стягується борг, в моїй справі я не знайшла таких відомостей. Тобто або я щось не зрозуміла, або провінційний юридичний колорит таки не настільки яскравий і юристи комунальників інколи позиваються до відповідачів, щодо яких мають докази їх зв'язку з житлом, де накопичився борг.

Offline Охтирка

  • *****
  • Повідомлень: 22179
  • Karma: 3729
Ну з’ясувати код конкретної людини дуже легко.
Думаю, що було все приблизно так:
Зміни в законодавстві дали легшу змогу стягувати гроші з боржників, в тому числі комунальним підприємствам. В принципі, це зміни на добре, адже борги дійсно великі, але стягнути їх важко. Заворушилися надавачі комунальних послуг, начальство дало команду почати стягувати за новою процедурою. Якщо йдеться про невеликі населені пункти, то рівень юридичної експертизи там ще той. Вони не дуже заглиблювалися у різницю між власником, прописаним, зареєстрованим. Просто вибрали найбільших боржників, за старими документами знайшли когось причетного до квартири, і почали робити позови. Корочє, робота ведеться.
Думаю, там багато цікавого буде. Ви з’ясували це на етапі майже простроченого позову, хтось інший дізнається, коли банк почне списувати гроші...
От десь так. В якусь злочинну схему не вірю.
Ну якщо не вбачати нічого незаконного в отриманні ідентифікаційного коду людини незаконним шляхом і в поданні позовів про стягування боргів до людей, щодо яких немає доказів, що вони мають відповідати по цих боргах - то таки так, все ок.
Я передивилась рішення суду за останній квартал по назві цього позивача. Таких справ кілька десятків. В одному випадку відповідач заявив про застосування трирічного строку позовної давності. Всі інші відштамповані на користь позивача автоматично в першому ж засіданні в повному обсязі - тобто люди в суд не ходять і потім платять борги з часів Очакова. До речі - в інших рішеннях є відомості про реєстрацію відповідачів за адресою, за якою стягується борг, в моїй справі я не знайшла таких відомостей. Тобто або я щось не зрозуміла, або провінційний юридичний колорит таки не настільки яскравий і юристи комунальників інколи позиваються до відповідачів, щодо яких мають докази їх зв'язку з житлом, де накопичився борг.
Отримувати незаконним шляхом код -- це не ОК, як і все інше, що вчинили місцеві юристи.  Але я думаю, що це таки яскравий провінційний колорит, і було б добре, якщо би ви знайшли час і натхнення на те, щоб це їм легко не минулося. Такий там рівень професіоналізму.

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.